Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kroužky na penis

28.únor 2017
Kroužky na penis

Kroužky na penis nebo také erekční kroužky pomáhají mužům zpevnit jejich penis a zlepšit erekci, aby dámám vydrželi déle při sexu. Když si vyberete ještě ty s vibrací a výstupky, budou dráždit i vaši partnerku. Pánové, necháte se okroužkovat?

Erekční kroužky patří mezi erotické pomůcky a hračky, které vytváří umělou zábranu odtoku žilní krve, a tím zesilují ztopoření penisu a prodlužují a zkvalitňují erekci. Důležité je, aby přece jen nějaký ten slabý průchod krve byl zajištěn a nedošlo k poškození tkání v penisu.

Dle názvu to vypadá, že tady si dámy na své nepřijdou, ale opak je pravdou. Stačí sáhnout při výběru po těch s výstupky nebo vibrací.

Můžete si vybrat z mnoha druhů. Na pultech naleznete pružné kroužky na penis, které jsou vyráběny z gelu a silikonu nebo také utahovací, které si sami stáhnete na těsné objetí penisu, jak si přejete. Aby nebylo málo toho vrnění, tak místo obyčejné vibrace si můžete vybrat vibraci anální. Erekčních kroužků je prostě velké množství a je z čeho vybírat.

Jednorázový vibrační kroužekKroužek s anální vibracíKroužek s análními kuličkamiDvojitý kroužekŠkrtící erekční kroužekErekční smyčkaKroužky z oceli

Jednorázový vibrační kroužek

Tento zajímavý jednorázák dokáže vibrovat po dobu 30 minut a je na jedno použití. Můžete ho opakovaně zapínat a vypínat. Je vyroben z gelového materiálu a prodává se v univerzální velikosti.

Kroužek s anální vibrací

Je ze silikonu a chlapi si ho nemohou vynachválit. Vibrace si můžete navolit dle dostupných programů a vydrží vám vibrovat až několik hodin. Je to jízda, protože jde o spojení análního kolíku a dvojitého erekčního kroužku.

Kroužek s análními kuličkami

Tento kroužek můžete používat při sexu, při masturbaci i k běžnému nošení. Přivodí vám delší erekci a kvalitnější ejakulaci. Bude vám zároveň stahovat varlata a dráždit anál.

Dvojitý kroužek

Tak a v tomto případě máte zaškrcený penis i pytlík. Používání je velice jednoduché a materiál příjemný. Zároveň tlačí na zevní část prostaty, což je prý muže moc příjemné.

Škrtící kroužek

Škrtící kroužky se dělají pevné (kov, tvrdý plast), utahovací a pružné (silikon, gel, guma). Musíte hlídat barvu svého mazlíka, modrá a fialková barva značí průšvih.

Erekční smyčka

Smyčku nepoužívejte déle než 20 minut. Její použití je velice jednoduché a díky pružnému materiálu nehrozí příliš silné uškrcení. Smyčku nemusíte používat pouze při sexu, ale při jakýkoliv erotických hrátkách.

Kroužky z chirurgické oceli

Erekční kroužek, který připomíná prsten, a proto může být i vhodným dárkem pro partnera. Možná ho ocení mnohem více než ten snubní. Protože se jedná o nepružný materiál, je třeba se vždy řídit bezpečnostními pokyny, které k nim při koupit dostanete.

Vyberte, používejte, udržujte

Výběr

Při výběru erekčního kroužku musíte myslet především na to, k čemu ho chcete používat. Zda tady půjde jen o vás a nebo i o partnerku. Zde jde hlavně o vibraci. Nevibrační kroužky jsou určené k udržení erekce a oddálení ejakulace. Ty vibrační zaměstnají i patnerku. Nebojte si kroužek osahat, abyste poznali, zda vám materiál bude vůbec vyhovovat. Můžete si zkusit i do jaké velikosti se natáhne. Partnerka si zase může vybrat způsob vibrací, které jí nejvíce vyhovují a dráždí klitoris.

Nasazení erekčních kroužků

Použití

Dávejte pozor, tuto erotickou pomůcku by neměli používat muži, kteří trpí cukrovkou, mají problémy s krevním oběhem a nebo u nich hrozí riziko krevních sraženin. Kroužek byste také neměli používat déle než 15 minut, i když některé vydrží v chodu i několik hodin, neriskujte to. Může dojít k otoku penisu a jistě to nebude nic příjemného. I ejakulace je s kroužkem hůře proveditelná, a proto se doporučuje jeho odstranění těsně před výstřikem. Pokud máte pevnou erekci, možná se jeho používání rovnou vyhněte.

Doporučuje se oholení vašich partií, protože by vás používání kroužku mohlo trochu potahat. Pokud nechcete používat lubrikační gel, pak kroužky před použitím alespoň trochu navlhčete. Pak kroužek nasaďte na penis. Hlídejte si, zda půjde kroužek lehce sundat, když bude potřeba. Nůž nebo nůžky vedle postele neuškodí. Ale pozor na udržení rukou v panice, au. Krajní hranice zaškrcení je stanovena na 15 minut. Nepokoušejte štěstí a řiďte se tím.

I když jsme si pár druhů kroužků na penis představili, tak oficiálně se dělí na: 1) erekční kroužky bez vibrací z pružného materiálu, 2) kroužky z pevných materiálů, 3) vibrační erekční kroužky, 4) kroužky na jedno použití, 5) kroužky na více použití, 6) kroužky s ovládáním přímo na pomůcce, 7) kroužky na dálkové ovládání.

Údržba

Po použití ho vždy omyjte ve vlažné vodě a a přestříkejte desinfekcí. Pozor dejte u těch vibračních, které nebývají vodotěsné, zde jen otírejte hadříkem, aby nedošlo k poškození. Uchovávejte je v suchém prostředí. Opět zde platí, že pokyny vždy naleznete u produktu, který jste si vybrali.

Erekční kroužky Elephant Rings

Neoblíbenější a nejčastěji používaná sada 3 erekčních kroužků. Pokud jste začátečník a nemůžete si vybrat, sáhněte po nich bez přemýšlení. Kdyby vám nesedli, tak vyhodíte pouze částku okolo 300,- Kč. V sadě tedy máte dohromady 3 kroužky. Přinesou vám nové pocity a udrží pevnou erekci. Výstupky nažhaví vaši milenku. Penis budete mít tvrdý a nalitý krví. Můžete použít všechny tři kroužky najednou nebo pouze po jednom. Je to na vás. Pokud budete nasazovat všechny 3, tak pak za varlata, ke kořeni penisu a za žalud.

Nikdy si nenechávejte kroužky nasazené déle než 10 minut. Jsou vyrobeny z měkkého pružného silikonu. Vždy vyberte lubrikant na vodní bázi. Kroužky jsou samozřejmě vodotěsné a s udržením hygieny nebudete mít problém.

Jak je to s velikostí?

  • průměr menšího před a po maximálním natažení: 1,8 cm + 7 cm
  • průměr středního před a po maximálním natažení: 2,3 cm + 10 cm
  • průměr většího před a po maximálním natažení: 2,5 cm + 12 cm

Jak je to se způsoby použití?

  • Jeden kroužek u kořene penisu: nejběžnější použití, podle průměru penisu zvolte vhodnou velikost kroužku, možno nasadit i dvojmo, nejlepší na udržení erekce
  • Jeden kroužek pod žaludem: ideální obvykle nejmenší kroužek, stimuluje muže i ženu při sexu, nemá vliv na erekci
  • Jeden kroužek za varlaty i s penisem: příjemně stahuje šourek, nepřímo stimuluje citlivou oblast hráze, má vliv na erekci
  • Jeden kroužek jen šourek: příjemně stahuje šourek, nemá vliv na erekci
  • Dva nebo tři kroužky po celém penisu: kombinace výše uvedených způsobů

Erekční kroužky Elephant Rings

Jerry: "Kroužky se dají snadno nasadit i sundat. Splňují účel. Rozhodně je zařadíme do našich společných hrátek."

Ditka: "Přítel byl velmi nadšený, přestože na začátku mu kroužky přišly malé, ale roztáhly se pak v pohodě. Příjemné pocity zažívám i já díky malým výstupkům :)."

Zdroj: https://www.shutterstock.com

https://cs.wikipedia.org

http://www.ruzovyslon.cz/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.