Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Mějte to tak, jak to chcete!

24.leden 2018
Mějte to tak, jak to chcete!

"Miláčku, co bys řekl tomu, kdybychom jednou....?" Když svá přání takto formulujete, je zaručeno, že vaše touha nezůstane nesplněná. Muži potřebují, aby s nimi ženy mluvily jasně. Drobnými cílenými gesty a slovy ho dostanete do vrcholné formy.

On miluje rychlovku, vy byste dala přednost zpomalenému filmu

Po krátké příjemné předehře se prožene kvapíkem hlavním číslem. Dovnitř, ven a hotovo. Takhle ho to baví nejvíc. Vy byste to měla raději romantičtější a především o jednu až dvě rychlosti pomalejší.

Nechte se nejdříve hýčkat, potom se můžete vrhnout na závěrečný finiš

Přímá komunikace by mohla v tomto případě být na škodu. Jeho ego stojí většinou v cestě přímým pokynům v posteli. Proto akceptujte, že miluje rychlovku. Navíc mějte na mysli, že v posteli nejde výhradně o vás a vaše potřeby. Ale protože už muži většinou nejsou po orgazmu schopni ničeho jiného než spánku, zaúkolujte ho předtím. Než přidá plyn, měl by vás vydatně hýčkat. Orálně, rukama nebo jakkoli jinak, jak se vám to líbí. Větou "Jsem už tak nažhavená, udělej mi to hned teď jazykem!" ho můžete skvěle popohnat, protože když vás po této předehře uvidí tak šťastnou, dodá to křídla i jeho egu milence.

Rychle ho dovést do erotické nálady

Toužíte po něm, ale jeho myšlenky momentálně krouží kolem blížícího se fotbalového zápasu. Nyní byste potřebovala jeden z proslulých "jednoznačných signálů", který ho během sekundy naprogramuje na postelovou akci. Dosáhněte toho, ale musíte ho na to nejprve trochu natrénovat.

Líbí se mu samodržící punčochy?

Pak si je občas oblékněte, abyste ho jednoduše vycvičila ve svém zájmu. Když pak bude akt mimořádně krásný, uloží si jeho mozek toto spojení mezi punčochami a žhavým sexem a okamžitě po vás zatouží, jakmile je na vás zase uvidí. Pavlovův reflex, jak se tento trik odborně nazývá, je známý od konce 19. století a říká, že určitá reakce na nějaký podnět se dá postupně naučit. Funguje to samozřejmě také s dlouhými saténovými rukavicemi nebo červeným šátkem.

Chcete ho hladkého, jemu připadá holení hloupé

Když mu chcete nabídnout orální sex, příčí se vám představa jeho chlupů v ústech? A také při hlazení je vám jeho divoký porost dosti nepříjemný. Nejraději byste ho měla hladkého, a to kompletně, odshora dolů. Jemu ovšem připadá jeho ochlupení mužné a nepustí si žádný holicí strojek dál než pod svoji bradu.

Oholte se navzájem, bude to žhavá předehra!

Navrhněte mu následující dohodu: smí vás oholit všude tam, kde se mu na vás chloupky nelíbí, ale potom  uděláte vy totéž jemu. Může to být velmi erotické, především když si v koupelně vytvoříte odpovídající atmosféru s hudbou a svíčkami. a nemusí to být ani mokré holení, váš depilační strojek vám při tom také poslouží. Řekněte mu, o kolik intenzivněji ho cítíte, když jste sama oholená. Probudíte v něm zvědavost a brzy sám uvidí, o co citlivěji reaguje na vaše doteky, když vám žádné chloupky nestojí v cestě. Je možné, že brzy sám od sebe sáhne po holicím strojku.

Dělejte to lépe

Dnes žádný sex

Jsou prostě dny, kdy nemáte absolutně žádnou náladu ani chuť na něžnosti. Tehdy vás pouhé pomyšlení na pohyb, odevzdání, úsilí a intimitu odpuzuje tak jako ledová sprcha v mrazu.

Utěšte ho, a to mimořádně vzrušující vyhlídkou!

Říct mu upřímně, že po sexu nijak netoužíte, není moc dobrý nápad. Jste žena a ta by měla mít připravenou perfektní taktiku, kterou ho nezraní. Odmítnutí zasáhne muže na jeho nejcitlivějším místě. Když budete příliš příkrá, může se stát, že ho tím odradíte dokonce navždy. Muž si nikdy nesmí myslet, že je to jeho vina nebo že celkově po něm už netoužíte. Proto ho utěšte větou typu "Miláčku, zítra udělám, cokoliv si budeš přát. Budu tvou sexuální otrokyní." Povězte mu, jaké s ním máte úmysly. Orální sex, jeho oblíbená poloha, sex ve sprše.

Funguje to, protože se mu v hlavě spustí erotický film a bude si představovat následující den v těch nejúžasnějších barvách. A napětí vyústí v mimořádně vzrušující sex.

Vždy se s chutí pustí do díla, ale vy toužíte nejen po jeho chloubě

Boky vašeho nejdražšího už se pohupují ve správném rytmu, jenže vy nechcete pořád v sobě cítit jen jeho chloubu. Toužíte po mnohem častějším hlazení, laskání, líbání a také lízání...

Jděte mu příkladem, ukažte mu, jak na to

Když si toho sám nevšimne, musíte mu prostě jednoduše ukázat, co od něj vlastně očekáváte. Hýčkejte ho výhradně svýma rukama a jazykem, a to po celém těle. Je to nejen velice smyslné, zároveň to má také školitelský efekt. Uvidí, že to jde i jinak, aniž byste mu to musela omlátit o hlavu slovně. Protože i když muži rádi stanovují pravidla v posteli, jsou vděční za tipy a nové nápady. Pro muže je vždycky stimulující, když mu žena přesně ukáže, co chce a co ji sexuálně vzrušuje. Tak tedy, veďte jeho ruku tam, kde byste ji ráda měla.

Neměl by jít tak drsně na věc

Očividně si myslí, že vás velice vzrušuje, když se po pětisekundové předehře okamžitě vrhne na mačkání vašich prsou. Omyl! Pokud ještě nejste dostatečně vzrušená, je to pro ženu spíše odpuzující pocit. Muži si musí uvědomit, že doteky na prsou nebo mezi nohama jsou v této situaci zhruba stejně tak vzrušující, jako by vám strkali prst do nosu.

Chvalte ho za věci, které dělá mimořádně dobře

Strohé "Nech toho!" v této situaci raději vynechejte. Kritiku v posteli si berou muži osobně. Když mají pocit, že byli uraženi ve své mužnosti, hned se stáhnou do sebe. Raději mu řekněte, co byste v této situaci místo neohrabaného hnětení prsou prožívala s větší chutí. Nejlepší doba na takové sdělení je těsně po sexu. Tak polichotíte jeho egu a zároveň probudíte jeho ctižádost na příště. Muži chtějí dělat ženy šťastnými. Když uvidí vaše vzrušení a vy mu ukážete, jak moc se vám to líbí, zanechá toho, co je vám nepříjemné.

Umím to i jinak!

Sex v poloze, která dráždí váš klitoris

Samozřejmě vás vzrušuje, když si vás vezme zezadu, ale jsou dny, kdy se mu chcete raději dívat do očí, sednout si na něj a dívat se, jak je čím dál tím nažhavenější. A váš klitoris občas potřebuje také něco akčnějšího.

Řekněte mu, že v poloze "na pejska" by byl "příliš velký"

Trik spočívá ve zdůraznění pozitiv a podání kritiky jako komplimentu. Bude se cítit polichocený, že má tak enormní parametry, ale zároveň si dejte pozor, aby si nemyslel, že vás to bolí. V následujících dnech ho také někdy nalákejte na poholu "na pejska", jinak už nikdy nesebere odvahu přitisknout vás ke kuchyňskému stolu, a vy tak uniknete nebezpečí, že byste s ním až do konce života měla sex pouze v misionárské poloze.

V posteli by to mělo jiskřit tak, jako dříve

Na začátku vašeho vztahu jste měli sex v autě, v kuchyni, na podlaze, na pohovce nejlepší kamarádky. Dříve jste vyzkoušeli všechno a neúnavně testovali neprobádaná území. A teď? Všechno je tak nějak rutinní, po vzrušení ani stopy.

Řekněte jeho nejlepšímu kamarádovi, jaký je váš přítel fantastický milenec

V této situaci je nejperspektivnější dvojitá strategie, kdy tak trochu využijete jeho přátele. S nadšením vyprávějte v přítomnosti jeho nejlepšího kamaráda o tom, jak pozorný a vynalézavý byl váš partner na začátku vašeho vztahu při sexu. Můžete si být jistá, že to kamarád vašemu příteli poví a ten se pak bude snažit, abyste o něm měla důvod tak básnit i teď. Také mu občas připomeňte nejvíce vzrušující okamžiky vašeho vztahu. Při společných erotických vzpomínkách se vzruší nejen on, ale i vy sama. Muži prostě milují uznání. Také v tomto případě jde tedy v podstatě o to vyzdvihnout, co bylo perfektní a stále ještě perfektní je. To mužům lichotí a díky tomu ještě přidají plyn.

Chcete vědět, jestli se mu to, co děláte také líbí, protože mlčí jako ryba

Váš nejdražší je neuvěřitelně milý, hodný a hezký člověk. Kvůli tomu jste se do něj zamilovala. Ale v posteli by mohl být klidně o něco divočejší a na svou slušnost aspoň v tento okamžik zapomenout. A také byste ráda věděla, jestli ho to, co s ním děláte, opravdu vzrušuje. Občasné zasténání tu prostě nestačí.

Klidně to můžete cvičit nanečisto, nejlépe po telefonu

"Dirty talk" může být soundtrackem k dobrému sexu. To, že je muž, mu musíte připomenout. Protože pokud vám ráno u snídaně říká Myšičko, při sexu hned tak verbální erotiku nevyužije. Když chcete, aby vám váš partner šeptal do ucha ostřejší výroky, měla byste s tím začít sama a ukázat mu tím, co byste si přála. Postupujte opatrně, protože když to přeženete, můžete ho vyděsit.

Někoho na skvělý sex můžete najít například na erotické seznamce.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.