Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Filmová noc o samotě

10.březen 2018
Filmová noc o samotě

Když manželka odjede na služební cestu a já zůstanu sám doma, neznamená to, že polevím ve své sexuální aktivitě. Převléknu postel do čistého povlečení tak, jak to mám rád, dám na stolek lahvinku vína, nějaké pochutiny, připravím si erotické pomůcky, nastavím kameru, zhasnu světlo a zapálím svíčky.

Když mám všechno připravené jdu do koupelny umýt a upravit své tělo, už ve vaně plné voňavé pěny při pomyšlení na dnešní večer se mi topoří můj obr, je to skutečně macík, mám problémy ho udržet, a zkrotit ještě před započetím krásného večera. Po koupeli na mokré tělo beru župan, a jdu do pokoje, naliji si skleničku a při svíčkách přemýšlím o dnešním večeru. Svlékám si župan, pouštím kameru a ulehám na čistou postel, rukou si projíždím po nahém opáleném těle prsty masíruji bradavky a vzrušením mi tvrdne penis. Mé ruce opouštějí bradavky a věnují se již úplně tvrdému penisu, jednou rukou stahuji předkožku druhou masíruji pytlík s koulemi. Přestávám masírovat koule, a začínám stahovat kůžičku na penisu nahoru dolu, přidávám na rychlosti, no prostě masturbuji, když cítím, že se blíží vyvrcholení, přestávám, a nechám svůj pyj lehce zvadnout.

Při myšlence na manželčinu kundičku a na její šoustání, natírám si obra lubrikačním gelem, tisknu rukou penis, převracím se na bok a pohyby pánve souložím do stisknuté ruky při tom špičkou žaludu narážím na matraci a strašně moc mi to připomíná kundičku. Už, už musím přestat, abych nevystříkl semeno, vždyť jsem teprve na začátku. Lehám si na záda dávám si na žalud gel, přetahuji kůžičku a roztírám gel po celém pyji, dlaní dráždím penis, tisknu ho na podbřišek a převaluji s ním doprava, doleva přitom, jak se odhalený žalud tře o kůži, se mi topoří a tvrdne obr.

Cítím, že se již semeno dere ven, ale ještě to držím a přestávám, nechám pyj uvadnout, ale jen na chvilku, opět ho beru do ruky, začínám pomalými pohyby nahoru dolů, zrychluji a opět zpomaluji, to opakuji několikrát dokola, zrychluji tahy... Cítím, jak mi stoupá adrenalin v těle, snažím se ještě všechno zadržet, ale cítím že to nepůjde, zrychluji pohyb ruky a zvyšuji tlak na penis. Nezadržitelně se to blíží, už cítím, jak mi pulsuje krev v penisu, a příjemný tlak v podbřišku prozrazuje, že se to už blíží. Směruji penis podle těla směrem nahoru a za stáleho honění vystřikuji horké semeno na své tělo, první výstřiky jsou tak mohutné, že mne semeno zasahuje do obličeje a stéká do úst, stále stříkám, až mám horké jezírko semene na bříšku, zatéká i do pupíku a stále se mi řine dál z mého údu. Nechávám penis penisem a roztírám si semeno po těle, je to příjemné a krásné, při roztírání narážím na bradavky, a protože mě to vzrušuje, začínám je masírovat, reakce mého zvadlého mužství ale nepřichází, dávám tělu odpočinout a nalévám si skleničku vína. 

Filmová noc o samotě

Po krátké relaxaci ulehám na lože, začínám si masírovat penis, druhou rukou mačkám koule, ale pyj stávkuje, beru skřipce se závažím, co má manželka na bradavky svých prsů, a připínám si je na své bradavky. Ze začátku to trochu bolí, ale po chvíli mne to slastně vzrušuje. Při pohledu na penis vidím že stoupá a tvrdne, začínám pomalými pohyby stahovat předkožku, dávám gel a roztírám po celém penisu, ten tvrdne, sevřenou rukou ho masíruji až do úplné tvrdosti. Když se tyčí vzhůru, povoluji sevření, roztahuji prsty beru pyj mezi prostředníček a prsteníček a pohyby nahoru dolů se přivádím k extázi, tisknu prsty k sobě a drtím svůj penis.

Cítím ale, že to chce něco přidat, proto si půjčuji manželčin vibrátor, pořádně ho geluji a už s ním směřuji ke svému zadečku, chvíli s ním jen kroužím u vstupu a cítím, jak mě to vzrušuje, penis je tvrdý jako skála, celý se chvěji slastí. Pak opatrně zasouvám vibrátor, je to skvělé, několik pohybů vibrátorem a je tam jako v kundičce. Nechávám ho zasunutý a přidávám na vibracích až to už nejde, teď mně šoustá vibrátor do zadečku a já se můžu věnovat svému obru, ten je vzrušený novou praktikou a trčí ke stropu.

Beru ho do ruky a hraji si s kůžičkou, občas druhou rukou brnknu do závažíček na bradavkách, zmáčknu koule a začínám si honit penis, jelikož vibrátor v análu jede naplno, tak přidávám i na rychlosti ruky při honění, zapírám se koncem vibrátoru o postel a pohyby pánve nahoru dolů se šoustám vibrátorem do zadečku. Je to slast a za součastného honění pyje stříkám mohutný proud semene kolem sebe, vibrátor vytlačuji ze zadečku, jednou rukou sundavám z bradavek závažíčka, druhou stále pracuji na penisu, přetahuji předkožku přes žalud, a cedím poslední kapičky semene. Jsem příjemně unavený, dávám si skleničku, pouštím si záznam svého řádění na monitor a usínám.

Se svými natočenými intimními chvilkami se můžete pochlubit i někomu na sex seznamce, pokud budete chtít.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.