Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na červen 2018

2.červen 2018
Sex horoskop na červen 2018

Co vás kromě začátku léta čeká v červnu? Horké jarní/letní dny budou přímo svádět k tomu, abyste ze sebe svlékli veškeré oblečení a užili si trochu zábavy nazí. Jak moc podlehnete? A co dalšího se bude dít v červnu ve vašem sexuálním a milostném životě?

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Plavková sezóna začíná! A nejen, že se budete na krásná těla moci celý měsíc koukat, vesmír chce, abyste s lidmi i navazovali kontakty. Začátek června nakopne Slunce v Blížencích, díky čemuž se budete chtít zbavit všech svých (třeba i budoucích) závazků. Může vám to s partnerem klapat v posteli i mimo ni, ale to neznamená, že se hned musíte brát. Venuše, planeta lásky a peněz, bude do 13. června ve znamení Raka, a díky tomu byste měli být opratrní na své emoce. Stejně tak bude do 7. června nezávislá, takže budete moci navázat emoční vazby. Merkur se 12. června bude přesouvat do Raka, to vás donutí přemýšlet o svých pocitech. Rozumíte si s partnerem v posteli, nebo byste rádi něco víc? Pouze vy znáte správnou dopověď...

A co víc vás ještě čeká v červnu v oblasti sexu a milostných vztahů? Vyhledejte si své znamení a dozvíte se to!

Beran (21. března - 20. dubna)

První polovině měsíce bude kralovat Venuše, planeta lásky a peněz, která se bude nacházet ve vaší sféře domova. Takže povlečte nové povlečení na postel, Berani, a vymyslete plán na trávení pěkného času v posteli se svým milencem. Okolo poloviny měsíce si budete chtít někam vyrazit, tak popadněte svého partnera a vyrazte někam tančit, vesmír chce, abyste si užili nějakou tu zábavu a romantiku. Jste single? Možná nebudete na dlouho. Objeví se někdo z vaší minulosti, kdo by váš dosavadní život mohl trochu okořenit. Buďte ostražití, ať ho nepřehlédnete, a připravte se na to!

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, někdo vás chce potkat. Jste na to připraveni? Tento měsíc bude mnoho příležitostí, jak potkat nové známosti (ať už kamarády nebo něco víc). Neodmítejte tudíž jakékoliv pozvánky na party a různé akce, kde byste někoho nového mohli potkat, určitě se vám to vyplatí. Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, bude tento měsíc nezávislá a i vy se budete cítit podobně - volnější než obvykle a plní kuráže. Ujistěte se, že to využijete jak v posteli, tak mimo ni, byla by škoda, kdybyste tyto pocity jen tak promrhali. Slunce se 21. června přesune do Raka a v ten samý den budou proti sobě Mars a Venuše, což bude vytvářet nějaký konflikt ve vašem životě. Nemusí jít hned o rozchod, ale třeba vy budete chtít zkusit nějakou polohu při sexu a váš partner nějakou jinou nebo žádnou. Naštěstí vždy můžete udělat dvě kola - v jednom se uspokojí jeho představy a ve druhém ty vaše.

Blíženci (22. května - 21. června)

Váš sexuální život půjde hladce, Blíženci, ale vy se spíše budete věnovat tomu, jaký vztah máte se svým partnerem. Je to vážné nebo jen románek? Nechcete od partnera něco víc? Nemohl by o všem třeba trochu víc přemýšlet nebo třeba lépe odepisovat na vaše smsky? Přežíváte spíše ze dne na den? Chcete s ním zlepšit komunikaci? Budete o tom všem přemýšlet, a když přijdete na to, že by se mohlo něco zlepšit, tak o tom promluvte nahlas. Můžete díky tomu ujít kus cesty, a to oba stejným směrem. Potvrdí se to i na vašem sexuálním vztahu. Jestliže partnera v současné době nemáte, tak se zaměřte především na druhou polovinu měsíce, kdy byste na nějakého mohli narazit. Když se Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, dostane 13. června do Lva, budete se cítit skvěle a sami se sebou spokojeni. Nepromrhejte tuto sexy energii.

Rak (22. června - 22. července)

Raci, Mars bude v červnu ovládat celý váš sexuální život. Bude retrográdní a v úhlu k vašemu znamení takovým způsobem, že bude ovlivňovat vaše myšlení o různých úpravách ve vašem životě. Nebuďte tedy překvapení nebo se nelekejte, když vás najednou napadne, že byste měli se svým sexuálním partnerem trochu upravit váš společný sexuální život, aby byl plynulejší. Ještě vás bude Mars vyzývat k tomu, abyste se spojili s někým z vaší minulosti. Kdo ví, možná to k něčemu povede... Pokud jste ve vztahu, najednou v něm pocítíte novou jiskru. A nejen vy, ale i váš partner. Nebojte se a poddejte se tomu, můžete díky tomu prožít takové okamžiky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Díky úplňku 28. června se ale budete cítit trochu zmateni - vy budete chtít jednu věc a váš partner jinou. Bude to čas na opravdový kompromis. Pamatujte na to!

Lev (23. července - 22. srpna)

Tento měsíc bude začínat trochu v napětí mezi vámi a vaším partnerem, ale nenechte se tím dostat na dno, může to totiž vyústit v nějaký žhavý sex. Jak se říká, všechno špatné je pro něco dobré. Díky novoluní 13. června se budete cítit naprosto úžasně. Udělejte si nějaké pěkné plány a vyrazte někam pryč. A pak si přiveďte domů někoho zajímavého, na koho na své cestě narazíte. Když se 21. června dostane Slunce do Raka, budete v pokušení dát si pauzu. Už toho na vás bude hodně. Zajděte si na jógu, napusťte si horkou vanu, zkrátka udělejte cokoliv, abyste so dobili své baterky. Uděláte tak dobře svému tělu, což se může pozitivně promítnout do vašeho sexuálního života. 

Zjistěte, co vás v červnu čeká v sexu a milostných vztazích

Panna (23. srpna - 22. září)

Budete velmi zaneprázdnění, zkrátka pořád budete mít co dělat! Nezapomeňte ale kvůli tomu na svůj sexuální život a rozvíření sexy atmosféry v ložnici, protože to by se snadno mohlo s vaším tempem stát. Vesmír vás bude doslova prosit, abyste si konečně udělali chvilku i na pěkné a sexy věci. Tento měsíc se může objevit někdo z vaší minulosti a bude chtít víc, než jen přátelské popovídání. Neodepište ho hned! Mohlo by z toho být i něco víc (když tedy budete chtít). Úplněk 28. června vyvolá spoustu romantiky, takže nezapomeňte přichystat svíčky, pěkné povlečení a krásné spodní prádlo, které na vás váš protějšek obdivuje. Vymyslete třeba i nějaké romantické gesto, které vašeho sexuálního partnera potěší. Ani jeden nebudete litovat! 

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, tento měsíc vás ve vašem vztahu čeká malý konflikt, ale nebojte se, vy to zvládnete na jedničku. Jen to budete muset nějak vyřešit a přitom se neváhejte zeptat na radu vašeho kamaráda, možná uvidí problém mnohem pozitivněji než vy a dobře vám poradí. Když se Mars 26. června stane retrográdním a spojí se s jižním lunárním uzlem Měsíce, vytvoří to pozitivní vibrace ve vaší ložnici. Tak s tím se svou polovičkou počítejte. Jestliže jste bez partnera, právě teď byste měli sebrat veškerou energii a vyrazit si někam ven. V průběhu toho, co se budete venku bavit, totiž můžete narazit na někoho nového a opravdu zajímavého. Úplněk 28. června bude vytvářet opravdu hodně divokou energii. Ujistěte se, že ji využijete, a to nejlépe tak, že strávíte pěkný čas v posteli s někým zajímavým.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Zapalte nějaké svíčky a připravte si lubrikant, Štíři, protože to je přesně to, co budete tento měsíc potřebovat. 13. června se odehraje novoluní v Blížencích které se bude nacházet va vaší sféře sexu a smyslnosti, což vyvolá velmi vášnivé vibrace. Jestliže jste momentálně ve vztahu, budete naprosto vedle z toho, jak dokonalý váš sexuální život může být a v tu chvíli i je. Pokuste si z toho vzít ponaučení a držet se toho co nejdéle. Nejste v současné době svázáni žádným vztahem? Bude vás přitahovat nějaká osoba, se kterou na to budete chtít jít hodně rychle. Toto tempo vás může vystrašit, nebojte se ho ale. Někdy člověk sám pozná, jestli by do toho měl jít, nebo ne, i když toho druhého pořádně nezná. Vesmír vám bude v tomto ohledu nakloněn.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, je na čase, abyste vypadli z domu a začali potkávat nové lidi! Oni vás totiž budou chtít poznat. Novoluní 13. června ve znamení Blíženců bude ve vašem opačném znamení, a to pro vás znamená perfektní čas na sblížení s někým novým. Jste-li právě zadaní, udělejte si čas na dvojité rande se svými kamarády. To, že budete s jinými lidmi vás skvěle nabudí a projeví se to v čase, kdy budete spolu sami. Bude vás čekat velká romantika. Vaše intuitivní síly budou tento měsíc opravdu "nakopnuty". Dávejte dobrý pozor, když váš partner mluví. Nedá se za jeho slovy objevit nějaký skrytý význam? Nechce vám něco naznačit? Naslouchejte pozorně a hledejte vodítka, která by vám v pátrání mohla pomoci. Bude to zábava a určitě budete i nadšení z výsledku.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Tento měsíc se budete cítit opravdu skvěle, alespoň co se vašeho sexuálního života týká. Vaše srdce bude otevřené a budete si vyloženě užívat to, když si budete moci se svou polovičkou užívat společný kvalitní čas - v posteli, ale i mimo ni. Pokud jste single, pak možná pocítíte silné vibrace. Ty vám budou říkat, že možná právě teď potkáte někoho nového. Okolo úplňku, který se bude konat 28. června, budete nabití novou, skvělou sexy energií. Přijměte ji a ukažte ji světu. Ostatní to velmi ocení a vzniknou z toho žhavé zážitky, které si budete pamatovat ještě dlouho. 

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, víte, že si rádi užíváte zábavu, ale někdy potřebujete trochu popostrčit od vesmíru. Novoluní 13. června se bude nacházet ve vaší 5. sféře romantiky, což způsobí hravé, sexy vibrace. Je na čase vypadnout ze stereotypu a začít si užívat čas se svým partnerem. Jste-li bez partnera, pak budete tento měsíc doslova zavaleni pozvánkami na různé schůzky nebo rande. Můžete z toho být nadšeni, ale snažte se udržet nad věcí a zaměřte se na správné plánování, protože naplánovat si dvě rande na jeden čas může dopadnout pěkně trapně. Možná se ve vašem životě v červnu objeví nějaký malý konflikt, ale nepůjde o nic vážného. Jen si dobře zapamatujte, že i malé nedorozumění se může proměnit v jiskru, když se místo naštvaného bouchnutí dveřmi políbíte a třeba si to i rozdáte (to už je na vás).

Ryby (21. února - 20. března)

Právě nastal ten pravý čas, Ryby, abyste si vyrazili ven na rande. Venuše se bude pohybovat přes vaši 5. sféru randění, díky čemuž pocítíte v této oblasti dobré vibrace. Mimochodem, možná tento měsíc potkáte někoho nového díky rodinnému známému, takže se jim nevyhýbejte a neodmítejte od nich pozvánky na oslavy a jiné akce. 21. června se Slunce přesouvá do Raka, to vám bude připomínat, že byste neměli byste zapomínat, co vás dělá v posteli opravdu šťastné. Jste se svým sexuálním životem na 100 % spokojeni, nebo by se dalo něco zlepšit? Jestliže nejste nijak extra učarováni, možná byste si měli se svým partnerem trochu popovídat a napravit to. 

Teď už víte, co na vás čeká během června. Ať už si budete užívat pohledy na pěkná těla na pláži nebo na online erotické seznamce, nebojte se osobu oslovit a seznámit se. Nikdy nevíte, jestli by neměla zájem si s vámi trochu užít...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.