Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kdo si hraje, nezlobí

20.květen 2018
Kdo si hraje, nezlobí

Nehrají si pouze děti, i u dospělých je potřeba, aby se trochu odreagovali a trochu si pohráli. A protože ve dvou jde všechno lépe (a je to větší zábava), budete si hrát se svým sexuálním partnerem. Jak?

Možná vám zpočátku myšlenka na hraní si s partnerem přijde zvláštní nebo trapná, ale sami uvidíte, že až se do toho pustíte, bude to skvělé a zábavné. Nebudete hrát Monopoly, které vás přestane po půl hodině bavit, ale jiné, zábavnější a sexuálně naladěné hry. Jednou jsme vám už představovali erotické společenské hry, které si můžete zakoupit. Některé takové najdete i v dnešním článku, ale nejen ty, vybrat si budete moci z mnoha různých variant. Nebudete soutěžit o to, kdo z vás vyhraje, protože tyto hry jsou na principu win-win, tudíž vyhrají oba. 

Škádlení hračkou

Objevte obchod s erotickými hračkami, který na vás dýchne pozitivní atmosférou a budete se v něm cítit komfortně. Pak si do něj naplánujte cestu, konkrétně na týden nebo dva před vašimi nebo partnerovými narozeninami. Prohlédněte si společně všechny uličky a vyberte si jednu nebo dvě hračky, které se už nebudete moci dočkat, až vyzkoušíte. Možná se bude jednat o vibrátor pro ženu a nějakou jinou hračku pro muže, nebo úplně o něco jiného, to je na vás. Přineste si tuto hračku domů a slibte si, že ji nepoužijete, dokud nepřijde ta speciální událost. Užívejte si čekání. Myslete na to, jaké to s ní bude, mluvte o tom s partnerem, dělejte cokoliv, co vám rozmpumpuje krev v žilách - ale nepoužijte ji. Pak si budete připadat jako děti o Vánocích.

Polohová výzva

Vyzkoušejte, kolik pozic zvládnete během jednoho sexuálního aktu. Je to skvělý způsob, který vám zaručí, že váš sex bude trvat delší dobu, což si moc mužů i žen přeje. A určitě to nebude nuda a stereotyp! Vždy, když uděláte nový rekord, příště ho zkuste překonat. Také díky této hře stoprocentně zjistíte, které polohy vám opravdu vyhovují a zařadíte je do vašeho "běžného" sexu.

Všechno, kromě...

Popřemýšlejte o tom, co všechno považujete za sex. Pak si zkuste užívat bez jakékoliv penetrace (popř. bez toho, co považujete za sex). Zaměřte se na to, jaké to je, když vám partner líbá různé části vašeho těla a naopak. Zkoušejte různé doteky, objevujte svá těla a vyhněte se jakémukoliv spojení vagíny a penisu. Pravděpodobně se vám podaří přijít na to, že předehra není nuda a že by se jí měla věnovat také určitá část pozornosti...

Sexy terapie

Opět si najděte nějaký pěkný obchod s erotickými hračkami nebo se spodním prádlem. Jděte do něj společně s partnerem a zeptejte se ho, kterou věc by na vašem těle chtěl vidět. On nesmí nesouhlasit nebo se ptát na jakékoliv otázky. Můžete mu dát nějakou horní hranici, kolik peněz smí utratit. Nesmí vám ukázat, co koupil, dokud nedojdete z nakupování domů. Poté počkejte, jak jim spadne brada, až se v jím vybraném spodním prádle/kostýmku budete promenádovat po pokoji.

Myslete na místa

Připomíná to hru samá voda-přihořívá-hoří. V mysli myslete na jedno místo na svém těle. Partner vám pak tak dlouho musí líbat různé části vašeho těla, dokud nepolíbí to správné. Pokud na něj chcete být hodní, můžete mu napovídat slovem přihořívá nebo samá voda podle pravdy. Pokud budete trochu zákeřnější, nebudete mu říkat, že už se do správného místa trefil, ale necháte ho zlíbat vám celé tělo...

Myslete na určitá místa na vašem těle a nechte partnera, aby je našel

Dělej, co ti říkám

Přidejte do svého sexuální života trochu dominance a submisivity. Staňte se Pánem nebo Paní. Váš poddaný/otrok vás musí poslouchat na slovo. Na pomoc si můžete vzít několik pomůcek, pokud je nechcete kupovat, můžete použít věci, které běžně najdete doma. Jestliže milujete 50 odstínů, můžete použít hlášky z těchto knih nebo filmů.

Strip-pong

Připravte svůj jídelní stůl, jako byste chtěli hrát beer-pong, ale bez alkoholu. Potřebovat budete 6 půllitrových kelímků, které na jednu stranu stolu vyskládáte do trojúhelníkového tvaru. Vy stojíte na jedné sraně stolu, váš partner na druhé. Snažte se házet míčky do kelímků a střídejte se přitom. Když se vám podaří strefit se míčkem do kelímku, váš partner ho musí odstranit a spolu s ním i kousek oblečení.  První, kdo zasáhne všech 6 kelímků, si může vybrat jakoukoliv sexuální odměnu.

Vyber si kartu, jakoukoliv kartu

Vezměte si balíček karet a každému znaku přiřaďte nějaký význam, například: srdce = líbání, kára = masáž, piky = orální stimulace, kříže = manuální stimulace. Vybírejte si karty z balíčku a plňte úkoly, které vám přikazují. Číslo nebo hodnota na kartě udávají, jak dlouho má daná akce trvat. Když si například vytáhnete srdcovou devítku, budete se 9 sekund líbat nebo si vyberete část těla, na kterou chcete líbat. Pokud vám 9 sekund přijde málo, zkuste 90. Jestliže si partner vybere křížové eso, musíte mu poskytnou manuální stimulaci na 1 sekundu (popř. 10 sekund).

Ne tak rychle

Ležte nazí v posteli a nechte partnera, ať stojí u dveří do pokoje a dívá se na vás. Vy mu budete klást různé otázky, abyste si ověřili, jak dobře vás zná. Tyto otázky mohou mít sexuální povahu (jaká je vaše nejoblíbenější poloha) nebo mohou být osobní (jaké je vaše vysněné místo pro dovolenou). Za každou správnou odpověď může přistoupit o krok blíže. Pokud se mýlí, ustoupí o krok dozadu. Když zodpoví dostatek otázek a nachází se už u vaší postele, vrhněte se na to. Škádlení během hry rozvíří touhu a také se o vás dozví nové věci.

Sedm minut v nebi

O této hře jsme již psali ve článku Líbací hry pro zábavu i předehru. Teď si ji ale trochu změníme. Nebudete 7 minut zavřeni ve skříni a líbat se, ale rovnou na to skočíte! Stáhněte si do mobilu aplikaci, na které si můžete nastavit čas a zároveň vám bude čas tikat nebo si nastavte kuchyňskou minutku. Tikání vám dodá pocit, že na to musíte jít rychle, protože až se za 7 minut ozve zvuk, musíte se vším skončit.

Reality Show

Díváte se s partnerem na nějaký seriál a chcete, aby se v něm vaše oblíbené postavy daly dohromady? Můžete to za ně udělat! S partnerem si v posteli zahrajte malý role play!

Zahrajte si strip-pong a koukejte se, jak se váš partner pomalu svléká

Marco Pol-ooooooh

Tradiční bazénová hra. Příště, až budete mít bazén jen pro sebe, zavřete oči a následujte směr partnerova hlasu. Až ho najdete, stáhnětě mu plavky a jděte na to!

Dare or Dare 

Obdoba klasické hry Truth or Dare, kdy při truth musíte přiznat nějakou pravdu a při dare provést úkol. Zbavte se pravdy nebo ji omezte na minimum (pokud se znáte dobře, je to o ničem) a raději plňte a zadávejte úkoly. Například: Vzrušuj mě 20 minut jen tím, že budeš mluvit. Líbej mě bez použití rukou a dotýkání jiných částí těla. Až budeš v práci, posílej mi sex smsky alespoň jednu hodinu. Je jen na vás, kdo bude takovéto rozkazy dávat, aby to bylo spravedlivé, měli byste se střídat.  

Orgasmický závod

Ležte spolu v posteli a uspokojujte sami sebe. Ten, kdo dorazí do cílové rovinky jako první a závod vyhraje, musí druhému dopřát manuální nebo orální stimulaci tak dlouho, dokud se do cíle také nedostane. Ten, kdo vyhrál, si může na konci říct o nějakou odměnu. Díky této hře se k sobě s partnerem dostanete blíže, protože budete prožívat společně něco, co normálně děláte každý sám. Jedná se o velmi intimní okamžik.

To je tak zkažené!

Sex uprostřed náměstí byste mít neměli, ale můžete vyzkoušet, jak daleko až dokážete zajít. Můžete si vybrat některé z následujících tipů, vymyslet si vlastní nebo to nechat na spontánnosti situace. Rozdejte si to v koupelně na kamarádovo párty. Sexujte s otevřenými dveřmi od pokoje, i když je váš spolubydlící doma. Dejte ruku na rozkrok svého partnera v přeplněném výtahu - jen abyste mu dali vědět, co chcete později dělat.

Hra se zrcadlem

Oba se svlékněte a sedněte si naproti sobě na postel. Jeden z vás začne líbat, dotýkat se a lízat různé části těla toho druhého. Druhý musí začít opakovat úplně to samé v tak krátké návaznosti, jak to jen bude možné, aby to vypadalo skoro jako zrcadlo.

Záhadná hračka

Nechť si váš partner lehne na postel a vy mu zavažte oči. Pak ho škádlete různými druhy hraček i jiných věcí, které máte doma. Zkuste se třeba starat o jeho intimní partie pírkem nebo hedvábnými tangy. Nechte ho hádat, čím se ho právě dotýkáte a neberte si jiný předmět, dokud neuhodne ten předchozí.

Užívejte si se svým partnerem hrátky a nenechte, aby váš sexuální život upadl do stereotypního kolotoče! Pokud vám sexuální partner chybí, můžete zkusit navštívit obchod s erotickými hračkami, třeba se právě v něm seznámíte s mužem nebo se ženou, kteří budou mít stejné sexuální choutky  jako vy. A jestliže se chcete seznamovat z pohodlí doma, není nic jednoduššího, než si vytvořit profil na erotické seznamce!

[Lil] 

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.