Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Užijte si sex víkend!

11.srpen 2017
Užijte si sex víkend!

Zapomeňte také jednou na své typické víkendové plány a udělejte si čas jen sami pro sebe a svého partnera, užijete si pak spousty vášně, příjemnou zábavu a zrelaxujete sebe i své tělo. Jak by takový víkend mohl vypadat?

Pátek

15:00 hodin

Odpočívání začíná a vy už cítíte rozechvění kolem žaludku. A to je jenom dobře. Abyste toto chvění cítili i o něco níže, pošlete svému partnerovi nabuzující SMS. Mohlo by od vás přijít třeba něco takového: "Ahoj, šíleně se těším na náš víkend! Svoje oblečení můžeš rovnou nechat v práci. V dalších dnech na sebe nic potřebovat nebudeš."

Ti nejodvážnější k tomu mohou přidat ještě nějakou lechtivou fotku. Co na ní bude? No, to záleží pouze na vaší fantazii a odvaze, může to být část těla od vašich rtů, které třeba právě sají prst, přes bradavky až po detailnější snímky, na kterých může být všechno možné.

18:00 hodin

A je to tady, vaše druhá polovička strká klíč do zámku, otevírá dveře a vstupuje do bytu. Sice nevidíte jeho zklamaný pohled, zato cítíte úlevu, když mu zezadu strhnete oblečení z těla. Ale pozor! Když na něj čekáte za dveřmi ve spodním prádle, dbejte na to, abyste ho nevyděsila až příliš. Mohl by se třeba ohnat a bylo by po romantice, také byste mohli ujíždět na pohotovost.

18:30 hodin

Sex v předsíni vyvolává hlad, ale na klasickou večeři asi nebudete mít zrovna tu pravou náladu. Proto si předem připravte piknik třeba při svíčkách na zemi. Lákavé jednohubky, jako například kostičky sýra, hrozny, krevety a sušenky. K tomu skleničku prosecca nebo vína. Dohodněte se na následujících 48 hodin na tom, že ani vy, ani on si nesmíte vzít sami nic do úst. Vidličku nebo lžičku můžete použít jedině v případě, že by se jídlo nedalo nabrat jinak.

Kdo toto pravidlo poruší, už nesmí své prosecco pít normálně. Od této chvíle ho může už jen slízávat z těla toho druhého.

19:50 hodin

A teď pěkně do sprchy! Posaďte se, ano, jde to i ve sprše, vzájemně se namydlete sprchovým gelem a láskyplně umyjte tomu druhému vlasy. Přitom se snažte o příjemný tlak a pomalé kroužení. Zavřete oči a nechte pracovat své prsty. Potom jsou na řadě ty vaše vlasy. Pokuste se to vydržet a toto číslo dokončete bez sexu. Vaše touha bude zase vysoká. Když se budete vzájemně sušit ručníkem, mazat krémem, lehce dosáhnete další úrovně vzrušení.

21:00 hodin

Na něco se společně podívejte a nechte se inspirovat. Sedněte si na pohovku a vyberte například video "Objevování bodu G". Jestli se během této hodiny a půl nebo po ní stane z teorie praxe, je už jen na vás.

22:45 hodin

Než půjdete do postele, vyprávějte tomu druhému ještě příběh na dobrou noc. Ne ústy, ale svým tělem.

23:55 hodin

Trochu zvyšte teplotu v místnosti, vytáhněte hedvábné povlečení a spěte bez jediného kousku látky na těle. Teď v létě jsou podmínky přímo ideální. Ano, i kalhotky i trenýrky jsou zakázané. Přitiskněte se k hrudníku svého partnera nebo si lehněte do polohy lžiček. Kdy naposledy jste spali takhle přitulení?

03:00 hodin

Budík s vibračním buzením vás probudí. Váš partner hluboce spí? Super! To jste přesně chtěli. Orální sex ho jemně probere. Vsaďte se, že po této akci si bude moci odškrtnout jeden bod ze seznamu přání každého muže.

Užijte si víkend plný sexu

Sobota

09:30 hodin

Jakmile se váš partner vrátí po vyčištění zubů z koupelny, přitiskněte ho v rámu dveří zády k jedné straně. Do ruky si předem připravte trochu lubrikačního gelu nebo masážního oleje, se kterým ho teď "potrestáte". Přece vás nechal v posteli, a to jste si rozhodně nezasloužili. Protože jste ale dobrý člověk, o trest se s ním podělíte a taky si dopřejete mezi nohama trochu toho gelu. Nejpozději teď by vás měl on přitisknout zády k protilehlé straně a svést vás.

09:55 hodin

Nebojte, ještě není čas na další sex. Měli byste se přece trochu najíst, určitě vám oběma vyhládlo. Proto teď musí místo sprchy dojít do nejbližší pekárny pro čerstvé housky. Vlhká vzpomínka ho bude určitě popohánět zpátky k vám.

10:30 hodin

Připravili jste snídani. U jídelního stolu v kuchyni? Zase? Tak přece snídáte i večeříte každý všední den. Tento víkend má být ale výjimečný. Dnes snídani servírujte tam, kde visí velké zrcadlo. Můžete ho dát v nejhorším případě i k jídelnímu stolu. Hlavně, abyste se oba dobře viděli. Co na sebe? Samozřejmě nic! A myslete na nepoužívání příborů.

11:30 hodin

Příjemně sytí se nyní přemístíte na pohovku. A teď si pusťte nějaké zajímavější DVD ještě než včera. Třeba jak na takovou smyslnou masáž by bylo fajn video.

13:20 hodin

I když by vám teď zima rozhodně být neměla, nazí jste už byli celkem dlouho. Je čas na nějaké to oblečení. Ale o tom, co si obléknete rozhodne ten druhý. Bez odmlouvání. Nemusíte v tom vycházet ze dveří. Ale zase aspoň získáte představu, co se tomu druhému líbí.

15:05 hodin

V této chvíli už jste si tak blízko, že pár jasně řečených slov nevyvede ani jednoho z rovnováhy. Udělejte si pohodlí a sestavte si seznam. Ne, o nákupy nepůjde. Sepište si své sexuální představy. Například "číslo ve výtahu" nebo v bazénu. Pokud nevíte, i na to už vynalezli aplikaci.

22:25 hodin

Nechte si přečíst pohádku na dobrou noc. No dobře, nebude to úplně pohádka, ale něco trochu zábavnějšího. Vyberte si nějaký super sex titul. Třeba "Sex v Praze" od Jany Collins nebo "Příběh O" od Pauline Régae.

Víkend plný sexu

Neděle

10:20 hodin

To je škoda, že mají v neděli v pekařstvích zavřeno. Váš poklad tedy bude muset slízat med a marmeládu přímo z vašeho těla. A potom si sladké lízátko zasloužíte i vy. Možná vám to až tak moc vadit nebude, ne?

12:40 hodin

Samozřejmě, že i dnes vás čeká jedna lekce. Bondage pro začátečníky. Nemějte strach, nemělo by přitom jít o bolest. Nebo jen takovou, která bude 100% příjemná vám oběma. Důraz se v tomto případě klade hlavně na vzájemnou důvěru. Začněte klidně s připoutanýma rukama k posteli. Nebo spoutanýma nohama. Nepotřebujete rovnou investovat do chladných policejních pout.

Svůj účel dokonale splní i krásná měkká šála nebo hedvábná punčocha, která bude 1000x pohodlnější a i hezčí. Neutahujte ji ani příliš silně, abyste nebránili průtoku krve. Není od věci si předem dohodnout nějaké záchranné slovo.

14:05 hodin

Je čas na plánování budoucí dovolené. Můžete se domluvit na návštěvě pláže snů, tam by hrál sex svoji roli v každém případě.

16:30 hodin

Dohodněte se na tom, že si váš partner smí teď dělat, co chce, dívat se na fotbal nebo si hrát na Playstationu. Koutkem oka vás bude vnímat. Začněte si hrát sama se sebou a uvidíte, zda získáte jeho pozornost. Určitě se k vám přidá.

17:45 hodin

Teď si zacvičte. Zaměřte se třeba na tantru. Něco vám vadí nebo je pro vás nepohodlné? Většinou stačí jen lehce změnit úhel nebo si spodní část podložit polštářem, abyste si to mohla naplno vychutnat.

19:00 hodin

Společně si připravte sushi. Ale ne jen tak ledajaké, je to přece erotický víkend. Váš partner stojí za vámi a rukama vás drží za paže. Máte na sobě jen něco velmi lehkého nebo vůbec nic. Další průběh hry máte ve svých rukách.

20:20 hodin

Dotýkat se nemusíte jen svými prsty. Otestujte někdy, jaké by bylo hladit partnera svými bradavkami. Pomalu přitom přejíždějte po jeho celém těle. Kolem jeho bradavek je dobrá chvíle na zastávku.

22:00 hodin

Víkend je téměř u konce, ale nebuďte smutní, raději tyto chvíle ještě zachyťte na fotografie. Připravte se na focení aktů. Udělejte si selfie při sexu. Ale je dobré pro všechny případy nefotit obličej. Pokud jste odvážnější, pořiďte si i nějaké to zajímavé video.

23:15 hodin

Podívejte se do svých diářů a dohodněte se hned na datu příštího erotického víkendu. Déle než půl roku by to být nemělo. Příští víkend je zase moc brzy, protože nechcete, aby tyto chvíle zevšedněly. Domluvte se, že příště to bude organizovat ten druhý.

23:40 hodin

Vložte lístek se vzkazem ve stylu "Těším se na příště!" do partnerovi tašky nebo kapsy u bundy. Tak si ještě ráno připomene váš pořádně žhavý a bezstarostný víkend.

Zaregistrujte se na online seznamku a najděte si partnera na erotický víkend dle vaší režie.

Zdroj: http://www.shutterstock.com/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.