Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Lubrikační gely: Kdo maže, ten jede

24.duben 2017
Lubrikační gely: Kdo maže, ten jede

Nevěřte míněním, že lubrikační gely by měli používat pouze starší lidé nebo ti, kteří se rádi oddávají análnímu sexu. Není to pravda a mohli byste tím přijít o mnohé.

Pamatujete si na dobu, když jste se jako malí rádi klouzali na skluzavkách a když to jelo, tak to bylo super? Ale pak si jistě také všichni z vás vzpomenou na ty chvíle, kdy byla skluzavka tak suchá, že to bylo pouze o rozšoupání kalhot nebo spálení stehen a zadní části těla. Už tenkrát to pro vás bylo nepříjemné a není tomu jinak ani o navršení 15 let věku, kdy opouštíte skluzavky a vrháte se do náručí druhých poloviček.

K čemu je takový lubrikační gel tedy dobrý? Používá se pro lepší "kluzkost" při sexu, kterou obě strany přivítají. Určitě se stávají nutným pomocníkem i u používání erotických hraček. Při výběru gelu se musíte zaměřit na jeho typ. U erotických hraček je to jednoduché, tam vám v návodu poradi, jak si vybrat ten správný. Lubrikační gely se dělí na takové dva základní typy, a to na vodní a silikonové. Potom je také důležitá velikost balení, pokud máte sex jednou za rok, pak si asi nekupujte to největší. Bohatě vám bude stačit balení od 25ml do 75ml. Zákazníci prodejen s erotickými pomůckami upřednostňují lubrikanty na vodní bázi, mají je prostě radši, více jim vyhovují.

Gely: lubrikanty na vodní bázi

Dalo by se říci, že tyto lubrikanty jsou prostě jako voda. Jsou velice šetrné, jak k vám, k pokožce, tak i k hračkám a kondomům. Dají se omýt pouhou vodou, což je taky příjemnější záležitost. Jejich mínusem, nebo spíše menší nevýhodou je to, že zasychají dříve než ty olejové a je třeba je během sexu obnovovat a aplikovat další kapky. A nebo to můžete vyřešit tak, že vám to prostě moc dlouho trvat nebude, vždyť taková "rychlovka" se nepodceňuje.

PJUR Med VEGAN Glide

Jaký asi tak lubrikační gel vybrat, aby byl zajímavý. Asi se povedlo, protože jak někde vidíte hezké "zdravé" slovíčko jako je zde například VEGAN, tak berete, je to něco jako označení "BIO", složení zkoumáte až potom. Takže co nám tento kousek nabízí?

Od ostatních kousků se vyznačuje tím, že neobsahuje vůbec žádné živočišné složky a není testován na zvířatech. Takže zapřísáhlí vegani a ochránci zvířat jsou za vodou a mají, co používat. A ne jen oni. Cenově se pohybuje do 500,-, nelepí, dobře klouže a zároveň chrání a pečuje o sliznici. Tento lubrikační gel je naprosto bez vůně a zároveň zde neobjevíte ani žádnou barvu. Můžete ho používat i na erotické pomůcky, při masturbaci a především ho ocení ženy s citlivou pokožkou.

PJUR Med VEGAN Glide

Anonym: "Gel splňuje svůj účel, velmi pozitivní je, že je veganský. Předpokládám, že není testován na zvířatech oproti třeba velmi drahému lelo není tak lepivý po čase."

Oleje: lubrikanty na silikonové bázi

Tak tyto lubrikanty jsou zase prostě jako olej. U nich si dávejte pozor na to, že nejsou šetrné ani k pomůckám erotickým, tak ani ke kondomům. Z oblečení je dostanete až v pračce a z těla je jen tak také nesetřete. Jejich výhodou je to, že nezaschnou, takže se můžete oddávat divokému sexu jak dlouho se vám zlíbí. Ale dávejte si pozor, abyste nakonec nebyli jen jako klubko "mastňáků" a praní povlečení a vytírání podlahy vám ten úžasný zážitek ze sexu nezkazilo.

PJUR Woman Bodyglide

Ani tento lubrikační gel nebyl testován na zvířatech, což je jeho první plus. I když se jedná o olej, patří mezi ty, které jsou šetrnější, a tak nepoškozuje kondomy. Nezasychá, klouže perfektně a je určen pro jemnou a citlivou pokožku. Jeho složení zabraňuje lepivosti. Není vhodný pro použití na erotické hračky.

Když byste přece jen raději vyzkoušeli tento olej, lubrikant na silikonové bázi, mohli byste si vybrat z těchto druhů:

  • SilcGlide - (vaginální, nejlepší kvalita), osvedčený vaginální olej
  • PJUR Woman - (vaginální, nejlepší kvalita), tento výrobek je ideální pro ženy
  • SILONA - (vaginální, střední kvalita), dobrá cena, český výrobce
  • Glide4u - (vaginální, střední kvalita)
  • eXXtreme glide - (vaginální + anální, nejlepší kvalita), univerzální

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni.

PJUR Woman Bodyglide

TheBest: "Perfektně lubrikuje,stačí pár kapek,nevysychá a je šetrný - vůbec nepálí."

Martin: "S manželkou používáme často. Velmi příjemný lubrikant, velmi dlouhá výdrž, adekvátní cena. Doporučujeme do každé ložnice."

Kopijačka: "Po aplikaci dlouho vydřžel,necítila jsem žádné nepříjemné pálení jeko u některých gelů.Mohu doporučit zpříjemní hrátky i samotný sex."

Kdo by měl mít lubrikant vždy po ruce?

Pokud patříte mezi ty, kteří ještě žádný lubrikační gel nepoužili a váhají, zda ho vůbec potřebují, už nemusí. Lubrikační gely jsou tady proto, aby zlepšovali náš milostný život, takže váhání kolem pořízení nebo používání je úplně pasé. Kdy je ale vyloženě důležitým pomocníkem, kterého byste si měli držet po boku, nebo alespoň v kabelce a kolem postele?

Našla jste si "velkého" milence

Když vám do postele naběhne nadměrný hřebec, tak pak mazejte, mazejte a mazejte. V tomto případě jsou doporučovány lubrikanty na vodní bázi. Jak totiž ženy vědí, s "velkým klackem" přichází i velké problémy. Nebudeme dnes probírat jaké, to by bylo na celé jedno velké téma, ale rozhodne budete potřebovat hodně lubrikačního gelu. Takové andělské mazadlo sníží totiž tření, vstup penisu je jednodušší a tolik to prostě nebolí. Doplňovat samozřejmě můžete během sexu kdykoliv, dokud vám tedy nedojde, pak uvidíte, zda to dáte nebo jestli velkého hřebce vyšlete na roh do lékárny.

Sucho patří na poušť

Máte jako žena problém s vaginální suchostí? Ano? Úplně zbytečně, když budete používat lubrikační gel, tak je ihned po problému. Vaginální suchost není žádná ostuda nebo známka frigidity, tělo si prostě dělá to, co uzná za vhodné, ale vy ho i tak můžete přelstít a určitě to udělejte. Škoda kapky, která mázne vedle. Nebo je to jinak? No, každopádně pak nic nedrhne, a to je fajn.

Není to fajn, chce to zlepšit

Tak konečně jste ho sbalila, nebo tedy on vás, do postele jste trefili, k sexu jste se dostali, líbit se vám to líbí moc, ale.... vlhkost nepřichází. Proč? To je různé, stačí trocha netrpělivosti, strachu nebo studu a mokro prostě nebude. To partner určitě pochopí, můžete mu podat vašeho lubrikačního přítele a jede se dál. Usnadněte si to, sex nemá předepsané scénáře, všechno je dovoleno.

Anální milovník

Ano, ano, při análním sexu byste na lubrikanty neměli zapomínat v žádném případě. Jak je známo, v konečníku se žádného zázračného přírodního zvlhčení nedočkáte, takže ho tam musíte dopravit po svém. Pokud byste se v tomto případě zase lubrikačnímu gelu bránili, mohli byste si odnést pěkných pár nepříjemných odřenin a v horším případě byste riskovali naprasknutí sliznice. A to pozor, to bolí!

Experimenty

Masturbace a třeba hrátky s erotickými hračkami. V tomto případě jsou lubrikační gely přímo doporučovány výrobci. Určitě to nepodceňujte a nehrajte si na hrdiny, že vy to zvládnete bez lubrikantu, mohli byste si totiž i pěkně ublížit, a to za to nestojí.

Lubrikační gel stojí za to prostě ozkoušet, ale jestli máte po boku partnera, který k tomu nechce přistoupit, i když prostě nemá určitě dobrý důvod, tak se porozhlédněte po někom, s kým si užijete trochu víc legrace, v Liberci například na vás určitě někdo čeká.

Zdroj: https://www.ruzovyslon.cz

https://www.shutterstock.com

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.