Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Brána k rozkoši

3.leden 2018
Brána k rozkoši

Poskytuje ženám orgazmy, na které vzpomínají celou věčnost a přesto je náš vztah k ní často rozpolcený. Otázky jako: "Chutnám dobře?" nebo "Vypadám tam dole normálně?" si už asi položila každá žena. Jak to tam dole tedy máte?

Vnitřní hodnoty

Vagina je podlouhlá kapsa tvořená kůží, svaly, vazivem a nervovými drahami, která se táhne dvanáct centimetrů ve stoupajícím úhlu 45 stupňů k děložní brance. Její stěny se k sobě přimykají jako dvě vrstvy potravinářské fólie a je neuvěřitelně přizpůsobivá. Už 12centimetrová erekce tak stačí k jejímu zábavnému naplnění. Ale vagina se umí roztáhnout jako kašmírový rolák. Z tohoto důvodu roztažitelnosti až do velikosti dítěte se nachází ve vagině velmi málo drážditelných nervů. Není jako penis, který při pohybu nahoru a dolů cítí radostné vzrušení na každém centimetru. Bolest při porodu by byla nesnesitelná. Žena toho ve vagině cítí málo.

Vnější formát

Vulva se skládá ze dvou párů stydkých pysků. Vnější pár, labia majora, dosahuje od Venušina pahorku až k hrázi. Jejich tkáň se naplní při vzrušení krví, vnější pysky tak "otečou" a uvolní vnitřní pysky. Ty vypadají složené jako motýl a jsou nazývanané nymphae. Jejich vnitřní strany jsou vždy vlhké, aby se ochlazovaly při tření. Na vrchním bodě se nachází klitoris. Vrchol této hory se nazývá glans. Knot, na kterém se zažehne vaše rozkoš při orgazmu, je dlouhý zhruba 16 milimetrů, dva až pět milimetrů silný a pod vulvou pokračuje ještě dále.

Klitoris zasahuje do vulvy, aby se rozštěpil do dvou až tří nervových křídel a ovinul se kolem vaginální trubice. Proto má každá žena jiné erotogenní zóny.

Ženské fontány

Zhruba pětina všech žen zažije "ženskou ejakulaci" při orgazmu. "Nestříkají" do výšky, spíše "tečou" jako při malé nehodě. Za vyústěním močové trubice se nachází žláza, které se říká "ženská prostata". Tekutina má neutrální zápach a není to moč. Nezáviďte, ženy, které "ejakulují", nemají intenzivnější orgazmy než ty ostatní.

Unikáty pro všechny

Velikost vaginy - hloubka, šířka, výška, je u každé ženy jiná. Jedna je vpředu úzká a vzadu se stává koncertním sálem, druhá je široká vpředu a v hloubi úzká. Existuje model pouzdro na brýle, stéblo slámy, kachní zobák, ohyb mušle. Existují suché, mokré, sající, mlaskající, naříkající, veselé, smutné a mnohé, které se dokáží radovat jen při masturbaci. A ty nejkrásnější ženy nemusí mít nutně ty nejkrásnější mušličky. To je skutečná vaginální demokracie.

Podívej se na mě!

"Monology vagíny" dobyly před jedenácti lety svět. Autorka Eve Ensler je sestavila z 200 rozhovorů. Tématem byl popis a vztah k vlastnímu pohlaví. "Identita ženy je kompletní až díky akceptování vlastního pohlaví", říká Eva Ensler. Akceptujete svou vulvu?

Až 200krát denně se podíváme do zrcadla. Ale pohledu na vulvu se většinou vyhýbáme. Tak do toho, sedněte si, opřete se a udělejte si pohodlí. Roztáhněte nohy, nastavte zrcátko a pohlaďte se peříčkem nebo štětcem. Soustřeďte se na pěkné myšlenky a zase se podívejte. Spojte hezký pocit s tím, co vidíte. Čím víc cítíte, tím víc se dostáváte do sebe sama. To, jak jste k sobě pozorná, začíná přijetí sebe samé.

Psychika vaginy

Naplňující sex je málokdy otázkou techniky, nýbrž kombinací situace ve vztahu, sebehodnocení, teplých nohou a podnětu. Váš orgán má právo na to, abyste dělala něco pro to, aby byla vaše vagina šťastná. A to dostane pečlivým jednáním, pravidelnou láskyplnou masturbací a sexem, který se bude vám oběma opravdu líbit.

Znáte svoji vagínu?

Hladká nebo s chloupky?

Pubické ochlupení má svůj smysl, chrání před pronikáním cizích tělísek. Zhruba 95 % žen mladších 25 let se holí, protože nechtějí mít "ostružinový sex". Jak jste oholená je vaše věc. Nikde není psáno, co koho vzrušuje.

OOOH!

Ženy prožívají svůj první orgazmus průměrně v 16 letech. 50 % při masturbaci, 26 % při sexu, 15 % při pettingu, zbytek například při jízdě na koni, na kole nebo ve snu. Podle studií vychází nakonec každý orgazmus ze stimulace klitorisu, a toto se odehrává, když k vyvrcholení dojde.

Rozhodnutí v hlavě

V hypotalamu se nachází "organizovaný vypínač". Tam se vyhodnocují klíčové podněty a také se tam rozhoduje, zda se "odvážíte" prožít orgasmus. Protože během něj mozek na 20 až 120 sekund v mnoha částech přestává pracovat. Abyste dospěla k vyvrcholení, musí hypotalamus velký mozek "přemluvit" a povolit toto "vypnutí". Pro ženy je to těžké. Orgazmy mají uloženy ve složce "nebezpečí".

Lepší s penisem nebo bez něj?

Těsně před orgazmem natéká veškerá tkáň kolem vaginální trubice, hluboce ležící část "pumpuje" a reaguje v tento okamžit na pevný tlak, tedy na něco, co do ní hluboce proniká, vzrušením. Proto si přejeme, aby byly partnerovy přírazy silné, když už se orgazmus blíží, nebo používáme při onanování dildo. Vaginální trubice chce naléhavě něco obejmout, zatímco se vnitřní svaly stahují a uterus pulzuje ve vlnách 65 tepů za minutu. Kdo chce své vaginální svaly orgazmicky posílit, může zkusit cviky s udržením vejce, břišní tanec, jógu nebo Kegelovy cviky na posílení pánevního dna.

Orgazmus interruptus

Muže dovádí k zoufalství. Často se totiž krátce před big bangem klitoris ztrácí. Nejprve je téměř třikrát větší než v klidovém stavu. Chvíli před orgazmem se ale vrcholek rychle zase zmenšuje, vyklouzne jeho prstům nebo jazyku. Tato reakce je programem pro ochranu milostné touhy, nyní žádné předráždění, jinak orgazmus nebude.

Nechce?

Co chce vagina říct své majitelce, když nechce - nebo nemůže:

 1. Nedívej se hluboko do sklenice, to totiž utlumuje nervové signály, které vás dovedou k orgazmu.
 2. Vyjasni si svůj vztah k muži a nepoužívej sex na to, aby sis ho k sobě připoutala, vyvolala v něm lásku, urazila ho nebo na něj vyvíjela nátlak.
 3. Jsi ve stresu, uvolni se!
 4. Někdy chci místo genitálního spojení jen laskat, ne proniknout dovnitř.
 5. Prosím, už nepouštěj do své postele žádné muže, kterým my obě nedůvěřujeme.
 6. Musíme tu nudu opravdu snášet? Nebo tu křečovitost? Nebo bezohledné pronikání dovnitř? Nebo hlazení bez husí kůže?
 7. Kromě toho bych to měla ráda horké. Se svíčkami. A chci víc orálního sexu!
 8. Když jsem unavená, reaguji pomalu nebo vůbec ne. Vyspi se. Nedostatek spánku smyslnost usmrtí.
 9. Chci, abych neměla strach a abys to nedělalal kvůli němu, nýbrž kvůli nám.
 10. Když "bublám", tedy při jeho přírazech vydávám hlasitý zvuk, pak se na něj vyšvihni. Jinak do tebe bude pumpovat dál příliš vzduchu a důsledkem bude "cvrlikající vulva".

Rozmarná

7 věcí, které vagina nenávidí

Mýdlo

Protože působí na ochrannou flóru jako škrabka na brambory.

Plavecké bazény

Protože chlór nedělá rozdíl mezi choroboplodnými zárodky a vašim mikroklimatem.

Slipové vložky

Protože narušují samočistící schopnost vaginy.

Pocení

Protože při nadměrném horku se daří nejen milostné touze.

Tanga

Protože po "zadní zubní niti" pochodují nepříjemné bakterie zezadu dopředu.

Stres

Protože snižuje obranyschopnost, a to samozřejmě i ve vagině.

Supertěsné džíny

Nepříjemně dřou i přes kalhotky jemné stydké pysky.

Jak vám voní?

Ta ale hezky voní!

Je dokázáno, že je pro ženy snažší dosáhnout orgazmu orálním sexem než sexem penetračním. Tak se měkký, vlhký, přesně zacílený jazyk postaré lépe o klitoris, otáčivý a andělský bod 96 % všech orgazmů. Ale tím nejčastějším důvodem, který ženám brání požadovat na svým partnerovi "lick job" je, jak vlastně voní nebo chutná.

Co ovlivňuje pach

 • určitě léky, např. proti plísni nehtů, cukrovce, léky na štítnou žlázu nebo antibiotika
 • přísný veganský způsob života
 • pivo, červené víno, kořalka a tmavé maso
 • určité potravinové doplňky, především kombinované přípravky vitaminů A, C a D
 • lotiony na intimní hygienu, intimní deodoranty nebo spreje, vlhčené ubrousky
 • kouření
 • pěna na holení, šampony, sprchové gely
 • těsné kalhotky z umělých vláken bez příměsi bavlny

Díky čemu zahrádka bude omamně vonět

 • pijte hodně vody, pokud jste kuřačka, tak ještě o něco více
 • dvakrát týdně se věnujte 40 a 60 minut lehkému sportu, to zvýší hladinu estrogenu ve vašem těle, což je zázrak feromonů
 • spěte nahá
 • pravidelně jezte čerstvý ananas
 • jednou měsíčně si vezměte probiotický tampon a používejte ho během menstruace

Přezdívky

 • argolla (v Argentině kroužek na ubrousku)
 • ta s ohrnutým nosem, úchvatná, mlsná pusa, kroužek holubice
 • Bearded Taco (vousaté Taco), Hair Pie (chlupatý dort), Golden Doorway (zlatá brána), Coochie (mušle)
 • Chatte, Tigresse (francouzsky kočka, tygřice)
 • jeskyně bílého tygra, lotosový květ, purpurový mechový vrcholek
 • Choca (portugalsky střízlík, vyslovuje se šuša)
 • Baja Sur (španělsky země na jihu)
 • hudební: hrací skříňka, malá kytara, harmonika
 • krajinné: háj, venkovský statek, roklina, jižní země, údolí života
 • mystické: země fantazie, měsíční klín, Venušina delta
 • zvířecí: vlašťovka, mořský ježek, sasanka, korál, vrabec

Někoho na skvělý sex můžete najít například na erotické seznamce.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.