Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Trapné příběhy o prvním sexu - to byste opravdu zažít nechtěli!

13.srpen 2017
Trapné příběhy o prvním sexu - to byste opravdu zažít nechtěli!

Trapných příběhů, nad kterými se pobavíme, není nikdy dost. Lidé jsou škodolibí a rádi se zasmějí cizímu neštěstí. Ale proč ne? Když nám to sami účastníci trapného zážitku takto pěkně naservírují... Bylo vaše poprvé horší?

Ztráta panenství či panictví představuje pro většinu lidí už samo o sobě dost trapný moment. V tu chvíli si totiž uvědomíme, že naše poprvé není nějaký ten pěkný magický moment, jak to vykresluje ve svých filmech Hollywood, naopak je to chvíle, kdy jsou oba většinou dost nervózní, bojí se trapasu, který si nemálokdy tímto i sami přivolají. Zpětně se to může zdát jako hloupost a sami "postižení" se tomu za pár let smějí, naštěstí. I právě díky tomu si tady teď můžete přečíst 10 nejtrapnějších poprvé, které jsou vyprávěny od mužů i žen. Ten, kdo své poprvé ještě nezažil, by si pravděpodobně následující řádky neměl číst, aby se zbytečně nevyděsil. Mohlo by to mít na vaše poprvé neblahý efekt.

Můj penis nešel dovnitř

Nevím, jestli se přesně tohle bere jako nějaká trapná historka, pro mě to ale bylo trapné a nervydrásající dost. Několikrát jsem se snažil mít sex se svou přítelkyní, ale nemohl jsem se dostat dovnitř. Nemyslím tím to, že by ji to bolelo tak, že bychom museli přestat, myslím tím to, že prostě nešel strčit dovnitř. Připadal jsem si, jako bych narážel do zdi z masa. Zkoušeli jsme se víc nažhavit, i penetraci pomocí prstů, ale stále se mi nedařilo zasunout ani špičku penisu. Nikdy se nám to nepovedlo a popravdě, i to je důvod, proč jsme se nakonec rozešli. Stále to považuji za své poprvé kvůli tomu úmyslu, ale bylo to horší, než jsem si představoval.

Přistihli nás v autě

Poprvé jsem měla sex v autě mého bráchy. Parkovali jsme někde, kde jsem si myslela, že se jedná o nějaké opravdu velmi odlehlé místo na venkově. Nicméně, bohužel měl můj bratr pár kamarádů, kteří právě rádi sjížděli na motorkách takovéhle prašné cesty. Ti uviděli jeho auto a mysleli si, že možná potřebuje pomoc a tak zastavili, aby mu nabídli pomocnou ruku. Do dneška mě stále nenechají na pokoji, protože se hrozně baví tím, že mě přistihli právě při něčem takovém.

Zničehonic začal plakat

Prostě začal plakat. Ne takové láskyplné slzy štěstí, které bych asi pochopila, ale opravdové vzlykání, celý se u toho třásl. A to celé i když stále ještě přirážel. Randili jsme spolu opravdu dlouhou dobu a přišli jsme o to oba najednou, takže to byl speciální moment. Ale on z toho udělal něco, při čem jsem necítila vůbec dobře...

Spermicidní gel vs. moje ústa

Četla jsem v nějakých magazínech pro ženy, že sexy způsob, jak nasadit muži kondom, je pomocí úst, tak jsem si řekla, že to zkusím. Nezohlednila jsem ale to, že celý kondom byl pokryt spermicidním gelem, takže celá moje pusa se hned následně celá znecitlivěla. Byl to opravdu šílený pocit. Nakonec jsme se tomu ale zasmáli.

Prdla jsem si na jeho varlata

Nebyla jsem připravená na ten velký tlak na moje vnitřnosti, když byl uvnitř, takže jsem si na něj prdla. Vím, že prdění během sexu není zas tak hrozná věc a stává se to celkem běžně, ale my jsme prožívali opravdu niterní a pro nás významný sex o svatební noci, který jsme si vždy představovali, že to bude monumentální událost a najednou jsem ho zničila mým prdnutím na jeho varlata, čímž jsem zabila svou něžnou ženskost. Schovávala jsem si obličej ještě dalších několik hodin, jak moc jsem se styděla, což zpětně považuji za tu nejtrapnější část této historky, protože teď na něj prdím tak často, že je to prakticky běžná záležitost.

A jak probíhalo vaše poprvé?

Krvácelo mi z nosu

Byl jsem s dívkou, která už sex měla, ale já ne, což už ve mě samo o sobě vyvolávalo opravdovou úzkost (především kvůli tomu, že jsem nevěděl, jaký budu). Každopádně, věci pokročily, dostali jsme se ke konci, já jsem byl nahoře a snažil jsem se působit naprosto v klidu, ale v mojí hlavě to znělo asi jako: "Jóóóó, supéééééér! Uuuuuuhuuuuu!" Najednou otevřela oči a strašně křičela, pak se ode mě rychle odtáhla a pak jsem si všimnul, že má krev jak na svém obličeji, tak i hrudníku. Kvůli mému velkému vzrušení z celé té akce mi totiž začalo krvácet z nosu a rovnou to kapalo na ni...

Ejakuloval přímo do mého oka

Oba jsme měli mít sex poprvé a chtěli jsme to zkusit bez kondomu s tím, že on ho včas vytáhne. No, naštěstí jsme se k tomu dostali, on ho vytáhnul a jeho střela letěla přímo nad mými prsy rovnou na obličej a krom jiného i do oka a do vlasů. Příště jsme se už rozhodli pro kondom, už jen abychom ušetřili ten čas místo uklízení toho nepořádku.

Měli jsme sex přede všemi

Byl jsem na jedné párty a byl jsem opravdu hodně, hodně opilý. Dívka, do které jsem byl už několik let zamilovaný, se mnou začala flirtovat. Po další hodině klopení drinků a ohmatávání se navzájem jsem jí odvedl z párty pryč, abychom si našli nějaké pěkné místečko, kde budeme sami. No, ale právě v tuhle chvíli mám trochu okno. Jenom jsem si myslel, že když už nejsme někde úplně pryč, jsme alespoň někde, kde nikdo jiný nebude, ale mýlil jsem se. Jak se totiž zdá, byli jsme na dohled každému, kdo by se chtěl podívat na můj trapný a opilecký pokus o svůj první sex, což byla většina mých přátel. Ti mi pak samozřejmě dost nedbale vylíčili všechny detaily.

Jen tam seděl a nepřirážel

Můj přítel na střední škole jaksi trochu nevěděl, co má při sexu dělat. Myslela jsem si sice, že je to trochu divné, ale byla jsem taky panna a tak jsem si říkala, že je možná jenom trochu víc opatrný než já. Takže mi ho tam strčil a pak tam jen tak seděl a nezačal přirážet, dokud jsem mu to nenavrhla. Nezůstal ale tvrdý a říkal, že ho všechen ten oční kontakt znervózňuje. Tak jsem zkusili polohu na pejska a to už bylo milionkrát lepší, pak už se do toho dostal. Nicméně, za rok jsme se stejně rozešli.

Špatná díra

Prostě jsem ho strčil omylem do zadku. Bylo mi 15, netušil jsem, co mám se ženou dělat. Chudák holka. 

Stala se vám také nějaká trapná nehoda, zažili jste nějaký potupující zážitek během svého poprvé? Doufáme, že ne nebo že z něj teď máte už jenom srandu. A jestliže jste poslední dobou bez sexu a rádi byste si ho zase s někým užili - klidně své poprvé - zaregistrujte se na sex seznamku, na které si můžete doslova vybírat z mnoha partnerů a partnerek, se kterými byste si třeba chtěli splnit své tajné sexuální fantazie a sny.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.