Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

30denní sex výzva

2.květen 2018
30denní sex výzva

Různých výzev po internetu najdete mnoho a jsou hodně populární. My vám dnes představíme výzvu, ve které jde o to, že budete mít každý den v měsíci sex a vždy jinak! Zvládnete to, nebo už to bude na vás hodně? Vyzkoušejte a pochlubte se!

Muži si často stěžují, že by se svými partnerkami chtěli mít častěji sex. Schválně, co budou říkat po tom, co si vyzkouší tuto výzvu. Zvládli by v klidu ještě další měsíc, nebo 30 dní sexu jim dá lekci? Jestliže tuto výzvu vyzkoušíte se svým partnerem, určitě bude mít pozitivní vliv na váš sexuální život. Zaprvé budete moci zažít tolik orgasmů, kolik už dlouho ne. Zadruhé se budete s partnerem cítit mnohem blíže, protože sex lidi sbližuje. A zatřetí vyzkoušíte věci, které jste možná ještě nikdy nezkusili, stanou se vašimi oblíbenými a zařadíte je do vašeho společného sexuálního života i do budoucna. Je možné, že přijdete na chuť i věcem, které se vám dříve nelíbily. Tak nažhavte své intimní partie a pusťte se do toho! Držíme vám palce!

Sex výzva na 30 dní

Dnes, 2. května, je ideální den začít 30 denní sex výzvu, protože skončíte přesně na konci měsíce. Začít můžete ale samozřejmě kdykoliv, jen se to bude hůře počítat.

Den 1

První den se budete pouze zahřívat. To znamená, že na to rovnou nehupsnete, ale budete se 30 minut líbat. V dlouhodobých vztazích se totiž na líbání zapomíná, a to je rozhodně špatně! Připomeňte si to...

Den 2

Druhý den budete mít za úkol rychlovku. Ty jsou vždycky zábavné a jejich spontánnost všechny nažhaví. Vyberte si jakékoliv místo (naprosto spontánně ale!) a rozjeďte to. Také můžete zvolit jinou denní dobu, než na kterou jste v sexu zvyklí.

Den 3

Mějte sex kdekoliv jinde než v ložnici. Dlouhodobé vztahy ložnice doslova svazuje. Změňte to! Budete koukat, co to ve vás probudí. Vy sami znáte váš dům nejlépe, proto byste mohli odhadnout, kde by to mohlo být nejzajímavější - bude to kuchyňská linka, stůl, gauč, pračka nebo budete opření o skříň/knihovnu/žebřiny?

Den 4

Dnes přes den ani přes noc nebudete u sebe doma. Půjdete do hotelu. Jinde je to vždy o něčem jiném než doma, už jen kvůli tomu, že to nebudete vy, kdo bude uklízet všechen ten nepořádek, který se vyskytl, když jste při sexu odhodili všechny zábrany. 

Den 5

Připravíte si doma krásnou a sexy romantiku. Tím myslíme svíčky, pěkné spodní prádlo (které vám oběma bude připadat romantické), esenciální oleje, okvětní lístky růží, saténové povlečení... Vše, co změní atmosféru na romantickou. Co pak s touto atmosférou uděláte, bude jen na vás (doporučujeme něžné, romantické milování).

Během 30denní sex výzvy si užijete i romantiku

Den 6

Sextujte si. Buď si posílejte erotické smsky nebo erotické fotky nebo obojí, to už necháme na vás. Fotografie nemusí být přímo nahé, nemusíte na nich ukazovat vše, stačí, když partnera nějak navnadíte na to, co se bude dít, až přijdete z práce...

Den 7

Zlepšete misionářskou polohu. Žena si dá pod záda nebo zadek pár polštářů, díky čemuž bude penetrace hlubší. Partner ji miluje penisem nebo strap-onem, podle toho, na co bude mít odvahu.

Den 8

Zkuste tři různé polohy, které jste ještě nikdy předtím nezkoušeli, během jednoho milování. Jak budou bláznivé, to si určete sami. 

Den 9

Jděte spolu koupit nějakou erotickou hračku. Vyberte si něco, co vás bude oba lákat. Samozřejmě můžete nakoupit i online, to je na vašem uvážení, co je pro vás příjemnější. Nicméně když ji koupíte přes internet, nebudete ji mít ten den doma, takže si místo toho vyrobte nějakou hračku podle těchto návodů.

Den 10

Dejte si jeden den volno, pokud se cítíte, že už je toho na vás moc a potřebujete si odpočinout. Není se za co stydět, ani vy sami byste se neměli do ničeho nutit.

Den 11

Zkoukněte společně nějaké porno. Dokonce i pouhé vybírání vás dva může jako pár sblížit. Podívejte se, jestli byste se nemohli inspirovat novými nápady nebo polohami. 

Den 12

Váš partner vám má poskytnout orální sex s kostkou ledu. Pokud se to vám nebo jemu nezamlouvá, tak ať jich nejprve několik vycucá a pak začne. Bude to zajímavý a chladivý zážitek.

Den 13

Masturbujte před sebou. Bude to intimní okamžik, při kterém se možná zpočátku budete stydět, ale stud rychle překonáte. Můžete buď dojít až do konce nebo to nechat na partnerovi nebo to dokončit sexem.

Den 14

Tento den masturbujte navzájem. Vy uspokojujte úartnera, on vás. Pokud to zvládnete, tak najednou. Oba musíte dosáhnout orgasmu.

Den 15

Přečtěte si nějaký erotický příběh nebo knihu. Stejně jako u porna se můžete různými věcmi inspirovat, ale i kdyby ne, tak vás jednoznačně skvěle naladí. Různé erotické povídky můžete nalézt v naší kategorii Erotické povídky.

Den 16

Mějte sex ráno a pak i večer! Zdvojnásobte své potěšení! Z rána skvěle nastartuje váš den a večer vás připraví na klidný a dlouhý spánek.

Den 17

Zpomalte. Dopřejte si tantrický sex nebo erotickou masáž. Vaše pohyby budou pomalé a smyslné. Budete na tento den vzpomínat až do 24. dne.

Sex ráno i večer, romanticky i tvrdě, pomalu i rychle, to vše zažijete během 30denní sex výzvy

Den 18

Vyzkoušejte sexy masáž jako předehru k sexu. Použijte esenciální olej, ujistěte se, že je teplý, a věnujte se nejprve zádům a pak zadečku. Pak partnera otočte a mějte skvělý sex. Prostřídejte se, ať je to spravedlivé.

Den 19

Udělejte něco opravdu bláznivého. Pokud vás nic nenapadá, máme pro vás tipy. Snězte donut z intimních míst vašeho partnera nebo z jeho erotogenních zón. Hrajte si s ovocem nebo zeleninou. Vyzkoušejte opravdu šílené polohy. Na něco přijdete, nebojte.

Den 20

Mějte sex v naprosto jiný čas, než máte běžně. Normálně máte sex večer? Mějte ho v poledne. Běžně jste spíše ranní typy? Pak před večeří by mohla být vhodná chvíle... A co třeba probudit partnera orálním sexem? To zní skvěle!

Den 21

Zažijte oba orgasmus bez sexu. Můžete to udělat, jak chcete, ale nesmí se objevit žádná penetrace.

Den 22

Udělejte si Odstíny čekoholiv. Pokud je normálně nepoužíváte, pak pro vás mohou být pouta nebo šátek přes oči zábava. Když ale nakouknete do knih 50 odstínů šedi, 50 odstínů temnoty nebo 50 odstínů svobody, zjistíte, že je mnoho dalších věcí, které můžete vyzkoušet a které by nemusely být tak špatné...

Den 23

Zahrajte si role play! Obstarejte si kostým někoho, do jehož role byste se chtěli vcítit. Nabízí se opravdu mnoho rolí, jejichž kostýmy nebude zas tak těžké napodobit nebo sehnat: policist/ka, hasič/ka, učitel/ka, student/ka, lékař/ka atd.

Den 24

Mějte líný sex. Dělejte jen to, co se vám bude chtít, žádná velká námaha, třeba jen klasický misionář nebo klasická stimulace klitorisu...

Den 25

A pak tu máme den 25, kdy uděláte přesný opak - hlučný sex. Ujistěte se, že spolubydlící nebo děti nejsou doma a odvažte se. Vzdychejte, křičte, užívejte si! Je to velmi osvobozující pocit a bude vám připadat, že orgasmy jsou desetkrát intenzivnější.

Den 26

Mějte sex celou noc. Nebo alespoň tak dlouho, jak to vydržíte, nejméně by to ale mělo být do 2 hodin do rána. Nedělejte nic jiného než sex. Dostane vás to do začátků vašeho vztahu, kdy jste nic jiného než sex nedělali...

Den 27

Užívejte si sex s puštěnou hudbou. Vyberte nějaký ploužák ze střední nebo nějakou podobnou romantickou hudbu. Jestliže si vytvoříte (nebo již máte) svoji vlastní sex písnčiku -> bonusové body pro vás!

Den 28

Strhejte ze sebe oblečení a jděte na to! Ujistěte se, že na sobě nemáte ani jeden nějaký váš oblíbený nebo drahý kousek. Spíš celý den mějte na sobě nějaký starší kousek, který byste stejně časem vyhodili a během dne se na to spontánně vrhněte.

Den 29

Zacvičte si spolu a pak si to rozdejte. Cvičením se zvýší endorfiny a půjde to lépe. Navíc koukat se na partnera, jak cvičí, může být samo o sobě dost sexy.

Den 30

Skládejte si co nejvíce komplimentů, pak mějte sex. Prožili jste měsíc sexu, mnoho nového jste se naučili, takže teď ty komplimenty opravdu budou mít nějakou váhu a nebudou to pouze planá slova. Váš sexuální vztah se po měsíci dostal na úplně jinou úroveň, než na které byl předtím. Můžete svému partnerovi teď připadat mnohem víc sexy, což je skvělé a také se to dobře poslouchá. Rozhodně vás to v tento poslední den výzvy rozpálí.

A co říci na závěr? Určitě byste neměli po této výzvě upadnout zpět do stereotypu "sex jednou za měsíc". Vzpomeňte si na to, jaké to bylo skvělé, a i nadále používejte praktiky nebo polohy, které se vám v průběhu výzvy líbily. A jestliže celou tuto výzvu nemůžete uskutečnit, protože nemáte s kým, najděte si svého sex partnera na sex seznamce, ať nemusíte celý měsíc pouze masturbovat. To není taková zábava.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.