Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Venušiny kuličky

23.únor 2017
Venušiny kuličky

Další erotická hračka určená ženám a dívkám. Označuje se také jako vaginální kuličky. Nejsou pouze erotickou pomůckou, ale také pomůckou zdravotní. Svým vzhledem vás v obchodě jistě zaujmou, budete mít z čeho vybírat. Zaručí vám vášnivé okamžiky.

Venušiny kuličky, nebo také vaginální kuličky. Jejich chvění si užívají ženy na světě už po mnoho let. Je to erotická hračka, která vzruší a zároveň i pomůže po zdravotní stránce. Taková hračka 2v1. Jedná se tedy o dvě kuličky, ve kterých je dutina s menší kuličkou, vyrobenou z těžšího materiálu. Menší kulička se při pohybu začne pohybovat, rozhoupe se a dál předává energii obalu nad sebou. Čím jsou pohyby aktivnější, tím se zvyšuje stimulace. Levnější varianta kuliček je se spojením z provázku, což je ta méně hygienická varianta a špatně se u nich dodržuje čistota. Dražší varianta je vyrobena ze silikonu a i spojovací část je z toho stejného materiálu. Jedná se o tzv. propojovací spojku. Na konci pak naleznete očko, které zůstává po zavedení do pochvy venku. K jejich vyjmutí stačí zatáhnout. Nejčastěji používaným materiálem je tedy silikon, ale seženete i latexové, plastové a z nerezové oceli.

Může se stát, že vám budou vaginální kuličky vypadávat, vyklouzávat. V tomto případě zkuste ubrat množství používaného lubrikantu a zaveďte kuličky ještě hlouběji, než byly do teď. Až dojde k posílení intimních svalů, tak už kuličky sama udržíte i s větším množstvím lubrikantu. Pokud jsou pro vás naopak kuličky moc velké, stáhněte pro začátek po vaginální čince, což je taková jejich malá příbuzná. 

Druhy venušiných kuliček

Vaginální činka

Tato činka má ideální tvar tulipánové cibulky, je přímeně těžká, má ergonomický tvar a samozřejmě poutko na vytahování. Nejen chlapi mohou posilovat, ženy si potřebují posílit svaly, aby prožívaly lepší sex a silnější orgasmus. A k tomu jim tato malá hračička pomůže, pokud jim nevyhovují venušiny kuličky.

Jedná se tedy o malé ocelové závaží, které je schováno pod kvalitním silikonem. Nejširším místě měří tato činka 2 cm, takže už by s její velikostí neměl mít nikdo problém. Velice dobře se zavádí i vyndavá pomocí pružného poutka. Nejvýraznější rozdílem od kuliček je jejich stavba. Jak jste se již dozvěděli, kuličky jsou duté a uvnitř se pohybují ty o něco menší. Tady je to naopak, činka není dutá a není ničím vyplněna, takže slouží opravdu a hlavně především k posílení pánevního dna a pomáhá s přípravou na kuličky. Z jednoduché vaginální činky můžete přejít ještě na dvojitou a poté až se budete cítit zase na trochu větší level, přejít na venušiny kuličky. Můžete si posilovat i potají a pak partnera překvapit silným stiskem, jistě to ocení. Výsledek by se měl dostavit do 20 týdnů. Jde o to, v jakém stavu jsou svaly na začátku používání.

Vaginální činka

Kuličky jako zdravotní pomůcka

Venušiny kuličky se také používají jako zdravotní pomůcka. Posilováním pánevního dna totiž zabraňují inkontinenci, pomáhají zpevnit svaly před porodem a dokážou vrátit zpět do fyzické kondice také po porodu. Při jejich používání předejdete také gynekologickým operacím.

Většinu času tráví lidé v sedě a to je pro pánevní dno to nejhorší. Začínají tím ochabovat jeho svaly. Tyto svaly zpevníme právě používáním venušiných kuliček. Toto cvičení není omezeno ani věkem, ani fyzickou kondicí, může se k němu uchýlit každá žena. Je doporučováno 30 minut každý den. Pro kuličky už si právě z tohoto důvodu nemusíte chodit pouze do sex-shopů, ale seženete je i v lékárnách, drogériích a zdravotnických pomůckách. Čím lépe vám vybraná kulička bude sedět, tím budou účinky na svalstvo lepší. Pro cvičení se hodí všechny druhy nevibračních venušiných kuliček a to z libovolného materiálu.

S činkou byste neměly cvičit dokud nedosáhnete 18 let, v těhotenství i po porodu, po pohlavním styku, při menstruaci nebo vaginální infekci a po operaci.

Něna: "Pro mě nová pomůcka, oceňuji zejména posílení svalů, ale také nové pocity a zábavu při cvičení. Líbí se mi adrenalin,který pociťuji pokud vyjdu na ulici s činkou. Mám potutelný úsměv a připadám si přitažlivá pro muže."

Smartballs Teneo duo

Podíváme si blíže na typ venušiných kuliček s názvem Teneo duo. Rozhodně nejde o doporučení nebo vychvalování tohoto produktu, každému jistě vyhovuje a bude vyhovat něco jiného. Je třeba jich vyzkoušet více a ty své pravé si vybrat. Tyto kuličky Teneo duo ale mají dobrou odezvu uživatelů, a proto se na ně podíváme.

S těmito kuličkami se můžete procházet venku a přitom zažívat opravdovou rozkoš. Jde o dvě kuličky, které jsou spojené za sebou materiálem shodným s tím, z kterého jsou vyrobeny a mají v průměru 3,6 cm. Jsou příjemé a jemné, toho dostahují tím, že byl použit 100% lékařský silikon. Rozhodně zde nehrozí riziko nějakého znečištění, dobře se udržují. Stačí je umýt v teplé vodě. Rozhodně ale není doporučováno sterilizování ve vroucí vodě.

U druhé kuličky naleznete takový důlek, který vám pomůže a bude se hodit při jejich zavádění. Při chůzi se prý kuličky jen tak převalují, ovšem když se rozběhnete, tak není doporučováno na konci dobíhat například autobus. Jeho osazenstvo by se asi divilo. Rozhodně se nemusíte bát hluku, který vydávají kuličky nerezové. Především, když vypadnou, ví to půl ulice. Kuličky jsou také voděodolné. Uvnitř každé kuličky se pohybuje kovové závaží - kulička, která při pohybu naráží na stěny tvrdého obalu a tím vytváří chvění a jemné vibrace. K posilování pánevního dna dochází tím, jak se žena podvědomě snaží udržet kuličky uvnitř těla. Jedná se o tzv. Kegelovy cviky.

Smartballs Teneo duo

Pár technických údajů

  • délka kuliček: 18,8 cm
  • délka bez šňůrky: 10 cm
  • průměr menší kuličky: 3 cm
  • průměr větší kuličky: 3,5 cm
  • spoj mezi kuličkami: 0,5 cm

Jak na to

Sama žena:

  • Masturbace doma: zavádí kuličky do vagíny. Možno v kombinaci s jinou pomůckou (vibrátor na klitoris). Polohy vleže, v sedě, ve sprše, ve vaně.
  • Nošení během dne: při sportu či jiných činnostech (zumba, aerobik, jumping, kolo, běh, procházka…).
  • Zpevnění pánevního dna: trénování poševního svalstva (časem dochází k intenzivnějšímu prožití orgasmu).

Muž a žena:

  • Muž zavádí ženě kuličky: a jazykem jí líže klitoris, rukou hladí na prsou, stehnech či zadečku. Polohy ženy - na zádech, na židli, ve sprše/vaně, na všech čtyřech s vystrčeným zadečkem.
  • Žena si zavádí kuličky sama: muž ji hladí po těle, jazykem či vibrátorkem stimuluje klitoris.

Pokud jste do teď němeli odvahu si je koupit, tak jen do toho.

Nemesis: "Skvělá pomůcka, často ji nosím a vždy mě skvěle naladí na rozverné chvilky s partnerem, než přijde domů. Na výlet do společnosti s těmito kuličkami se zatím chystám."

Juras: "Kuličky jsme pouzili jako pár, ženě jsem je zavedl a pak jsme zašli na procházku. Pěkně ostrým tempem. Po návratu jsme doma pokračovali. Peknĕ tekla a to mám rád."

Posilte své svaly a směle na lov pěkných chlapů!

Zdroj: http://www.ruzovyslon.cz

https://cs.wikipedia.org

https://www.shutterstock.com

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.