Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Tohle před sexem nedělejte!

8.srpen 2017
Tohle před sexem nedělejte!

Dobrý sex je skvělý, ale ne vždycky vyjde vše podle plánu. Pokud před souloží děláte některou z následujících věcí, koledujete si o problémy.

Není nic lepšího než zamknout se doma a užít si pořádně žhavou noc s partnerem. Dá se předpokládat, že si v posteli víte rady a nemáte ze sebe v tomto ohledu špatný pocit, ale chybuje každý, bez ohledu na množství zkušeností. A i když nemůžete nikdy úplně odstranit riziko, že věci nepůjdou podle plánu, můžete ho aspoň minimalizovat. Jak? tím, že se nedopustíte níže uvedených chyb.

Budete překvapeni, čeho všeho byste se mohli před milováním vyvarovat, abyste si nepokazili dokonalou noc.

Nejezte kořeněná jídla

To vás asi moc nepřekvapuje, všichni víme, že kořeněná jídla mohou vyvolat jisté..., no, problémy. Jenže nadýmání a plynatost není to jediné, co vám může po návštěvě thajské restaurace pokazit večer.

Doktorka Kathryn Bolingová: "Jídlo ovlivňuje i chuť a vůni poševního sekretu a spermatu."

Přesně tak, večeří v restauraci se tedy může proměnit i chuť "dezertu". Nemluvě o tom, že když jí partner třeba jalapeños, stopy šťávy z jeho prstů by vám mohly způsobit pěknou bolest na citlivých místech.

Ale nebojte se, není všechno ztraceno, existují totiž i potraviny, které chuť tělesných šťáv vylepšují, a to u obou pohlaví. Pozitivní vliv ananasu na sladkou chuť spermatu je známý, vyzkoušejte to, budete překvapeni. A ostře kořeněným jídlům se vyhněte, je to pro více důvodů.

Neberte antihistaminika

Antihistaminika se běžně užívají jako léky proti nachlazení nebo alergiím. Díky nim vám přestane téct z nosu.

Gynekoložka Nicole Williamsová: "Vysoušejí sliznice a tím ucpanému nosu ulevují."

Horší ovšem je, že nos není jediné místo, kde máme sliznice. Bohužel antihistaminika sice vysuší nos, ale vysuší také jiné části těla, zvláště pak pochvu. A sex "nasucho" moc příjemný není. Nejlepší je se lékům na alergii a nachlazení vyhýbat. A když není zbytí? Pořiďte si lubrikační gel a nezapomínejte ho používat.

Opatrně při čištění zubů

Svěží dech se sice v ložnici hodí, ale kombinace elektronického kartáčku a ústní vody na bázi alkoholu může zvýšit riziko nákazy pohlavně přenosnou chorobou. Jak je to možné?

Dermatoložka Tsippora Shainhousová: "Sliznice v ústech je podobně citlivá jako ta vaginální a rotující štětiny kartáčku mohou způsobit drobné trhlinky na dásních. Agresivní alkoholická ústní voda pak sliznici vysušuje a dráždí, což rovněž může zvyšovat riziko nákazy pohlavní chorobou."

Určitě si zuby nepřestávejte čistit, jen to dělejte pěkně postaru, obyčejným zubním kartáčkem a v drogerii sáhněte po jemnější ústní vodě bez alkoholu. Pokud jde totiž o zdraví, opatrnosti není nikdy dost.

Nehol se, odvaž se

Všechny toužíme po hladké kůži, zvláště pak v intimních partiích, ovšem pokud dáváte před voskem přednost žiletce, je lepší vzpomenout si už den před plánovaným dováděním v posteli, ať už chcete holit vše, nebo provést jen decentní úpravu.

Drobné ranky se mohou stát vstupní branou infekce. Pochopitelně můžete začít používat vosk, pokud ale chcete zůstat u holení, udělejte to už o den dříve, použijte holítko s několika břity a po oholení naneste trochu krému s panthenolem, aby se zklidnilo podráždění. Nejenže se ochráníte před nákazou, ale navíc budete mít druhý den kůži krásně hladkou a ne rudou a podrážděnou.

Něco se v posteli prostě nedělá

Pryč s alkoholem

No dobrá, skleničku nebo dvě si dát můžete, pokud to ale myslíte se sexem a orgasmem vážně, opravdu byste si měli zbytek vína nechat na jindy.

Nicole Williamsová: "Alkohol působí jako depresant, a když si ho dopřejete přes míru, významně to sníží vaši schopnost dosáhnout orgasmu."

K navození té správné atmosféry se můžete uchýlit i k jiným prostředkům, jako je například masáž, hudba nebo nějaké sexy jídlo. A jestli pít musíte, zůstaňte maximálně u těch dvou skleniček.

Zapomeňte na hrátky s jídlem

A když už je řeč o jídle, rozhodně je doporučováno vyhnout se předehře, ve které hrají roli potraviny. Šlehačka a čokoládová poleva mají sice na první pohled erotický nádech, ale hrátkami s jídlem v blízkosti intimních partií si říkáte o malér.

Doktorka Kathryn Bolingová: "Používání čehokoli s obsahem cukru místo lubrikantu, ať už záměrně nebo náhodou, vám může přivodit kvasinkovou infekci, protože právě cukr potřebují kvasinky k životu."

Pokud tedy nestojíte o svědivou a nepříjemnou infekci, měli byste na předehru s potravinami zapomenout. Že se bez ní neobejdete? Pak se alespoň snažte držet cukr v bezpečné vzdálenosti od genitálií a pečlivě se umyjte, včetně rukou, než postoupíte na další metu.

Vyvarujte se uvedených chyb a čeká vás téměř dokonalá noc. Pokud tedy nedojde k nepředvídatelným situacím. Sex nemůže být vždycky perfektní, ale když si předem odpustíte zranění, nákazy a podivné chuťové zážitky, určitě si ho víc užijete.

Co dělat po sexu?

Je po všem a bylo to fajn? No výborně, ovšem ještě je potřeba pamatovat na několik věcí. Tohle byste po milování rozhodně měli dělat, především jde tedy o rady ženám.

Nezapomeňte si odskočit

Při sexu mohou do močových cest proniknout bakterie a způsobit infekci, skočte si tedy preventivně na záchod, protože moč bakterie vyplaví.

Neudržujte "status quo"

Je jasné, že jste unavení, ale pokud je váš partner stále uvnitř a má nasazený kondom, hrozí při ochabující erekci nehoda. Je třeba penis včas vytáhnout a kondom zlikvidovat.

Nebuďte líní uklidit pomůcky

Pokud jste při milování používali nějaké hračky, musíte je umýt dříve, než se na nich rozmnoží bakterie, které by vás mohly příště potrápit.

Nezapomeňte se mazlit

Vážně, podle výzkumů představuje mazlení důležité upevňování intimního pouta a signalizuje také zdravý a kvalitní vztah.

Máte nějaké divoké zážitky z vašich milostných hrátek? Budeme rádi, když se o ně s námi podělíte. A pokud nemáte partnera, s kterým pěkné věci prožívat, tak si ho najděte online, není nic jednoduššího.

Zdroj: http://www.prevention.com

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.