Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexy scénáře, které byste rozhodně měli zkusit!

18.duben 2017
Sexy scénáře, které byste rozhodně měli zkusit!

Pokud si dva nedávají dostatečně záležet, sex se postupem času stává stereotypním, a to pak oba odrazuje od toho, aby ho vůbec provozovali. Ale když ho zkusíte trochu zpestřit, zažijete nádherné chvilky, kterých nebudete litovat.

Ať už jste spolu delší dobu nebo se váš vztah nachází teprve na začátku, rozhodně stojí za to vyzkoušet si i něco jiného, než jen zasunout, vysunout a hotovo. Občas ale lidem schází inspirace, proto jsme pro vás připravili čtyři scénáře, které si každý může vyzkoušet a vybrat si ten, který bude oběma sedět. A nebudete k tomu potřebovat ani žádné speciální pomůcky...

Chvíle bez sexu vám rozproudí krev

Na některé věci se vyplatí si počkat a výjimkou není ani úžasný sex. Podmínky pro první sex se liší, někdo na to skočí hned, někdo čeká, až bude beznadějně zamilovaný a až pak teprve si sex dopřeje. Ale zatímco ve druhém případě může nakonec přijít (velké) zklamání, pokud jste již spolu spali a jen si na chvíli dáte pauzu, víte, co očekávat. Ale rozhodně to nebude jako váš "klasický" sex. Své o tom ví i Michal:

"Chodil jsem s jednou holkou a oba jsme věděli, že jsme schopni se v posteli zlepšit. Zpočátku jsme u toho až moc přemýšleli a celé to bylo takové rozpačité. Pak jsme ale spolu začali držet krok a bylo to opravdu lepší. Nechtěli jsme ale upadnout do stereotypu, tak jsme si dali na chvíli v sexu pauzu a nechali jsme jen naše těla po sobě toužit. Když už to bylo k nevydržení, zažili jsme ten nejvášnivější a nejkrásnější sex. V hlavách jsme v tu chvíli neměli žádné zbytečné myšlenky, jen jsme ze sebe vypustili všechnu tu touhu a dali tomu volný průchod."

Někteří lidé raději zvolí úplné odloučení, že se s druhou polovičkou třeba týden, dva nebo i déle nevidí. Ale to v některých situacích není ani prakticky možné a navíc některým vyhovuje se odloučit spíše pouze sexuálně. Tím vzrůstá jejich touha každý den, protože se vidí, mají na sebe chuť, ale "nemůžou"... Musí s tím ale souhlasit oba a zároveň i oba vědět, že to jejich vztahu a sexu něco přinese. Čekání není někdy jednoduché, ale když přinese kýžené výsledky, člověk si může říct, že se to opravdu vyplatilo. Tuto dobu bez sexu si můžete zpestřit i povídáním si s partnerem o intimnostech. Víc než kdy jindy budete sdílní v tom, co byste s ním rádi zažili, jakou polohu byste rádi vyzkoušeli nebo jaké jsou vaše tajné "úchylky"

Sex na usmířenou

Hádka vás může dostat pořádně do nálady, i když se to může zdát absurdní. Někomu se sex na usmířenou příčí, ale pořád je to krásný způsob, jak se jednou za čas po zbytečné hádce usmířit. Při hádání se totiž zvyšuje tep, také pociťujete teplo, jste nabití energií a mnohem živější. Zkrátka vyburcovaní k výkonu. Tak proč hádku nevzít jako předehru a nezakončit to krásným milováním? Sára s jejím partnerem jsou pro:

"Myslím si, že je to velmi léčivé pro náš vztah. Sex po hádce bývá opravdu dobrý a vášnivý. Milování posiluje naši lásku a potřebu toho druhého. Zároveň nám to připomíná, proč spolu zůstávat a snažit se vše vyřešit a není to jen kvůli dobrému sexu. Když jsem v jeho náručí po tom, co jsme si vyměnili pár názorů, hned se cítím v bezpečí a uleví se mi."

Některé lidi opravdu hodně vzrušuje, když se mohou usmiřovat sexem, jako třeba Aleše, který záměrně vyhledával spory, aby mohl uspokojit své potřeby:

"Randil jsem s jednou ženou, kterou jsem úmyslně štval, abychom si užili pěkný sex. Například když jsme byli v kuchyni a ona vařila, schválně jsem ji poškádlil větou, že neumí vařit nebo že něco dělá špatně, ačkoliv byla výborná kuchařka. Věděl jsem, že ji to pěkně rozčílí a bude se se mnou přít. Tyto malé argumenty mezi námi vždy vzbudily velké sexuální napětí."

Nesnažte se na svého partnera tlačit, abyste si to těsně po hádce rozdali, to ho může naštvat mnohem víc. Přesvědčte se, že jste oba v tu chvíli naladěni na stejnou vlnu. 

Co takhle sex na usmířenou?

Jen dávejte nebo jen přijímejte

Často se stává, že jeden partner se v sexu snaží uspokojit druhého víc než ten druhý jeho. Občas tyto malé nesrovnalosti mohou i narušovat rovnováhu a harmonii vztahu. Uvědomte si, v jaké pozici se nacházíte - ten kdo spíše přijímá nebo ten kdo spíše dává? A otočte tuto skutečnost přesně naopak. Někdo si možná může myslet, že dávat není taková zábava, i Alena dříve spíše přijímala. Pak jí to ale došlo:

"Můj partner je úžasný v mnoha směrech - je laskavý, velkorysý a nesobecký. Tak jsem se ho jednou v půl páté ráno, když nemusel vstávat do práce, rozhodla překvapit. Vklouzla jsem do nového sexy spodního prádla, zapálila pár svíček a do dlaní si rozetřela jeho oblíbený masážní olej. Začala jsem se svým poděkováním beze slov, používala jsem pouze dotyky. Byla to pěkná erotická zkušenost pro nás oba a také způsob, jak mu ukázat, že mě těší dělat mu radost."

Nebuďte tedy sobečtí a také dopřejte partnerovi pěkné chvilky, které si jistě zaslouží. A jestliže vy jste na straně toho, kdo dává, ale nedostává nic zpět, řekněte si o to. Nemusíte hned používat slova, občas stačí jen lehce navést jeho část těla tam, kam právě chcete. Od věci ale není ani si o tom otevřeně promluvit, jde přeci o zdraví vašeho vztahu.

Pokud máte v tomhle ohledu dokonalý vztah, oba si rovnoměrně dáváte i přijímáte, zkuste to právě naopak. Jeden den se bude partner starat pouze o vás a další den zase vy o něj. Bude to tak intenzivnější, bude k dispozici více času a stále bude dodržena spravedlnost.

Zkuste něco nového, i když to možná nebude fungovat

Základní pravidlo? Nenechte se odradit neúspěchem. Důvody, proč partneři zkouší nové polohy, které jsou občas skoro až proti fyzikálním zákonům, proč zkouší erotické hračky, při jejichž špatném použití skončí na pohotovosti, jsou ty, že se snaží odbourat stereotypy a užít si nějakou tu zábavu, a to je správně. Samozřejmě nějaká bezpečnostní pravidla by měla být samozřejmostí, ale ne vždy dopadne všechno tak, jak jsme si představovali, a to nejen v sexu. To ale nesmíte vnímat jako problém, protože jde o tu část, kdy si s partnerem užíváte, poznáváte navzájem svá těla a utužujete díky tomu svůj vztah. Zahrajte si na zlobivé milence, kteří se vydají na nekončenou expedici s cílem sexuálního uspokojení...

Seznamte se s mužem nebo ženou na sex seznamce a povězte si navzájem všechny své touhy...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.