Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické prádlo: divoké kousky

13.červen 2017
Erotické prádlo: divoké kousky

Sexy oblečky do ložnice patří, o tom se ani nedají vést žádné dohady. Zase se tedy více týkají žen, protože ne každý chlap je ochotný si něco zajímavého obléci, do tangáčů se jim ani v dnešní době nechce. Tak si dámy nakupte za jejich pro ně.

Erotické prádlo není problém sehnat ani nakoupit. Nabídnou vám ho na každém rohu, internetových stránkách s prádlem i v sexshopech. Je to potom jen na vás, zda se zaměřujete spíše na luxusní erotické prádlo nebo sháníte něco žhavějšího a méně specifického. Korzety, kalhotky, topy s podvazky, podvazkové pásy seženete v dnešní době v každé velikosti v různých barvách. Takové prádlo ale necháme spát a mrkneme se na nějaké ještě o trochu zajímavější.

Erotické prádlo pro ženy

Body

Body obepíná a zvýrazňuje křivky prsou, pasu a boků, dobře drží a vypadá velmi svůdně a zároveň tajemně. Elastické, sexy a odvážné, takové si můžete pořídit. Nebo když popustíte svoji uzdu, seženete i latexové body s otvory na prsa.

Catsuity, overaly

Síťované catsuity a samozřejmě i overaly jsou hrozně sexy, ale zároveň i praktické. Proč? Ano, je to kvůli otvorům, na jistých místech, kde jsou třeba pro nepřerušované erotické hrátky. Odhalené milostné partie poskytnou vzrušující podívanou. Takže vlastně "oblečená/neoblečená".

Síťovaný catsuit s velkými oky

Když si tento catsuit obléknete, partner z vás nespustí oči. Sice moc nezakryje, ale zvýrazní postavu a určitě spustí fantazii.

Catsuit s velkými oky

Bobina: "Catsuit je skvělý, pěkně elastický a tak se přispůsobí tvarům těla a dobře padne. Oka jsou akorát velká, díra v rozkroku vypadala větší, ale na těle působí decentně a velmi dobře plní svůj účel. Přítel byl moooc spokojený! Chci si ho ještě vzít pod šaty místo punčošek... :-)."

Lucie: "V oblečku se cítím sexy a tak nějak oblečená neoblečená, což je super. Catsuit vám skryje i drobné nedostatky postavy. Už se těším na reakci partnera, pro kterého bude Catsuit překvapení pod stromeček."

Kalhotky a tanga

Co je na nich tak extra a jiného? Nemyslete si, klasické modely mohou vystřídat ty divočejší. Můžete sáhnout po latexových kalhotkách s nafukovacím dildem, latexových kalhotkách s penisem, nebo třeba půlených kalhotkách, ve kterých si užijete sex i bez svlékání. Mají otvor přes vagínu až do půlky vašeho pozadí.

Korzety

Svůdné korzety jsou pro ženy nejčastěji sháněným erotickým prádlem. Není se čemu divit, jsou pohodlné, skryjí menší nedostatky a můžete se v nich odvázat. Zůstane jen na vás, co v nich chcete vše odhalit. Zeštíhlí vám pas, zvýrazní boky i prsa. Korzet kombinuje funkci podprsenky a podvazkového pásu.

Kostýmy

Po kostýmu sáhněte, když si budete chtít trochu s partnerem pohrát a přivést mu do ložnice někoho trochu jiného, aniž byste musela žárlit. Nejčastěji prodávaným a poptávaným kostýmem je kostým sestřičky, která se o svého marůdka ráda postará. Druhou příčku obsazují servírky, které plní všechna přání zákazníka, ale pro ty, co se nebojí jsou tady sexy policistky.

Modrá policistka

Nezapomeňtě si k takovému kostýmu dokoupit i další erotické hračky typické po tuto roli. Pouta se vám budou určitě hodit. Ti odvážnější mohou sáhnout i po nějakém tom elektrošoku, kdyby se zatčený cukal. Paruka také nebude od věci.

Tento kostým je především sexy i proto, že moc neodhaluje. Součástí kostýmu bývá obvykle i černý kožený pásek.

Modrý kostým policistky

Pepina: "Velmi dobré pro pobavení a zpestření, hlavně, když to váš partner nečeká. Reakce velice příznivá. Oba nás obleček velice pobavil."

Košilky

Erotickou košilku má doma snad každá žena, nebo by určitě mít měla. Muži je velice často kupují jako dárek, a to především proto, že si vlastně vyberou ten modýlek, v kterém chtějí druhou polovičku vidět.

Podvazkové pásy a topy

Podvazkové pásy frčí a většinou je lze zakoupit jako sexy komplet. Ne každá žena umí oblečení sladit, takže je to vlastně velice praktické a usnadňuje to výběr. Sexy podvazkový pás je nepostradatelným doplňkem v šatníku. Podvazkové topy kombinují ladnost košilky a sexy praktičnost podvazkového pásu.

Punčochy

Punčochy seženete buď samodržící nebo ty, které chytnete pomocí podvazkového pásu. U nich stačí vybrat pouze typ, vzor a barvu. V dnešní době už jsou spíše takovou samozřejmostí.

Kůže

Kůže byla, je a vždy bude luxus, ve kterém vždy žena vypadá hrozně sexy a nenechá tak žádného chlapa v klidu. Někdy bohatě stačí i kožené kozačky, aby byl partner spokojený a spokojená je vždy i žena, protože prostě milujeme boty.

Kožený korzet na zip

Zkuste přítelkyni přinést černý korzet z pravé kůže a nebudete litovat. Kočičku budete mít ihned na světě a stydlivost jí v něm určitě přepadávat nebude. Dámy, kdybyste se bály nakupovat a nosit korzety kvůli postavě, nemusíte. Jsou přizpůsobeny tak, aby se do nich vešla každá z nás. Jde o to se do něho pouze správně zašněrovat.

Můžete ho využít jak budete chtít, sexuální hrátky, focení, na co si jen vzpomenete. Nejen, že takové kožené korzety jsou příjemné na dotyk, ale také pěkně voní. Bude už vám chybět jen bičík do ruky.

Kožený korzet

Hlavně nezapomínejte na to, že vodní erotické hrátky si v tomto korzetu musíte nechat utéci. Kdyby se vám ale stalo, že si ho namočíte, vždy ho sušte jen při pokojové teplotě. Má nádhernou "černou" barvu, která podrthne vaši divokost a vy to budete moci roztočit.

Erotické prádlo pro muže

Jak už bylo zmíněno, pro muže tak velká nabídka erotického prádla na trhu jako pro ženy rozhodně není. Chlapa totiž těžko navlečete do nějakých kraječek a podobných udělátek. Kdybyste ale přece jen po něčem pátrali, určitě najdete. Jedná se spíše o spodní prádlo, které je něčím zvláštní. Abychom vás neošidili o ukázku, jsou tady pro představivost jedny pánské latexové slipy, do kterých vám možná ale bude trochu foukat.

Pánské latexové slipy

Vždy připraven! To by mohlo být motto těchto slipů pro chlapy, které jim dovolí, aby mělo jejich nádobíčko co nejvíce prostoru. Jednoduše odhalíte penis i varlata, kdyby náhodou šla kolem sexuchtivá žena, aby neměla moc práce s jejich hledáním. Takový muž je vlastně oblečený/neoblečený. To už bychom se zase možná odklonili do nějaké pohádky. Prostě bez práce, bez svlékání a vždy dostupný.

Ne každému musí vyhovat materiál, kterým je v tomto případě latex. Je třeba mu přijít na chuť.

                                                                 Latexové slipy              Latexové slipy                                                                                   

Petr: "Když jsem je poprvé oblékl, byl to úžasný zážitek, skvělé černé lesklé slipy s otvorem pro genitálie, prostě úžasný, skvěle to vypadá a údržba je velmi snadná. Doporučuji nemá chybu."

školáček: "Latexové slipy s otvorem na penis jsou moc bezva, moje dívka si pochvaluje, že mohu mít latexové slipy na sobě oblečeny, zatímco si ona, může snadno hrát s mým vzrušeným penisem, kterého mi latexové slipy pěkně obepínají."

Fress: ":D kupte a uvidíte... o nic nepřijdete... Velice skvělé povzbuzení do vztahu .... Doporučujeme a nebojte se toho... :D"

Když budete mít doma nějaký takový pěkný kousek, pochlubte se s ním. Není komu? Není problém, seznamte se

Zdroj: https://www.shutterstock.com

https://www.ruzovyslon.cz

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.