Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

DIY - Do it yourself

29.prosinec 2017
DIY - Do it yourself

Nikdo moc nemluví o sebeuspokojování, tak to musíme probrat zde. Trochu se projdeme světem "Do it yourself". Je to momentálně nesmírně in a to hlavně pod peřinou.

Podle studií se 86 % žen sebeuspokojuje, a to pravidelně. Ale mluvit o tom? Jen to ne! To, co člověk dělá sám se sebou, by se mohlo zdát druhým divné. Bohužel tak snadno vzniká falešný stud. Ale vážně, jíme přece také, když máme hlad a nečekáme, až pro nás někdo připraví výbornou pizzu. Je tu spousta dobrých důvodů pro sólo sex. Ten, kdo si sám dělá něco dobrého, posiluje svou sebedůvěru. Také bolesti hlavy nebo menstruační bolesti se tak zmírní nebo dokonce úplně odstraní. Vydejte se tedy na další výškový let, sama se sebou. A jak? Pár tipů by bylo.

Naučit se uvolnit

Orgazmus znamená ztratit nad sebou na okamžit sebekontrolu. Aby to ženy vůbec dokázaly připustit, musejí se, na rozdíl od mužů, naprosto uvolnit. Proto hned na začátek důležitý relaxační tip: počkejte si na to, co přijde. Sebeuspokojování nemusí vést naléhavě k vyvrcholení. Může být prostě jen hezké dotýkat se sama sebe. Stejně tak rozhodující je nechat si na to dost času. Jasně, jako trénovaná majitelka sexuálních pomůcek zažijete vyvrcholení po třech minutách, ale opravdu šťastný tak člověk trvale není. Je to v podstatě logické, když budeme jíst každý den ve fast foodu, také nejsme nadšení.

Měly byste sebeuspokojování brát raději jako gurmetskou schůzku, kterou máte samy se sebou a naplánujte si ji pokud možno minimálně na 20 minut, klidně i víc. Ženská anatomie potřebuje chvíli na to, aby se mohlo všechno dobře prokrvit a zvlhnout. Ostatně nemusíte být hned ve správné náladě, než přiložíte samy ruku k dílu. Když je správná atmosféra, touha se dostaví sama. A proti dobrému pocitu asi nikdo nemůže nic namítat. I když to zní trochu otřepaně, udělejte si to opravdu pěkné a podle svých představ. Zapalte svíčky, napusťte si horkou vanu nebo si v krásném prádle udělejte pohodlí v posteli. Potom popusťte uzdu své fantazii.

Představte si muže svých snů. Nebo se podívejte na erotické filmy, obrázky, začtěte se do erotické literatury. Můžete se také pozorovat v zrcadle. Ale pozor, nic neuspěchejte. Nejprve se vyhýbejte nejcitlivějším erotogenním zónám, jako jsou prsa, hýždě, vnitřní strany stehen nebo dokonce vagina. Místo toho se nejdříve dotýkejte svých vlasů, ramen, břicha, boků. Perfektní zahřívací fáze, protože na jednom čtverečním centimetru kůže vše  zaznamenává pět milionů nervových zakončení. Když se tato informace dostane do mozku, reaguje na to vyplavováním serotoninu, endorfinu a oxytocinu, hormonu lásky.

Receptory v kůži, kterými tyto doteky vnímáme, tedy i ve vagině, se dají trénovat. Čím víc času si necháme na hlazení, tím intenzivnější bude zážitek.

Sebeuspokojování

Jděte na výzkumnou výpravu

Jakmile příjemný pocit v těle zažene každou nepříjemnou myšlenku a vy se maximálně uvolníte, přestává platit tabu pro hlazení těch nejerotogennějších zón. Teď můžete kroužit dlaní kolem svých prsou, kroutit prsty své bradavky, laskat svou stydkou zónu, to všechno přesně s takovou intenzitou a způsobem, jaký budete právě chtít. Kdo chce, může použít lubrikační gel, který působí jako masážní gel. Na množství šetřit nemusíte, čím klouzavějšího efektu dosáhnete, tím lépe. Jestli se při svém dalším hlazení rozhodnete raději pro tření, hnětení nebo kroužení, je jenom na vás.

A to je na tom to nejlepší, děláte přesně to, co v danou chvíli chcete, což se vašemu partnerovi, i pokud jste úplně na stejné vlně, nikdy nemůže povést na 100 %. Měla byste vyzkoušet všechno. Položte si dlaň na Venuščin pahorek, prostředníček mezi své stydké pysky a ostatní prsty vedle. Potom začněte rukou pohybovat s různě silným tlakem dopředu a dozadu. Čím žhavější to bude, tím více míst byste do toho měla zahrnout. Pomoci vám může také vibrátor, který vám zajistí vzrušující prožitky jak v oblasti kolem stydké kosti, tak přímo na stydkých pyscích nebo klitorisu.

Pozor, záleží na správném dávkování. Ten, kdo pracuje jen se silnými pomocnými prostředky, časem otupí. A vzdát se sólového čísla jen kvůi tomu, že právě nemáte po ruce své malé pomocníky, kteří vám přinášejí štěstí, by byla škoda. Mnoho žen ostatně dosáhne vyvrcholení, aniž by se svého těla dotýkaly. Zní to divně? To je pravda, ale například Lady Gaga má podle svých vlastních slov se svými sexuálními představami jen ty nejlepší zkušenosti. Dokonce tak skutečně dosáhne orgazmu. Prozradila to jednomu novináři při rozhovoru.

Také si občas chvíli počkejte

Překvapivá trhnutí, hlasité i tiché zvuky, to všechno k sólovému sexu patří. Jen těsně před závěrem byste měla klidně trochu zpomalit. Přesně tehdy, až dosáhnete okamžiku, kdy prostě všechno budete vnímat jako "mhmm", dech se vám zrychlí a pulz překročí hranici, jakou byste si stěží dokázala představit. Zkuste si udělat krátce před bodem, ze kterého už není návratu, přestávku. Je jedno, jestli za záchrannou brzdu zatáhnete jednou nebo dokonce několikrát, orgazmus bude v každém případě ještě intezivnější a budete se po něm cítit uvolněnější.

Samozřejmě nemusíte strnout, jako byste byla v šoku. Prostě jen lehce ubrat tím, že budete hladit méně citlivá místa. Při tom se zaměřte na to, kde všude rozechvění cítíte. V posledním kole můžete postupovat zase razantněji.

Masturbace

Při masturbaci šíří plynulé, vlnovité pohyby těla vzrušení až po konečky prstů a vlasů. Pak už je ale jen otázkou několika sekund, než to bude absolutně neudržitelné a vy dojdete na vrchol. A co když máte zrovna vztah? Přesto to dělejte. Není totiž absolutně žádný důvod, který by tomu bránil. Naopak, váš partner bude dokonce profitovat z toho, že budete přesně vědět, co vás vzrušuje. Možná budete mít chuť na malou lekci společně se svým nejdražším. Otázkou je jen, jak dlouho vás při tom bude chtít jen nečinně pozorovat.

50 odstínů sexu

Když jsme psali o tom, že můžete sáhnout po erotické četbě, jednu vám rovnou doporučíme. Všichni o ní už slyšeli, tak ji nesmíme opomenout. Ne pro každého se stala čtivem jejich srdce a ne každý se stal cílovkou tohoto díla.

Padesát odstínů šedi

Kniha se nicméně zvládla trefit do poptávky a uspokojit jisté sny a fantazie svých čtenářek. Kdy se slečnám a paním, jež si třeba neumění naplno říct o to, co v posteli chtějí, předhodí báchorka o sexy milionáři, co umí přitvrdit, je jasné, že čtenářkám tahle kniha umožní naplnění fantazie, kde mají pánové agenta 007 a Bond girls, tam můžou upejpavější dámy najít boháče Greye a kniha je musí dovést k extázi. Kniha tak využívá toho, že ženská sexualita je pořád podceňována. Jak v umění řízeném hlavně muži, proto třeba ve filmech uvidíte častěji prsatou sexbombu, jak ve zpomaleném záběru čistí auto, než fešáka, co kvůli němu jihnou návštěvnice jogy, tak v reálu.

Aby slečna přiznala, že je nadržená, to se pořád tak nějak nenosí. Na sex na jednu noc nebo promiskuitní způsob života se pořád měří dvojím metrem. Zatímco on bude kanec, ona mnohem častěji běhna, co by se měla vrátit k plotně a začít trénovat přebalování. Na druhou stranu i v tomhle je vývoj diktován hlavně muži a na ně zacílenou pornokulturou. Dívky se dnes snaží obstát tváří v tvář všem těm hrdinkám, a tak se běžně stává, že se na rande náctiletých probírá, jestli polyká nebo nepolyká. Doba se mění.

Malinko se přitom zapomíná na jednu důležitou věc. Všechno jsou to zábavné praktiky, a když někoho dovedou k silnějšímu prožitku, má plné právo si je užít na maximum. Často je to ale tak tochu souložení na efekt, pro kamery, aby bylo pak v hospodě nebo kadeřnictví co vyprávět. Poctivému a starosvětskému sexu s osobou, kterou milujete a s níž sdílíte nejen emoce, ale i odhodlání vybušit ze sebe v příštích dvanácti hodinách veškerou energii, se ale ani zbičování libovolným zazobancem vyrovnat nemůže.

Za téhle požehnané konstelace totiž klidně stačí i ta misionářská poloha, pokud u ní tedy partnerka stíhá zavčas zavírat oči.

Ženy, masturbujte, ale zkuste si k tomu najít i nějakého toho muže ze sex seznamky, co za vás vyřídí zbytek.

Zdroj: http://www.netdoctor.co.uk/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.