Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Věci, které byste rozhodně měli vědět o sexu

5.březen 2018
Věci, které byste rozhodně měli vědět o sexu

Nemějte obavy, toto není sbírka nejdivočejších sexuálních praktik, které se budete stydět převést do praxe, ale seznam postelových zážitků, které skutečně ovlivňují náš život. Takže příjemnou zábavu!

20 věcí, které by každá žena měla zažít v posteli

1. zážitek

Dát si předsevzetí, že se ovládnete a vůbec nic s ním nebudete mít. A když říkáme nic, myslíme tím opravdu nic. Takže na sex "zapomeňte". Pravděpodobně brzy nastane situace, kdy si vedle něj s bušícím srdcem a otevřenýma očima jen tak ležíte a náhle ucítíte, že vše převzal do svých rukou on. Příjemný pocit, že je jeho touha větší než ta vaše, že?

2. zážitek

Usnout s rozpálenými tvářemi a úsměvem  na rtech, zatímco on je ještě ve vás. No, umíte si představit hezčí pocit při usínání?

3. zážitek

Slyšet větu "Ty jsi zázrak", "Spím s tebou tak rád" nebo alespoň "Jsi v posteli bohyně, nemáš konkurenci."

4. zážitek

Probudit se vedle nějakého muže a nepamatovat si jeho jméno, v panice se podívat pod peřinu, abyste zjistila, jestli jste nahá. Jste? A on? Také. A pak si s pobavením a s pocitem určité hrdosti zase lehnout.

5. zážitek

Líbat se s takovou vášní, že ještě druhý den ráno cítíte, jak vás brní rty.

6. zážitek

Uspokojovat se sami před sebou navzájem.

7. zážitek

Mít opravdu špatný sex. Opravdu, opravdu špatný sex. Takový druh sexu, u kterého toužebně očekáváte, že se ocitnete mimo své tělo, protože se prostě nesmírně nudíte. Zatímco on se snaží. A vydává při tom divné zvuky. A má děsný výraz.

8. zážitek

Mít sex svého života. S mužem, kterého milujete.

9. zážitek

Ležet na jeho hrudníku, slyšet, jak mu buší srdce, cítit jeho dech na svých vlasech a vědět: to je ten pravý.

10. zážitek

Přivést ho k šílenství svýma rukama a ústy, až málem pukne rozkoší.

11. zážitek

Nemuset si dělat žádné starosti se svým vlastním tělem, protože vás miluje takovou, jaká jste. A proto se můžete naprosto uvolnit, zatímco vás hýčká.

12. zážitek

Promilovat celou noc.

13. zážitek

Vklouznout do postele promrzlá a přitisknout se k němu. Mazlit se spolu, dotýkat se všude. Potom odhodit deku a lapat po dechu, protože je vám tak horko.

14. zážitek

Už podruhé hlasitě prožívat svůj orgazmus a až pak si všimnout, že je otevřené okno.

15. zážitek

Dívat se mu přímo do očí přesně v okamžiku jeho vyvrcholení.

Zážitky ze sexu

16. zážitek

Porušit v posteli nějaké tabu - a pak se celý den usmívat, protože jste to skutečně udělala. A bylo to překvapivě dobré.

17. zážitek

Vyspat se s mužem, pro kterého je váš orgazmus důležitější než jeho, takže ho dosáhne až někdy později.

18. zážitek

Odkládat tak dlouho orgazmus, až explodujete.

19. zážitek

Být zlobivá, opravdu zlobivá holka, která rozhodně neposlouchá.

20. zážitek

Myslet si: zatraceně, neoholila jsem se! Ale potom se uklidnit: no, co dnes z toho stejně nic nebude. Potom vykulit oči, když ucítíte, že váš partner s něčím právě začal, tak možná přece jen ano!

9 věcí, které nevíte o sexu

Existuje v oblasti sexu ještě vůbec informace, která vás může překvapit? Ano.

Ona nebo on

Ženský klitoris a mužský penis toho mají dost společného. V embryonálním stavu totiž pocházejí ze stejné tkáně. Neboli, klitoris a penis jsou ze stejného materiálu, ale použitého jinak. Spouštěčem pro vytvořní penisu namísto klitorisu je hormon testosteron, ovšem mužské a ženské pohlavní orgány se nezačnou odližovat dřív než po dvanácti týdnech vývoje embrya.

Orgán pro rozkoš

Zatímco klitoris je nejcitlivější uzlina v lidském těle a na její špičce je až 8 tisíc nervových zakončen, penis dospělého muže jich má jen polovinu. Navíc klitoris je jediný orgán v lidském těle, který byl stvořen čistě za účelem rozkoše, nemá žádnou jinou funkci.

Sex se vším všudy

Klitoris roste

Klitoris roste jak při pohlavním styku, tak ale i s věkem. Mohou za to hormonální změny v ženském těle. Na konci puberty je klitoris zhruba 1,8krát větší než při narození. To je ale teprve začátek. Krátce po třicítce je oproti stavu na začátku puberty až čtyřnásobný a růst stále pokračuje. Na konci menopauzy dorůstá do sedminásobné velikosti. A jak v tomhle věku dozraje, udrží si svoji velikost až do konce života. Klitoris má několik částí - ta, kterou můžete vidět, není celý klitoris, ale jenom zhruba čtvrtina. Některé autorky píšící o ženském těle vyslovují názor, že je to proto, aby se ženy nemohly srovnávat a nezáviděly jedna druhé.

Co je semeno a co sperma

Ačkoli často máme pocit, že o sexu víme skoro všechno, v názvosloví máme pořád chaos. Velmi nepřesně třeba používáme pojmy semeno a sperma. Sperma je součástí semene a správný pojem pro obojí je ejakulát. První ejakulaci mají muži zhruba rok po nástupu puberty. Objem semene je v té době menší než jeden mililitr. Pro srovnání, při ejakulaci dospělého muže se uvolní dávka o objemu 2-6 mililitrů. Semeno na začátku puberty sperma v podstatě postrádá, to se vyvíjí až během následujících dvou let. V dospělosti je v jednom mililistru ejakulátu zhruba 50 milionů spermií.

Ejakulace a orgasmus nejdou nutně spolu

Obyčejně máme za to, že orgazmus rovná se ejakulace. Jenže podle odborníků existuje i ejakulace bez orgazmu a také orgazmus bez ejakulace. Ejakulaci bez orgazmu se zatím nedaří vysvětlit jinak, než že mozek prostě chybně interpretuje ejakulaci. Nejčastější příčinou je stav po úrazech, operacích prostaty, dochází k němu ale i vlivem léků.

Mužské předstírání orgasmu

Ano, muži mohou předstírat orgazmus, a celkem snadno. Předstírání orgazmu mají nejrůznější fígle. Nejoblíbenějším je sex s kondomem, který pak rychle sundají a schovají, takže žena si nevšimne, že je prázdný. Oblíbené je také balení kondomu do papírového kapesníku a jeho okamžité vyhození, nebo úprk na toaletu. Muži předstírají orgazmus ze stejných důvodů jako ženy - nechtějí zklamat partnerku, chtějí "to" už mít za sebou, protože se cítí unavení, znudění nebo prostě nemají náladu.

Orgasmus léčí

Je prokázáno, že orgazmus zmírňuje bolesti hlavy, a to i ten dosažený při onanii. Orgasmus také zmenšuje potíže v přechodu alternativou estrogenových pilulek a náplastí. Je dobrý také v případě, že chcete otěhotnět. Rytmické stahy svalstva při orgazmu totiž zajišťují snazší pohyb spermií k vajíčku, jako by se "vtáhnou" do dělohy. Lékaři už od prvního století n. l. ordnovali ženám orgazmus jako léčbu hysterie. Dokonce k němu pacientky sami ručně dováděli. A díky tomu, že si muži vždy ulehčují práci, máme dnes vibrátor.

Mít sex - co to znamená

45 % lidí považuje za sex jakoukoli genitální stimulaci, 71 % považuje orální sex za "sex", 80,8 % vidí jako sex teprve až pohlavní nebo anální styk. Úvahy, co je a co není sex, se mění v závislosti na tom, zda při sexuálních hrátkách používáe kondom, jestli dojde k ženskému nebo mužskému orgasmu, a záleží i na tom, jestli ve výzkumu, který přinesl tyto výsledky, odpovídal člověk, který stimulaci vykonával nebo přijímal. Čím jsme mladší nebo naopak starší, tím méně často nazýváme určité chování a praktiky sexem.

Obřízka jako překvapení

Obřízku máme spojenou hlavně s Afrikou. Proto můžete být velmi překvapení, když si najdete partnera v zámoří. Zatímco země Evropské unie uvádějí zhruba 5 % obřezaných mužů, v USA se totéž týká 75 % dospělých mužů. Obřezávání novorozenců se stalo běžnou praxí v období viktoriánské Anglie, kdy se údajně vědecky dokázalo, že účinně brání masturbaci. Následně se obřízka rozšířila do všech anglicky mluvících zemí včetně USA, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu a částečně v nich přetrvává, přestože názor o masturbaci věda dávno vyvrátila.

Obřízka je v zámoří předmětem diskuzí. Lékaři, kteří jsou pro obřízku, poukazují na zdravotní výhody jako ochranu před nákazou virem HIV nebo menší pravděpodobnost nákazy genitálními opary a vředy. Důvody zdravotní tedy nahrazují obřezání z důvodů náboženských.

Nemáte partnera a jste single? Nebojte, teď už toho o sexu víte zase mnohem více a můžete tyto znalosti vyzkoušet při seznamování na naší seznamce.

Zdroj: https://www.healthline.com

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.