Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Anální kuličky

15.březen 2017
Anální kuličky

Erotická hračka, která vás připraví na anální styk a užijete si s ní maximální rozkoš. Patří mezi erotické pomůcky orientálního původu. Mrkneme se na některé z nich, ať máte představu, po kterých sáhnout při výběru v sexshopu.

Anální kuličky se dělají z mnoha druhů materiálů. Mohou být z PVC, plastu, gelu, pryže, silikonu, skla nebo kovu. Dělí se na dva základní typy, a to na tzv. klasické anální kuličky, které jsou mezi sebou svázány provázkem a ty, co mají spojovací část ze stejného materiálu jako samotné kuličky. Te to tzv. thajský řetěz. Kuličky můžete samozřejmě sehnat a zakoupit i vibrační. Kuličky se používají při dráždění řitního otvoru. Příjemný pocit se dostavuje s tlakem kuličky na anální svěrač a také po následném uvolnění, když kulička vyjde ven. Kuličky mohou být i univerzální na zavádění do pochvy i do análu. Jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro ostřílené páry, pro které je anální sex samozřejmostí a mají už vyšší nároky. Je to erotická pomůcka, která je orientálního původu.

Anální korálky, nebo tedy kuličky, jsou k dispozici v mnoha velikostech, kdy může mít kulička v průměru od 25 mm do 125 mm. Nejčastěji se prodávají a lidé používají kuličky s průměrem 45 mm, ty větší pak vyhledávají ti odvážnější s více posbíranými zkušenostmi. Kdo maže, ten jede a bez namazání ani zásun. Vždycky je dobré použít lubrikační gel. Seženete i druh lubrikantu přímo na anální sex. Nebylo by nic příjemného, kdyby došlo k poranění, roztržení. Než si s takovou hračkou začnete hrát, pořádně ji opláchněte v teplé, mýdlové vodě a nechte ji přirozeně uschnout. Nikdy se o ně nedělte a když už to dělat musíte nebo vyloženě chcete, tak si je dejte do kondomu. Sexuální prožitek by to nemělo žádným způsobem snížit. Nezapomínejte, že během používání mohou přenášet pohlavní choroby a o ty nikdo nestojí. Při odstranění z konečníku si kuličky přepočítejte, abyste náhodou nějakou uvnitř nenechali, i to se může stát a opět nejde o nic příjemného. V případě, že vám kulička uvízne v konečníku a nedostanete ji ven přirozenou cestou, je nezbytný lékařský zásah.

Klasické anální kuličky (na provázku)

Jedná se o anální kuličky, které jsou vzájemně spojeny provázkem (šňůrkou). Na konci vždy naleznete očko nebo kroužek, který vám zjednoduší manipulaci s nimi, především snadné vyndání. Takové zakončení zabrání úplnému proniknutí do análu, aby se nestalo, že se vám kuličky ztratí a bude je hledat doktor. Při jejich zavádění se na ně musí sahat a z provázku jdou špatně odstraňovat nečistoty, takže to není nic extra hygienického.

Kuličky jsou vždycky stejně velké a můžete si zakoupit dokonce nerezovou verzi, která je na dotyk moc příjemná, buď vás ochladí a nebo si ji zahřejete na požadovanou teplotu. Kuličky se postupně vtlačují prsty do análu a zase za provázek pomalu vytahují.

Heavy Metal

Heavy Metal jsou hodně těžké kuličky, určené už pro náročné zákazníky. Díky jejich váze je opravdu hodně ucítíte, jsou kovové a mají hladký, leštěný povrh. Tyto kuličky udržují teplotu, takže je můžete zkusit namočit před použitím do vlažné vody a nebudete litovat. Třeba ale zvolíte studenou vodu a partnera maličko potrápíte i taková možnost tu je. Mají moc pěkný design a upoutají vaši pozornost. Uvnitř jsou vyplněné, takže v nich neuslyšíte vůbec nic chrastit. Váží celých 226 gramů, jsou bez vůně a materiálem je slitina kovu s nerezovou povrchovou úpravou. Na ošetření můžete používat desinfekci pro erotické pomůcky.

Velikost

  • délka vč. kov. držadla : 29 cm
  • délka bez kov. držadla : 15,9 cm
  • průměr kuliček : 2,8 cm
  • délka provázku uprostřed : 8,7 cm

Anální kuličky klasické

Penny: "Provázek - celý kámen úrazu. Suky na provázku a provázek celkově jsou naprosto rušivé a nepříjemné natolik, že jsem víc vnímala nepříjemný pocit ze suků na provázku než cokoli jiného."

Motorová myš: "Textilní šňůrka není úplně ideální pro snadnou a rychlou hygienickou údržbu."

Thajský řetěz (lité anální kuličky)

Tento druh kuliček je tvořen z jednoho kusu, který je z jednoho materiálu. Na tyto kuličky během jejich zavádění sahat nemusíte a lépe se s nimi manipuluje díky koncovému očku. Proto mají po stránce hygieny 100% bodů oproti předchozímu druhu. Kuličky většinou nejsou stejně veliké a postupně se zmenšují ke konci, která se zavádí jako první.

Černá perla

Rozhodněte se pro ně v případě, že hledáte něco pružného, ohebného, vodotěsného a voděodolného. Jsou maličko z tvrdšího materiálu než ostatní druhy análních řetězů. Tento model byste měli sehnat cca do 250,- Kč. Skládá se z 10 jednotlivých kuliček a měří na délku 28 cm. 5 Kuliček je větších o průměru 22 mm a 5 menších, které mají v průměru 17 mm. Tyto kuličky i jejich spoje jsou vyrobeny z tvrdého PVC plastu, ale dobře se zavádí, dobře se očišťují a vydrží. Neprasknou vám, nemusíte se bát, protože i když jsou kuličky tvrdé, tak celkově je celý řetěz ohebný a pružný. Jak jsme si řekli, jsou univerzální, takže pro anální o poševní použití nebo dokonce můžete zvolit variantu najednou.

Barva u této hračky byla zvolena černá, jako tahitské černé perly. Vždyť podle nich jsou i pojmenované. Bude to pro vás velmi vítaná změna v sexu, budete luxusním orgasmům zase o něco blíže nebo velice snadno zvýšíte jejich počet.

Thajský řetěz

Čarodejnice: "Wow! Tak tohle jooo!!! Nejdříve jsme se trošičku báli, ještě jsme neměli s něčím podobným zkušenost :-) ale když se to rozjelo-proste super!"

Kikuš: "Je to vítaná změna v sexu, jsou dobré jako příprava před análem ale i jen tak při hrátkách. Můžeme jen doporučit, ale je to trochu i o zvyku :)."

Anální kuličky a muži

Když chce žena anální sex sama od sebe nebo ho chce od ní její partner, není na tom nic divného a jde o běžný případ, nad kterým se nikdo nepozastaví. Ale když jde o anál u mužů, začnou se maličko ošívat. Většina z nich už za tím vidí homosexuální hrátky a zástupy gayů. Přitom, když to chtějí po partnerkách, nic divného jim na tom nepřijde. Kde se vzal, tu se na internetu vzal muž, který anální kuličky vyzkoušel a vše popsal a poradil ostatním, jak na to.

Sám přiznal, že si uvědomil po nanesení gelu na prst a potření konečníku, že se muži celý život spíš soustředí na to, co je vepředu a ne vzadu. Zavedení pro něho nebylo nic nepříjemného, ale opravdu nezvyklého. Mužská sexuální touha je poměrně přímočará. Jednoduše stimulujte šikovně penis, a pokud to bude trvat dost dlouho, orgasmus a ejakulace se dostaví. Pak to chvilku pulsuje a konec. Anální stimulace je příjemná nepřímým způsobem a člověk se ho musí naučit vychutnávat. Ale v momentě, kdy se vám začne něco trochu širšího prokousávat análem, ucítíte příjemné škubání i ve slabinách. Většinou tedy právě v těch momentech, kdy se cizí těleso protahuje svěračem.

Nezapomínejte na klystýr a gelujte.

The doctor: "Pokud se dostanete přímo na prostatu, klidně se můžete udělat, aniž byste se dotkli vlastního penisu."

Kdepak je vás mužů asi největší počet těch, kteří je používají? Že by byli v Plzni? Ostravě? Pardubicích? Nemáte zkušenost? Najděte si někoho, kdo vám s touto sexuální hračkou pomůže.

Zdroj: http://www.ruzovyslon.cz

https://en.wikipedia.org

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.