Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Pomůcky, které vás v zimě zahřejí

11.leden 2018
Pomůcky, které vás v zimě zahřejí

Sex je skvělý způsob, jak se v chladných zimních měsících zahřát. Existují však možnosti, jak můžete své hrátky pozvednout ještě o úroveň výš, a to se zahřívacími pomůckami!

Proč byste si měli vybrat právě zahřívací pomůcky? Inu, zahřívací erotické hračky a lubrikanty jsou pro tuto roční dobu ideální. S nimi můžete své hrátky nebo masturbaci trochu okořenit či svého partner překvapit prozkoumáváním této senzace. Nejpřitažlivější na těchto pomůckách, především tedy erotických hračkách (zejména masturbátorů), je skutečnost, že při používání budete mít pocit, že je to skutečné. V případě, že se uspokojujete sami, zahřívací erotické hračky a lubrikanty mohou být přínosné pro vaše fantazie, protože mírné teplo napodobuje realistické teplo vagíny, úst nebo konečníku.

Následující pomůcky vás jistě zahřejí, ať už při samotném sexu nebo při masturbaci s masturbačními pomůckami.

Lubrikační gely

V této kategorii si uvedeme 3 druhy lubrikačních gelů.

Wet Warming

Lubrikační gel Wet Warming od výrobce Wet Lubricants je lubrikant na vodní bázi. Rozehřívá se při kontaktu s pokožkou, při pohybu hřeje, dokonce zůstává teplý, když jej mírně pofoukáte. Hodí se perfektně pro erotické masáže. Wet Warming je hedvábně hladký, dlouhotrvající, ve vodě rozpustný a neškodný výrobek. Obsahuje glycerin a tokoferylacetát (acetát vitaminu E).

FleshLube Fire

Tento lubrikant se ideálně hodí při použití masturbátorů. Pouhých pár kapek během masturbace vás při vtírání do pokožky příjemně zahřeje. Lubrikační gel je vyrobený na vodní bázi, bez parabenů, hypoalergenní a šetrný i nejcitlivější pokožce.

Sliquid Organics Sensations

Tento lubrikant je navržen tak, aby zvýšil citlivost a poskytoval hluboký a příjemný pocit při aplikaci na erotogenní zóny. Byl naplněn potravinovým mentolem, aby vytvořil skutečně vzrušující formuli. Tento hustý, dlouhotrvající lubrikační gel na bázi vody obsahuje čisté rostlinné přísady. Zahřívá se při tření, je tedy vhodný pro použití při sexu s partnerem nebo při masturbaci. Po použití se dá snadno odstranit a nezanechává žádné stopy.

Wet Warming lubrikační gelFleshLube Fire lubrikantSliquid Organics Sensations lubrikant

Umělá vagína

Rozpalte své touhy s nejrealističtějším zahřívacím masturbátorem. Umělá vagína Pipedream Extreme Hot Snatch je vybavena exkluzivní termo tubou, ohřívacím pouzdrem, které je vhodné vložit do mikrovlnné trouby. Pro zahřátí masturbátoru je potřeba vložit termo tubu do pouzdra a na chvíli ohřát v mikrovlnné troubě.

S touto umělou vagínou budete mít pocit, že je skutečná. Teplý, sametově měkký materiál věrně napodobuje skutečnou tkáň a po masturbaci se dá velmi snadno očistit. Pro vyčištění je potřeba vyjmout umělou vagínu z tuby a důkladně propláchnout čističem hraček a teplou vodou.

Rozměry této pomůcky jsou 20,3 a 10,8 cm.

Pipedream Extreme Hot Snatch umělá vagínaPipedream Extreme Hot Snatch umělá vagína

Vibrátor

Vibrátor značky iVibe od výrobce Doc Johnson nabízí 7 vibračních a pulzujících programů, které byly navrženy tak, aby vzbuzovaly vzrušení. Silikonová část má mimo jiné mírný, zahřívací účinek, který pomalu zahřívá hračku na příjemnou a bezpečnou teplotu. Jednotlivé funkce této pomůcky (vibrace, zahřívání) lze použít společně nebo samostatně. Pokud vibrátoru dojdou baterky, je možné jej opět dobít na další akci pomocí USB. Délka pomůcky je 25,4 cm, šířka má 4,45 cm a obvod 13,97 cm.

iVibe vibrátoriVibe vibrátor

Zahřívač pro masturbátory

Se zahřívačem TENGA Hole Warmer dosáhnete lepšího uspokojení. Pokud vlastníte nějaký TENGA produkt, zahřívač způsobí revoluci těchto produktů a umožní mnohem realističtější pocity. Co víc, jeho použití je tak snadné. Pro ohřátí své oblíbené pomůcky musíte zahřívač zapnout, počkat až se nahřeje a poté jej zasunout do masturbátoru. Zahřívač TENGA Hole Warmer může dosáhnout teploty až 50 °C a zůstane teplý maximálně 20 minut. Pomůcku můžete použít vícekrát (až 30krát).

Když zahřívač zapnete, zahřeje se a zpevní. Po zasunutí do masturbátoru je potřeba ponechat jej uvnitř až 5 minut. Před použitím zahřívač vyjměte a ujistěte se, že vaše hračka není příliš horká. Poté už jen stačí si vzít k ruce lubrikační gel na vodní bázi a vychutnat si svůj teplý a realistický masturbátor. Zahřívač se po použití vrátí do původního, kapalného stavu, jakmile se ponoří do vroucí vody.

V délce tato pomůcka měří 15 cm a v šířce 2,5 cm.

TENGA Hole Warmer - zahřívač pro masturbátory

Nemáte se s kým přes zimu zahřát? Zkuste se poohlédnout na seznamce.

[rox]

Zdroj: https://www.harmonystore.co.uk 

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.