Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Překvapivá fakta o vibrátorech, o kterých jste nevěděli

18.leden 2018
Překvapivá fakta o vibrátorech, o kterých jste nevěděli

Všichni známe vibrátory a také víme, jaký pro nás mají užitek. Jsou to úžasní společníci pro volné chvíle, ať už jsou osamělé nebo trávené s partnerem. Jaká tajemství ale ukrývají?

Pravděpodobně už víte, že vibrátor je jedním z nejdůležitějších vynálezů od příchodu kola. Je to naprostá pravda, protože jsou erotické hračky každým rokem čím dál menším tabu a také populárnější. Podle průzkumu Adam & Eve 63 % lidí ve svém životě použilo nějaký typ erotické hračky a téměř 20 % ze všech erotických pomůcek zakoupených online v loňském roce byly vibrátory. Vibrátory mimo jiné také pronikly do kultury, od kultovního seriálu Sex ve městě po mnoho dalších filmů a seriálů.

I když se může zdát, že jsme dosáhli vrcholu saturace vibrátoru, stále existuje spousta věcí, které si mnoho lidí o své oblíbené hračce neuvědomuje. Uvedeme si fakta o vibrátorech, která by vám mohla dát zcela novou perspektivu pro ocenění tohoto magického zařízení.

Vibrátory předcházejí elektřinu

První model vibrátoru byl vydán v roce 1734 a byl poháněn ruční klikou. Jak si můžete představit, v 18. století bylo těžké ženám prodávat erotické hračky, a proto byly prodávány lékařům pro použití při léčbě "hysterie", o které si tehdy mysleli, že je zapříčiněna nahromaděním ženského spermatu. Asi už tušíte, že jediným lékem byl orgasmus.

V roce 1973 se lidé o vibrátorech dozvěděli díky Hitachi Magic Wand

Umělkyně Betty Dodson z New Yorku upozornila prostřednictvím článku v časopise Ms. magazine, konference NOW a workshopů Bodysex, na masér zad Hitachi Magic Wand, o kterém hovořila, jakoby měl ještě jiné funkce. Během svých workshopů byly ženy vyzvány, aby prozkoumaly svou vulvu a poznávaly své tělo, a poté dostaly Hitachi (který Dodson pro případ zakoupila), aby mohly spolu masturbovat.

Hitachi nebyli nadšení

Po téměř 45 letech na trhu si lidé v Hitachi konečně uvědomili, jak vlastně lidi používali jejich masér zad a rozhodli se, že již nechtějí, aby se jejich značka spojovala s takovým druhem chování. Naštěstí přišel na záchranu distributor Vibratex a nabídl, že bude pokračovat ve výrobě hraček bez značky Hitachi. To je důvod, proč se tento typ vibrátorů nyní jednoduše nazývá Magic Wand.

Vibrátory jsou technicky nezákonné v Alabamě

Díky zákonu o ochraně před obscénností je distribuce jakéhokoli zařízení "navrženého nebo uváděného na trh jako užitečného primárně pro stimulaci lidských pohlavních orgánů" trestána pokutou až do výše 10 000 dolarů nebo jednoho roku ve vězení. V Texasu je nelegální nejen prodávat vibrátory, ale také vlastnit šest a více vibrátorů, protože by to naznačovalo, že máte záměr je prodávat. Ve státě byla v roce 2003 jedna žena dokonce zatčena za prodej erotických hraček na párty. Obvinění byla nakonec stažena.

Navzdory obrovské popularitě, odvětví erotických hraček není regulováno

Poté, co si Jennifer Pritchett z obchodu s hračkami Smitten Kitten uvědomila, že první zásilka hraček vypadá jako by z ní unikala mastná látka, provedla si vlastní výzkum, včetně zaslání některých produktů na nezávislé testy. Když se výsledky vrátily, byla Pritchett zděšena, když zjistila, že řada výrobků obsahovala překvapivé materiály, které nebyly vyrobeny pro použití v kontaktu s lidským tělem. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádná řídící skupina, která by výrobcům říkala, co mohou dát do svého vibrátoru, je důležité udělat si nějaký průzkum, když nakupujete erotické hračky.

Vibrátory nejsou jen pro osamělé chvilky

Jedna z nejpopulárnějších otázek o erotických pomůckách je: "Co mohou použít s partnerem?" Podle průzkumu Adam & Eve 55 % lidí, kteří používají erotické hračky, je používají s někým jiným (i když je zajímavé, že pouze 24 % je natolik odvážných, aby na to přivedli řeč). Populární hračky od značky We-Vibe jsou speciálně navrženy s ohledem na páry a dokonce mají aplikaci.

Vibrátory jsou vhodné jak pro chvíle o samotě, tak pro chvíle trávené s partnerem

Existuje důvod, proč Rabbit vypadá jako králík

A nejde jen o uši. Dříve se mnoho erotických hraček vyrábělo v Japonsku, kde jim zákony obscénnosti nedovolily vytvářet výrobky ve tvaru skutečných penisů. Aby se těmto zákonům společnosti jako Vibratex vyhnuly, rozhodly se, že roztomilá zvířata jsou další nejlepší volbou, a tak vznikla tradice.

Ne všechny vibrátory jsou určené pro vagínu

Vzhledem k tomu, že mnoho vibrátorů vede dvojité životy jako "maséry zad", není divu, že vibrace jsou pro mnoho lidí na různých místech skvělé. Cobra Libre a Hand Solo jsou dvě hračky navržené speciálně pro penisy a dokonce i Magic Wand může dělat zázraky. Studie ukazují, že 45 až 50 % mužů v životě používá vibrátor.

Použití vibrátoru z vás učiní lepšího zpěváka

Technologie Vibrant Voice, vyvinutá trenérem Davidem Leyem, tvrdí, že použití vibrátoru na hlasivky může "rychle a účinně zvýšit vokální rezonanci". Doporučují populární Lelo Siri, které je mimochodem také skvělé pro orgasmy.

Nesnižují citlivost

Neexistují žádné důkazy o dlouhodobé necitlivosti spojené s užíváním hraček. Ve skutečnosti mnoho lidí chodí do sexshopů na lékařský příkaz a hledají vibrátory, aby po operaci přivedli citlivost zpátky do svých intimních partií. Vibrátory také pomohly ženám při orgasmu poté, co jejich antidepresiva způsobila obtíže pro dosažení vyvrcholení.

Ne všechny vibrátory pouze vibrují

Zatímco na trhu existuje řada vibračních hraček, je zde spousta dalších senzací. Existují hračky, které kmitají, přiráží a některé extrémně populární hračky, které sají.

Ne všechny vibrace jsou stejné

Maximální požitek ne vždy dopadá jen na to, jak je silná vibrace hračky, ale na jaký typ vibrací používá. Bzučící vibrace budou brnět na povrchu pokožky a zatímco jsou intenzivní, mohou také svědit nebo dočasně znecitlivět. Hučící vibrace mají nižší stupeň, připomínají spíše zemětřesení než čmeláka, a proniknou více vrstvami kůže a zasáhnou tak hluboce pohřbené nervy.

Stejně jako většina věcí jsou vibrátory ještě lepší s lubrikantem

Lubrikační gel byste měli používat vždy, i když používáte hračku externě. Mnoho vibrátorů je vyrobeno ze silikonu, který tře kůži více než kůže. Navíc se pohybuje rychleji než třeba prst. Kvalitní lubrikační gel sníží toto tření a umožní vibrátoru lépe klouzat na kůži.

Nic se neděje, pokud je nemáte rádi

Stejně jako existují lidé, kteří nemají rádi pizzu, jsou lidé, kteří nemají rádi vibrátory. A to je naprosto v pořádku. Ne všechna těla považují vibrace za přitažlivé - někteří je považují za příliš intenzivní, dráždivé nebo prostě nudné.

Přišla vám tato fakta zajímavá? Podělte se o ně se svým partnerem a pokud žádného ještě nemáte, mrkněte na naší sex seznamku, jestli vám někdo nepadne do oka.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.