Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ovoce a zelenina podle gusta

6.leden 2017
Ovoce a zelenina podle gusta

Jsou důležitým zdrojem vitamínů, minerálních látek, vlákniny a dalších prospěšných látek. To je prostě fakt, ale některé druhy se dají využít mnohem příjemnějším způsobem. Víte, znáte, používáte?

Jak si pohrát bez erotických pomůcek, za které nechcete zbytečně vyhazovat velké peníze? Dá se to nějak obejít? No, samozřejmě. Můžete originálně tvořit a ani nemusíte být žádný umělec. Pokud opravdu chcete vynechat nákup v sex shopech, tak pak si můžete hračky vytvořit doma z ovoce a zeleniny. Je pravda, že to mají v tomto směru ženy o hodně jednodušší a mohou použít skoro cokoliv ze spodní zásuvky v ledničce. Doufáme tedy, že tam zrovna skladujete ovoce a zeleninu, o kterých bude řeč. 

Masturbace, to je téma samo o sobě, takže ho zatím rovnou uzavřeme s tím, že to prostě dělá každý a nikdo se nemá za co stydět. Má přinášet jen příjemné pocity, a tak si musíte vybrat správný druh ovoce nebo zeleniny, aby to za to stálo. Každý sáhne po něčem jiném dle svého gusta. Vyberte si správný druh, tvar, délku a upřednostněte ty s tvrdou slupkou.

1) Okurka hadovka

Okurku můžeme bez přemýšlení posadit na první příčku nejčastěji používaných erotických pomůcek z naší zeleniny. Je to nejpoužívanější náhrada za penis s nejpodobnějším tvarem. Přiřítí se krize, manžel přijde o práci nebo vyhodí vás, nemůžete vyrazit na dovolenou, nemáte za co poslat děti na tábor. Prostě to zavání menší depresí a druhá polovička nemá chuť na sex. Koupit si hračku tedy padá. Vyzkoušíte to tedy s okurkou. Tu seženete vždy, nemusíte ani čekat na okurkovou sezónu. Jak na to? Oloupat? Ohřát na pokojovou teplotu nebo rovnou z ledničky do kundičky? Co s ní potom, vyhodit? Doporučuje se okurka zahnutá doleva, kvůli lepšímu přístupu k bodu G. Nejlepší je okurku oloupat, vložit na chviličku do horké vody, navlíknout kondom a potřít lubrikantem.

Sex s okurkou

2) Mrkev

Mrkvička je nejen na očíčka. Jsou i takové ženy, které neprahnou po větších velikostech, a tak raději sáhnou po něčem menším než je okurka. Mrkev je pak pro ně ideál. Škrabkou si vytvoříte tvar podle svojí chuti a potřeby. Určitě vás nezradí a přivede až k vrcholu. Je to také velký favorit na anální sex, jak potvrdila paní Darina: "Mrkev je v posteli úplně super. Používáme ji občas s partnerem ke zpestření sexu. Vždy koupím víc velikostí – menší se totiž hodí i na anální sex."

Je libo mrkvičku?

3) Kukuřice

Tak tady narážíme na dokonalý kousek k masturbaci se zeleninou. A je to hodně tvárná zelenina, buď se můžete milovat v kukuřici nebo s kukuřicí. Příroda ji určitě stvořila za tímto účelem a všichni to jen špatně pochopili. Její pravidelně poskládaná semínka tvoří výstupky a hrbolky, což může být k dráždění dokonalé. Sáhněte určitě ale po méně zralém kousku, protože bude tvrdší a semínka se nebudou uvolňovat. Ale pozor na kukuřičné lupínky, ty by vám měly chuť na sex naopak snižovat. Tak si oloupejte svoji kukuřici. Když pohledáte na internetu, najdete i video "Kukuřice na vrtačce".

Pozor na semínka

4) Cuketa

Tak tohle je kousíček pro fajnšmekry, pro ženy, které mají rády opravdu velké rozměry partnerova přirození. Okurka je prostě pro takové ženy opravdu málo a nespokojí se s ní. Cuketa je i tvrdší než okurka, což určitě ženy také ocení. V obchodech si můžete vybrat opravdu velké a dokonce si můžete zvolit i barvu podle nálady. Když se nad tím zamyslíte, tak pánský rozkrok se dá pojmenovat velkou škálou názvů. Když uslyšíte, že měl mezi nohama cuketu, pak si představte masitý, mohutný penis, který neztrácí na tloušťce, ani ve svojí špičce.

S cuketou k rozkoši

5) Lilek

Lilek jako sexuální pomůcka, to už je něco. Nedoporučuje se používat bez lubrikačního gelu, což je asi trochu pochopitelné. Ženy vzrušuje jeho hladký povrch a hodně široký tvar. Už je pro opravdové gurmány. Pokud je právě rozměr vaším koníčkem, tak určitě vyzkoušejte. Hitem na Facebooku se v loňském roce stalo video, na kterém si v Thajsku, v autobuse, které převáží turisty stoupne za denního světla muž a má v zadku zastrčený lilek. Na videu se muž zvedne a začne si jím jezdit v análním otvoru jako by se nechumelilo. Záběry byly natočeny v Ban Khlongu. No, co na to říct, někdo se chce asi o své choutky prostě podělit.

Lilek vás rozpálí

6) Pórek

Asi by moc žen nenapadlo, že zrovna pórek patří mezi oblíbenou hračku, a to proto, že máte přehled o tom, čím se uspokojujete. Je to vlastně zcela praktická zelenina k těmto účelům. Je dlouhá, dobře se drží a svým rozšířeným koncem připomínajícím žalud dokáže perfektně uspokojovat. Jinak určitě nezapomínejte, že má také dobrý vliv na sexuální potenci.

Pórkem k uspokojení

7) Banán

Tak se konečně dostáváme od zeleniny k ovoci. Nikoho nepřekvapí, že jedničkou v používání a v oblíbenosti je banán. Pěkný tvar, prima tloušťka, dobře se drží, co víc si přát. Při nákupu raději sáhněte po nějakém zelenějším, tvrdším a méně dozrálým. Hazardérky si banán před použitím i oloupávají, ale je přeci jen moc křehký, moc si to nedovedeme představit. Banán je pro sexuální život opravdu všestranný. Patří mezi nejsilnější potravinu, která zastupuje viagru. Je to tedy velká podpora erekce u mužů a také zvyšuje sexuální apetit. Pokud jste si domluvili schůzku a jste před ní nervózní a víte, že se pak v posteli nebudete moci dostatečně uvolnit, dejte si i v této situaci banán. Toto ovoce totiž bojuje proti stresu a uvolňuje serotin do krevního oběhu. Studie říkají, že pokud budete pravidelně konzumovat banány, pak budete v posteli předvádět parádní výkony.

Banány ženy milují

8) Jablka, pomeranče, citrusy, ...

Svým tvarem toto ovoce není moc vhodné pro masturbaci, ale mnoho žen ho vyhledává z důvodu pomalého vytlačování z dělohy. Doktoři se bohužel shodují v tom, že je to velice nebezpečné a hrátky s takovým druhem ovoce nedoporučují.

Pomeranče raději nikam nestrkat

9) Malé ovocné plody

Sem můžeme zařadit švestky, meruňky, bobule hroznového vína, jahody a tak podobně. Nikam se nestrkají, ale používají se k vzrušení v oblasti klitorisu. Můžete s nimi dělat cokoliv vás napadne v jakékoliv části svého těla.

Ovoce na dráždění

Probrali jsme přírodní pomůcky, s kterými můžete najít uspokojení, ale vždy myslete na to, že si nesmíte zahrávat se svým zdravím, protože to máme jen jedno. Nezapomínejte na hygienické návyky, zeleninu a ovoce vždy pečlivě omyjte nebo na ně nasazujte kondom, abyste si nezpůsobili záněty nebo jste si do těla nedostali infekci. Vyplatí se tedy použití antibakteriálního mýdla, odstranění ostrých částí a použití lubrikantu. Pokud si budete chtít zeleninu nahřát, vždy pouze ve vodě, abyste si nezpůsobili popáleniny. Vynechte mrazák a skladujte pouze v ledničce.

10) Papaya pro muže

Papaya na trénink

V tomto článku jsme opravdu trochu pozapomněli na muže, a tak to ještě rychle napravíme. Oni mohou na některých druzích zeleniny a ovoce zase výborně trénovat na sex se svojí partnertkou. Papaya se doporučuje na prohloubení zručnosti. Tak pěkný nácvik a hodně štěstí při premiéře.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.