Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Chcete zkusit rimming? Poradíme vám, jak na něj!

9.leden 2018
Chcete zkusit rimming? Poradíme vám, jak na něj!

V posledních letech zájem o anální hrátky stoupá a to považujeme za pozitivní věc. Třeba jednou úplně zmizí jejich stigmatizace, že si je mohou užívat pouze homosexuálové, protože to je hloupost. Pojďte se podívat blíže, o co v rimmingu jde, jak na něj a vyzkoušejte opět něco nového.

Heterosexuální muži mají sex se ženami a přijde jim to normální. Homosexuální muži a ženy si užívají se stejným pohlavím, a to včetně análních hrátek, a také jim to přijde normální. Pak ale přijde na anální hrátky u heterosexuálních lidí a začnou se zdráhat. Ženy spíše proto, že se bojí, že to bude bolet nebo že to není hygienické, každopádně přiznejme si to - většina mužů chce vyzkoušet, jaké to je zasunout penis do krásné ženské prdelky. Ale když přijde řeč na to, že by si žena chtěla hrát s mužským pozadím, už je tu problém. Najednou to mužům přijde divné a moc homosexuální. Hloupost!

Nenechte se ovlivnit touto myšlenkou a myslete s čistou hlavou. Toto vše plyne pouze z nevědomosti. Zkuste si něco málo o tomto tématu přečíst, než to začnete odsuzovat, protože jen pak můžete s čistým svědomím říct, že vás to vůbec neláká a ani žádný červíček vám nebude hlodat myslí. Možná tam ale nějaký červíček bude. A možná budete vzrušení už jen z toho, že si o tom budete číst. Tak se tomu nebraňte a zkrátka to zkuste. Protože naleznete nový způsob uspokojování, kterým obohatíte svůj sexuální život.

Co je to rimming

Zatímco některé anální hrátky jsou běžnější (anální sex), jiné jsou trochu víc tabu. Do té druhé kategorie spadá rimming. V podstatě to není nic jiného než lízání (stimulování) análního otvoru. Běžně provádíme orální sex na intimních partiích, tak proč by se měl vynechávat zde? Jistě, má to určitá pravidla, která byste měli dodržovat, a o těch si povíme hned za chvíli. Může se jednat pouze o vnější stimulaci jazykem a ústy nebo můžete i zasouvat jazyk dovnitř. Hlavní technikou je ale lízání. Lízání perinea (část mezi análním otvorem a intimními partiemi, česky hráz), vstupu análního otvoru, tak i celého zadečku

Při přijímání rimmingu dodržujte tato pravidla

Čistota, čistota, čistota

Právě to, že anální otvor může být znečištěn, je největší důvod, proč někdo nechce rimming provozovat. Toho ale lze jednoduše předejít tím, že si své pozadí pečlivě umyjete. Vzhledem k tomu, že je vcelku nepravděpodobné, že by napoprvé byl váš partner tak odvážný, že by vám zajížděl jazykem dovnitř, nemusíte si dělat klistýr nebo používat jiné speciální metody. Rozhodně ale jděte do vany a umyjte si celé pozadí, a především pak řitní otvor, co nejvíce to půjde. Výsledkem musí být voňavá část vašeho těla. Pokud se chcete vyvarovat tomu, že se vám stane nehoda uprostřed hraní, dojděte si před sprchováním na velkou. To je opravdu cenná rada, veřte tomu.

 Vyšpulte pěkně zadeček

Ochlupení

Abyste se cítili příjemněji jak vy, ale především váš partner při lízání, měli byste si odstranit ochlupení okolo análního otvoru a z perinea. Díky tomu se budete cítit mnohem čistější, ale hlavně váš partner ocení, že se nemusí prodírat chlupy, které by dokonce na sobě mohly mít i kousky fekálií. A tomu ho vystavovat určitě nechcete. Pokud však nemáte zkušenosti, buďte při tom velmi opatrní a postupujte pomalu. Můžete si vzít příklad z návodu na holení v našem článku Holit nebo neholit intimní partie?. Mnoho lidí se bojí, že jim díky tomu pak porostou chlupy divočeji nebo více než předtím, to ale není pravda. Jediné, co se může stát, je to, že vás po několika dnech může vlivem růstu chloupků začít svědit okolí. To buď přežijete (není to zas tak hrozné a přejde to hned, co chloupky povyrostou ještě o trochu víc) anebo je oholíte znovu a budete si udržovat zadeček připravený na anální hrátky pořád.

Nedělejte hlouposti

Někdy lidé tak urputně touží po tom, aby se před análními hrátkami vyprázdnili, že se uchýlí například k požití projímadla. Tomu se rozhodně vyvarujte. Často se totiž efekt spustí zrovna v tu nejméně vhodnou chvíli! Pokud víte, že potřebujete na záchod, ale máte problém s vyprázdněním, raději tyto hrátky přesuňte na jiný den a vhodnější chvíli. Pak byste si totiž cestu k tomuto druhu uspokojení mohli zavřít nadobro.

Při poskytování rimmingu dodržujte tato pravidla

Nestrkejte tam hned jazyk

To, že budete chtít vyzkoušet rimming, neznamená, že si partnera otočíte zadkem k sobě, roztáhnete půlky a strčíte mu tam jazyk. Rimming je málokdy pouze samostatný sexuální akt, většinou je spojen s klasickým orálním sexem. Stačí totiž natáhnout jazyk trochu dále a už se nacházíte na perineu. Drážděte proto nejdříve partnera špičkou jazyka a tak ho připravíte na víc. Rozhodně je z počátku jednododušší dělat rimming ženě než muži, protože můžete využít právě této techniky, ale to neznamená, že u muže je to nemožné, jen se žena musí více snažit. Pomalu budujte vzrušení a chtíč "obdarovávaného". Až budete tušit, že partner by chtěl více, posuňte se blíže k řitnímu otvoru a začněte ho lízat. Jestliže na to ale nemáte odvahu, klidně zůstaňte po nějakou dobu v oblasti perinea, tam se to partnerovi bude také líbit, protože se tam nachází spoustu nervových zakončení (obzvláště pak mužům by se dráždění tohoto místa mělo líbit) a vy můžete mezitím nabrat nějaké to sebevědomí a odhodlání.

Jazyk mějte uvolněný

Pointou není ho tam vrazit, jako by to byla nějaká dýka. Jazyk co nejvíce uvolněte a lízejte pomalu a dlouhými tahy. Poté na chvilku přestaňte, ověřte si, jak se to líbí partnerovi, a můžete pokračovat. Nebojte se improvizovat. V okolí se nachází spousta nervových zakončení a všechna budou šťastná, když jim věnujete nějakou pozornost. Nemusíte dělat nic speciálního, žádné extrémně rychlé pohyby a podobné věci. Buďte laskaví, jemní a uvidíte, že to půjde samo.

Vyzkoušíte rimming?

Buďte připraveni na multitasking

Ačkoliv může být rimming opravdu velmi uspokojující a příjemný, je velmi obtížné dosáhnout orgasmu pouze díky němu. Takže pokud jste to vy, kdo rimming provádí, buďte připraveni, že se budete muset trochu snažit a dělat více věcí najednou, například používat nějakou hračku nebo prsty, abyste stimulovali penis nebo klitoris. Rimming také můžete zahrnout do předehry, určitě se u něho vzrušíte. Jen nebuďte zklamaní, pokud se po několika "líznutích" nebudete svíjet v orgasmech.

Nezahrnujte do rimmingu zuby

Kousání v tomto okolí opravdu dost bolí. Proto se vyvarujte použití zubů, dokud si o to partner vyloženě nezažádá.

Dbejte na zdraví a bezpečnost

Ano, i při rimmingu se můžete nakazit pohlavně přenosnou chorobou a rimming bez ochrany tedy řadíme pod nechráněný sex. Jestliže tedy nejste v dlouhodobém vztahu nebo neznáte navzájem svou sexuální minulost a výsledky testů na pohlavní choroby, měli byste používat dental dam. To je speciální rouška, většinou z latexu (ale vyrábí se i bezlatexové pro osoby alergické na latex), kterou používají zubaři, je ale také používána právě k bezpečnému orálnímu sexu. Díky ní vám navíc může celý rimming připadat mnohem hygieničtější.

Nikdy se nepohybujte od řitního otvoru zpět k vagíně, protože byste do ní mohli zavléci infekci. 

Relaxujte, užívejte si to a nebojte se reakce

Je naprosto v pořádku užívat si jakoukoliv anální stimulaci. Navzdory některým předsudkům to nic nevypovídá o vaší orientaci nebo o tom, že byste byli nějak divní nebo zvrhlí. Také je v pořádku, pokud to zkusíte a nebude se vám to líbit, ne každému se líbí všechno - někdo nemá rád stimulaci bradavek a taky z toho nikdo nedělá vědu. Také se může stát, že se vám bude zamlouvat pouze přijímání, nebo pouze poskytování. Pak záleží na vašem partnerovi, pokud mu to také takto vyhovuje. Jestliže ano, není v ničem problém. Jinak se budete muset domluvit na kompromisu - třeba vy zase děláte rádi nějakou jinou věc, kterou on vám dělat nechce? Společně zapřemýšlejte a určitě na něco přijdete, aby ten druhý nepřišel zkrátka.

Sex je o tom, abyste experimentovali a zkoumali, co vás uspokojuje. Berte to jako hru, nestresujte se tím, musíte si takové činnosti užívat. Co vám nebude příjemné, to už nikdy nemusíte dělat. Objevovat nové věci můžete jak sami, tak v páru. Pokud už máte experimentování o samotě dost a rádi byste to vyzkoušeli ve dvou, navštivte erotickou seznamku a určitě narazíte na někoho, kdo to vidí stejně.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.