Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Přiveďte svého partnera k orgasmu i bez penetrace

5.leden 2018
Přiveďte svého partnera k orgasmu i bez penetrace

Stalo se vám někdy, že jste byli vzrušení, ale nemohli jste mít nebo jste zrovna jen neměli náladu na penetrační sex? Až se vám to příště stane, můžete vyzkoušet způsoby, jak uspokojit své i partnerovy potřeby bez penetrace, které si dnes uvedeme.

Někdy se opravdu může stát, že budete mít potřebu uspokojit své potřeby, ale z nějakého důvodu toho nebudete moci dosáhnout pomocí penetrace (například při infekci močových cest, nebo když má žena zrovna své dny), či se vám prostě jen nebude chtít. Není na tom nic špatného, existují totiž způsoby, jak se můžete vzájemně uspokojit i bez klasického pohlavního styku. Navíc mnoho lidí často během penetračního sexu ani nedosáhnou orgasmu. Co můžete v takovém případě udělat? Ideálně byste měli najít stimulační techniky a dobrodružné polohy, které vám ukážou zcela nový svět možností, které můžete vyzkoušet.

Jakými způsoby můžete uspokojit sebe i partnera?

Masturbujte před sebou

Váš partner není stroj, jehož úkolem je přivést vás k orgasmu. Avšak povede-li se mu to, přirozeně z toho máte krásný pocit. V první řadě jste to ale vy, kdo by měl mít kontrolu nad svým orgasmem. Způsob, kterým můžete zvýšit své sebevědomí a převzít kontrolu nad svým vyvrcholením, je masturbování před partnerem. Ať už se rozhodnete s partnerem předem diskutovat o tom, že byste chtěli vyzkoušet před sebou masturbovat nebo svého partnera překvapíte tím, že jej necháte, aby vás při vašem uspokojování načapal, je zcela na vás. Odolejte přitom pokušení nechat svého partnera dokončit to, co jste začali. Pokud svou vášeň trochu zkrotíte a vynutíte si pravidlo žádných dotyků od partnera, co nejdéle to půjde, váš zážitek bude o to víc intenzivní a vzrušující.

Použijte erotické hračky

Erotické hračky mají za sebou dlouhou cestu od historicky prvních pomůcek, které vypadaly spíše jako mučící nástroje, až po dnešní dilda, vibrátory a jiné pomůcky, jak je známe - pomůcky různých barev, funkcí a způsobů použití. Jejich existence a užívání výrazně zjednodušila a obohatila sexuální životy mnoha lidí. Máte-li zájem si pořídit vlastní erotickou pomůcku, můžete se inspirovat v naší rubrice o erotických pomůckách nebo vyrazit do nejbližšího sexshopu a nechat si poradit.

Při následném použití nezapomeňte na kvalitní lubrikační gel na vodní bázi, které jsou k pomůckám šetrnější a narozdíl od lubrikantů na silikonové bázi jej nepoškodí. Lubrikační gely na silikonové bázi můžete spíše využít při orálním sexu a masturbaci. Množství přirozeného lubrikantu u žen neurčuje úroveň jejího vzrušení, neboť vše od stresu, dehydratace až po léky může ovlivnit schopnost těla zvlhčit intimní partie, proto je potřeba tomu trochu pomoci.

Přímá stimulace

Kolikrát nám bylo řečeno, že nejlepší způsob, kterým ženy mohou dosáhnout orgasmu, je orální sex? Nemusí to tak nutně být. Tím nechceme říct, aby ženy bránily svému partnerovi v orálním uspokojování, protože lízání může být jedním z nejůžasnějších zážitků. Orálnímu sexu se však obecně věnuje tolik pozornosti, že je snadné zapomenout na to, že ženy nedosahují orgasmu jen tímto způsobem.

Ženy bývají mnohdy uvědomělé, když mají někoho mezi svýma nohama a dělají si starosti, jak chutnají a voní. Proto přímá stimulace je lepší způsob, jak přivést ženu k orgasmu. Je pravděpodobné, že se dobře vyznáte ve všech věcech týkajících se klitorisu a víte, jaký dotyk a tlak použitý na toto citlivé místo může vést k orgasmu. Povzbuďte svého partnera, aby prozkoumal celou vagínu, včetně pysků a vulvy.

Přiveďte partnera k orgasmu pomocí slov

Mozek je náš největší sexuální orgán, pokud tuto skutečnost ignorujeme, prokazujeme si medvědí službu. Je naprosto možné dosáhnout orgasmu nebo se vzrušit natolik, že byste mohli vyvrcholit za pár vteřin i bez fyzického kontaktu tím, že byste se před sexem nebo dokonce místo něj pustili do vzrušující konverzace.

Pošlete partnerovi vzrušující zprávy

Pokud jste to s partnerem nikdy předtím nezkoušeli, nespěchejte a jděte na to pomalu. Nemusíte nutně začít s nejperverznější věcí, která vás zrovna napadne, protože to může působit ošemetně nebo falešně. Místo toho, abyste svému partnerovi šeptali do ucha, že se s ním chcete účastnit orgie s členy fotbalového družstva, začněte s tím, že dáte partnerovi najevo, co se vám při sexu s ním líbí. Odtud pak pokračujte dál.

Jestliže se stydíte, vybudujte si nejprve sexuální důvěru pomocí sexuálních zpráv. Ledy můžete prolomit nastavením scénářem pomocí textu se sexuálním podtextem.

Frottage (sexuální tření)

Ne, nejedná se o název dezertu. Ve skutečnosti je frottage akt, který vám může být důvěrně známý už od té doby, co jste byli teenagery. Jedná se o sexuální tření o sebe, ať už jste zcela oblečeni nebo jen částečně či dokonce úplně nazí.

Je to vzrušující, protože byste s partnerem nečekali, že od doby vašeho mládí byste tohle ještě někdy dělali a v tom spočívá krása frottage. Při frottage nezažíváte žádný tlak na váš výkon, nemusíte si dělat starosti ohledně žádné starosti o antikoncepci (za předpokladu, že jste oblečeni) a navíc máte výjimečnou příležitost se společně uspokojovat ze stejného aktu, mnohdy zcela spontánně.

Tantrický sex

Téměř každý někdy slyšel o starověké indické tantrické tradici. Věděli jste ale, že existují šťastlivci, jedinci i páry, kteří tam využili sexuální energii způsobem, který může vést k tomu, že během pár minut dosáhnou orgasmu bez fyzického kontaktu? Každý se může naučit, jak nasměrovat veškerou energii, kterou všichni máme v sobě, do silného orgasmu. Klíčem k tomu je představivost. Studie ukazují, že orgasmus ve skutečnosti pochází z mozku, na našem postoji záleží tedy víc než na technice. Jen si představte, že máte orgasmus, a to vás přivede na cestu k reálné věci. Tantra je spíše o postoji, než o konkrétní dovednosti nebo zkušenosti z minulosti.

Stimulace prsou

Mnoho žen věnuje velkou pozornost tomu, jak vypadají jejich prsa, že občas zapomínají na to, že nejsou jen ozdobou, ale jsou zcela funkční a jejich nejlepšími přáteli, pokud jde o orgasmus a to bez ohledu na jejich velikost. Když je žena vzrušená, její prsa skutečně vzrostou až o 25 % a dokonce změní barvu. Když váš partner stimuluje vaše bradavky olizováním, masáží nebo dokonce rytmickým poklepáváním, může to mít stejný vzrušující účinek na mozek jako klitoriální a vaginální stimulace.

Plácání po zadku, BDSM, roleplay

Jste fanoušky Padesáti odstínů šedi? Jestliže vás někdy zajímalo, jaké to je, když dostanete výprask nebo zrealizujete své submisivní fantazie, vyplňte si s partnerem seznam s možnostmi ano/ne/možná, abyste získali představu o tom, co byste v posteli mohli vyzkoušet.

Při experimentování nemusíte zajít do extrémů. Kožená pouta poskytují vzrušení ze spoutání, aniž by to bylo příliš intenzivní. Celé je to o tom, že děláte to, při čem se cítíte dobře a prozkoumáváte jednu ze svých stránek, o které jste nevěděli, že existuje.

Nemáte sex partnera, se kterým byste tyto tipy mohli vyzkoušet? Registrujte se na naší sex seznamce a seznamte se.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.