Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Koření v posteli

21.březen 2018
Koření v posteli

Už vám někdo někdy v kuchařce prozradil zaručený recept na superžhavý sex? Tak co se takhle podívat na 10 přísad, kterými hned okořeníte své postelové hrátky. Vaše druhá polovička, milenec, milenka budou hořet touhou, a to jakou? Touhou po vás!

Domluvte se na určitém termínu

Hodně lidí si myslí, že sex podle plánu je tak vášnivý jako ortodoxní kněz. To je pravda. Takže do kalendáře si ho raději nezapisujte. Pošlete raději svému nejdražšímu SMS, abyste mu zpříjemnili ráno. Co třeba použít něco jako: "Ahoj miláčku, udělej si dnes večer čas. Právě jsem narazil/a na pozici, kterou bych chtěl/a bezpodmínečně vyzkoušet." Následující hodiny v zaměstnání bude myslet jen na vás, a to pro dotyčného bude zaručeně oříšek.

Doma se dá do pořádku, aby byl dole ve vrcholné formě, možná vám dokonce koupí květiny nebo dobý alkohol. A když se konečně uvidíte, vrhne se na vás jako sedmileté dítě na narozeninové dárky. Nebuďte tedy příliš důkladně oblečení, na nějaký ten kousek můžete případně i zapomenout.

Probuďte se v noci

Ale něžně, prosím! Lomcování si nechte, jen kdyby hořelo. V noci ho jemně polibte na tvář a pohlaďte mu ruku. Sice to nevede k nejdivočejšímu sexu, ale zato k nejintenzivnějšímu, protože uprostřed noci jsme příliš unavení, abychom se nechali rozptylovat běžnými starostmi. Odevzdání projektu, oprava auta, návštěva tchyně, to vše je nyní zapomenuto. S přimhouřeným pohledem a tepajícím rozkrokem jsou stoprocentně soustředění jen na sex s vámi. To je dobré, ne?

Kromě toho je to i vítaná změna po věčných společných odchodech do postele ve 23 hodin. Pozice, na které je zapotřebí odznak tělesné zdatnosti, ale odložte raději na pozdější dobu. Na ně má teď tělo málo enegie. Radí se spíše začít pozicí lžiček a potom zcela uvolněně usnout.

Poškrábejte si záda

Neostré nehty na rukách ženy dokáží muže zklamat. Někteří si přejí, aby si ženy nechaly narůst nehty. Ne tak dlouhé, aby jimi mohly lákat malé děti do perníkové chaloupky, alespoň o kousek by ale mohly přečnívat. Už jen pohled na ně může muže příjemně rozechvět, protože si dokáží představit, jak dotyčná dáma v určitý moment zaboří své nehty do jejich zad. Navíc jsou poškrábaná záda bolestivým skvělým doplňkem hlasitého sténání. Prozradí, jak svou sexuální partnerku vzrušují, a to pohladí jejich ego.

A prozradíme si ještě něco. Když chce žena muže se vším všudy, snaží se ještě víc. To je přece dostatečný argument pro to, aby ženy vytáhly při příští příležitosti své drápky, ne?

Pak ho vyhoďte

Kromě švédských dvojčat není v posteli nic žhavějšího než sebevědomá žena. Představte si, že muž leží vedle ženy a přemýšlí, jak by se mohl vyplížit pryč. Náhle žena vstane, vtiskne mu do ruky džíny a vyvede ho ze dveří. Nejdříve bude šokovaný, ale po chvíli si bude říkat: "No tedy, ta žena najednou dělá to, co chce!" A ten pocit, že ho využila, byl docela příjemný. Pokud máte stálého partnera, pak mu po sexu někdy řekněte: "Nebylo to špatné. Ráno chci pokračování," a otočte se na druhý bok. Bude to mít podobný efekt.

Sexuální koření

Udělejte si to sama

Ale ne nepozorovaně ve vaně, ale před jeho očima. A to tak, aby do toho směl zasáhnout. Tři důvody, proč byste to měla dělat: zaprvé je masturbace bohužel pořád ještě tabu. Raději přiznáme, že máme sex. Nicméně to, co je zakázané, nás velmi vzrušuje. Za druhé je sólové číslo jasným vyjádřením: "Nepotřebuji tě na orgazmus." A protože to nepotěší jeho ego, chce s vámi teď bezpodmínečně spát. Za třetí neexistuje lepší možnost, jak mu říct, co máte nejraději, a to se vám v každém případě vyplatí, jakmile zase bude moci přiložit ruku k dílu.

Nic před druhým nepředstírejte

Otázka "Jaké to bylo?" je samozřejmě zakázaná. Ale to jsou ponožky v sandálech taky, a přesto je mnozí nosí. Když ji tedy skutečně někdy uslyšíte, měli byste být bezpodmínečně upřímní. Protože když si je vaším orgazmem tak jistý, proč by se pak snažil? AC Sparta taky nehraje jako o život při přátelském utkání proti FC Kotěhůlky. A můžete se hráčů Sparty někdy zeptat, co je víc baví: jisté vítězství proti amatérskému týmu, nebo vzrušující měření sil s FC Viktoria Plzeň? Nejlepší je, když nebudete upřímní až pak, nýbrž už během sexu, když nebudete jásat, jako byste objevili úžasné věci ve slevě, všimte si partner, že to nebylo ono a ušetří vás dotazů.

Místo kritizování byste se měli s polibkem utěšit slovy: "Přesto se mi to líbilo." Pak příště určitě přidá plyn.

Řekněte muži tři magická slova

A to: "Píchej. Mě. Tvrdě." Na copak jste myslela? Nic proti romantice, ale když jsou komplimenty benzinem, aby se muži rozjeli, jsou vulgarity palivem pro tryskové motory. I ti největší slušňáci slyší na "neslušnost". Ať už je vykřiknete, nebo mu je zašeptáte do ucha, účinek je stejný: sundejte nohu z morální brzdy a ukažte mu bez příkras své vzrušení. Každá příležitost, při které se může muž odpoutat, je pro něj jako osvobození. Proto základní pravidlo zní: hodné holky nemluví s plnou pusou, zlobivé mluví naplno.

Mažte si med kolem...

Tento tip s sebou nese určité problémy, a proto v žádném případě nevyužívejte tuto radu, pokud ve vašem bytě hnízdí vosy nebo roj sršňů. Není to zrovna váš případ? Dobře, ženy při orálním sexu zacházejí s mužskou chloubou příliš váhavě. Pokud ale do ní nekoušou jako do koláče, je všechno povoleno. Že vás to nepřesvědčilo? Proto přichází do hry med! Ten vám tuto záležitost totiž nejen osladí, ale také velmi dobře ulpívá, takže automaticky zvyšuje intenzitu. Zní to tvrdě? No právě...

Kousejte se do bradavek

Komu se někdy stalo, že došel k sadomasochistickým hrátkám, mohl být hodně překvapený, že by je mohl mít i rád. Člověk nemusí hned nosit červený míček v puse, aby získal sadomasochistické zkušenosti. Když si třeba nasadíte pouze kolíčky na bradavky a velmi opatrně utáhnete šrouby, udělá se vám horko, a to vždy, když si na to vzpomenete. Rozkoš a bolest spolu těsně souvisejí. V obou případech tělo aktivuje stejný mozkový region a vyplavuje adrenalin. Nemáte právě žádné profesionální kolíčky na bradavky po ruce?

Použijte konečky svých prstů. Nejdříve jemně, potom čím dál tím pevněji. Budete překvapení, jak rychle bude mít i ten nejtvrdší chlap nebo žena husí kůži.

Překvapte ho zezadu

Je prst v análním otvoru taková pecka? Možná se vám tam od dětství, kdy jste museli přijmout na horečku čípek, a to bez řečí, nic jiného nedostalo. Přitom mnoho mužů zjistí, že když jejich partnerka pohybuje svými prsty nejen po povrchu, ale i uvnitř pozadí, je jim to hodně příjemné. To, co někdy následuje, bývá velké překvapení, protože i muži mají svůj bod G. A ten se nazývá prostata. Když se masíruje krátce před vyvrcholením, mají orgazmus dvakrát tak rychle a intenzivněji. Ale pozor: zkratka přes zadní vrátka není pro každého.

Jaké koření používat na sex?

Když koření, tak koření, které podpoří u vás chuť na sex

Pepř

Možná nevíte, že kýchnutí způsobuje erotické potěšení. Tak teď už víte, honem do kořenek.

Anýz

V mnoha zemích se používá na léčbu impotence.

Oregano

Pokud dáte hrst oregana do horké vodní lázně pro dva, zažije velmi erotický zážitek.

Bazalka

Bazalku můžete žvýkat a poté byste mohli klidně nahradit viagru, i když její účinky budou jistě slabší.

Levandule

Vůně levandule prý přináší chuť na sex, měli byste si proto dát sáčky s levandulí pod polštáře.

Šalvěj

Podporuje plodnost u mužů.

Zázvor

Cení se nejen pro dobrou chuť, ale i pro své léčebné účinky, povzbuzení v milostných věcech a podporu při hubnutí.

Skořice

Probouzí chutě, a to jak na jídlo, tak sex. Mužům skořice zajistí silnou potenci a delší výdrž. Účinky skořice jsou tedy spíše fyzického rázu, kdy podporuje sexuální touhy a vhání krev do pohlavních orgánů. Čaj ze skořice by se měl pít krátce před samotným aktem.

Máta

Od středověku je považována za afrodiziakum, které pomáhá stimulovat pány ve středním věku k lepším výkonům.

Hřebíček

Je už velice dlouho považován za hnací sílu mužského libida.

Petržel

Obsahuje silice, a ty mají velice silné močopudné účinky. Proto dochází k většímu prokrvení mužských pohlavních orgánů a dostávají tím i větší chuť na sex.

Kluci a muži nejsou žádní svatoušci a dokáží využít opravdu všechno, aby se uspokojili. Není ale úplně nejlepší použít ruku ženy? Anebo její jinou část? Najděte si proto partnerku na erotické seznamce!

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.