Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Pojď si hrát!

7.leden 2018
Pojď si hrát!

Nové sexuální pomůcky slibují mimořádné zážitky při sexu, ať už sólovém nebo s partnerem. Navíc jsou i designově zajímavé. Znáte je všechny? Nebo nevíte, co se za některými doopravdy skrývá? A jsou opravdu tak dobré? Nebo klamou tělem?

Nejedna žena je fanynkou sexuálních pomůcek. A průzkumy všech možných institucí to dokazují a potvrzují. Vibrátor prý používá 59 % všech žen a dalších 14 % by ho vyzkoušelo rádo. Jasně, protože tyto malé "erotické stroječky" jsou známé tím, že se rychle a spolehlivě postarají o orgazmus. Jaké pomůcky si vzít opravdu do postele? A co z nich bude mít partner?

Club Vibe 2.OH, OhMiBod

Hardware

Vibrátor miskovitého tvaru, který se vkládá do přiložených krajkových kalhotek. Buď řídí vibrace partner, nebo tato pomůcka přijímá zvukové signály z okolí a přeměňuje je na vibrace.

Faktor vzrušivosti

Rozhodně se vyhněte jeho testování v baru, protože tato hračička bzučí tak, že to každý slyší. Při hlasité hudbě to sice jde, ale plastová miska v rozkroku příjemná není a stále se měnící rytmus také právě k orgazmu nepřispívá.

Vhodnost pro páry

No, kdybyste spolu plánovali sex, nechtěli byste, aby vám do toho někdo "křičel". Nebo možná ano?

Závěr

Nepříliš šťastně aplikovaný technický nápad s minimálním efektem. Dá se pořídit okolo 1500,-.

Playbrush, Feelztoys

Hardware

Vibrující štětec pro nanášení tekuté čokolády na tělo nebo vytváření husí kůže na bradavkách.

Faktor vzrušivosti

Nulový. Vibrování je nanejvýš chrčení. Budete možná v posteli stále myslet na pečení.

Vhodnost pro páry

Pro vás ženy bude možná jen něčím hodně drahým, ale u partnera najde smysluplné využití. Štětec můžete použít na vymazání pekáče, na kterém mu upečete jeho oblíbený borůvkový koláč, a on se vám zatím odmění orálním sexem.

Závěr

Nesmysl. Maximálně pro pobavení při loučení se svobodou. Cena se pohybuje kolem 350,-.

Orální stimulátor, Sqweel2

Hardware

Erotická pomůcka určená na dráždění klitorisu a jiných citlivých míst.

Faktor vzrušivosti

Když milujete orální sex, s tímto vibrátorem se k němu alespoň přiblížíte. Je nejpřirozenější ze všech, které kdy vyzkoušíte.

Vhodnost pro páry

Pokud máte muže, který má na orální sex talent a žádná hračka se mu nevyrovná, tak ani tuto hračku nebudete potřebovat. Ale třeba to bude bavit i jeho.

Závěr

Pěkné, ale se skutečným francouzským sexem se to úplně srovnávat nedá. Cena kolem 1200,-.

Sqweel2, Francouzský jazyk

The Cone, Twisted Products

Hardware

Vibrující erotický kužel a turbovibrátor na orgazmy.

Faktor vzrušivosti

Kohopak napadla asi taková věcička? Jaképak designéry? A co to má znamenat? Šmoulí čepička v barvě růžových prsou? Ale to je jedno, protože když se přenesete přes vzhled této hračky, úplně jí propadnete. Od první zkušenosti budete její fanynkou a orgazmy budou prostě wow! Nádherně dlouhé, intenzivní a hluboké.

Vhodnost pro páry

U "Cone" musí zůstat nejdražší za dveřmi, s tím si budete chtít hrát sama.

Závěr

Bude to vaše oblíbené zvířátko v elektronické zoo. Cena se pohybuje okolo 2000,-.

Klitoris gel, Stimul8

Hardware

Gel má zintenzivnit citlivost klitorisu.

Faktor vzrušivosti

Původně vám to bude připadat studené. Asi tak, jako byste ve vagině cucala bonbon proti kašli. Ale pak vás to opravdu povzbudí a budete mít chuť se chladit.

Vhodnost pro páry

Váš partner to má jistě rád klouzavé. Čím kluzčí, tím lepší. Bude vás sám nabádat, abyste si ho namazala.

Závěr

Prožijete doslova výbušný orgazmus během pár minut. Ani cena není vysoká, seženete ho do 400,-.

Ki-Wi Blossom, Lavelie

Hardware

Dráždič klitorisu s 10 programy, který na kulatém konci bzučí a na části připomínající květ vibruje. Pohyblivými listy stimuluje klitoris.

Faktor vzrušivosti

Pro ještě nevydrážděnou mušličku je zcela neškodný. Pokud už vzrušená jste, představuje ale vodotěsný erotický pokémon dobrou zábavu. Muž zezadu a "Ki-Wi" zepředu.

Vhodnost pro páry

Jeho cena vás možná odradí, i přesto, že je tak roztomilý, půvabný a jeho mangový design je s růžovýcm balením nádherný.

Závěr

Pěkný dárek pro začátečnice a milovníky Japonska. Cena 1100,-.

Isla od Lelo

Hardware

Plynule nastavitelný vibrační designový předmět.

Faktor vzrušivosti

Konečně jednou vibrátor vytvarovaný jako penis, který není přehnaně silný. Zvládá suverénně vibrace od jemných až po silné. Elegantní linie potěší oko, křivky slibují velkou smyslnost.

Vhodnost pro páry

Na Isle se vám bude líbit jeho povrch, zpracovaný kov i to, že s takovou jistotou leží v ruce. A také se vám bude líbit, co dokáže s vámi. Určitě by ho chtěl i nejeden muž, když by byl žena.

Závěr

Vysoce elegantní, diskrétní a inteligentní, je to takový džentlemen mezi vibrátory.

Isla

Bobrův vibrační štětec

Hardware

Vibrující štětec na make-up.

Faktor vzrušivosti

Vypadá opravdu roztomile a nenápadně. Vibrace rozvibrují všechny jeho štětiny, které jsou neuvěřitelně příjemné na dotek v intimních partiích i na bradavkách.

Vhodnost pro partnery

Když vytáhnete tuto pomůcku před partnerem, nejspíše na vás bude zírat jako na blázna. Ale bude stačit malá ukázka a hned pochopí, že ho při hrátkách nebudete líčit. Štětcem vám bude jezdit nejen po bradavkách a mušličce, ale také po zádech. Vy ho použijete na jeho varlata a bude z toho dost překvapený a vzrušený.

Závěr

Každé přítelkyni ho doporučte jako domácího přítele. Ani cena vás nerozhodí, je totiž 400,-.

I Ride, Doc Johnson

Hardware

Vypadá jako "růžový pinocchio", ale jedná se o vibrující erotickou houpačku s penetrační a klitoridální stimulací.

Faktor vzrušivosti

Mohlo by to být o dost méně růžové a mohlo by se to vyrábět z příjemnějšího materiálu, než je tuhý plast. Když ale všechno toto pominete, zažijete při této jízdě taky velmi pěkné momenty.

Vhodnost pro partnery

V žádném případě nepředvádějte tuto pomůcku svému příteli. Ani kdyby vás prosil na kolenou. Je to ryze dámská záležitost, u které nemají muži co dělat.

Závěr

Dobrý nápad, ale velmi laciné provedení. A to cena se nepohybuje zrovna nízko, 3000,-.

Tor 2, Lelo

Hardware

Vibrující flexibilní erekční kroužek. Jeho drží pevně a vás rozvibruje.

Faktor vzrušivosti

Na tento erekční kroužek budete zvědaví. Design a zpracování jsou úžasné. Ale pak bude možná vaše nadšení poměrně vlažné. Vašemu partnerovi se budou zdát vibrace na kořeni penisu spíše nepříjemné než vzrušující a vy z toho budete mít něco jen tehdy, když bude erekční kroužek v přímém kontaktu s klitorisem.

Vhodnost pro partnery

100% vhodný pro páry.

Závěr

Toho, kdo má v oblibě erekční kroužky, zřejmě potěší jeho vibrace. Je to takové honítko za 2000,-

Vibrační a masážní šílenec, Fairy

Hardware

Vibrující masážní strojek, který se původně používal k masáži krku, zad a ztuhlé šíje.

Faktor vzrušivosti

I když bude možná hlava na váš vkus trochu větší, skvěle bude plnit svůj účel. Hlavice umí dosáhnout opravdu silné vibrace, které si můžete regulovat kolečkem.

Vhodnost pro partnery

K masáži krku, zad a pomalému přechodu do intimních partií chlapa potřebujete.

Závěr

Jeden orgazmus za druhým.

Fairy Vibrate

Freestyle, OhMiBod

Hardware

Vibrátor, který se dá připojit na iPod a vibrace přizpůsobit rytmu hudby.

Faktor vzrušivosti

Je příjemně úzký a má měkký povrch, bohužel se ale nedá ohnout. Vibrace jsou skvělé.

Vhodnost pro páry

Pokud si myslíte, že hudební vkus vašeho partnera je hrozný a on si to samé myslí o vašem, tak se moc neshodnete. Naštěstí si s touto pomůckou můžete hrát i bez iPodu.

Závěr

Velmi elegantně zpracovaný DJ pro mušličku.

Pravidla pro nákup sexuálních pomůcek

Co byste měly ženy mít na paměti, když si chcete nějakou erotickou hračku pořídit?

  • Flexibilní pomůcky mohou obsahovat změkčovače, které jsou zdraví škodlivé. Proto si při nákupu k vibrátoru přivoňte. Pokud je cítit chemicky, nekupujte ho.
  • Kondomy pro erotické hrátky - s rýhováním nebo nopy - jsou zábavné, ale nechrání před infekcemi. Proto by měl mít váš partner pod takovým kondomem ještě jeden bezpečný.
  • Speciální čističe sexuálních pomůcek jsou zbytečné. Po sexu prostě vezměte (vodotěsnou) pomůcku s sebou pod sprchu. Dezinfekce není nezbytná. S biologickým penisem to také neuděláte.
  • Když si chcete hrát s vibrátorem nebo sdílet pomůcku s více osobami, před výměnou vždy natáhněte na tento předmět nový kondom.
  • Vyhýbejte se lubrikačním gelům obsahujícím olej, protože by důsledkem jeho působení mohl být povrch pomůcek a kondomu porézní. Raději si vyberte nějaký gel na vodní bázi. Peferujte gely bez barviv a vonných látek a dbejte na to, aby měly certifikát, že jsou otestované.
  • Před nákupem si přiložte vibrátor ke špičce nosu. Když vám tam jsou vibrace příjemné, budou se líbit také vašemu klitorisu.
  • Kdybyste chtěly přesně vědět, jak sexuální pomůcka funguje, hledejte internetu, tam je najdete pomůcky i předvedené na videích.

Najděte si partnerku na sexuální hrátky a pak si vyberte pár hraček do postele. Držíme palce, ať si oboje užijete.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.