Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jsem muž a nechci sex

21.červen 2018
Jsem muž a nechci sex

O mužích se traduje, že chtějí sex kdykoli a kdekoli. Realita je ale i přesto trochu jiná. Napadlo vás to někdy? A jak je to vůbec možné?

Když se dva potkají a jsou k sobě přitahováni, stává se sex přirozenou součástí jejich života. Pokud mají oba stejný sexuální apetit, je vše OK. A jestli nemají, na začátku vztahu se většinou jeden druhému přizpůsobí. Častěji je erotičtěji založený muž, a jeho partnerka, přestože nemá potřebu dělat "to" ráno, v poledne i večer, s ním drží krok. Právě proto, že ho miluje. O to víc je pak překvapená, když "to" její chlap najednou nechce. A nejen třikrát denně, ale vůbec. Nebo skoro vůbec.

Amazonky nebrat

Dříve jste se milovali téměř každý den, dnes je problém ho k sexu donutit. Za svého partnera není provdaná, už několik let spolu žijí tzv. na hromádce, aby si nezevšedněli. Možná to také některé z vás moc dobře znají. Už několikrát jste se ho snažila dostrkat k oltáři a pokaždé prohlašoval, že manželstvím otupíte. "Nebudeme se jeden na druhého těšit a vzájemná touha vyprchá." Což se stejně stalo! Když jste se jeden večer v posteli ke svému partnerovi přivinula, dozvěděla jste se: "Nech mě, chci spát." Znáte?

Možná jste dlouho nechápala, v čem je problém. Žila jste v domnění, že vaše milování je v pořádku a oba dva baví. Začala jste přemýšlet, kdy nezájem vašeho partnera o sex začal, a dopátrala se toho, že zřejmě ve chvíli, kdy jste získala lepší pracovní pozici, a on šel naopak s platem dolů. Je to tak. Muži většinou touží po tom, mít vedle sebe křehkou květinku, a ne ženu, která je převálcuje. Jak po ní mohou pak toužit, když slyší, jak péruje telefonem svoje podřízené?

Nejenže jako manželka máte vyšší pozici, ale i váš partner skládá účty z výsledků své práce ženě, která je jeho nadřízenou. Pryč je doba, kdy o všem rozhodovali převážně muži, dnes mají stejné, ne-li větší slovo ženy. Mužům to podkopává sebevědomí a po ženách, které považují za dominantnější či schopnější, než jsou oni sami, netouží. Sex pak nahrazují povalováním u televize s lahváčem v ruce a časem jim milování přestane chybět úplně.

Hloupý mýtus

O mužích se traduje, že mohou kdykoli, kdekoli a téměř s kýmkoli. Jenomže ne vždy tomu tak je. Čísla udávají, že až 20 % mužů nemá opakovaně chuť se milovat, ale pravděpodobně jich bude mnohem víc. O jeden z důvodů se postarala sama příroda. Muž je nejplodnější a nejposedlejší sexem ještě před dvacátým rokem věku, jeho partnerka o deset i víc let později. Mužská vzrušivost a orgasmus jsou přímočaré, ženy se většinou učí znát tělo postupně, často k tomu potřebují několik sexuálních partnerů, nemluvě o tom, že vaginálního či mokrého orgasmu dosahují mnohdy právě až po třicítce.

Když muž nechce sex?

Ale to by ještě nebyl ten největší problém. Závažnější disproporci, pokud jde o sexuální touhu, může způsobit nízká hladina testosteronu u muže či užívání antidepresiv, které rozhodí chemickou rovnováhu v mozku. V neposlední řadě má vliv na libido i psychika.

Nadsamec

Po mnoho staletí to byl právě muž, kdo rozhodoval nejen o běhu rodiny, ale i o tom, jestli bude, či nebude sex, a uspokojení své partnerky mnohdy ani neřešil. Dnes se o sexu píše všude a v článcích se rozebírá zejména ženský orgasmus. Jak si však milování můžou ženy užít, když ten jejich nemá zájem? Může to být dané i tím, že je na partnera naléháné a očekávají se od něho úžasné výkony.

Může se velice jednoduše stát, že mladý úspěšný třicetiletý muž, jen nerad vzpomíná na intimní chvíle s partnerkou. Může se svěřit s tím, že to vypadalo tak, že se položila a řekla: "Udělej mi to! Chci orgasmus!" Nejprve to možná bylo vtipné, ale po ročním vztahu, kdy budete k vašemu milování přistupovat s tím, že to buď dokáže, nebo prohlásí, že je k ničemu, přejde legrace. Mezitím spolu můžete začít žít a spontánnost se z vašeho soužití vytratí úplně.

Nakonec by váš přítel mohl takovou situaci řešit tak, že bude prohlašovat, že ho bolí hlava, noha, žaludek..., aby se těm galejím vyhnul. Výsledkem bude rozchod a dotyčnému bude delší dobu trvat, než se ze všeho vzpamatuje. Může nastat také problém s erekcí a bude se muset nakonec obrátit pro pomoc na sexuologa, který mu pomůže se dát zase do kupy.

Ztracený případ

Klasickým problémem v dlouhodobějších vztazích je únava ze vztahu. Když vyjdeme z toho, že muž může "kdykoli", musíme uznat, že je do určité míry pravdivá. Pokud však má k dispozici nové a nové objekty. Žena, kterou má doma, ho může po čase omrzet a on se už jednoduše nevzruší. Pokud se nesnaží být stále žádoucí, na což mnohé ženy ve chvíli, kdy mají toho svého jistého, rezignují. Jakmile se vzdáte a začnete žít klasickým rodinným životem, přestanete se zajímat o to, jak vypadáte. Po návratu z práce se převléknete do oblečení, kterému se říká "na doma", což jsou vytahané tepláky a triko, a někdy to korunujete i zástěrou.

Večery tak trávíte u televize jako někdejší okouzlující žena, která tak ráda chodila do společnosti. A kde ta je? Pryč! Jak pak po vás mají muži toužit? Když se většinou pokouší muži televizní stereotyp své ženy nabourat, dozví se, že se jí nikam nechce. Obdobnou zkušenost ale mívají i ženy. Taková matka dvou dospělých dětí by mohla vyprávět. Ve chvíli, kdy už jste v pohodě, netrápí vás hypotéka ani problémy s dětmi a máte konečně večery sami pro sebe, ztratí manžel úplně zájem o sex.

Na vině většinou bývají moderní technologie. Celé večery sedí muž u počítače a hraje hry. Svést ho? Nemožné! Někdy to dospěje tak daleko, že si dotyčná dáma koupí červené prádlo a síťované punčochy, navleče to všechno na sebe, nazuje si lodičky, načeše si vlasy a začne se před ním producírovat. Silou vůle se muž odtrhne od monitoru, podívá se na ženu a pronese: "Hm, sluší ti to.", otočí se a pokračuje ve střílení na zlosyny. Že tuto situaci také znáte? Není se čemu divit. Veškerá námaha je pak zbytečná.

Dají se tyto případy považovat za ztracené? Nebo je možné s tím ještě něco udělat?

5 způsobů, jak na něho

Promluvte si

Na večeři nebo na procházce, ale jinde než doma!

Nevyčítejte

Nehledejte viníka, ale řešení.

Převezměte iniciativu

Změňte všechno - i sebe.

Už není sex, co byl...

Spěchejte pomalu

Nechtějte všechno hned, buďte trpělivá.

Vyhledejte pomoc

Pokud všechno selže, navštivte sexuologa.

10 hmatů, se kterými na něj

Dvojitý whopper

Oběma rukama držte jeho chloubu, zároveň ho sajte, potom rukama pohybujte nahoru a dolů v rytmu pohybu jazyka.

Kdy? Při finále, to na sebe nenechá dlouho čekat.

Ústup

Předkožku stáhněte jako ve zpomaleném filmu, potom si špičkami prstů pohrávejte opatrně i s žaludem.

Kdy? Když už je to trochu vlhčí. V případě pochybností s dopomocí.

Power

Uchopte jeho penis a veďte ho ke svým ústům. Přitom nezapomeňte udržovat oční kontakt.

Kdy? Vždycky, když ho chcete opravdu nadchnout.

Policejní zásah

Jeho paži levou rukou držte za jeho zády, pravou rukou důkladně zkontrolujte, jestli je všechno na svém místě.

Kdy? Když byl zlobivý kluk!

Špičkový hráč

Přetáhněte palcem a ukazováčkem předkožku co nejdál přes žalud. Dobře držte. Potom malými pohyby opakovaně jemně tiskněte, asi jako byste stlačovala antistresový míček.

Kdy? V zahřívací fázi.

Koktejl

Při ruční práci postupujte oběma směry.

Kdy? Abyste závěr trochu oddálila.

Tlaková masáž

Jemně masírujte oblast mezi análním otvorem a varlaty.

Kdy? Když se při sexu blížíte vyvrcholení. Alternativa pro všechny, kteří nechtějí úplně až dovnitř.

Otvírač dveří

Penis uchopte uprostřed, potom rukou otáčejte, jako byste chtěla otevřít kliku dveří, například jako ve zkušební kabince.

Kdy? Klasický zahajovací pohyb.

Stimulace varlat

Chcete je hladit nebo dělat konečky prstů krouživé pohyby? To je jedno, hlavně jemně! Motto zní: hrát si s míčkem, ne louskat ořechy.

Kdy? Nejlépe při orálním sexu. Bude pak ještě víc vzrušující.

Zlobivý prst

Prostě mu pomalu zasuňte prst mezi půlky. Ale nejdříve jen první článek a pozor: postupujte velmi opatrně!

Kdy? V každém případě si domluvte předem, jestli je - ehm - otevřený.

Tak a teď už víte, jak na to, tak neváhejte a začněte si hledat nějakého partnera do postele na erotické seznamce, je to ten nejjednodušší a nejlepší způsob. Už jste zaregistrovaní?

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.