Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaké prádlo je podle můžu na ženách nejvíc sexy?

12.prosinec 2017
Jaké prádlo je podle můžu na ženách nejvíc sexy?

Ženy, chcete svého muže potěšit a rozrajcovat nějakým pěkným spodním prádlem, ale nevíte, které by to mělo být? Možná najdete inspiraci v dnešním článku... A možná zde mohou najít i inspiraci muži k pěknému vánočnímu dárku pro svou partnerku.

Muži většinou ženy vidí nejraději nahé, to je jasné, nebudeme si nic nalhávat. Nicméně pokud chce žena muže svádět, předvádět se, nažhavit ho a tak podobně, je lepší, pokud má něco, co ji v tom pomůže. A to něco může být třeba opravdu žhavé oblečení. Dnes si povíme, o jaké přesně oblečení se jedná, protože to nemusí být pouze pěkné kalhotky a podprsenka, jak by si někdo mohl možná myslet. 

Důležitým prvkem na tomto oblečení obecně jsou také barvy. Když si žena vezme na sebe něco žlutého, nebude to zkrátka tak sexy jako jiné barvy. A které jsou nejvíc sexy? Samozřejmě černá, jakožto nejlepší barva, která sluší každé ženě. Následuje rudá a různé odstíny červené, spíše tmavší než křiklavě červené. Kombinace těchtou dvou barev pak představuje absolutní vrchol barev sexy oblečení. Taková bílá nebo světle růžová zase značí nevinnost a něžnost, pokud některá žena chce působit tímto dojmem, rozhodně s těmito barvami nešlápne vedle. Ostatní barvy většinou moc v kurzu nejsou, ale to neznamená, že nemůžete trochu zaexperimentovat a zkusit i je. Obzvláště když víte, že váš partner nějakou barvu doslova miluje.

V čem se tedy může žena předvést? Co muži rozproudí krev a přivede ho do varu?

Maličké kalhotky

Nemusí se nutně jednat o tanga v pravém slova smyslu, ale cokoliv, co je maličkatého a zakrývá jen to opravdu nejnutnější, je rozhodně více sexy, než nějaké bombarďáky. Navíc tento kousek do vašeho šatníku ani nebude stát jmění, pokud nebudete vyhledávat nějakou hodně známou značku.

"Nepotřebuji, aby měla nějaké skvělé spodní prádlo, stačí, když bude mít opravdu maličké kalhotky a k tomu push-up podprsenku."

Páskový styl (strappy style)

Opravdu hodně módní věc v posledních letech. A musíme přiznat, že i zatraceně sexy! Mnoho žen i mužů si myslí to samé, protože se tento trend hodně rozmohl. Pásky jsou spojeny s podprsenkou nebo topem, někdy dokonce až s kalhotkami a upravují se do mnoha různých stylů a vzorů.

"Miluju nejnovější trend páskových podprsenek. K tomu jsou pak skvělý V-back thong." 

V-back thong jsou kalhotky (tanga), které jsou nad zadečkem vykrojeny do tvaru V a dělají zadeček kulatější. Také jsou složeny z pásků.

Boty a punčochy

Muži "žerou" na ženách především dva druhy bot. Vysoké kozačky a lodičky na vysokých podpatcích. Pokud to jsou kozačky na vysokých podpatcích, tak vyhrávají na plné čáře. Nejoblíbenějšími barvami jsou opět černá a červená. Některé ženy chodí s botami až do postele, jiné je mají pouze proto, aby muže svedly. Ženy samotné se v takových botách většinou cítí hodně sexy a toto sebevědomí na ní jde vidět a muže neskutečně přitahuje. 

Punčochy jsou také kategorie sama pro sebe. Když zkombinujete boty na vysoké podpatku a sexy punčochy, nemůžete se splést. Klasické silonky většinou nejsou tak sexy (i když některé muže silonky vzrušují), síťované punčochy ale mají vždy ten správný efekt. K dispozici je mnoho různých velikostí ok, nebo i jejich různé tvary a vzory. Mohou být samodržící nebo s podvazky, tyto typy jsou nejvíce sexy a navíc i praktické. Samozřejmě seženete i klasické.

"Vzrušují mne boty do výšky stehen a k tomu punčochy. To je prostě perfektní."

Pěkné silonky dokážou v mužích rozproudit krev...

Něco, co ukazuje její nebezpečnou stránku

To může být v podstatě cokoliv. Něco vyzývavého do společnosti, ale v soukromí pak třeba i latex nebo jiné ne úplně běžné materiály. 

"Mám rád černou barvu a všechno lesklé. Pravou kuži, latex nebo PVC... Vše, co působí dominantně. Měkké krajkové prádlo je fakt hodně sexy, to mě nechápejte špatně, ale žena, která se prochází po pokoji na vysokých podpatcích v latexovém oblečení zkrátka působí nebezpečně. A to rozhodně zvedá mé vzrušení."

Jakýkoliv kostým

Kostýmy můžete najít opravdu mnoha a mnoha druhů, můžete si je klidně i vyrobit sami doma. Když na sebe obléknete kostým a vydáváte se za tuto osobu, v podstatě hrajete role play nebo cosplay (spíše užíváno při převlékání se za filmové, manga, anime postavy nebo postavy z her). Více o role play se můžete dozvědět v jednom z našich předchozích článků, pokud by vás blíže zajímal cosplay, najdete více informací ve článku Cosplay. Je jedno, zda se žena rozhodne být superhrdinka nebo poslušná a důkladná uklízečka v pěkném kostýmku, může rozvášní oboje. Nejoblíbenější kostýmy pro sexuální role play bývají sestřička, uklízečka, domina nebo učitelka.

"Miluju cosplay vzhled!"

Cokoliv pěkného a zvrhlého

Pro každého toto označení může znamenat něco jiného. Většinou to jsou věci, které si na sebe žena v běžný den nikdy nevezme a zároveň je to hodně sexy.

"Mám rád síťované věci, podvazky a tanga. Někdy mě dostane i to, když k sobě jsou pěkně podprsenka a kalhotky. Vše, co má pěkný vzhled a nabízí se k sundání."

Babydoll negližé

Nádherná, sexy a svůdná babydol negližé. Opravdu málo mužů dokáže odolat.

"Líbí se mi spodní prádlo na styl babydoll, k tomu samodržící punčochy, ale ne podvazky."

Oblečení, které bude opravdu pevně držet

Ano, samozřejmě se tím nemyslí nic jiného než korzety. Jedno z nejvíce sexy oblečení žen, pokud dokážou najít správnou velikost a střih na jejich postavu. Některým mužům se líbí, když se ženy nasoukají do o čísla menšího kousku, aby jim všechno (především prsa) pěkně přetékalo a oni se mohli tím pohledem kochat. Existují korzety, které jsou dělané i bez košíčků, takže prsa jsou obnažená a pouze pas má žena stáhnutý korzetem. Někomu vyhovuje více tato možnost, někomu zase prsa nasoukaná v těsných košíčkách. Korzety mívají krásné a sexy vázání, pokud navíc vyberete nějakou sexy barvu, nejlépe červeno-černou a správnou velikost, nemůžete šlápnout vedle. 

Některé korzety mají zapínání vpředu, díky kterému se dá poměrně rychle rozepnout. Některé fungují ale na složitějších principech a jak jsme již psali - když chce muž rychle skočit na věc, toto mu může zruinovat jeho vzrušení.

"Mám rád korzety, protože za tím stojí úsilí a dobrá myšlenka."

Korzety se líbí mnoha mužům

Něco ženského, ale zároveň sexy

Žena si na spaní sice může vzít pánské volné tričko a možná v něm může být i roztomilá. Sexy ale bude hlavně v něčem, v čem bude vynikat její ženskost, tvary a přednosti. Saténové košilky představují skvělou volbu na večery, kdy chcete partnera svést.

"Nechte ženu nosit saténovou košilku s krajkou. Vypadá skvěle a nedáte si práci při sundavání."

Něco, s čím se snadno pracuje

V jednoduchosti je krása, asi tak nějak si to myslí většina mužů, kteří chtějí rychle hupsnout na věc. Nechtějí řešit hlavolamy před sexem, nepřipadá jim to moc vzrušující.

"Chci, aby moje dívka nosila něco, co lichotí jejímu tělu a zároveň to není moc komplikované a je to snadno sundatelné. Zvláštní důraz pak kladu na to snadno sundatelné. Je to totiž dost vzrušení-zabíjející, když se snažíte ženě něco co nejrychleji sundat, ale za žádnou cenu ji z toho nemůžete dostat."

Samodržící silonky a tanga

O punčochách tady řeč již byla a stejně tak bylo zmíněno, že někteří muži spíše preferují silonky. Tanga muži milují z toho důvodu, že zakrývají opravdu jen maličkou část (řeklo by se to nejnutnější) a to, co nezakrývají, může dělat mužům radost.

"Myslel jsem si, že moc na spodní prádlo nejsem, měl jsem ten názor, že se to stejně zahodí na zem, tak tomu není nutno přikládat nějakou pozornost. Pak jsem ji ale uviděl v samodržících silonkách, které měla podvazky spojené ke spodnímu prádlu. To mě úplně dostalo. Nevím, čím přesně to bylo, jestli tím, že to bylo trochu obscénní, že se jí zdůraznila její postava nebo tím, že vyniklo její tetování na stehnách. Ale opravdu se mi to moc líbilo. Také tanga se mi moc líbí."

Překvapte muže nějakým pěkným oblečením, které jste na sobě třeba ještě nikdy neměly. Zkuste navštívit obchody v různých městech, třeba Praze nebo Brně, a uvidíte, že něco pěkného a sexy vyberete.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.