Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Perverzní brigádnice - 1. díl

18.listopad 2017
Perverzní brigádnice - 1. díl

Neměli jsme do toho jít. Jenomže všech nás sedm holek chtělo zažít něco novýho, byly sme hodně nadržený a nevěděly, co s tím. Kluci, se kterýma jsme něco měly, většinou moc velkou fantasií neoplývali.

1.

Věděly jsme, že existuje nějakej pervers, ale moc jsme nevěděly, co se dá všechno dělat. Já už zatim vyzkoušela klasiku a trochu orál s ochranou. Monče sem jendou lízala kundu, líbilo se nám to, ale jsem pak chtěla, aby lízala ona mě, tak nejdřív, že teda jó, i když zrovna nadšeně se netvářila, ale sotva se ocitla nad mou kundou, tak se najednou tak nějak zarazila, a že prej nemůže. Taková byla většina z naší party, nejdřív plnou hubu keců, ale když měly udělat něco ne uplně klasickýho, tak najednou, že nemůžou. Verča zas prej jednou zkoušela nechat jednoho kluka, ať se jí udělá do pusy. Zvednul se jí z toho kýbl a hned to běžela vyplivnout, i když mu slíbila, že to polkne. Pak ale říkala, že je to jen o poprvé a příště už určitě bude polykat. To sem zvědavá.

Pokud jde o mě, docela mě vzrušuje představa, že se mi kluk udělá do pusy, ale jestli by se mi z toho taky nezvedl kýbl, to nedokážu odhadnout. A samozřejmě bych si musela bejt jistá jeho zdravím. Pak jsme se bavily i o tom, jaký by asi bylo, nechat se šukat do zadku. Žádná z nás to nezkoušela, jen Terka si tam prej párkrát nacpala robertka. Nejdřív ji to spíš bolelo, ale zkoušela to znova a znova, až se jí to prej začalo docela líbit. Třeba na tom něco je. Asi to taky nejdřív vyzkouším s robertkem, než tam pustím nějakýho pravýho, živýho ptáka.

Pak jednou přišla řeč na SM, žádnou z nás to moc nelákalo. Ani dostávat, ani rozdávat. Jen já si řikám, že ocamcaď pocamcaď možná jo. Kdyby byl nějakej autoritativní borec, ke kterýmu bych měla velkej respekt, možná by se mi líbilo, kdyby mi trochu ubližoval, ale třeba jen tak, že by mi nasekal rákoskou - žádný biče nebo jehly a vosk. A ty chlápkové co se nechaj bičovat od holek. Blanka řikala, že jich pár viděla na fotkách a že jí připadali jako velký zoufalci.

Dál naše fantasie nesahala. Nevěděly jsme pořádně, co všechno se v rámci perverzních praktik dá dělat. Jen sem se o tom občas bavily. A právě tak nás našel ten agent nějaký pochybný firmy. Když jsme tyhle věci probíraly v restauraci. Snažily jsme se, ať to nikdo kolem moc neslyší, ale on to holt slyšel a hned nám začal nabízet, že si můžem hooodně přivydělat. Pro nějakou tajnou show na internet, kam se přes složitej systém hesel dostanou jen jejich nejlepší a nejdiskrétnější klienti, (zkrátka se nemusíme bát, že by nás tam viděl někdo známej), hledaj nezkušený holky, chtivý nových zkušeností. Dal nám čas na rozmyšlenou a rdši vám nebudu ani řikat, kolik nám za to nabízel. Docela síla. Ale nejde jen o prachy. Byla to příležitost zažít něco fakt mimořádnýho. Trochu nás to děsilo, vlastně hodně a taky nás to lákalo, taky docela hodně. Nakonec i ten náš strach byl dost vzrušující. Jen si domyslete, jestli jsme do toho nakonec šly nebo ne.

2.

Na místo natáčení nás odvez takovej malej autobus. Natáčelo se v takový velký hale, kde se motaly lidi s kamerama a všelijakou technickou veteší. Bylo tam příjemný teplo. Agent pěkně v kravatě a saku nám řikal perverzní brigádnice, pořád se na nás usmíval a byl hrozně vstřícnej, pravej profesionální náborář. Člověk se vedle něho cejtil dobře. Pořád nám připomínal, že nás čekaj praktiky, který by nám mohly bejt i nepříjemný a jestli do toho necheme jít, teď ještě máme čas vypadnout a jít radši domů. To jsme samozřejmě odmítaly, nechtěly jsme vypadat zbaběle, ale zajímalo nás, jaký praktiky nás čekaj. On se smál a že prej nám to teď nemůže říct, chce mít na těch videích zaznamenaný naše bezprostřední reakce, až uslyšíme pokyny režiséra. Právě proto vyhledává nezkušený holky, aby to bylo o to zajímavější. Protože nevíme, o jaký praktiky půjde a nebudem si moct vybrat, která chceme co dělat, rozhodne los.

Pak konečně už bylo všechno nachystaný na začátek akce. Řekl, že právě nastala chvíle, kdy už neni možné couvnout. Oblíkli nás do erotických oblečků a pro případ, že by se některá snad pozdě rozhodla, že chce pryč, tak nás přivázali k postelím. Zvláštní nápad, ale musim uznat, že být přivázaná, se mi docela líbilo. I ta představa, že teď si se mnou budou moc dělat, co se jim zlíbí, mě dost vzrušovala. Už sem se docela těšila na svoji chvilku.
Nastala chvíle losování. Měli vylosovat, která bude první a co bude dělat.

3.

Jako první přišla na řadu Anička. Uviděla sem ze svýho místa strach v jejich očích. I hned na ní namířilo několik kamer a její vyděšená tvář se objevila na obřím monitoru visícím na zdi. Ten monitor upřeně sledoval režisér s megafonem. Tak teda vybrali Aničku. To je jako zkoušení ve škole, napadlo mě. Pak vylosovaly, co s ní budou dělat. Agent se zadíval na lístek, co vytáhl z losovacího koše. A pak s úsměvem Aničce řekl:
"Ták, budete uspokojovat několik mužů současně všemi svými tělesnými otvory k tomu použitelnými. Budou s vámi tedy provozovat pohlavní styk současně do pochvy, do zadku a do pusy."
Anička pořád vypadala trochu vyděšeně, ale už věděla do čeho půjde, tak se jí mohlo trochu ulevit. Být na jejím místě bych myslím zvládala. Copak si asi vymyslej na mě?

Chtěli byste být perverzními brigádnicemi?

Trochu změnili způsob jejího uvázání, dali jí zadkem na kraj postele, roztažený nohy zvedli do výšky a zavěsili řetězem na nějakou takovou konstrukci. Tak se dalo snadno dostat do její pochvy i zadku. Dali jí i něco pod hlavu, aby si chlap mohl snadno před její hlavu kleknout a šukat ji do pusy, což se taky hned stalo. Vysápal se tam takovej ohyzdnej dědek a hned jí nacpal svý péro hluboko do pusy, toho jsem jí teda vůbec nezáviděla a taky jsem v jejím obličeji viděla odpor. Pak sem si všimla, že ty dva, co se jí nacpaly do kundy a zadku, taky nejsou žádný krasavci. Byli to takový hospodský strejcové, ze kterých jsme si v hospodě dělávaly srandičky, když se na nás opile smáli. Některý ve středním věku, některý starší. Kde tuhle sestavu proboha vyhrabali...?

Slyšely jsme, jak Anička vzdychá a heká, ale to vůbec nebyl projev vzrušení, nedivim se, že se jí to s těma slizákama nelíbilo. I moje kamarádky se na to dívaly zděšeně a hrozily se, co asi čeká nás. Jen agent a režisér byli celý nadšený. Reaguje skvěle, to se našim klientům bude líbit. Pak se objevily další dědkové a ty měla uspokojovat rukama. Po nějaký době se dědkové prohodily, ten, co začal v její puse, přešel do kudničky, pak do zadku, pak se nechal chvíli honit a pak se vracel do pusy.

"Ano," povídá agent, "využijí všechny vaše otvory, ale ejakulovat vám prosím všichni budou do úst. Semeno laskavě polykejte. Všichni tu prošly testy ohledně infekcí a garantuji, že polykat můžete naprosto bez obav." Zděšení a odpor v Aniččnině obličeji se zvýšily. Režisér řval instrukce na toho dědka, co byl v její puse: "Výstřik nemusí bejt vidět, nevyndavej ho a stříkej normálně v puse." Krátce na to se Aniččina tvář zkroutila ještě víc, tvářila se, jako když se chystá zvracet a nějak se vrtěla, z čehož sem si domyslela, že děděk už stříká... A jak se zdálo, stříkal pěkně dlouho.

Pak z ní celej udejchanej slez a režisér zakřičel na Aničku: "Tak pěkně otevři pusu na kameru, tvař se tak, jak se tváříš, to je přesně ono." Anička otevřela pusu a snažila se všechno to vyplivnout. "Seš blbá nebo co, máš to polykat, se řeklo. Ať se to neopakuje."  Dědek, co se do ní vycákal, se to eště snažil zachránit tim, že ji trochu mrdky nacpal rukama zpátky do pusy. Anička zkusila trochu polknout, ale moc jí to nechutnalo. Když dědek odešel, objevil se další a pokračovalo se. Takhe Anička uspokojila asi deset chlápků. Všichni se jí postupně vystříkaly do pusy. Druhej stříkal opět tak, že ho ani nevyndal, Aničce se pak už povedlo otevřít pusu na kameru, aniž by něco vyplivla a všechno to po chvilce snažení spolkla. Pak sebou škubla a chvíli to vypadalo, že se pozvrací, ale nějak se ovládla. Když stříkal další, tak ten přechozí dědek jí prstama držel otvřenou pusu, takže výstřik byl na kameře vidět. Bylo vidět, jak ty bílý proudy mizej ve tmě její malý pusinky. Zas to spolkla. Pak ji nechaly nashromáždit v puse několik výstřiků najednou, to se jí polykalo trochu hůř, ale nakonec to zvládla. A měla to za sebou. Bylo jí asi zle, ale její vystoupení už skončilo. Co teď asi čeká nás?

4.

Při dalším losování jsem byla dost vyděšená. Nechtěla jsem přijít na řadu, když jsem viděla, jak se vedlo Aničce, ale věděla sem, že teď už neni úniku a čim dřív si to odbydu tím líp. Přesto sem pocítila úlevu, když vylosovaly Moniku. Ta ovšem nějak zbledla. Agent vylosoval její činnost a přistoupil k ní.
"Orál," povídá, "budete uspokojovat pány a dámy výlučně ústy. To znamená soulože do pusy, lízání dámských přirození a lízání zadků." Režisér a kameraman se úzkostlivě snažili, aby byl byl na kamerách zachycen Moniččin zděšený a zhnusený výraz. "Soulož do pusy si necháme až na vyvrcholení, takže začneme od těch zadků." Odněkud se vynořila taková silnější žena, ten typ co se jim v pornu řiká mature, posadila se Monice na obličej, vzala její hlavu do dlaní a začala s ní smýkat, jako by to byl kus hadru a Mončin jazyk rychle přejížděl její řitní otvor. Nemusím jistě řikat, že Monče se to vůbec nelíbilo a o to nadšenější byli agent a režisér. Po nějaký chvíli se ta žena obrátila a Mončin jazyk zmizel v její kundě. Žena zběsile přirážela proti Mončině tváři. Její kunda po nějaký době poněkud zvlahla a ještě potom jsme mohly pozorovat docela hutnou ženskou ejakulaci. Hodně sekretu skončilo Monice na tváři, ale i v puse. Taky byla vyzvána, ať to spolkne. Spolkla to bez řečí, ale bylo vidět, že jí to vůbec nechutná. Pak zas přišel nějakej slizkej dědek. Sednul si zděšený Monice na obličej, vzal její hlavu do dlaní a zběsile s ní přirážel proti svýmu zadku. Málem sem blila jen při tý podívaný, jak se asi musela cejtit chudák Monča.

Agent se jen usmíval. "Výborně, to je naše orální brigádnice." Za chvíli se dědek otočil nacpal jí do pusy svý péro a dlooouho ji tak šukal. Vůbec sem jí to nezáviděla. Podle Moničiny reakce se zase dalo poznat, že už stříká. Nadělil jí docela hutnou dávku. Tohle spolknout jí dalo víc práce, než štáva tý předchozí ženský. Ale zvládla to. Pak přišla další ženská, tentokrát taková tlustá stará čarodějnice. Opět sem ucítila pocit hnusu, když Moničin jazyk zmizel v jejím zadku a potom v kundě... Takhle to pokračoval bez větších změn ještě hodnou chvíli. Vystřídalo se na ní 10 dědků a bab. Všichni jí cákali do pusy a ona polykala a polykala. Na konci jí už asi bylo fakt blbě. "Výborně," rozplýval se agent, to byl skvělý výkon naší orální brigádnice.

A šlo se na další losování.

Jak to pokračovalo dál? Koho vybrali? Počkejte si na další díl této erotické povídky. Abyste si zkrátili čekání, můžete se mezitím zabavit s uživateli na sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.