Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Líbací hry pro zábavu i předehru

11.duben 2018
Líbací hry pro zábavu i předehru

Chcete se s partnerem trochu odreagovat, ale nenapadá vás jak? Můžete zkusit nějakou hru. Dnes tu pro vás máme ty líbací. Pozvěte kamarády (není to ale podmínkou) a užijte si věci, které jste možná ještě nezažili. Čekají vás žhavé chvilky!

Líbání pro někoho může znamenat srdce předehry. Je to to, jak se spojíte po tom, co jste prožili příšerný den a často je to také prvním krok, který předchází sexu. Ale čím déle jste ve vztahu a čím jste starší, tím méně se spolu líbáte a celý tento akt se stává méně vášnivým. Proto (a nejen proto) tady pro vás máme několik líbacích her, díky kterým si můžete společně připomenout, jak skvělé to může být. Ano, možná si budete říkat věty typu "Líbací hry? A to je co? Jsem snad na střední?" Ale ne, je to mnohem horší, jste dospělí. Musíte platit účty, možná se i starat o děti a máte na krku hypotéku. Užijte si proto i něco pěkného, zábavného, při čem se odreagujete a dost pravděpodobně i vzrušíte. A především přitom zapomenete na všechny ty nepěkné dospělácké povinnosti. 

Mimochodem, druhá skupina, pro kterou jsou tyto hry vhodné, jsou lidi na počátku vztahu, kterým se sice vášeň ještě nevytratila, líbají se stále často a možná si říkáte, že oni nepotřebují důvody k tomu, aby se líbali ještě víc. To je ale chyba, protože líbání není nikdy dost, a proto si ho užívejte! Nemusíte o těchto hrách nutně přemýšlet pouze jako o hrách, ale také jako o předehře, jako o příležitosti k pěknému sexu. Protože i když se to nezdá, dokáží člověka pěkně nažhavit a sex bude jejich nádherným završením. Můžete si vybrat jednu z těchto 8 her, nebo je vyzkoušet všechny, jak budete chtít!

Flaška

Hra, kterou zná každý a kterou skoro každý hrál právě na střední škole a v období puberty. Vězte, že když ji zkusíte teď, bude to stejně dráždící jako to bývalo kdysi, kdy jste se o lásce teprve učili. Sluší se vysvětlit pravidla: Umístěte prázdnou lahev doprostřed a sedněte si okolo ní do kruhu. Jeden flaškou zatočí a musí políbit člověka, na kterého ukáže její hrdlo. Vzhledem k tomu, že se budete líbat i s ostatními zúčastněnými, doporučujeme tuto hru pouze párům, které nejsou extrémně žárlivé. Můžete si to doma nacvičit tak, aby se flaška vždy zastavila na vašem partnerovi. Ne vždy to sice vyjde, ale za pokus to stojí. Asi nemusíme říkat, že byste měli pozvat pouze lidi, se kterými by vám nevadilo se líbat. 

7 minut v nebi

Tato hra je velmi podobná Flašce. Opět sedíte v kruhu, použijete jakoukoliv prázdnou lahev, abyste si vybrali partnera. Poté se s ním odeberete do nějaké malé komůrky nebo skříně (pokud se do ní vejdete) a užíváte si 7 minut vášnivého líbání. Tedy, měli byste. Samozřejmě je jen na vás, co tam těch 7 minut budete dělat. Můžete si jen povídat, ti nejzdatnější stihnou i nějakou rychlovku. Jinak ale pravidla říkají, že oblečení by mělo zůstat na svém místě. V podstatě nepotřebujete ani pořádat žádnou párty na to, abyste tohle zvládli. Zatímco Flaška by vám ve dvou hráčích připadala pravděpodobně nudná, 7 minut v nebi už je o něco lepší. Nastavte si na mobilu odpočítávání 7 minut, zavřete za sebou dveře, mějte absolutní soukromí a schválně, co to s vámi udělá...

Zahrajete si raději flašku nebo 7 minut v nebi?

Suck and blow

Stará, ale dobrá hra. Mohli jste ji, stejně jako dvě předchozí, zahlédnout v mnoha filmech, takže pravěpodobně tušíte, jak má správně vypadat. Stačí mít po ruce kreditní kartu nebo jakoukoliv jinou podobnou kartu. Lidé v kruhu si ji předávají svými ústy tak, že ji jeden vždy musí nasát a druhý musí odhadnout, ve kterou dobu přestat sát. Pokud vám karta upadne, skončíte v polibku. Je to zábavná a naprosto neškodná hra. Snažíte se udržet kartu v běhu co nejdéle, je to ale velmi namáhavé, což vede k častějšímu líbání. Stejně to ale je právě to, co chceme, takže to nevadí.

Tajný letmý polibek (nebo víc)

Opravdu skvělá zábava, kterou můžete zkoušet kdekoliv a především se týká pouze vás dvou a nikoho jiného. Principem této hry je, že se na veřejnosti začnete líbat tak, aby vás nikdo neviděl. Můžete to zkusit vyloženě někde na veřejnost (na ulici, na náměstí, v obchodě) nebo někde na párty, oslavě apod. Nemusí se jednat pouze o letmý polibek, větší sranda bude, když zkusíte francouzský polibek. Odvážní mohou zkoušet i víc. Kolikrát to za den stihnete, aniž byste byli přistiženi? Pamatujte, že to je cílem! Ačkoliv, když se stane, že vás někdo přistihne, pravděpodobně to nebude ničemu vadit, je to totiž součástí určitého sexy náboje, který tato hra má.

Maraton v líbání

Líbejte se tak dlouho, jak to jen vydržíte! Můžete soupeřit jak ve dvou (první, kdo přestane, ten z vás dvou prohrál), tak může soupeřit víc párů najednou a ten, kdo první přestane, vypadává ze hry. Ale narovinu - každý je v této hře vítěz, protože líbání je skvělé! Nicméně pro poražené čeká nějaké potrestání a i to může být pekelně sexy. Vymyslete si potrestání, které bude zahrnovat třeba nějakou součást předehry (třeba masáž) nebo 10 ran bičíkem a podobné. To může být pro obě strany velmi vzrušující, i když se bude jednat o potrestání. Znovu opakujeme, že tato hra nezná poražených.

Maraton v líbání zní jako skvělá hra!

Líbací kvóta

Hledáte do svého dlouhodobého vztahu jiskru, která u vyprchala? Tato líbací hra vám bude skvělým pomocníkem. Stanovte si se svým partnerem číslo, kolikrát se za den políbíte. Myslíme ale doopravdický polibek a ne nějaký letmý na tvář. Pěkné líbání. Uvidíte, jak rychle se vám podaří této hranice dosáhnout. Poté toto číslo zdvojnásobte. A zábava začíná. Bude to pro vás skvělá výzva, která se vám bude líbit. Měla by trvat týden. Jak bude váš vztah pokračovat, to už bude jen na vás. Snad se vám podaří udržet alespoň takové číslo, které bude minimální pro to, aby to vyhovovalo vám oběma. 

Mazlení v červeném světle

Ano, budete osvětleni červenou a víte proč? Protože tato hra se hraje v autě, když čekáte, až vám na semaforu padne zelená. Pro většinu lidí čekání na červené znamená nudnou chvilku (na některých semaforech celkem dlouhou chvíli), kdy neví, co dělat. Ale to se změní. Začněte se vášnivě líbat a využijte tento jinak prázdný čas ve svůj prospěch. Zároveň ale pokukujte po tom, kdy bude zelená. Je to cvičení koncentrace a vášně. Tato hra je opravdu zábava, ujistěte se ale, že se budete chovat na silnici bezpečně. Líbejte se pouze, když auto bude stát, a zároveň nezdržujte zbytečně na silnici provoz tím, že nebudete dávat pozor, kdy se rozsvítí zelená. 

Doširoka otevřené oči

Zajímavá hra, kterou můžete hrát sami se svým partnerem. Jde o to, že se budete líbat s otevřenýma očima a kdo je první zavře, tak ten v podstatě prohrál. Nicméně opět tu nemáme žádných poražených, takže dostane nějaký speciální sexy úkol, který mu partner vymyslí. Pokud se vám to zdá jako lehké, tak vězte, že když se líbání stane vášnivější, tak je těžké, udržet oči otevřené. Zavřít je je pro nás zkrátka automatické. 

Účelem těchto her je udělat sebe i partnera šťastného a obnovit ve svém vztahu líbání, které časem odeznívá. Uvidíte, jak váš vztah rozkvete i v jiných oblastech, když se do něj navrátí líbání. Za zkoušku to stojí, nebo ne? Oba se skvěle odreagujete a uvolníte od stresu, který často narušuje naše soukromé životy více, než si myslíme. Jak bylo zmíněno, můžete je hrát i jen tak pro pobavení na počátku vztahu nebo dokonce i když v žádném vztahu nejste. Není problém, když se dva nezadaní nezávazně líbají pro pobavení a potěšení. 

Nemáte si s kým zahrát líbací hry? To je škoda! Nic vám ale nebrání, abyste našli někoho sympatického na erotické seznamce a poté to vyzkoušeli na vlastní kůži...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.