Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex na veřejnosti, ale zároveň v soukromí - jak na to?

15.prosinec 2017
Sex na veřejnosti, ale zároveň v soukromí - jak na to?

Sex můžete provozovat v podstatě kdekoliv. Na veřejných místech to rozpaluje opravdu mnoho lidí a také na to mnoho lidí už doplatilo – byli načapáni a někdy to ani neskončí bez následků. Kde a jak mít sex na veřejnosti, abyste se těmto následkům co nejvíce vyhnuli?

Vzrušují vás zakázané věci? Pak se vám bude určitě líbit i sex na veřejnosti. Nicméně nemůžete si to začít jen tak rozdávat uprostřed ulice plné lidí. My vám ale dnes dáme pár tipů, abyste si uchovali žhavou atmosféru z veřejného místa, ale zároveň se uchovali v bezpečí. Toto může pomoci i párům, které se potýkají s nudným nebo stereotypním sexuálním životem, různými problémy, které se ho týkají, i když ty to samozřejmě nevyřeší, o nich si budete muset promluvit. Sex v ložnici sice může být sranda, i tam si můžete užívat mnohé různé praktiky, které jste ještě nezkoušeli, ale nová místa se rády spojují i s novými věci, novými zážitky a pocity. Určitě se vyplatí se nezdržovat jenom v ložnici, vylezte z svého pokoje lásky a zkuste to nově v obýváku, kuchyni, koupelně a pak můžete pokračovat a zajít ještě dál… A co ještě zkusit? Tady máte skvělé tipy, které stojí za vyzkoušení! Venku už sice nepanují zrovna přijatelné teploty, ale některé z nich se dají uskutečnit i přes tyto teploty, protože tato místa jsou sice veřejná, ale často i vyhřívaná.

Auto

Sexu v autě jsme věnovali celý jeden článek celkem v nedávné době. Teď na podzim a v zimě si sice budete muset v autě zatopit, ale to vůbec nevadí. Pro někoho sex v autě sice představuje celkem klasiku, hlavně u mladých lidí, kteří třeba ani nemají jinou možnost. Ale určitě existují i jiné důvody, proč je sex v autě tak moc oblíbený. Prostor je sice omezený, můžete s ním ale dojet kamkoliv, můžete si sami stanovit, jak velká bude pravděpodobnost, že vás někdo načapá. Navíc se auto skvěle hodí na rychlovku, která vždy představuje velmi vášnivý sex. Ač se to nezdá, i sex v autě si můžete zpestřit ještě více, a to tím, že budete zkoušet různé sexuální polohy. Sice jste opět omezeni prostorem, ale aspoň si budete zlepšovat svoje schopnosti v tetrisu.

Sprcha nebo vana

Ačkoliv se to nezdá, i koupelna může být dost veřejným místem. Když třeba vezmu tu mou – velké okno, které sice není hned nad vanou, ale do vany mi s klidem mohou sousedi koukat. Pokud máte také takové "skvělé" možnosti, můžete si i užít toho, že vás někdo náhodou zahlédne. Některé koupelny jsou dokonce s oknem do koupelny sousedů. Netuším, kdo něco takového vymyslel a proč, ale pravděpodobně měl velmi zvrácenou mysl. Nicméně, když budete chtít, můžete si při tom užít trochu toho vzrušení z toho, že by vás mohl někdo vidět. 

Les

Někdy člověka popadne touha mít sex někde v přírodě. V tom případě je nejvhodnější si vybrat les. Můžete se společně schovat někam hlouběji, kde je minimální šance, že někoho potkáte, ale můžete být i blízko pěšinky, na které už je tato šance větší. Navíc to můžete považovat i za velmi prospěšné vašemu zdraví - nacházíte se na čerstvém vzduchu, užíváte si sex, který má na vaše zdraví blahodárné účinky, budete se zkrátka cítit skvěle. Jen pozor na mraveniště.

Levný motelový pokoj

Spontánní nápady jsou ty nejlepší, alespoň většinou to tak platí. Až jednou někam pojedete, co kdybyste se stavili v nějakém malém motelu po cestě? Pokud tam budete jen na pár hodin, je navíc každému jasné, co tam budete dělat a to vás může vzrušovat. Popřípadě si můžete vybrat přímo hodinový hotel. Určitě by to nemělo být nějaké odporné místo, kde se štítíte čehokoliv dotknout, ale nemusí to být ani žádný luxus. V novém místě navíc můžete být i odvážnější a zkoušet nové věci. Co takhle nová poloha nebo nová praktika? K tomu často nepotřebujete ani žádné pomůcky, které při spontánním nápadu pravděpodobně nemáte při ruce. Také vás může vzrušovat to, že uslyšíte ostatní páry za zdmi. Zkusíte je překřičet?

Už jste zkoušeli sex v hotelovém pokoji? Rozhodně to stojí za to!

Luxusní hotelový pokoj

Pravý opak motelového pokoje. Dopřejte si jednou luxus, ať už plánovaně nebo spontánně, a to se vším všudy! Vířivka na pokoji? Šampaňské na přivítanou? Všechno to si náramně užijete. Když budete hodně dovádět, uslyší vás až v okolních pokojích, takže úplně soukromé místo to také nebude. Pokud vás vzrušuje i jen myšlenka, že by vás někdo za zdí nebo na chodbě slyšel, určitě stojí za to to vyzkoušet. Budou vám jedině závidět. Určitě je ale také toto místo vhodné na krásný, pomalý a romantický sex, což podporuje celková atmosféra hotelu, pokoje a maličkostí v něm.

Temná alej

Z pokojů se přesuneme zase někam ven. Sex na veřejném místě je riskantní hned z několika důvodů a vy se díky němu budete cítit pěkně divoce. Taková alej později večer může poskytovat skvělé útočiště pro ty páry, které chuť na sex přepadne po cestě domů, ať už jdou odkudkoliv. Dejte si ale pozor na policisty, kteří se v takových místech mohou vyskytovat a také na to, aby si vás nespletli třeba s nějakými exhibicionisty, kteří děsí nevinné obyvatele svými intimními partiemi.

Schody

Možná vám to přijde divné, ale sex na schodech je opravdu skvělý. Sice si na ně pohodlně nelehnete, ale díky výškovému rozdílu můžete zkusit opravdu mnoho poloh. Doporučujeme zůstat spíše níže, hrozí totiž pád a z čím menší výšky byste padali, tím lépe pro vás. Také se zaměřte spíše na večerní a noční hodiny nebo místa, po kterých sice někdo chodí, ale ne moc často. Přecijen, chcete, aby to bylo i trochu intimní, s jistou dávkou možného načapání. Jestliže vás ve vztahu trochu trápí výškový rozdíl mezi vámi a vaším partnerem, sex na schodech byste rozhodně měli zkusit!

Práce

Sex v práci je považován za jedno z velkých tabu a asi i proto je tak zatraceně sexy! Někteří se vzruší jen při tom pomyšlení, celý pocit pak umocňuje třeba to, když podobnou scénu vidíme v televizi. Jen byste se měli ujistit, že si opravdu užíváte s tím, s kým byste měli a ne s někým jiným (v případě, že máte partnera). Co se týče vaší práce, je to opravdu hodně riskantní, protože můžete skončit i s vyhazovem, když se to zvrtne. Jděte do toho, pokud víte, že i kdyby vás načapali, tak vám padák nehrozí. Jestliže ano, nechte se raději unášet představami.

Sex v práci - zakázané ovoce chutná nejlépe...

Párty

Jakákoliv párty představuje místo, kde se sex provozuje opravdu hodně často. Vždy jde ale o to, s kým sex provozujete a kdo vás uvidí. Pokud to bude s vaším (sexuálním) partnerem, tak to asi může být celkem jedno, ale jestliže ho na té párty budete podvádět s někým jiným a k tomu to uvidí spoustu lidí nebo dokonce samotný partner, bude z toho pravděpodobně velký průšvih a na opilost to jen tak nesvedete. Pokud se jedná o párty, na které by mohla být narušena vaše reputace, raději se tomu vyvarujte, nebo se nejprve ujistěte, že vás opravdu nikdo neuvidí.

To samé platí i u sexu v různých klubech, kam se chodíte o víkendu pobavit.

Strip klub

Strip klub je zajímavé místo, kde si lze pěkně užít, ale ne vždy je to tak úplně proveditelné. Pokud máte možnost zatahat za nějaké nitky a vyzkoušet si to, rozhodně do toho jděte!

Prádelna

Na mysli máme spíše veřejné prádelny, které jsou populární především v Americe, i když jich pár najdeme i u nás. V Čechách jsou spíše rozšířené prádelny, do kterých pouze odnesete oblečení a zase pro něj přijdete, až když je vyprané, to byste si toho moc neužili. Někteří lidé mají v panelovém domě prádelnu ve sklepních prostorech, ale tam zase není většinou společná pračka. Nicméně pokud se vám takováto příležitost naskytne, anebo opět máte u sebe v koupelně okno, můžete si užívat na pračce, která se pěkně houpe a vibruje.

Tak kterou z výše zmíněných možností zkusíte? A hlavně s kým? Jestliže vám sexuální partner schází, můžete po něm kouknout na sex seznamce, kde si určitě s někým padnete do oka.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.