Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Odpovědi na otázky o análním sexu

20.březen 2017
Odpovědi na otázky o análním sexu

Anální sex již dnes sice není takové tabu, jako bývalo dříve, ale i přes to mají lidé na srdci otázky, které se stydí konzultovat s někým jiným. My vám odpovědi na takové otázky přinášíme.

Ne každý dokáže o sexu otevřeně mluvit se všemi (ono to ani se všemi není vhodné). Ale co když vám již nějakou dobu leží v hlavě nějaké otázky a nemáte koho se zeptat nebo se ptát nechcete? Jestliže se tyto otázky týkají análního sexu, je velká pravděpodobnost, že v tomto článku padne odpověď. Bude na ně odpovídat Dr. Hilda Hutcherson.

Hilda Hutcherson miluje erotické hračky, věří, že svět se až příliš bojí porna a myslí si, že by ženy měly zkusit anální sex. Jednoduše - je to gynekoložka, kterou si přejí všichni muži, aby jejich přítelkyně navštívila. Ze všech různých tabu témat, anální sex se řadí asi mezi ty nejznámější. Obecně se zdá, že všichni muži ho chtějí a všechny ženy ho nesnáší (ale v obou kategoriích samozřejmě existují výjimky). Ale Hutcherson si myslí, že žen, kterým se tento styk líbí, je mnohem více, ale musí to v první řadě zkusit a hlavně správně.

Ženy, které si anální sex neužívají, dělají něco špatně

Před tím, než zkusíte anální sex, měli byste o něm být trochu informovaní, obzvláště jestliže jeden z vás ho nikdy nezkoušel. Hlavou se vám jistě bude honit spoustu otázek a v prvních chvílích si budete připadat přehlceni informacemi, ale nemějte obavy. Rozhodně je lepší si vše pečlivě nastudovat a pak se do toho pustit, než to napoprvé zkazit a začít ho nenávidět. To by byla škoda. Zde vám tedy přinášíme otázky zodpovězené doktorkou Hutcherson, které vás do světa análního sexu zasvětí...

Jsem si docela jistá, že zadek nebyl původně určen k sexu, je špatné provádět anální sex, co se týče zdraví?

Neublížíte si, pokud dodržujete určitá pravidla.

Ony existují oficiální pravidla pro anální sex?

Oficiální asi ne, ale musíte to oba chtít, musíte použít hodně lubrikantu a musíte na to jít pomalu.

Kolik konkrétně je hodně lubrikantu?

Potřebujete opravdu HODNĚ. Musíte jím potřít celý penis, pak oblast okolo vstupu a pomocí prstů dovnitř.

Jeden z mých přátel mi říkal, že glycerinové lubrikanty nejsou pro anál vhodné, je to pravda?

Glycerinové lubrikační gely nevydrží moc dlouho mazlavé. Lepší volbou rozhodně jsou lubrikanty na silikonové bázi. Pokud totiž používáte ty glycerinové, musíte jich dát velké množství a i tak za chvíli akt přerušit, znovu přidat další, zase vstoupit... Pak si to nikdo pořádně neužije.

Stejně je to asi tak trochu špinavá záležitost, že?

Ne, ne! Já bych neřekla, že ano, ačkoliv si každý myslí, že bude mít výkaly všude možně.

Opravdu? Protože jsem slyšela různé děsivé příběhy...

Kdyby žena měla zácpu, tak je to možné. Ale jestli jsou její střevní funkce v pořádku, tak ne. Anus v sobě zpravidla nemá výkaly, dokud nejsou připravené opustit tělo.

A teď trochu z jiného soudku. Může mít žena při análním styku orgasmus?

Každá žena má fyziologicky možnost zažít při análním sexu orgasmus, protože prostor mezi vagínou a rektem je tak tenký, že penis v poloze na pejska tlačí na její bod G. Některé ženy to dokonce využívají jako nejsnažší cestu k jeho stimulaci.

Takže je pozice na pejska ta, kterou párům doporučujete?

Pro ty, kteří teprve začínají, může být tato pozice trochu moc intenzivní. Přecijen, když se žena musí opírat o všechny čtyři končetiny, nemá takovou kontrolu, jakou by možná ze začátku chtěla mít. Lepší varianta pro začátek je poloha lžic. Ta nedovolí penetrovat tak hluboce a je to také mnohem více uvolněná poloha, muž do ženy lépe vstoupí. Když už ale nějaké zkušenosti nabydete, v poloze na koníčka žena lépe dosáhne orgasmu, takže ji určitě také vyzkoušejte.

Je možné ublížit ženě, pokud se penis dostane příliš daleko?

Penis je akorát tak dlouhý. Ačkoliv si většina mužů myslí, že je to více, penis v erekci má přibližně 12,5cm nebo méně. Ale jestliže se jedná o výrazně více vyvinutý penis, tak ano, musíte být opatrní.

Kde je vystrčíno...

Myslím, že jsem právě zaslechla, jak se všechna mužská ega roztříštila na malé kousíčky. Zajímalo by mne, zda je pravda, že se dají v zadku "ztratit" nějaké věci. Stává se to často?

Často ne, ale stává se to. Když člověk použije něco s malým průměrem koncové části, tak to může celé vklouznout dovnitř.

Ve Vaší knize Pleasure: A Women's Guide to Getting the Sex You Want, Need, and Deserve (Rozkoš: Ženský průvodce pro získání sexu, který chcete, potřebujete a zasloužíte si) užíváte frázi "být vcucnut". Není to jako černá díra, že ne? Zní to děsivě...

Ne, ne! Jak jsem již řekla, některé věci s malým průměrem se mohou dostat dovnitř a pak jsou "vcucnuté". Pak musíte strávit nějaký ten čas na pohotovosti, aby vámto vyndali.

Slyšela jste někdy nějaké hororové příběhy o análním sexu?

No jasně, všechny možné - žárovky, různé druhy potravin...

Žárovky?

Ano. Můžete jen uvažovat nad tím, jak se tam, vlastně dostala. Ale podle mě jsou lidé schopni popadnout zkrátka všechno, co je v tu dobu zrovna po ruce.

Zajímavé, možná se snažili napodobit ten vtip se žárovkami... Již jste se zmiňovala o uvolnění, jak se co nejvíce uvolnit?

Žena musí mít dostatečně uvolněné svěrače. Na to používám kegelovy cviky.

Jak to funguje?

Žena zatne svaly svěrače, když se nadechuje a povolí, když vydechuje. Při uvolnění muž zasunuje penis. Je to společná práce.

Takže vlastně říkáte, že anální sex je týmová práce?

Ano, muži by si rozhodně neměli tlačit jen svou cestu nehledě na pocity partnerky. Muži si musí uvědomit, že pokud to bude ženu bolet, už se tam nikdy nedostanou. A většinou je to právě jejich vina, protože na všechno moc spěchají.

Co má muž říct ženě, aby ho TAM pustila?

Já jako doktorka bych jí řekla, že to není nebezpečné. Nebude pak nosit pleny, nebude mít fekální inkontinenci, nebude se znečišťovat, ani celý den vypouštět plyny. Chce od svého přítele vědět, že bude příčetný i jakmile se tam už dostane. Občas se jim stane, že přijdou o rozum.

Hádám, že to neříkáte jen tak...

Muži o tomto hodně sní a jamile se jim podaří své sny naplnit, mohou ztratit kontrolu. Žena potřebuje vědět, že muž bude pořád s ní a když pocítí bolest nebo se jí to už nebude líbit, tak přestane.

Doporučujete vše zlehčit pomocí vašeho způsobu během šesti dnů. Jak to funguje?

Při této metodě nezačínáte hned penisem, k němu se dopracujete. Nejdříve začnete s drážděním okolí konečníku pomocí prstů a jazyku. Pak do něj zasunete prsty, posléze i penis. Když už si žena zvykne i na penis a líbí se jí to, můžete přikročit k jiným pomůckám - análním kolíkům, análním kuličkám... Jen nezapomínejte, že musí mít velkou koncovou část, v případě kuliček je to provázek, za který se zatáhne a tak dále...

Díky doktorce Hutcherson jste se teď dozvěděli spoustu zajímavostí o análním sexu. Víte, jak na něj a čemu se naopak vyvarovat. Co takhle tyto nabyté informace někdy využít s někým sympatickým ze sex seznamky?

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.