Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ještě větší vášeň

11.únor 2018
Ještě větší vášeň

Pravidla jsou tu od toho, aby se porušovala! To platí především pro erotické hrátky. A pro strategie, které vzájemnou touhu podněcují. Přečtěte si vzrušující návod pro čerstvě zamilované, singles, ale i pro ty, kteří mají dlouhodobý vztah.

Jednou pohladit zadeček, políbit šíji a už víte, teď chce zase sex. Jasně, vy potom také. Je hezké, když už jsou páry dobře sehrané. Ale zábava vypadá jinak.

Varianty předehry pro dlouhodobé vztahy

Standardní číslo - 1

Soustřeďte se na to, co je podstatné

V dlouhodobých vztazích často něco chybí. Předstupeň předehry, například flirtrování. Existují tři fáze k maximálnímu vzrušení, a to první není ještě žádný tělesný kontakt. Když k němu dojde, dosáhne se fáze druhé. A poslední fáze přechází plynule do pohlavního aktu.

Nová pravidla

Všímejte si víc toho "okolo"!

Jak byste si mohli hrát zase déle? Tím, že nezapomenete na předpředehru. Vezměte si například výrazný náhrdelník, až budete mít příště sex. Něco nápadného, co si váš partner zapamatuje. Až se pak sejdete s přáteli v klubu, objevte se tam právě s tímto náhrdelníkem. Zatímco sklízíte jeden kompliment za druhým za tento krásný šperk, nemůže se váš partner ubránit potlačovanému vzrušení. Možná by mohl od vás už předem dostat SMS: "Mám pro tebe překvapení - pro tvůj penis."

Vsaďte se, že bude brzy prosit, abyste už šli domů. Také na vás bude častěji myslet v práci, když mu náhodou strčíte do kapsy lístek s erotickým vzkazem. Nebo ho hned ráno nažhavte tím, že se s ním rozloučíte polibkem a otřete se o něj svým tělem. Zdánlivě nechtěně zdvižené koleno, které skončí právě mezi jeho nohama, může mít překvapivé důsledky.

Standardní číslo - 2

Když je teplo, nepotřebujete ho nažhavit

Některé páry se ptají, jak mohou mít při teplotách nad 25 stupňů vůbec sex. A pro mnoho jiných platí, že když už, pak nanejvýš velmi rychlou variantu. Dlouhá předehra? Příliš náročné! A kromě toho je pocení přece odporné.

Nové pravidlo

Příliš horko není nikdy!

Vlastně je naprosto nesmyslné, že v horku se předehra zmrazí. Podle expertů vzrůstá křivka rozkoše právě při vysokých teplotách, navíc teplo uvolňuje svaly. Měli byste se tedy postarat o ochlazení, aby to mohlo být žhavé. Například si do obývacího pokoje postavte ventilátor. Zatímco se váš partner dívá na fotbal, sedněte si před něj a "trénujte" svá stehna tím, že roztahujete nohy a dáváte je k sobě. To, že při tom máte na sobě jen kalhotky, by mělo být samozřejmé. Přesně jako to, že se na vás vrhne.

Komu kontakt se zpocenou kůží připadá nesnesitelný, může zvolit variantu paraleních sólových čísel. Sedněte si nebo lehněte proti sobě tak, abyste na sebe viděli, a předem si dohodněte, kdo bude vedoucím hry. Ten se začne sám sebe dotýkat a partner jeho pohyby imituje. Při překonávání anatomických rozdílů vám pomůže vaše fantazie. Také každé zasténání nebo intenzivnější dech se napodobí. Uvidíme, jak dlouho si ještě budete chtít svůj protějšek držet dál od těla. Pokud dojdete až do konce tímto způsobem, taky dobře!

Sex trochu jinak

Standardní číslo - 3

Raději pomalé sbližování

Většina žen vytváří erotické napětí tím, že se penisu svého nejdražšího dotýkají až úplně nakonec. Proč? No, mohlo by se stát, že u něj k vyvrcholení dojde příliš brzy. Nebo zapomene, že by měl sám něco dělat.

Nová pravidla

Hned na plný plyn!

Odpovězte upřímně: který muž je hned hotový jen kvůli tomu, že se dotknete přímo jeho chlouby? Proto byste ho klidně mohla překvapit přímým útokem. Pokud to normálně neděláte, bude nejdříve asi trochu v šoku, ale určitě vám ruku neodloží stranou, na to vemte jed. Takový útok má jednu "podmínku": vezměte si na pomoc lubrikační gel nebo voňavý masážní olej. S tím to pro něj i pro vás bude podstatně příjemnější a zábavnější. Nejlepší je dopřát mu velkou porci, kterou jemně rozetřete po jeho penisu.

Střídejte sílu tlaku, představujte si, že se olej musí dobře dobře vstřebat. Jakmile bude masážní objekt vaší touhy pevný, utvořte z palce a ukazováčku kroužek a ten posunujte zdola nahoru a zase zpět. Můžete k nim přibrat další prsty a hrát přitom jakoby na klavír. Nebo se soustřeďte na směr. Tedy: přejíždějte například jen shora dolů, krátce ho pusťte a zase pokračujte shora. Nezapomeňte pravidelně doplňovat gel. Zejména, když se přidá druhá ruka, což by měla. Pak můžete totiž otáčet a navíc dělat krouživé pohyby.

Ještě jeden tip: když je váš partner těsně před vyvrcholením, je čas na změnu tempa nebo pohybů, aby se hra prodloužila nebo naopak ukončila. Můžete to udělat nebo také ne: všechno máte ve svých rukách. Strach, že na vás partner zapomene, je tedy naprosto bezpředmětný. Takovou hrou ho nažhavíte a on bude prosit, aby vám vše mohl oplatit. A když vyvrcholí příliš brzy? Nic nebrání tomu, abyste po chvíli začala s druhým kolem. Tentokrát už ale pro jistotu nepokračujte až do konce.

Varianty předehry pro čerstvě zamilované

Každá předehra je vlastně dohrou posledního aktu, tak často to teď spolu provozujete. Ale kvalita zahřívací fáze se i u vás dá zlepšit. A to podstatně!

Standardní číslo - 1

Jen partnera nešokovat

Celý svět je růžový, proto se neodvažujete experimentovat, abyste ho nezahnali na ústup.

Nová pravidla

Jen partnera nešetřit

Když si rádi hrajete, můžete to báječně zapracovat do předehry. Například takto: kupte si na procházce kornout zmrzliny a nechte ji lehce rozpustit. Sedněte si s ním pak na lavičku a namočte nedopatřením do zmrzliny jeden jeho prst. Abyste to napravila, pomaličku ho olízněte a přitom se na něj dívejte nevinnýma očima. Teď smí ochutnat, ale z vašeho prstu. Najděte si nějaké odlehlé místo, abyste si slízali zmrzlinu i z dalších tělesných partií

Nevynechávejte předehru

Standardní číslo - 2

Dotýkání k tomu patří

Polibky, hlazení, masírování, tělesný kontakt patří ke každé předehře. Měl by navíc trvat minimálně 15 minut, protože z čistě technického hlediska vaginální kanál potřebuje přesně tuto dobu k roztažení a dostatečnému zvlhnutí.

Nová pravidla

Udržování odstupu je také vzrušující

Zapomeňte, prosím, rychle na takové konkrétní časové údaje. Zásadně zde platí: povoleno je to, co se oběma líbí. Abyste zjistili, co to může být, zkuste následující: nastavte si odpočítávání, například na svém mobilu. Potom si sedněte nazí proti sobě. Dívejte se vzájemně hluboce do očí, aniž byste se dotýkali. Váš jediný úkol je dýchat. A to tak, aby váš dech ovanul vždy obličej vašeho partnera. Zrychlujte, zpomalujte, dýchejte hlasitěji, až jiskření nebudete moct vydržet nebo až uběhne čas.

Varianty předehry pro single dámy

Standardní číslo - 1

Dobré rozhovory jsou základem pro dobrý sex

Než si k sobě někoho vezmete domů, musí si to zasloužit šarmatní, vtipnou a duchaplnou konverzací. Rozhovor jako předehra musí být.

Nová pravidla

Mluvit budete později

I když to nedotáhnete až úplně do konce: zkuste to s mužem, jehož hlas neznáte. Je to sice velmi výjimečné, ale někdy se skutečně stane, že dva lidé spolu mají sex, aniž by si předtím vyměnili jediné slovo. Rozmyslete si předem, co udělat, aby se vám dnešní večer i za těchto okolností vydařil. Vhodné oblečení, hluboké pohledy a určitá gesta přitom samozřejmě pomohou.

Standardní číslo - 2

Hraní rolí potřebují jen páry

Nevěra často spočívá v půvabu nového. Manželé tedy vklouznou do dohodnutých rolí, aby se znovu poznávali. Singles to nepotřebují, láska na jednu noc  je dost vzrušující i tak.

Nová pravidla

Vypadnout z role se vyplatí vždycky

Váš nový objev vás má navštívit. Ve chvíli, kdy stojí ve dveřích, mu zašeptejte do ucha, že ve vedlejším pokoji čeká kamarádka, kterou vzrušuje dívat se na sex druhých. Když s tím bude souhlasit, musí si vzít pásku na oči. Protože dotyčná žena v žádném případě nechce, aby ji poznal, bude také mlčet. Popište mu za to, jak pozorovatelka vypadá. Se všemi holými fakty, například, jak má velká prsa a že si je právě hladí. Začněte ho hýčkat a náhle přestaňte, abyste k němu pustila svou spolubydlící.

Moment, vy s tímhle hraním chcete opravdu čekat, až budete mít zase stálý vztah?

Kluci a muži nejsou žádní svatoušci a dokáží využít opravdu všechno, aby se uspokojili. Není ale úplně nejlepší použít ruku ženy? Anebo její jinou část? Najděte si proto partnerku na erotické seznamce!

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.