Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex na jednu noc: Co byste měli dělat a co naopak ne?

12.září 2017
Sex na jednu noc: Co byste měli dělat a co naopak ne?

Uvažujete o jednorázovém sexu neboli sexu na jednu noc? Víte, co byste měli dělat a čemu byste se naopak měli vyhnout? Přečtěte si tipy v našem dnešním článku.

Nezkazte si noc, která by mohla být naprosto fantastická tím, že uděláte nějakou chybu. Kolikrát jste se ocitli blízko sexu na jednu noc, ale na poslední chvíli jste to zavrhli, protože jste nevěděli, jak se máte chovat? Věřte tomu nebo ne, nejste sami. Nezávazné užívání si může být vcelku matoucí.

I když je pravda, že pro sex na jednu noc ve skutečnosti neexistuje žádný soubor pravidel, která se vztahují na všechny, existují ještě některé základní věci, které by vám měly pomoci si takovou noc maximálně užít. Nezapomeňte, že i když je pravděpodobné, že už nikdy v životě tu druhou osobu neuvidíte, nechcete zanechat špatný dojem.

Pojďme se ale podívat na to, co byste tedy měli a neměli dělat.

Nemějte sex na jednu noc s kamarádem

Užívání si s někým, koho znáte, se obecně považuje za velmi špatný nápad. Je pravděpodobné, že toho budete litovat a vaše přátelství nebude nikdy takové, jaké bylo předtím. Navíc se to může dokonce zhoršit, pokud se někdo z vás do toho druhého zamiluje. Sex na jednu noc je nezávazný, neměli by se tedy do toho přimíchat pocity. Kromě toho, kdybyste se vzájemně měli rádi jinak než jen platonicky, pravděpodobně byste už dávno byli ve vztahu.

Zkuste se seznámit s někým online

Existuje spousta seznamek, na kterých se můžete seznamovat s lidmi, kteří stejně jako vy hledají něco nezávazného. Nevyhýbejte se takovým stránkám, mohou vám totiž pomoci dosáhnout vašeho cíle. Dobrým pravidlem, které je třeba dodržovat, je vždy hledat osobu, kterou považujete za fyzicky atraktivní, ale v dlouhodobém horizontu si nedokážete představit, že byste mohli být ve vztahu.

Nepředpokládejte, že ten druhý chce mít sex

Nikdy, a tím opravdu myslíme nikdy, nepředpokládejte, že někdo s vámi chce mít sex, jen proto, že s vámi flirtuje nebo vykazuje známky náklonnosti. Bez ohledu na to kolikrát se vaše oči během večera střetnou nebo jak vzrušující byla vaše líbačka, to někdy může znamenat jen nevinnou zábavu a nic víc.

Nejdřív se zeptejte

Místo předpokládání, že o to má ten druhý zájem, se raději nejprve zeptejte. Nikdo, kdo za to opravdu stojí, nebude tou otázkou uražen. Ujistěte se, že ten druhý si jasně uvědomuje vaše záměry na noc, nechcete přece, aby vaše záměry působily zavádějícně.

Teprve tehdy, když získáte souhlas, neváhejte a udělejte další krok. Sex je konsensuální, to znamená, že oba partneři by jej měli chtít dobrovolně, nikdo by se neměl cítit nucen nebo by neměl být manipulován do přesvědčení, že o to stojí. Proto pokud ten druhý odmítne naši nabídku na sex na jednu noc, respektujte jeho rozhodnutí a netlačte na pilu.

Nemějte nechráněný sex

Nejhorší, co můžete udělat, je předpokládat, že ten druhý se o všechno postará. Že na schůzku přijde s kondomy a žena bude uživatelkou antikoncepce. Kromě možnosti otěhotnění stále existuje riziko pohlavně přenosných chorob. Přece si jednu takovou nechcete přinést domů, že ne? Vzhledem k tomu, že skutečně neznáte osobu, s níž chcete mít jednorázovku, je na vás, abyste se postarali o své zdraví. Buďte proto vždy připraveni.

Nabídněte partnerovi po sexu sprchu. Můžete se klidně jít vysprchovat i spolu a dát si druhé kolo

Naprosto vždy použijte ochranu

Vždy používejte vždy ochranu, když se chystáte mít sex na jednu noc. Pokud víte, že by se vám v noci mohlo poštěstit, popadněte doma kondomy, než někam vyrazíte. Nebo si je cestou kupte. Jestli ale nečekaně přeskočí jiskra mezi vámi a někým, s kým jste se právě seznámili v místním baru a zapomněli jste si kondomy doma, neváhejte a pozvěte je k sobě domů nebo se alespoň doma zastavte, pokud ani ten druhý u sebe nemá žádnou ochranu. Bez ochrany se nevyplácí vystavovat se riziku pohlavních chorob.

Nestyďte se

Krutá pravda je, že během sexu na jednu noc zábavu zkazíte jenom jednomu člověku a to sami sobě. Ne každý se cítí pohodlně, když se musí svléknout před někým, koho nezná, nijak vám ale nepomůže to, že se budete stydět, ať už se jedná o váš vzhled, preference, fantazie atd. Nezapomínejte, že jste spolu na stejné lodi. Proto hoďte své obavy za hlavu.

Buďte otevření o vašich preferencích

Místo toho, abyste mlčeli o vašich zálibách a nelibostech, snažte se o nich co nejvíce mluvit, chcete přeci mít sex a nejlépe spoustu dobrého sexu! Vzhledem k tomu, že vás ten druhý v podstatě nezná, neváhejte ho vést. Řekněte tomu druhému, co vás odpuzuje, jaké polohy jsou vaše oblíbené nebo zda existuje něco, co byste chtěli vyzkoušet, ale dosud jste ještě neměli šanci.

Pokud máte potíže se uvolnit, zkuste o tom přemýšlet takto - nebyli by s vámi, kdyby o vás neměli žádný zájem.

Nemyslete si, že z toho vznikne něco víc

Sex na jednu noc obvykle trvá tak dlouho, jak sám název napovídá - jen jednu noc. Užít si noc s někým, koho znáte jen chvíli a doufat, že z toho bude něco víc než nezávazný sex, je skutečný recept na katastrofu. To se může odehrávat možná ve filmech, ale ve skutečnosti to takhle vůbec nefunguje.

Uvědomte si, že je to jen na jednu noc

Chcete-li si parádně užít a jít domů s úsměvem na tváři, budete se muset vyrovnat se skutečností, že užívání si není určené přerůst později ve vztah. Nezávazné užívání existuje pouze pro dva dospělé, kteří mají společný konsensuální sex a o tom to celé je. O nic víc zde nejde.

Samozřejmě existují příběhy o rozkvětu vztahu, ale buďte k sobě upřímní, kolikrát se vám to stalo? Ve skutečnosti většinou už nikdy toho druhého neuvidíte. To je důvod, proč je nejlepší vynechat duchaplné konverzace a místo toho udržet věci lehké a neformální.

Nesnažte se po sexu vyklouznout

Dokonce i když byste neměli formovat žádný citový vztah se svým partnerem na noc, plížit se po sexu pryč je neslušné a neuctivé. Nevyšilujte před ním poté. Není vaším smrtelným nepřítelem, ale je to prostě někdo, s kým jste měli sex! Chovejte se naprosto normálně a stejně, jako když jste se seznámili.

Chovejte se dospěle

Zeptejte se, jestli by nechtěl zůstat přes noc a pokud ano, nabídněte mu sprchu a snídani ráno - je to jediná správná věc, kterou můžete udělat a je velmi pravděpodobné, že to ten druhý ocení. Pokud jste oba vypili trochu víc alkoholu a po sexu nechcete spolu trávit noc, ujistěte se, že se ten druhý dostane bezpečně domů.

A v neposlední řadě mu nezapomeňte poděkovat za skvěle strávený čas! Je to znamení úcty a dokazuje to, že jste dostatečně zralí, abyste mohli správně provozovat sex na jednu noc.

Nyní už víte, co byste měli a neměli dělat, když chcete mít nezávazný sex na jednu noc, tak se teď můžete s chutí pustit do seznamování a hledání ideálního partnera na naší seznamce. Hodně štěstí!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.