Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Muži vs. dámské erotické hračky

2.květen 2017
Muži vs. dámské erotické hračky

Ne každý muž je otevřený experimentování s erotickými hračkami, a to dokonce ani ve formě dopřávání rozkoše své partnerce. Dělají snad ženy někde chybu? Nebo proč se tomu někteří muži tak vyhýbají? Pokusíme se tento oříšek rozlousknout.

Někteří muži nemají problém s hrátkami s erotickými pomůckami. Páry používají nejčastěji vibrátory pro ženy nebo hračky, díky kterým zažijí uspokojení oba. Pak ale existují i muži, kteří sice na popud své drahé polovičky nějakou tu erotickou hračku při milování používají, ale je to trochu proti jejich srsti. Ovšem nemají dost odvahy se k tomu vyjádřit nebo jim přijde hloupé o tom mluvit a obecně se těmto sexuálním tématům raději vyhýbají. Zkrátka udělají, co se líbí jejich partnerce a tím to končí. No a poslední skupinou mužů jsou ti, kteří striktně odmítají používat erotické hračky, většinou proto, že nechápou jejich smysl.

Není jednoduché takové muže najít a "donutit" je vyjádřit se k tomuto tématu, protože o něm obecně neradi mluví, naštěstí se pár sdílných mužů našlo a tady vám přinášíme jejich důvody, proč se erotickým hračkám vyhýbají.

Zajímá vás, co si takoví muži o sexuálních pomůckách myslí? Možná budete koukat! Nemá takový názor třeba i váš partner?

"Když budu upřímný, tak vlastně vůbec nevím, jak je v tu chvíli správně zahrnout, aby to nenarušilo celý průběh milování nebo té dané situace. Moje ex opravdu hodně chtěla, abych někdy nějakou hračku použil, ale vždy mi to bylo trapné. A trapnost prostě není sexy."

Sex je zpočátku také celý trapný, no ne? Poprvé, kdy člověk pořádně neví, jak a co, ale je to snad důvod k tomu, aby ho nikdy neprovozoval? Není. Naopak čím víc bude člověk sex mít, tím lepší se v něm bude stávat, vyzkouší různé polohy a pozná, co se líbí jemu i jeho protějšku. I problém s erotickými hračkami se k tomu dá přirovnat - z počátku to člověku může připadat trapné, ale časem už přijde na to, v jaké chvíli ji použít a stanou se normální součástí sexuálního života. 

Mimoto i jiné věci v sexu jsou, dá se říci, trapné. Co třeba pleskání koulí o ženské intimní partie? Někomu to přijde vtipné, jinému trapné, ale všichni na to zapomenou v zápalu vášně a oblížícího se orgasmu. Tak proč si neužít s hračkami, když se vám ta možnost nabízí? Muži, dopřejte to svým partnerkám.

Nevzdávejte se erotických hraček! Můžete si s nimi užít spoustu zábavy...

"Já jsem tu od toho, abych jí dopřál sex a orgasmus, takže erotické hračky jsou podle mě úplně k ničemu."

Nikdo mužům nebere, že jsou schopni ženu uspokojit bez sexuálních pomůcek. Pokud je ale muž v této oblasti opravdu vzdělaný, tak ví, že ženu lze uspokojit i pomocí erotických hraček a díky některým dokonce žena může zažít ještě nepoznané. Takže pokud své ženě chtějí dopřát velkou škálu uspokojení a ne jen pořád jedno a to samé dokola, určitě se erotických hraček nebudou vzdávat. Naopak by se měli zeptat, jaká z nich může navodit nějaké speciální pocity, které žena ocení.

"Když prožívám sex, je to především o spojení, samozřejmě mohou být přítomny i erotické hračky, ale pro mě je to především to spojení. A ty hračky mezi tím dělají jakousi bariéru."

Jediná bariéra, která se tady nachází, je v tom případě ve vaší hlavě, muži. I díky sexuálním hračkám můžete krásně splynout. Ale především spojení není vše, co své ženě přeci chcete nabídnout, obzvláště, pokud se již o nějakých hračkách zmínila. To jim očividně přikládá nějakou váhu a o splynutí nebude nouze. Vy sami byste nechtěli zažít nic nového? Jestliže ano, udělejte se partnerkou kompromis.

"Nechci znít jako úplný blbec, ale cítím se při tom hrozně. Je to urážka. Jak by se ona cítila, kdybych si s sebou přinesl umělou pannu, která by mi ho vykouřila?"

Podobný případ jako ve druhém bodě, akorát tady muž cítí erotické hračky vyložené jako urážku. Tito muži nechápou zábavu, kterou mohou obecně se sexuálními hračkami zažít a také jim je dost pravděpodobně jedno uspokojení jejich partnerky. A hlavně - takto to ženy rozhodně neberou, vibrátor ani jiné věci pro ně nejsou náhrady chlapů, nechtějí jim tím ani naznačit, že mají malý penis nebo jim nevyhovují v jiných směrech. Jen chtějí posunout milování na další level, zažít něco nového a chtějí se bavit. 

Jestliže jste muž a vidíte se v jedné z těchto zmíněných vět, zkuste nad tím popřemýšlet a svůj názor přehodnotit. Překvapte svou ženu a uvidíte, že vám to pak náležitě oplatí. 

Pokud jste žena a váš partner patří do jedné z těchto kategorií, zkuste si o erotických hračkách společně promluvit a přesvědčit ho, že nejde o nějakou náhradu za něj a jeho chloubu. 

Toužíte-li zkusit si sexuální hračky s někým, ale momentálně nemáte žádného partnera ani kamaráda s výhodami, je na čase si založit profil na erotické seznamce. Tam můžete najít člověka, který bude mít stejné sexuální fantazie jako vy a tím se zvýší šance, že si společný sex náležitě užijete.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.