Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vibrační motýlci

12.duben 2017
Vibrační motýlci

Místo spodních kalhotek můžete ráno sáhnout po svém vibračním motýlkovi. Je libo s penisem nebo bez? Je to jen na vás, kterému dáte přednost. Bude to pro vás takový malý intimní kamarád. Půjde s vámi do ulic nebo zůstane doma, jak budete chtít, nezklame.

Malý vibrátor dostal v tomto případě podobu pěkného malého motýlka, který by se někomu mohl zdát i roztomilý. Pro ženy se stala tato erotická pomůcka velice oblíbenou. Motýlci se připínají k ženskému tělu slabými popruhy a dráží dotykem na klitoris nebo vagínu. Nosit a využívat se dá jak při sexu, tak kdekoliv jinde, při sportování i při pouhé chůzi na ulici. O vaše intimní místa bude dobře postaráno. Výrobci svými erotickými hračkami asi chtějí zaručit svíjející se těla na ulicích.

Připínacího motýla si navlečete stejně tak jako vaše spodní kalhotky. Některé druhy těchto krasavců mají také malý nebo spíš menší umělý penis, který se má postarat o váš bod G. Podle popisu to vypadá, že by ho měl opravdu najít. Nudit se s nim nebudete ani při obyčejné masturbaci v klidu domova, jako společník se vyšvihne. I pokud máte partnera, můžete mít doma k němu i jednoho motýla. Bude rád, když mu svěříte do rukou dálkový ovladač od takové hračky.

Takové malé dráždítko se většinou vyrábí z gelu a pohybuje se v několik řádech stovek za jeden kus. Roční období tady nehraje vůbec žádnou roli, nemusíte čekat na jaro ani léto, jeho srdíčko, tykadla i zadeček se o váš orgasmus postarají kdykoliv si to budete přát. Pokud je žena schopna se uspokojit pouze klitorálně, pak by u ní při sexu s partnerem neměl chybět. Přístup k vagíně totiž je při jeho použítí volný. Také si ho můžete vybrat i místo venušiných kuliček, pokud vás nezaujaly. Některé ženy už baví jen to, že by při jeho nošení mohly být odhaleny a adrenalin se u nich postará o velkou část uspokojení. Exhibicionismus prý máme každý trochu v sobě, tak se za to nestyďte. Je ale dobré dát pozor na hlučnost, která by vás mohla prozradit nakonec moc rychle a nemuselo by vám to být příjemné. Zase nemusíte končit u jednoho. Jeden na doma, druhý ven? I to je přece možné.

Vibrační motýlek

Svým vzhledem vypadá jako nějaká hezká hračka spíše na okrasu, ale opak je pravdou. Je hodně výkonný a jeho vibrace dokážou být opravdu hodně silné. Zase není vyloženě hlučný a nikdo by neměl nějak jednoduše přijít na to, co se odehrává pod vaším oblečením, pokud není tedy znalec erotických hraček. Vyrábí se v univerzální velikosti, která je vhodná pro všechny ženy. Je to vlastně něco na způsob vibračních kalhotek nebo vibrující mušle, která uspokojuje podobným způsobem.

Mini motýlek pro muže

Když už jsme u těch vibrujících motýlků, tak i pro pány se takoví motýlci dají sehnat v podobě vibračních kroužků nebo také jinak řečeno, erekčních kroužků, o kterých už jednou byla řeč. Tento konkrétně se vyrábí ze silikonu jako většina ostatních. Dokáže udržet erekci, oddálí ejakulaci a zároveň masíruje klitoris partnerky, takže oboustranné uspokojení. Velmi dobře se přizpůsobuje jakékoliv velikosti penisu. Výstupky a tykadélka motýlka se budou věnovat partnerce.

Proč si pořídit do sbírky i tento kousek?

 • velmi pružný silikon se přizpůsobí každé velikosti penisu
 • stimulující kroužek ve tvaru motýlka s výstupky a odnímatelným vibrátorkem
 • snadné ovládání pomocí jednoho tlačítka
 • kroužek stimuluje penis a vibrující výstupky klitoris
 • jednoduchá údržba, stačí kroužek umýt v mýdlové vodě
 • součástí balení jsou 4 náhradní knoflíkové baterie

Vibrační kroužek Motýl

S tímto prý "modrým" motýlem přišel výrobce ToyJoy. Žena samozřejmě vidí "fialový" kroužek i fialového motýla. Pánové, budete koukat, jaké příjemné překvapení vás potká. Vibrace z tohoto kroužku se vám budou rozlévat v tříslech a budou se také přenášet z vašeho penisu na partnerku. Prostě senzace a spokojenost pro oba partnery. Budete prostě ten nejvíce realistický vibrátor, jaký si jde představit. No, neberte to! Do výstupku se zasunuje mini vibrátor, který se dá používat i samostatně pro dráždění na všech intimních partiích.

Petr: "Partnerka musí si mě připravit a sama nasadit. Moc si sama chválí. Velice ji to dráždí. První nasazení se moc nepovedlo."

Amazoňan s penisem

Rotační motýlek, a to navíc k tomu ještě s penisem, se prodává pod názvem Amazoňan. Nijak není tímto článkem vyzdvihován, ale co se nepodívat také na jinou variantu než tu klasickou, kterou v našich sexshopech můžete sehnat? Takový kousek se pohybuje do 1500,-. Penis se na tomto motýlkovi otáčí a dráždí silnými vibracemi. Výstupky na něm najdete jak pro stimulaci klitorisu, tak pro stimulaci análu. Šťáva mu nikdy nedojde, pokud s sebou budeme mít v kabelce náhradní klasické tužkové baterie, a to rovnou 3. V pralese by se asi neztratil, protože se výrobce rozhodl pro růžové provedení s černými gumičkami na uchycení, žádné nenápadné zvířátko.

Tito motýlci nejsou úplně 100% voděodolní, takže se klasickému omývání pod vodou vyhněte a vezměte do ruky vlhký hadřík společně s dezinfekčním sprejem, abyste udrželi čistotu této erotické hračky bez problémů. Používat ho samozřejmě zase můžete společně s lubrikačními gely. Vždy jsou spíše doporučovány ty na vodní bázi. Poskytnou vám rovnou deset důvodů si je pořídit. Jedná se o 5 stupňů intenzity vibrací a 5 rychlostí vibrací. Současně k takovému motýlku obdržíte ovladač, abyste měla vše pevně ve svých rukách. A pozor na to, nejpříjemněji vibruje ve střední části.

Tito amazoňani se vyrábějí s pevného neohybného gelu, kdy ten základní motorek je zabudován do těla motýlka. Připnout si ho na sebe můžete díky černým gumičkám, a to na stehna. Penis si zavedete do vagíny. Ten se potom otáčí proti směru hodinových ručiček takovým tempem a intenzitou, kterou si navolíte.

Rozměry amazonského krasavce

 • délka motýlka: 9 cm
 • šířka motýlka: 8,5 cm
 • délka penisu: 8,5 cm
 • průměr penisu (nejširší část): 3 cm
 • obvod připínací gumičky kolem pasu (nejmenší): cca 64 cm
 • obvod připínací gumičky kolem pasu (největší): cca 104 cm
 • obvod připínacích gumiček kolem stehen (nejmenší): cca 44 cm
 • obvod připínacích gumiček kolem stehen (největší): cca 60 cm

Rotační motýlek Amazoňan s penisem

Pulec: "Za mě je to asi nejlepší hračka co se mi dostala rukou, silné vibrace dráždí jak uvnitř, tak na klitorisu, prostě paráda! Vřele doporučuji!"

Hana: "To zapínání kolem stehen a pasu je divné, pořád to nějak padá, rozepíná se, atd.. Proto jsem ho nakonec musela prostě nechat rozepnutého a držet si ho sama rukou... "

Erika: "Vibrace tak akorát, rotující pindík uvnitř dráždí pěkně, orgasmus mi přivodil."

Tento motýlek má sice penis s realistickým žaludem, ale muži, se kterými se můžete ZDE seznámit, budou mít v kalhotách určitě něco lepšího, ať jsou z Prahy, z Českých Budějovic nebo z Olomouce.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

https://www.ruzovyslon.cz

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.