Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Návlek na penis

17.únor 2017
Návlek na penis

Dá se něco dělat, když není muž se svým penisem spokojen? Nebo ještě hůř, když s jeho nádobíčkem nejsou spokojeny partnerky? Není problém. Stačí si vybrat. Chcete ho mít delšího, silnějšího, žilkovatějšího, jinak barevného nebo jiného na omak? Tak sáhněte po správném návleku.

Je to jednoduché. Když žena není spokojena s něčím na svém těle, najde si šikovného plastického chirurga a problém vyřeší. Nezdálo by se to, ale stejně tak mohou velmi jednoduše nalézt řešení i muži.  Nemá totiž v dnešní době cenu, aby někdo zbytečně psychicky strádal kvůli malichernostem, které se dají bez větších cavyků vyřešit. Důležité je, nedívat se okolo sebe, neposlouchat odsuzující názory ostatních a jít si za tím, co chcete změnit. Ne vždy se ale člověk musí uchýlit ihned k nějakému řezání, odstraňování, přišívání, apod. Dá se to vyřešit i za pár korun a pár chvil. O čem je vlastně řeč?

Penis. To je samostatná kapitola u mužů. "Když já ho mám moc......". Studie dokazují, že 85% žen by na penisu svého partnera nic neměnila, těch 15% si může najít někoho jiného a je to. Ale také se zjistilo, že pánové jsou se svými penisy nespokojeni mnohem více, a to v celých 45%. Nespokojenost se nejčastěji týká velikosti jejich chlouby.

Nejčastěji si chtějí svůj penis nechat zvětšit kvůli sebevědomí, prostě si ho posílit. Prý čím větší penis, tím větší pracovní a životní úspěchy. Chlapi se také rádi předháněji a rádi se poměřují a když mají mezi partičkou obříků vytáhnout toho "kašpárka", tak to není přece jen nic moc. Pak chybí i trocha odvahy při tom samotném seznamování. Už jen samožná návštěva sex-shopu může být pro některé setresující. Všude visí minimálně 18 cm kousky. Přitom ženy více preferují větší šírku než délku. Muži si mohou pomoci posilováním, protože i penis je pouhý sval, ale dosáhnou spíše větší výdrže v sexuálním životě. O změně tvaru, délky nebo šířky být řeč nemůže.

Návlek na penis

Příroda prostě nenadělila a nenadělí každému. Když se narodíte s malým penisem, je to ještě pořád výhra, protože někteří z mužů se rodí i se zdravotními obtížemi a geny jim to prostě neulehčí. O jaké obtíže jde?

Mikropenis

Dle lékařů se jedná o mikropenis v případě, kdy je pánské přirození menší zhruba 2,5krát než obvyklý průměr, a to při zcela normálně vyvinutých součástech pohlavního ústrojí. Je zřejmý ihned po narození. Chlapce s mikropenisem obvykle léčí endokrinologové injekcemi gonadotropinu nebo testosteronu. Existují i chirurgické techniky zvětšení penisu, nejsou ale považovány za natolik úspěšné, aby byly běžně používány a zřídkakdy je k nim přistupováno v dětství. Příčinou může být genetická porucha.

Hypogonadismus

Definice říkají, že se jedná o opožděnou pubertu a jedná se o snížení velikosti varlat. U mužů vede hypogonadismus ke ztrátě sexuální touhy a může vyvolat slabost, úbytek svalové hmoty a přírůstek tukové tkáně, erektilní dysfunkci, neplodnost a osteoporózu.

Co si "navlečete"?

Po jakém typu této erotické pomůcky sáhnete? Existuje opravdu velká řada těchto návleků, z které si budete moci vybírat. Nejčastějším materiálem, z kterého jsou vyráběny je gel a také silikon. Úkolem této hračky, tohoto návleku, je zvětšit nebo rozšířit penis. Takové návleky jsou potom hladké a opravdu dokonale imitují ten reálný. Pro větší zážitek ze sexu se ale vyrábějí také ty s různými výstupky, které mají za úkol dráždit a dráždit. Ty zahnuté se zase zaměřují na stimulaci G-bodu. Při jeho používání zase nezapomeňte na lubrikační gel.

NávlekNávlekNávlek na penisNávlek na penis

Věnovat se každému druhu zvlášť by trvalo opravdu dlouhou dobu, a tak se podíváme na dva rozdílné. Jeden slouží k vyřešení problému s velikostí a ten druhý jen pro radost a pro zpříjemnění sexuálních hrátek. Tak čím můžete překvapit sebe i svoji partnerku?

Prodlužovací návlek xTra

Tímto návlekem můžete prodloužit penis, ale klidně i vibrátor. Je z pružného materiálu a patří mezi ty, které  mají na sobě výstupky pro lepší uspokojení partnerky, spodní část je potom hladká. Oddaluje ejakulaci a na konci má kanálek na sperma. Je doporučována pro muže, jejichž průměr penisu se pohybuje od 3,8-4 cm. V tomto případě si prodloužíte penis o 7 cm. Tolik měří koncová část, která je zpevněna pro snadné vniknutí do partnerky.

Navléká se stejně jako kondom, kdy srolujete spodní, měkkou část. Je vyroben z pružného silikonu.

  • délka : 18,6 cm
  • délka hladké části : 10,8 cm
  • délka vroubkované části : 7,8 cm
  • vnitřní průměr : 3,8-4 cm
  • prodlouží penis o 7-8 cm

Cena této hračky se pohybuje do 500,-.

Prodlužovací návlek xTra

Standa: "Protože nejsem přírodou obdařen jako alfasamec, rozhodli jsme se s přítelkyní pořídit pár cm navíc a právě tahle hračka je skvělá pro pružnost,délku,prostě super."

Pavča: "Spokojenost :-) docela často používáme při sexu, když to chci pořádně, muž si to nasadí na penis a tím pádem vydrží dýl a oddálí ejakulaci, protože ho málo cítí. Penis je prodloužený a já jsem pěkně rozpíchaná a zničená :-))))))) někdy si připádám, jak kdyby mě nabodnul na kůl, ale to je těma výstupkama, ty dost dráždí, ale v sexu super!"

Latexový návlek Be Bizarre Undercover

Rozdat si to tak s černochem, o těch se přece říká, že mají v kalhotách, když je mají, to nejlepší nádobíčko. Takže jestli má vaše partnerka takové sny a touhy, tak jí je můžete za 600,- splnit. A třeba se ta tmavá barva začne nakonec líbit i vám.

Pokud milujete latex, pak tohle je správná volba pro vás. Penis dostane exotický vzhled, lesklého černéh penisu, na který bude radost pohledět. Tento návlek může také součastně sloužit jako kondom, zabrání početí nebo také přenosu pohlavních nemocí, protože je opravdu silný. Hlavně si před prvním použítm zjistěte a dejte pozor na to, zda nejste na latex alergičtí, ze sexuálního potěšení by byl v tu chvíli velký problém. Na latex můžete používat jakýkoliv lubrikační gel, ale tento materiál vyžaduje zvýšenou hygienu.

Latex se používá na realistické erotické pomůcky především pro jeho tvrdost, tuhost a váhu. Pro snadné navlékání použijte kvalitní lubrikant a na uschování zasypte speciálním pudrem, by se latex neslepil.

  • délka: 22 cm
  • průměr: 5 cm
  • dokonalé žilkování

Návlek je přizpůsobem i pro varlata. Schováte ho tam tedy kompletně celého. A proč to? No, díky tomu nesklouzává, jako se to děje u ostatních.

Cena této hračky se pohybuje kolem 600,-. A nutno říci, že levnějšího černocha na noc asi neseženete.

Latexový návlek na penis

Kačka: "Je to jiný pocit – je ve mně plnější, silnější v průměru a to žilkování na povrchu cítíte. A rozhodně citelně. Plus i pohled na jeho ztopořený penis v černé barvě (ano mám ráda černoušky) má něco do sebe. Takže i za mě mohu doporučit.“

Bandik: "Pomůcku jsem koupil hlavně kvůli mojí přítelkyni. Je z příjemného materiálu. Milování bylo pro oba něčím jiným spokojenost na obou stranách."

Nemáte s těmito návleky ještě žádnou zkušenost? Tak honem koupit a začít zkoušet! Máme u nás mnoho sex-shopů, které je samozřejmě nabízejí, a v Plzni, Jihlavě a Zlíně je najdete určitě.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org

http://www.ruzovyslon.cz

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.