Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Masáž: erotická pomůcka zadarmo

22.březen 2018
Masáž: erotická pomůcka zadarmo

Moc lidí si neuvědomuje, že když chce zlepšit svůj sexuální život, nemusí utrácet velké částky za drahé sexuální pomůcky, které jsou jistě také výbornými pomocníky, ale může vyzkoušet erotickou a žhavnou masáž, kterou svého partnera dostane do kolen.

Neexistuje zřejmě žádná smyslnější předehra, kterou by měl každý rád, než je erotická masáž. Když se naučíte pár šikovných triků a hmatů, budete pro svůj protějšek nezapomenutelní. Co a jak dělat, aby se vám váš partner rozplýval pod rukama?

Příprava

Aby se váš partner dokázal uvolnit, měli byste mu k tomu vytvořit tu nejpříjemnější atmosféru. Jak? Jako první zatemněte pokoj, měkké světlo je k téhle příležitosti ideální. Postarejte se o to, aby vás nerušilo pípání mobilu. Připravte si nejlépe nahřáté ručníky a pusťte svoji oblíbenou hudbu. Samozřejmě nemůže uškodit ani pár zapálených svíček na bezpečných místech. A pak už je čas na svlékání. Váš partner je zcela nahý. Vy na sobě máte maximálně kalhotky, podprsenku, trenýrky.

Co by to bylo za masáž bez oleje? To je jako party bez hudby, nejlepší je použít speciální erotický olej, který je výslovně vhodný také pro intimní partie. Samozřejmě můžete na celotělní masáž použít také jiný olej, například s vůní jasmínu nebo ylang-ylang, který má afrodiziakální účinky a na intimní místa prostě dětský olejíček. Kromě oleje můžete použít také kostky ledu jako peříčka, aby byla masáž skutečně vzrušující. Přejíždějte s nimi jemně po kůži a pozorujte, co se s druhým při tom děje.

Začněte od uší

Leží na břiše před vámi, vy sedíte na jeho stehnech. Čelo partnera je opřené o složené ruce. Pro smyslné naladění začněte masáží uší. Později smí váš poklad samozřejmě také otočit hlavu na stranu. Nejprve rozetřete masážní olej mezi dlaněmi, aby byly ruce i olej krásně teplé. Hněťte opatrně mušle uší mezi svými konečky prstů. Masírujte jeho ušní lalůčky a malou vystupující chrupavku uprostřed, přímo před vstupem do vnějšího zvukovodu. Zde je mnoho nervových zakončení a reflexních bodů, které stimulují v těle prokrvení a mají uvolňující účinky.

Rozmazlujte záda

Potom přejíždějte konečky prstů po obou rýhách vedle páteře až ke kostrči. Ale pozor, kostrč se nenachází na horním konci hýžďového záhybu, ale dva až tři centrimetry pod ním. Putujte pak pomalu po celé páteři zase nahoru až k šíji. Několikrát opakujte. Vytváří se tak rostoucí napětí. Obzvlášť pokud nebudete příliš rychlí.

To nejlepší na začátek

Nažhavte svého partnera důkladnou masáží hýždí. To se určitě bude líbit i vám. Nejprve hlaďte a masírujte obě půlky. Trochu mu roztáhněte nohy a pomalu přejíždějte po hýžďovém záhybu dolů k análnímu otvoru a u pánů dále k šourku. Je to pro ně hodně vzrušující.

G bod mužů

Mezi varlaty a řitním otvorem se nachází hráz, tajná erotogení zóna mužů. Tuto oblast byste měly, ženy, masírovat a hladit intenzivně, chvíli s větším, chvíli s menším tlakem. Pokud jste odvážné, laskejte hráz jazykem.

A teď jsou na řadě stehna

Poproste svého partnera, aby se otočil. Bude očekávat, že se postaráte o jeho chloubu nebo o její mušličku. Nechte ho chvíli čekat. Těšení je koneckonců největší radost. Nejprve se věnujte vnitřním stranám jeho stehen. Masírujte jemnými, krouživými pohyby tyto citlivé tělesné partie. Také polibky mohou pořádně nažhavit v těchto místech. A nažhaví jak ženy, tak muže.

Erotická masáž je výbornou volbou

Vysoce citliví výkon

Hlaďte svými palci třísla druhého. Když se při tom náhodou dostanete k jeho penisu anebo k vagíně, tím lépe. To zvýší napětí. Dávejte pozor na konstantně pevné doteky. Chcete druhého eroticky rozmazlovat a ne lechtat.

Trocha dráždění pro penis, kdyby ženy nevěděly, jak na to

Penisová pumpa

Toto mohou vyzkoušet ženy se svými partnery, které mají v tu chvíli ve svých rukách. Konečně se jde na jeho chloubu. Uchopte oběma rukama naolejovaný penis, ale ne příliš nesměle a pumpujte nahoru a dolů. Ideální jsou stejnoměrné, rytmické pohyby. Když uvidíte, že už se téměř nemůže udržet, buďte trochu mrcha a udělejte si malou předstávku. Záruka vzrušení je, když se během masáže přibližujete čím dál tím více k jeho chloubě, ale oddalujete ten moment, jak jen dlouho to jde.

Paralelní dráždění

Hlaďte jednou rukou citlivou spodní hranu penisu, zatímco tou druhou uchopte šourek a jemně ho masírujte. Toto dvojnásobné hýčkání ho připraví o rozum.

Kroužek lásky

Vytvarujte z palce a ukazováčku kroužek, kterým budete přejíždět po jeho naolejovaném penisu zespoda nahoru. Nejdříve pomalu, potom čím dál tím rychleji. Když zvládnete ještě jemné polibky na břicho, bude určitě sténat rozkoší.

Špičkový výkon

Uchopte palcem a ukazováčkem přechod mezi žaludem a penisem, nejlépe s lubrikačním gelem nebo slinami. Dělejte drobné krouživé pohyby jako u šroubovacího uzávěru. Je možné, že už je váš poklad těsně před vyvrcholením. Můžete ho dál uspokojovat rukou nebo orálně, ale další možnost je velmi prostá. Zkrátka si na něj sedněte. Zaručeně je už v tuhle chvíli připravený naprosto na všechno.

Trocha dráždění u ženy

Stydké pysky

Většina mužů si myslí a má tak v hlavě zakořeněno, že vrcholem slasti u ženy a jediným postupem, který se ženám líbí, je stimulace jejich poštěváčku. Ale ano, to víte, že je to velice příjemná stimulace, ale někdy také stojí za řeč se věnovat okolí. Kdo řekl, že nikde jinde nemůže být taková masáž příjemná? Účel světí prostředky. Prohmátnutím malých stydkých pysků a vnitřní oblast velkých tomu vašemu dostatečně připomene hodiny anatomie na základní škole. S labia maiora (velké stydké pysky) a labia minora (malé stydké pysky) se dá slušně pohrát. Ještě k tomu když použijete lubrikační gel a příjemné chlazení, budete překvapeni, co to s vaší partnertou bude dělat. Uchopení spodní části velkého pysku mezi palec a ukazováček a postupné stimulační stoupání vzhůru po obvodu se může dočkat dobrých výsledků.

Muži, nebojte se močové trubice

Velkou pozornost si zaslouží u ženy oblast kolem její močové trubice, což je tkáň, která ji obklopuje, a u některých žen je velice citlivá, a to především proto, že obsahuje nervová zakončení. Pokud máte zvědavého partnera, pak máte vyhráno, protože ten si řekne, že za vyzkoušení nic nedá a vás čeká nádherný zážitek. Prst zasunutý ve vaší vagině gestem "pojď ke mně" stimuluje močovou trubici, která k močovému měchýři vede podél horní klenby pochvy. A hlavně nezapomínejte, že nikam nespěcháte, máte na takovou masáž a takové doteky spousty času.

TIK TAK

Vchod pochvy si představte jako 12 ručiček na ciferníku hodin a můžete se pustit do stlačování bodů "hodinovým způsobem". Hezky se soustředit na všech 12 úseků. Poté je dobré imaginární ciferník vsunout hlouběji a opětovně opisovat kruh. Především se věnujte horní klenbě, kdy je stimualce místečka mezi devítkou a trojkou pro mnoho žen velmi příjemná. Tuto hodinovou metodu můžete využít i u anální části.

Svádění - masáže

V dnešní době naleznete na trhu opravdu veliké množství společenských her pro páry. Možná už jste slyšeli o hrách jako Nevinné hrátky pro dva, Hra o manželství, Sexperimenty, Postelové hrátky, Zábavný sex a jim podobné, které na svých hracích kartách také nezapomínají na nějaké ty příjemné chvilky provázené masáží. Ale kdybyste opravdu hledali hru pouze takovou, která by vám i pomohla projít světem erotických masáží, tak můžete sáhnout po "Svádění", konkrétně po verzi "Masáž".

Svádění

O co přesně jde?

"Hledáte způsob, jak si s partnerem zpříjemnit společné chvíle? Naučte se masírovat tak, aby se běžná masáž proměnila v nezapomenutelný zážitek. Díky této sadě můžete vyzkoušet 24 osvědčených smyslných masážních technik. Techniky jsou tématicky zaměřené, cílené na muže i ženy. Výběr té nejvhodnější tedy záleží jen na Vás. Navoďte si příjemnou atmosféru a pusťte se do svůdných masážních technik.
 
Sada Svádění masáž obsahuje masážní svíčku (která je rozpustná a vytváří masážní emulzi), jednu lžičku, 24 svůdných masážních karet, ohřívací masážní srdce, užitečné tipy na svůdnou masáž a návod k sadě."

  • Navoďte si příjemnou atmosféru a pusťte se do svůdných masážních technik.
  • 24 smyslných masážních technik
  • Techniky jsou tématicky zaměřené, cílené na muže i ženy.
  • Výběr té nejvhodnější tedy záleží jen na Vás.
  • Vhodné od 18 let!
  • Počet hráčů: 2

Tak, kterou z výše zmíněných možností zkusíte? A hlavně s kým? Jestliže vám sexuální partner schází, můžete po něm kouknout na sex seznamce, kde si určitě s někým padnete do oka.

Zdroj: https://www.albi.cz

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.