Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Trapné příběhy o sexu na jednu noc

30.prosinec 2016
Trapné příběhy o sexu na jednu noc

Většina lidí si za svůj život (někdy i několikrát) vyzkouší nějaký ten flirtík v baru, který nakonec může skončit sexem. Vše je ale v pohodě, protože se s danou osobou přeci už nikdy neuvidíme... Nebo ano?! Přečtěte si trapasy lidí, ze kterých se budete cítit nesví i vy sami.

Na jednu stranu můžeme sex na jednu noc považovat za velmi sexy a žhavou zkušenost. Ve většině případech to tak i je, pokud se to nějak nezvrtne. Můžete si dovolit dělat věci, které byste jinak nedělali a celá situace má úplně jiný náboj než sex s dlouhodobějším partnerem. Je to pěkná spontánní zábava s potěšením. Při tom všem ale počítáme s tím, že toho daného člověka nejlépe už nikdy v životě neuvidíme, nebo třeba jen někde z dálky... Velké dálky...

No ale co když se to opravdu stane? Zní to trochu zlověstně, pravda. Ale opravdu se to bohužel stává. To pak můžete té trapné sitaci již z dálky mávat. No a taky doufat, že vás ten druhý nepozná... A stejně na tom byli i tihle lidé, kterým se to stalo.

Učitel

Tenhle víkend jsem si užila jednorázovku. Vyšlo ale najevo, že je to nový učitel hudební výchovy na škole, na které učím já.

Masáž

Jsem masážní terapeutka a jednou jsem masírovala chlapa, se kterým jsem měla sex na jednu noc... Tentokrát si ale on užíval u mě společnou masáž s jeho současnou přítelkyní.

Nemocnice

Před dvěma lety jsem měla jednorázovku v baru s ženatým mužem. Jsem zdravotní sestra na JIP a on tam teď leží. Je to těžké být tady s jeho ženou a dětmi, nemají o tom ani ponětí.

Přítel mojí matky

Seznámila jsem se s novým přítelem mojí matky. Divila jsem se, proč mi přijde tak povědomý. Pak jsem si vzpomněla - minulý rok jsem si s ním užila jednu noc.

Čekání na zelenou

Předpokládal jsem, že by se mohlo stát spoustu věcí, ale stát vedle mojí jednorázovky, když zrovna oba čekáme u semaforu, nebyla jedna z nich. Gratuluji, vesmíre, to se ti povedlo.

Pohovor

Jednu noc jsem se vyspal s mojí jednorázovkou... a druhý den sedí naproti mě u stolu, když jsem na pohovoru kvůli nové práci.

Kolega

Dneska jsem přišla do kanceláře a zjistila jsem, že v ní sedí dlouho očekávaný nový kolega... Ten, se kterým jsem si to jednou rozdala... Asi nemohla nastat trapnější situace...

Lhář

Ten moment, když vyplivnete svoji kávu, protože se právě díváte na televizi a vidíte v ní chlápka, se kterým jste jednou spaly, a on se tam snaží své přítelkyni dokázat, že jí nepodváděl! Netušila jsem, že nějakou má!

Číšník

Seděla jsem v restauraci a kdo se neukázal! Přišel číšník, který byl zároveň mojí jednorázovou i první sexuální zkušeností... Tak se mi zcvrknul žaludek, že jsem nemohla jíst, i když jsem původně přišla s velkým hladem.

sexy číšník

Rande

Moje jednorázovka mi jednou zavolala, jestli nechci jít na rande. Nechápal jsem a nevěděl jsem, co si o tom myslet, protože už to byl rok, co jsme spolu spali a od té doby jsme spolu ani jednou nemluvili.

Sestra

Před sedmi lety jsem si jednou užila s jedním náhodným klukem. Teď jsem zjistila, že randí s mojí nevlastní sestrou...

Hlavně nezávazně

Jednou jsem se prostě potřebovala s někým vyspat a užít si, a tak se stalo. Bylo to všechno, nic to pro mě neznamenalo a ani to nebylo zas tak dobré. On mi ale pak zavolal, že by tu noc chtěl zopakovat, ale musela jsem ho bohužel seznámit s faktem, že já ne.

Velká holka

Oslovila mě dívka a stěžovala si na to, že jsem jí nikdy už nezavolal. Musel jsem použít větu: "Jsi už velká holka, opravdu sis myslela, že ti ještě zavolám?" Ještě teď se kvůli tomu cítím vinnen...

Nejlepší kamarádi navždy

Můj nejlepší kamarád byl už nějakou dobu strašně moc zamilovaný do jedné holky. Netušil ale, že já jsem si s ní už jednou užil.

Záletník

Před týdnem jsem se vyspala s jedním mužem. Dneska jsem ho potkala s jeho snoubenkou a jejich dítětem, jak nakupovali.

Učitelka

Přes zimní svátky jsem si užila jednorázovku s jedním mladším klukem. Na začátku letního semestru jsem přišla na první hodinu, koukla se do lavic a zjistila, že je jedním z mých studentů...

Jednou a dost

Včera v noci jsem se vyspala s jedním klukem, kterého jsem poznala v baru. Ráno jsem se probudila vedle něho a přemýšlela jsem, proč je mi tak povědomý. Už jsem s ním jednu jednorázovku měla před třemi roky.

Nakupování

Tak trapný moment, když ten kluk, se kterým jsem spala, je pokladní v obchodě, který jsem navštívila o dva dny později...

Lidé, které možná znáte

Ano Facebooku, já vím, že znám tu osobu, kterou mi navrhuješ, abych si přidala do přátel, protože jí "možná znám". Ale doufala jsem, že po té jedné noci toho kluka už nikdy neuvidím!

Setkání

Narazil jsem na holku, se kterou jsem si to rozdal dneska v noci v tělocvičně... Trapas.

Nečekaná reakce

Potkala jsem kluka ze včerejší noci... Byli jsme z toho oba trochu vedle, tak jsme se objali a zase šli každý svou cestou. No co, každý jsme jenom člověk.

Z posledního příběhu vidíme, že i když se cítíme nesví, po tom, co potkáme svého "partnera" na jednu noc, nemusíme z toho dělat tragédii. Dá se to zahrát do autu nebo si z toho udělat srandu. Je jen na nás, jak budeme život brát. Co se stalo, stalo se a nic na tom už nezměníme. Berte takovéto situace s rezervou a jestli třeba hledáte někoho na jednu noc, zkuste si udělat profil na sex seznamce, jistě někoho najdete.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.