Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na květen 2017

1.květen 2017
Sex horoskop na květen 2017

Blíží se nám vyšší teploty, ženy i muži budou konečně odkládat zbytečné oblečení a budou vidět krásy jejich těl. Ještě vědět, co vám věští váš sex horoskop a bude to dokonalé. Narazíte někde venku na sex-spřízněnou duši? Dozvíte se za chvilku, stačí si vyhledat své znamení...

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Léto už se kvapem blíží a všichni už se těší, co budou dělat, až přijde ono tento rok dlouho očekávané teplé počasí. Zatímco před pár dny ještě sněžilo, květen vypadá mnohem slibněji. Navíc tu máme první máj, který je jako stvořený ke všem zajímavým hrátkám - venku, v posteli, kde jen budete chtít! Využijte toho, měsíc lásky tady bude znovu až za rok, mohli byste litovat promarněného času... Možná, že nějakým způsobem trochu tušíte, co se bude následující měsíc dít, ale nenechte se zmást, vesmír pro vás nachystal pár překvapení.

Ačkoliv se může zdát, že květen je měsíc, kdy už se po zimě všechno pořádně nastartovalo a chce to pořádně se rozjet, v posteli byste měli trochu zvolnit. Tím nemyslíme přestat si užívat sexu a pěkných chvil, ale spíše trochu zpomalit. Užívejte si tento čas vyhrazený pro sex a intimnosti, zkoumejte vaše i partnerovo tělo a během toho určitě najdete i nějaké věci, o kterých jste dosud nevěděli nebo přijdete na novou skvělou polohu. Měli byste si také začít těchto chvil pod dekou více vážit a umět je ocenit. Nebojte se vyhradit si pár hodin nebo klidně celý den na válení se spolu v posteli, samozřejmě nazí. Vnímejte všechny maličkosti, protože i ty mohou vést k pěknému potěšení.

Co ale bude platit přesně pro vaše znamení, popřípadě i pro vašeho partnera? 

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, tento měsíc se připravte, budete na lovu! Budete se cítit dobře a budete pro to mít i dobré využití. Nebojte se oslovit někoho sympatického, koho potkáte třeba na obědě, a zeptat se ho na číslo a pak mu napsat. Jen musíte myslet na to, že je potřeba i nějaké trpělivosti. Dejte mu najevo, že o něj máte zájem a on se podle toho bude chovat. Když nepochopí vaše záměry, bude zmatený a vy budete na jeho odpověď čekat marně. Jestliže jste momentálně ve vztahu, pořádně se připravte. Právě totiž přichází doba pro vás nejromantičtějších měsíců. To neznamená, že všude bude vůně růží a svíčky - můžete a měli byste využít i hravou energii, kterou ve svém znamení máte jasně danou. Řiďte se vašemi instinkty, ty vám nejlépe napoví, kdy si máte užít maximálního potěšení z dobrodružného sexu a kdy si to máte užívat krásně pomalu a něžně.

Býk (21. dubna - 21. května)

Po sexu se celkem neradi bavíte o kompromisech, ale tento měsíc byste to měli změnit. Popřemýšlejte o tom, jak můžete dopřávat pěkné věci svému partnerovi a zároveň odcházet také spokojený. Možná se přistihnete, že přemýšlíte nad praktikami z padesáti odstínů šedi a rozhodně na tom není nic špatného a měli byste si za tím jít! Vesmír je za jedno v jedné věci - vaše fantazie v květnu bude opravdu obrovská a bude vás napadat spoustu věcí, které byste mohli uskutečnit. "Zahrát" si tak nějaký roleplay není vůbec od věci. Jen se ujistěte, že jste (u)spokojeni vy i váš partner. Jestliže do toho váš partner jde jen proto, že se to líbí vám, dejte mu něco na oplátku.

Blíženci (22. května - 21. června)

Tento měsíc budete extrémně zaneprázděni, Blíženci, to ale není důvod k tomu, abyste nemohli zapojit i svého partnera. Vezměte ho s sebou na předletní grilovačku pořádanou vaším kamarádem místo toho, abyste ho nechali doma. Tam si pěkně prohřejete svá těla dobrým jídlem, možná alkoholem a naladíte se na dobrou vlnu. Budete překvapení, co se dá považovat za předehru, když trochu otevřete svou mysl. Jestli jste single, potkáte v květnu opravdu velké množství nových lidí. Nemusíte se ale hned vázat. Zkuste někoho nového jen proto, že se vám zrovna teď chce. Pokládejte si ale důležité otázky: Chci opravdu trávit čas s touto osobou po delší dobu nebo jen teď v tuto chvíli? Spolehněte se na své instinkty a srdce.

Rak (22. června - 22. července)

Víte, že v posteli se vám docela daří, a tak byste to měli prozkoumat trochu víc zblízka. Tím se květen pro vás stane měsícem uznávání lásky a milování. Zkuste třeba partnera obdarovat pouty, voňavým lubrikantem nebo ho při nakupování překvapte a odbočte do sex shopu a vhodný dárek pro vás oba si vyberete společně. Tím partnerovi ukážete, že si pěkných chvilek s ním chcete užívat ještě více než doposud a jak moc si jich ceníte. Do sexuálního života vám to přinese novou úroveň intimity. Pokud ve vztahu nejste, je květen ta vhodná doba k tomu, abyste konečně vylezli ze svojí ulity a trochu se porozhlédli okolo sebe. Jestliže vaši kamarádi nepřipadají v úvahu, mrkněte po někom novém a nebojte se s ním začít konverzaci. Ani jeden z vás rozhodně nebude zklamaný.

Jak jste na tom tenhle měsíc vy? Co vás čeká?

Lev (23. července - 22. srpna)

Vím, je hodně jednoduché upadnout do rutiny nekonečného sledování seriálů, válení se na gauči... Ale v květnu byste, milí Lvi, měli něco začít dělat. Pocítíte touhu po nějaké opravdové vášni, toho ale sledováním seriálů nedosáhnete. Odjeďte někam na víkendovou dovolenou nebo si alespoň zarezervujte hotel na jednu noc a dopřejte si sex, který bude naprosto upřímný. Vaše vášnivá energie se tento měsíc výrazně zvyšuje, jen se musíte vymanit ze stereotypu. Jste-li bez partnera, udělejte si víkend společně s kamarádkami nebo kamarády a jestli na to v tuto chvíli nemáte finance, navštivte společně alespoň bar - ale ne ten, do kterého obvykle chodíte a každého tam už znáte. Potkáte tam někoho, kdo vás vystaví opravdu snad všem druhům nových věcí.

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, vytáhněte lubrikanty ze svých šuplíků nebo skrýší, protože tento měsíc se bude opravdu něco dít. Něco velkého! Jenom při tom všem myslete i na jednu další věc, a to, že váš kamarád s výhodami bude přemýšlet o tom, kam tento "vztah" vlastně vede... Možná vás tak může trochu zaskočit postkoitální povídání na toto celkem důležité téma o vaší (společné) budoucnosti. Jste připraveni se k sobě nastěhovat nebo nějak jinak posunout věci dál? Květen je ideální měsíc, kdy byste nad celou touhle situací měli pořádně zapřemýšlet. Nejste-li ve vztahu, vesmír vám radí jednu věc - měli byste se poohlédnout na nějaké online seznamce nebo seznamovací aplikaci. Začněte konverzaci jako první s tím, kdo vám bude nejvíce sympatický, až se konečně osobně setkáte, určitě mezi vámi přeskočí jiskra.

Váhy (23. září - 23. října)

Tento měsíc se stane něco, díky čemuž uvidíte svého partnera v úplně novém světle. Ne nic vyloženě dobrého ani špatného, jen něco odlišného. Možná jen předvede pár uspokojivě zábavných triků, které jste do té doby ještě neviděli, nebo se váš kamarád s výhodami rozhodne udělat z vyloženě postelové věci něco víc vážného. Mějte oči otevřené, všímejte si náznaků a vodítek a dávejte pozor, kam vás zavedou. Když o těchto nových informacích nebudete moc přemýšlet a omílat je v mysli pořád dokola, dostane se vám v posteli něco nového a s tím budete rozhodně spokojeni. Jestliže nemáte žádného partnera, květen je nejlepší měsíc pro hledání nových možností. Měli byste ale vědět, že něco z toho by se mohlo proměnit i v něco vážnějšího - vaše energie poukazuje na něco stabilního ve vaší budoucnosti.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Tvrdě jste na sobě makali, Štíři, abyste vypadali dobře a výsledky jsou opravdu vidět! V květnu budete navíc oplývat sexualitou, které si opačné pohlaví stoprocentně všimne. Jste-li ve vztahu, s partnerem si tento měsíc v posteli budete připadat naprosto synchronizovaní. Sice možná budete trochu hádavější než obvykle, budete chtít různě argumentovat, ale nechte si tuhle náladu spíše do postele - to bude lepší pro vás oba. Pokud jste sami, bez partnera, zkuste se porozhlédnout okolo sebe cestou do posilovny (fitcentra, tělocvičny,...) nebo přímo v ní. Ze společníka na cvičení by se mohlo vyklubat něco více...

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Nikdo Střelce nezažene do rohu a už vůbec ne v květnu. Teď budete toužit být centrem dění, středobodem vesmíru. Jděte si s partnerem zatancovat nebo se někam dobře pobavit a tu dobrou náladu si pak doneste i s sebou domů, resp. do postele. Pokud jste ve volném vztahu, nenuťte nikoho, aby dělal rozhodnutí o budoucnosti tohoto vztahu za vás. Takto vám to vyhovuje a užíváte si. Žijte naplno, a to jak venku, tak i v posteli. Odměnou vám bude mnohem živější a lepší sexuální život

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Je jednoduché upadnout do stereotypu - přijít domů, dělat to, co obvykle, večer nějaký ten sex. A tak pořád dokola. Teď ale přichází čas, kdy byste to měli změnit. Jděte někam na rande, zkuste si obléct nové sexy prádlo a zažijte pár večerů, na které oba dva dlouho nezapomenete. Nemůžete na nic dobrého přijít? Vezměte si příklady z minulosti. Vzpomeňte si, co vám oběma dříve rozproudilo krev v žilách, tato ohnivá energie udělá váš sexuální život vášnivějším. I když zrovna s nikým nechodíte, ujistěte se, že ve skříni máte nějaké pěkné oblečení a v šuplíku pěkné spodní prádlo, aby to vše bylo připraveno, až bude potřeba. A to bude brzy - čeká vás pár opravdu dobrých schůzek.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Je na čase, abyste dali prostor projevit se své šílené stránce, kterou v sobě ukrýváte, Vodnáři. Tento měsíc byste ji měli dát prostor především v posteli, protože věřte - nikdo si nebude stěžovat. U sebe doma se cítíte mnohem lépe a více sexy, takže byste měli naplánovat pár schůzek právě u vás doma. Jestli zrovna nemáte žádného kamaráda na sex, jděte se bavit alespoň s vašimi přáteli. Vesmír říká, že máte tento měsíc možnost zkusit pár zajímavých věcí, které se týkají sexu, tak nepropásněte svou příležitost. Rozhodně se bedlivě dívejte okolo sebe a nezaměřujte se pouze na jednu osobu, ale dejte prostor všem.

Ryby (21. února - 20. března)

Jste sexy a žádaní, Ryby, a každý to o vás ví. Podle vesmíru budete tento měsíc opravdu hodně sledováni. A to kýmkoliv a za jakýmkoliv účelem. Možná zdvořilost od někoho, po kom jste pokukovali vy? Nebo kluk/dívka, do kterého byste to nikdy neřekli. A jestli jste ve vztahu, i váš současný partner. Ať už se jedná o kohokoliv, vaše potěšení je u něj v žebříčku priorit na prvním místě. V dlouhodobém vztahu se nenechte rozhodit maličkostmi, jako třeba že váš partner momentálně nemůže najít správné místo nebo techniku, jak vás co nejlépe uspokojit. Dejte mu čas nebo ho sami naveďte. A jakmile se těmito maličkostmi přestanete trápit, ucítíte spoustu smyslnosti...

Květen je nádherný jarní měsíc, který si musíte užít plnými doušky, a to samozřejmě i v posteli! Vyrazte někam do přírody, do parku, nabírejte energii a při tom po očku koukejte kolem sebe, třeba uvidíte někoho, jak také nenapádně pokukuje... A jestliže nemáte dostatek času se takto seznamovat venku nebo v baru s přáteli, zkuste si udělat účet na sex seznamce a užít si s někým, kdo je na tom stejně jako vy.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.