Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

9 příběhů o tom, jak sex může dopadnout trapně

19.červenec 2017
9 příběhů o tom, jak sex může dopadnout trapně

Každý si rád užije sex, ale ne vždy vše dopadne tak, jak si plánujeme. Občas se dostaneme do tak trapných situací, že je nám z toho úzko. Jestli si vzpomínáte na nějakou svou trapnou historku, určitě budete soucítit i s těmito lidmi, kteří se se svými příběhy svěřili.

Sex patří mezi nejzákladnější lidské potřeby, do Maslowovy hirarchie potřeb se řadí do první kategorie vedle potřeby potravy, pití nebo kyslíku. Vidíte, jak je důležitý? Také se ale může stát, že na cestě za sexuálním potěšením trochu zaškobrtnete a pohroma je na světě. Tedy, samozřejmě se svět nezboří, ale i tak vás vzpomínka na tu chvíli může doprovázet celý život. A to si vemte, jak se na tu chvilku původně těšíte, snažíte se, aby vše dopadlo dobře a pak... se to prostě stane a vy s tím nic nenaděláte. Nakonec nezbývá nic víc, než se tomu zasmát a smát se tomu i po dalších několik let, když si na to vzpomenete. Ale vzhledem k tomu, že smích léčí, tak tím vlastně uděláte i něco pro své zdraví, i když se to zpočátku tak vůbec nejevilo...

Existují historky, nad kterými se člověk ani moc nepozastaví a řekne si "Jo, to se stává...", ale pak tu máme i ty, které vyžadují chvilku soucitného ticha, než zareagujete "Co to sakra...?!". Nejhorší na tom je, že se člověk nejdříve nažhaví, myslí si, jak právě zažije úžasnou chvilku... A pak to celé bouchne. No co, mnoho lidí si přeje zažít nezapomenutelný sex, tak tyhle trapné situace nám ho zaručí. Připravili jsme pro vás pár historek z obou "kategorií", teď se můžete škodolibě pobavit nad "neštěstím" druhých a nemusíte u toho cítit pocit viny, tak hurá na to.

Lhala jsem o své periodě

Měla jsem poslední den menstruace, tak jsem šla do koupelny a udělala tam malý test, abych viděla, jestli se ještě objeví krev. Neviděla jsem nic, tak jsem si řekla, že je to v pořádku a můžu... Začali jsme ve sprše, takže nebyl důvod mu říkat, že to vlastně ještě mám. Pak jsem ale začala být nějaká troufalá a rozhodla jsem se jít pokračovat do postele. Když jsme skončili, chtěla jsem ho ještě vykouřit. Když bylo i to hotovo, šla jsem do koupelny. Koukla jsem se do zrcadla a naprosto jsem se zhrozila! Vypadalo to, jako bych snědla spoustu třešňového koláče, měla jsem celou tvář od krve. Asi abych celou situaci udělala ještě více trapnou, tak jsem mu lhala i dál. Zeptal se mě totiž, jestli jsem to měla a já jsem mu odpověděla, že ne, že na to jen šel moc tvrdě!

Nemohl jsem udržet erekci

Když jsem měl sex s jednou dívkou, úplně vždycky vyměknul. Takže jsme ho prakticky vlastně ani nikdy neměli. Tam šel tvrdý, ale situace se hned změnila...

Zlomil si při podvádění penis

Není to sice můj příběh, ale i tak na to nikdy nezapomenu. Byla jsem na noční směně na pohotovosti a přišel muž, který si prý zlomil penis při análním sexu. Aby toho nebylo málo, tak se to stalo při podvádění jeho manželky. Moje kolegyně zavolala jeho manželce, aby ji informovala, že se její manžel právě nachází na pohotovosti, ale nezmínila už skutečnost, že si zlomil penis při sexu. Ani to nemohla říct, protože musí respektovat lékařské tajemství, ale doporučila jí, aby na svého muže naléhala tak dlouho, dokud jí neřekne pravdu. 

Po cestě se zabavili

Asi 20 let zpátky moje kamarádka s její přítelem jeli na road trip. Během cesty byli nadržení, tak jí její přítel řekl, jestli by mu nevykouřila, zatímco on bude dál řídit. Šla na věc. On musel ale náhle šlápnout na brzdy a ona ho silně kousla do penisu. Zbytek dne pak museli strávit na pohotovosti.

Dlouho to netrvalo

Jednou večer v baru jsem poznal jednu dívku. Dohodli jsme se, že půjdeme ke mně domů a tam budeme pokračovat, kde jsme skončili... Začali jsme to dělat a když jsme byli zhruba v polovině, ona najednou zakřičela: "Přestaň!" Podívala se na mě a řekla: "Promiň, ale myslím, že ty nejsi chlap pro mě." Zvedla se a odešla. 

Nebuďte ze svého trapasu v posteli v depresi...

Kousla mi do penisu z trucu

Jedna holka se snažila o deep throat, ale nešlo jí to (jo, byla v tom hodně špatná) a tak mi do něj kousla. Protože prostě byla naštvaná.

Špatně jsem navlékl znecitlivující kondom

Chtěl jsem použít "dlouhotrvající" kondomy, abych napoprvé na ženu zapůsobil. Jedná se o kondomy, které jsou znecitlivující, takže nevystříknu tak brzo. Jenže jsem ho asi nasadil špatnou stranou, protože jí to uvnitř znecitlivělo a ona začla vyšilovat, protože vůbec nic necítila. Po nekonečných omluvách, doprošování a extrémně drahém rande mi dala druhou šanci. Samozřejmě jsem měl jenom ty znecitlivující kondomy...

Tentokrát jsem ho tedy nasadil druhou stranou, ale ironie osudu - ona se udělala do dvou minut a já jsem zůstal se znecitlivělým ztopořeným penisem. Nechtěla mě tam nechat, tak mě začala honit. No, po 20 minutách opravdu agresivní ruční i ústní práce jsme si oba uvědomili, že se asi dnes neudělám. Ona pak nekontrolovatelně slinila, protože zbytky znecitlivujícího gelu jí naprosto znecitlivěly ústa. Něco jako když jdete od zubaře. Naštěstí jí ani jedna, ani druhá zkušenost neodradily...

Některé věci do vagíny nepatří

Jednou jsem na záchodě neměla jinou možnost, než se utřít papírovým kapesníčkem. Nedošlo mi ale, že se u něj často stává, že se TAM jeho kousky přilepí. Už na mě čekal kluk a šel rovnou na orální sex. V tom mi to došlo. Myslela jsem, že na to něco řekne, ale prostě pokračoval dál a vždy, když měl kousek toho kapesníčku v puse, tak na něj divně koukal. Nic ale neřekl. V mojí hlavě jsem ale byla zhrozená a pořád očekávala nějakou reakci.

Zvracela jsem při sexu

Chtěli jsme si to s přítelem rozdat, ale rozhodli jsme se, dát si před sexem pár panáků. V polovině pozice na koníčka jsem si rychle zakryla pusu a křičela na přítele, ať si pospíší a přinese mi něco, do čeho se můžu vyzvracet. Naštěstí jsem to jakž takž zadržela do té doby, než se vrátil.

V situacích, jako jsou ty výše zmíněné, je nutné zachovat klid (i když to je často opravdu těžké). Pokud jde o přiznání/nepřiznání pravdy, sami se musíte rozhodnout, co bude lepší, pravda je přeci jen ale pravda a budete mít pak čistější svědomí... Teď už jen doufat, že se vám takovéto příhody budou vyhýbat. I tak se ale každý den několik takových situací stane... Kde bude ta další? V Praze? Ústí nad Labem? Karlových Varech nebo Českých Budějovicích

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.