Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Pouta: odvaž se, svaž se

11.květen 2017
Pouta: odvaž se, svaž se

Čím dál si okořenit sex a celkově postelové hrátky? Tak co třeba takovou nejzákladnější erotickou hračkou, jako jsou pouta? Sex v poutech je lákavý, ale někomu ho zabije už dopředu strach z neznámého. To je ale škoda.

Sex s pouty na rukou nebo kolem kotníků patří mezi ty druhy sexu, které by měl každý alespoň jednou za život zažít. Když k tomu přidáte ještě šátek přes oči, nebudete litovat a vzrušení vystupňujete. Takoví snadní pomocníci a kolik vzrušení mohou přinést. Sex s příchutí násilí totiž máme v hlavě každý a kdo říká, že ne, tak má před ním pouze velký respekt a trochu strach, zbytečně. Když si nastavíte své mantinely a vyberete si k těmto hrátkám vhodného partnera, který bude o vaší obavě vědět, určitě se dopracujete k parádnímu výsledku.

Druhy

Kovová pouta

Tato pouta patří mezi ta levnější a na první pohled byste si je mohli splést s těmi policejními. Jsou ale mnohem jemnější než ten policejní originál, aby nedrásala kůži. Kdyby ani to nestačilo, tak si je pořídíte s plyšem, který je většinou i odjímatelný. Čím míň se budete své druhé polovičce bránit, tím míň si ublížíte a pořídíte o to méně modřin a oděrek. Velikost pout se dá upravovat.

Kdybyste nedopatřením nebo "schválně" klíč od pout ztratili, můžete se z nich dostat za pomoci pilníku nebo si rovnou pořídit taková, co se dají otevřít i bez použití klíče. Ale i tak si raději nastudujte rozdíl mezi pilkou na dřevo a pilkou na železo, dámy.

Kožená pouta

Kožená pouta seženete jak na ruce, tak na nohy. Seženete i takové modely, u nichž jsou oboje pouta spojena v jeden celek a pohyb vám tím bude omezen o to více. Není problém dokoupit i kožený obojek na krk a samozřejmě také i vodítko.

K výrobě těchto pout je nejčastěji používaná černá kůže. Budete s nimi mít také více práce, nedají se jen jednoduše zacvaknout, nasadit je trvá déle, ale zase výsledek stojí za to, budete mít ručičky jako v peřince, žádné odřeniny, stop modřinám a oděrkám, jsou prostě pohodlné. Jejich cena je tedy vyšší než cena kovových pout.

Hedvábná pouta

Jsou to pouta vyrobená ze stuhy a působí luxusně. Nevýhodou těchto pout je to, že hedvábí klouže, a tak když sjede, dá se sice rychle nasadit, ale partner vám může jednoduše utéci. Nemají žádná omezení ve velikosti, délka stuhy spoutá jak útlá zápěstí, tak mužská silná. Nejsou pouze pro marnivé dámičky, jak se u nich na první pohled může zdát.

Domácí tvorba

Svažte se prostě čímkoliv, co doma najdete, co zrovna bude po ruce, bude to držet a bude to stačit. Vždyť, proč ne?

Svaž si svého partnera

Začátky s pouty

I když je to velice jednoduchá erotická hračička a doplněk do postele, tak může nastat i pár krkolomných situací a trapasů. Je dobré si pouta a práci s nimi zkusit před postelovou avantýrkou. Klíč se vám totiž může zaseknout nebo zlomit, mohou vás tlačit, polohy s nimi mohou být krkolomné a vám nepříjemné, pro nešiky není divnou věcí ani malá zlomenina. Takže o používání pout s partnerem mluvte, není třeba zatínat zuby. Navíc v té nejvíc trapné situaci vždycky ještě někdo zazvoní. Nepouštějte je, dělejte, že nejste doma. Nevolejte ani policii, partnerka by vám nepoděkovala.

Ve Zlíně se něco takového stalo jednomu mladému páru. Partner připoutal partnerku k posteli, užili si divoký sex a pak on zjistil, že klíče prostě nejsou. Prekérní situace ho nakonec donutila zavolat na tísňovou linku městské policie. Strážníci zasáhli rychle, museli se pobavit.

Šárka Škubalová (mluvčí zlínských strážníků): "Na místo byla vyslána hlídka strážníků, která ženě odemkla pouta a partnera před používáním takových pomůcek varovala."

Jak spoutat partnera

Sex s pouty bude drsnější, tak už to je. Je to takové hraní pro dospěláky. Nebojte se udělat pár kroků za své hranice a pusťte fantazii ven. Jestli to chcete, tak nečekejte, zda s tím za vámi partner sám přijde, prostě to na něj vybalte. Takový sex vás musí bavit oba.

Zuzana: "Zezačátku jsem se bála, ale když už mě přítel přemluvil, zjistila jsem, že mu můžu i v tomhle směru plně důvěřovat. Brzy jsme ztratili ostych a dnes už si takových hrátek užíváme úplně spontánně. Náš vztah, nejen erotický, to hodně posunulo k lepšímu."

Je dobré si při sexu s pouty domluvit i takové to "záchrané slovo", které se používá jako stopka, když vám začne být něco z hrátek nepříjemné. Nejdůležitější je, aby fungovala komunikace. Pak určitě najdete ve "spoutaném" sexu velkou zálibu.

Klasika s růžovým plyšem

Jen růžová to může být..., nebo ne? Nemusí, můžete si vybrat odstín plyše jaký budete jen chtít. A co je na nich tak zajímavého, že si zasloužily "vypíchnout"? Nic. Jsou to prostě klasická pouta, která jsou doplněna o plyš, aby byla více pohodlná. I tak ale vypadají super a svůj účet plní na 100%.

Pouta s růžovým plyšem

S těmito pouty se nebudete cítit nepříjemně, protože se dají odemknout i bez použití klíče, což je opravdovou výhodou. Nikdy totiž nevíte na jakého dobráčka narazíte. Snadno se s nimi manipuluje, jsou cenově dostupné, přes 300,- byste se neměli dostat. Výhodou je také odjímatelný plyš. Můžete si tak pořídit více barev nebo si zahrát na drsného policistu bez plyše a pořídit si klidně nějaký ten šrámek na zápěstí. Partnera si znehybněte a poté si s ním dělejte, co chcete.

Na ruce je mají nasadit muži i ženy s běžným průměrem zápěstí. Kolik to je? To se nějak nikde nepíše, ale informace k velikosti pout jsou uváděny u každého modelu. Nejsou určeny na kotníky. Nezapomínejte při jejich použití na to, že i když se dají odemknout bez klíče, tak s rukama za zády to asi i tak nesvedete.

Rozměry a doplňující informace

  • minimální obvod zápěstí bez plyše: 16 cm
  • maximální obvod zápěstí bez plyše: 19,6 cm (na těsno)
  • minimální obvod zápěstí s plyšem: 14,4 cm
  • maximální obvod zápěstí s plyšem: 18 cm (na těsno)
  • barva: růžová (plyš na poutech jde sundat) a pod ním jsou jako všechna pouta ve stříbrné barvě
  • materiál: kovová pouta s měkkým a příjemným plyšem na dotek
  • údržba: plyš je nutno přepírat v ruce a pouta vlhkým hadříkem, neměla by se namáčet

Nemmen: "Použili jsme pouta a partnerka konečně zažila pocit, po kterém toužila, nemohla se bránit a musela si nechat líbit vše...a to chtěla. Bylo to a je to úžasné!"

čertice: "Velmi příjemná pomůcka, s partnerem se střídáme a oba si ji nemůžeme vynachválit. Vřele doporučuji vyzkoušet tento způsob."

Nechce váš milenec experimentovat? Tak co si takhle najít jiného?

Zdroj: https://www.ruzovyslon.cz/

https://www.shutterstock.com

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.