Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

15 ženských super žhavých masturbačních technik

19.prosinec 2017
15 ženských super žhavých masturbačních technik

Masturbace poskytuje potěšení mužům i ženám. Nejprve se zaměříme na něžné pohlaví a zítra vás bude čekat článek o mužích, aby to bylo spravedlivé. Ženy, chcete se inspirovat skvělými masturbačními technikami ostatních žen? Jen směle do toho!

Pokud jste žena, asi jste si vědoma toho, že diskuze s ostatními ženami o masturbaci je stále ještě docela tabu. Občas se sice u skleničky nějakého dobrého pití chviličku pobavíte o takových věcech, ale spíše jen tak z okraje a do detailů nikdo z vás nejde. Možná byste se i dost styděly. Ale o tom, co si čtete, nemusí nikdo vědět, a tak si udělejte chvilku soukromí a projděte si dnešní článek. Třeba vás nějaká metoda zaujme a již dnes ji vyzkoušíte. 

Každá žena má svou originální techniku, jak si udělat co nejlépe dobře. To ale neznamená, že se jí musí držet zuby nehty a nic jiného nevyzkouší. Naopak zkoušením nových věcí přinášíte do svého života svěžest a neokoukanost, učíte tak samy sebe, poznáváte sebe a své tělo. 

Mylná představa

Někteří muži i ženy, a že jich není málo, mají mylnou představu o tom, jak masturbace u ostatních žen probíhá. Pak také nemají vznikat otázky typu "Jsem normální?" nebo věty "To, co dělám, určitě není normální!" a podobné. Myslí si, že masturbace běžné ženy začíná tak, že se pěkně upraví, oblékne se do saténové košilky, lehne si do saténového prostěradla, její nádherné a držící vlny se rozplynou po polštáři a ruka něžně míří k intimním partiím, nechybí ani rtěnka nebo lesk na rty... Ne, takto to opravdu u většiny žen nefunguje, možná pro úplné minimum ano, ale která "běžná" žena by na toto měla vůbec čas?!

Když na to přijde, ženy dokáží být pěkně inovativní, kreativní a také trochu divné nebo bláznivé, asi stejně jako muži. Například jako Becca, která si myslela, že není normální, protože se jednou třela o polštář, aby dosáhla orgasmu. Jednou to řekla své kamarádce a ta jí na to odpověděla: "Ale prosím tě, Becco, to je ještě v pohodě. Já jsem si jednou vzala okoralou kůrku od pizzy, zabalila jsem ji do potravinářské fólie a začla jsem si užívat."

A právě takovéto příběhy vás donutí se zamyslet nad tím, jak to mají ostatní ženy. Co všechno zkouší? Co jim dělá dobře? Anonymní odpovědi 15 z nich si můžete hned přečíst.

Koule na posteli

"Pamatuji si, že jsem měla postel, která měla nahoře na konstrukci kouli. Byla asi jen 60 cm vysoko a navíc byla celkem malá. Pamatuji si, že jsem ji používala." 

Cokoliv, co je blízko postele a zároveň aspoň trochu použitelné k různým druhům uspokojování, se vždy hodí! Dávejte ale pozor, abyste si neublížily.

Kartáček na zuby

"Zabalila jsem svůj kartáček na zuby do spodního prádla a uspokojovala jsem se tak, že jsem třela svůj klitoris, jako bych chtěla rozdělat oheň. Akorát mě to tam dole celkem otupilo a trochu to bolelo. Dokonce jsem ani neměla elektrický kartáček."

S elektrickým kartáčkem by to šlo určitě lépe, nicméne používejte jedině nějaký vyřazený kus, přecijen si s ním asi už nebudete chtít čistit zuby... 

Zabav mě, Elmo... Ty zlobivý kluku

"Když jsem byla mladší, někdy ke konci základní školy nebo na začátku střední, vzpomněla jsem si na mou starou hračku Elma a jak se třásl, když se smál. Byla jsem vynalézavá, tak jsem hračku rozstřihla a vzala jsem tu část, která vibrovala, odpojila jsem repráčky, které dělaly smějící se zvuk vždy, když se zmáčklo tlačítko, a dala část zpátky. Tak přišel na svět můj první vibrátor!"

Elmo je postavička z amerického pořadu pro děti Sezame, otevři se. Protože byl tento pořad velmi oblíbený, vyrábělo se i mnoho druhů hraček, které, jak jste se mohli přesvědčit, nesloužily vždy svému původnímu účelu.

Jaká technika masturbace je vaše nejoblíbenější?

Teplá (ne horká!) kulma na vlasy

"Jednou jsem to zkusila se svojí kulmou na vlasy. V té chvíli nebyla v zásuvce, ale používala jsem ji chvíli před tím, proto byla ještě trochu teplá, což tomu dodávalo pocit, že se jedná o 'skutečnou věc'."

Asi nemusíme připomínat, jak moc byste při zkoušení takovéhle věci měly být opatrné. Pokud vás to láká, v žádném případě nemějte kulmu v zásuvce a přesvědčte se (raději několikrát), že kulma není moc horká!

Speciální praní

"Vždycky jsem dělala veškeré praní a sušení prádla, protože jsem se pak mohla opřít o pačku nebo sušičku a prožívat orgasmy pořád a pořád dokola. Nejlepší na tom bylo to, že nikdo neměl žádné podezření."

Pokud jste to ještě nevyzkoušely, tak hurá na to! Prádlo stejně musíte vyprat, tak proč si u toho trochu neužít?

Bílý čaroděj

"Zkusila jsem použít figurku Gandalfa. Prvotně to v podstatě vůbec nezačlo jako nějaká sexuální věc. Prostě jsem jenom chtěla vědět, zda by tam pasovala. Fungovalo to a tak se stalo, že jsem si vytvořila svůj nový návyk."

No, co k tomu dodat. Chudák Gandalf.

Milovnice M&M

"Před tím, než jsem si mohla koupit normální erotickou hračku, používala jsem tubu na M&M Minis. Fungovalo to opravdu dobře a dokonce si myslím, že je stále prodávají, heh. Nejdřív jsem z toho samozřejmě vyjedla ty bonbony, jinak by se asi roztály."

Ženy jsou vynalézavé a tento příběh to opět dokazuje. Když není jedna možnost, musí to jít nějak jinak a krom jednoho sladkého potěšení si můžete užívat rovnou dvě.

Metoda dekou

"Mojí nejoblíbenější metodou bylo to, že jsem si deku dala mezi nohy tak těsně, abych se o ni mohla třít, dokud jsem neměla orgasmus. Bylo to skvělé."

Už na začátku jsme řekli, že by se mělo využít vše, co se nachází v blízkosti postele, tady se to opět povedlo.

Vynálezcův postup

"Udělala jsem svou vlastní jedinečnou výbavu pomocí lžíce s tlustou plastovou rukojetí. Umístila jsem ji tak, aby lžička byla součástí malé měkké hračky, která v sobě měla aktivovatelný vibrační motorek. Motorek poháněný baterkou bych ocenila více, ale musela jsem si vystačit s tím, co jsem měla!"

Toto je opravdu velmi pěkný vynález, který navíc není těžké si doma sestrojit.

Je důležité si umět udělat dobře...

Výrobce svíček

"Když mi bylo asi 15 nebo 16, tak jsem se začala zajímat o to, jak vlastně celý ten 'solo sex' funguje. Tak jsem šla na jednu z chatovacích diskuzí, abych se zeptala na nějaké tipy. Někdo mi tam poradil, abych zkusila použít dlouhý svícen a tak jsem to zkusila."

Zajímalo by nás, proč někdo poradí zrovna svícen, ale pravděpodobně to bylo z osobní zkušenosti...

Odstraňovač chlupů

"Našla jsem jeden prázdný odstraňovač chlupů, takový ten lepivý, který měl držadlo, které připomínalo penis. Neodolala jsem. Aby bylo držadlo hladší a šlo to lépe, použila jsem gumovou rukavici a do jednoho prstu jsem držadlo zasunula. Zbytek rukavice jsem jen přetáhla přes nepoužitelnou část."

Na co si vzpomenete, až budete příště odstraňovat chlupy ze svého oblečení? A neříkejte, že ne na tohle!

Lepidlo

"Používala jsem lepidlo. Byla to jediná věc, která byla dostupná a zároveň nenápadná v mém pokoji, když jsem byla puberťák. Zabralo to nějaký čas, než jsem přišla na to kouzlo, jak s tím zacházet, aby to šlo hladce."

Lepidlo bylo samozřejmě zavřené, jednalo se o takovou tu lepící tyčinku, jestli si (někteří) vzpomínáte na svá školní léta, kdy jste musely tyto věci používat ve škole.

Hrátky s tužkou

"Když jsem byla dítě, hrála jsem jsem si sama se sebou se Squiggle Wiggle pen, které bylo tvarově podobné dildu a navíc vibrovalo. Moje máma mě jednou přistihla a donutila mě to vyhodit, ale to už jsem byla totálně zamilovaná do orgasmů a vyhrabala jsem si to z odpadků. Když mě chytla podruhé, řekla mi, že jestli se nepřestanu dotýkat sama sebe, vezme mě k doktorovi, že je se mnou něco špatně. Když se na to koukám zpětně, její sexuální výuka stála pěkně za prd."

Squiggle Wiggle pen je tužka, která mění barvy a dokonce i vibruje. Pokud vás zajímá víc, můžete si ji objednat třeba na Amazonu. 

Masturbace v práci?!

"Moje nejoblíbenější technika je pravděpodobně v práci. Máme toalety jen pro jednu osobu a umyvadlo je tak akorát ve výšce rozkroku. Mohu se o něj třít takovým způsobem, že roh mi tlačí na klitoris, dokud nedosáhnu orgasmu. I přesto, že je to skvělé, jsem to ale dělala pouze jednou."

Hlavně myslet na hygienu! Veřejné záchody, i když to jsou ty v práci, nejsou zrovna nejlepší volbou.

Scooby Doo

"Jednou, když mi bylo 14, jsem obkročila obří vycpanou hračku Scooby Doo, kterou jsem vyhrála v zábavním parku. Udělala jsem to jenom jednou, protože jsem ho rozervala. Uklízela jsem tu divnou vycpávku ještě týdny."

Když budete trochu méně divoké, možná vám plyšák vydrží i do dalšího použití.

Už si připadáte normálnější, když víte, že v tom nejste samy? A vyzkoušíte některou z těchto technik? Nebo si rovnou najděte muže, abyste si mohly užívat sexu a ne pořád jen masturbace!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.