Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nové erotické pomůcky z řady Padesáti odstínů

8.únor 2018
Nové erotické pomůcky z řady Padesáti odstínů

Dnešním dnem v České republice začíná premiéra nového filmu Padesát odstínů svobody, který bude již posledním dílem slavné ságy. Vzhledem k hlavnímu tématu ságy není divu, že vyšla kolekce erotických hraček. Nyní tu máme další kolekci, která byla inspirována právě posledním dílem. Co vše si výrobci pro fanoušky připravili?

Trailer pro Padesát odstínů svobody zvedl vlnu nadšení u fanoušků slavné ságy, aby toho ale nebylo málo, společnost Lovehoney v listopadu uvedla novou kolekci sexuálních hraček ve spolupráci s autorkou knižní předlohy E. L. James. Sexuální produkty jako takové byly mnoha lidem představeny právě prostřednictvím čtení či sledování Padesáti odstínů a vzhledem ke spolupráci na těchto erotických pomůckách se ženy cítí více pohodlně při experimentování s erotickými hračkami. Nemluvě o skvělé příležitosti si vyzkoušet roleplay v roli Anastasie a Christiana, o kterém pravděpodobně už někdy přemýšlely.

Autorka knih vyjádřila své nadšení nad spoluprací a možností experimentovat s novou kolekcí erotických hraček, která se naskytuje fanouškům. "Jsem tak nadšená, že fanoušci Padesáti odstínů svobody si budou moci vychutnat zábavné produkty navržené Lovehoney," říká. "Tato kolekce vyjadřuje to, o čem vztah Any a Christiana ve třetí knize je - o romantice a intimitě. Výrobky jsou úchvatné. Všechny položky jsou inspirovány a pojmenovány po smyslných okamžicích, které sdílejí Ana a Christian. Nejsou jen vzrušující, ale jsou také elegantní a smyslné."

Kolekce obsahuje 17 hraček a řadu doplňků, od hedvábného lana až po vibrátory. Ceny erotických pomůcek se pohybují v rozmezí od 20 do 150 dolarů. Vybrali jsme ty nejzajímavější, které vám dnes představíme.

Vibrační vajíčko

Vajíčko se ovládá pomocí ovladače, je tudíž vhodné pro páry. Díky přiměřenému tvaru si s pomůckou poradí jak začátečníci, tak i zkušení uživatelé erotických pomůcek. Pomocí ergonomického dálkového ovladače, který má dosah až 8 metrů a vejde se akorát do ruky, se dají nastavit různé rychlosti a styly vibrací (konkrétně 8 stylů a 12 rychlostí stimulace). Rozhodnutí můžete nechat zcela na partnerovi anebo si užít spoustu rozkoše sami. Pro zvýšení vzrušujícího pocitu je vhodné při hrátkách použít lubrikační gel na vodní bázi.

Po použití je vhodné vajíčko nejen patřičně očistit, ale i nabít pomocí USB kabelu, aby bylo připravené na příští hrátky. Baterie vydrží nabitá 60 minut a nabíjí se po dobu 120 minut. Vajíčko je vyrobené z voděodolného silikonu a měří 11,43 cm v obvodu, 8,89 cm možné délky zasunutí a 14,6 cm v celkové délce.

Vibrační vajíčko z kolekce Padesát odstínů svobody

Wand vibrátor

S tímto vibrátorem si můžete užít přesně takový typ stimulace, po jakém zrovna toužíte, od svůdných masáží až po intimní zážitky. Ať už máte rádi jemné vibrace nebo preferujete ostřejší hrátky, můžete si díky jednoduchému ovládání přizpůsobit rychlost i styl vibrací (10 rychlostí a 20 stylů vibrací) přesně podle svých preferencí. Tlačítka pro nastavení jsou přímo na vibrátoru. Cestovatelé, kteří občas zažívají úzkost při pomyšlení, že se jim na jejich cestách v kufru nechtěně zapne jejich oblíbená hračka, mohou být v klidu. Pomůcka vlastní funkci cestovatelského zámku, aby se její uživatelé mohli v klidu vyhnout nepříjemným situacím (pokud samozřejmě nezapomenou tuto funkci použít).

Wand vibrátor z kolekce Padesát odstínů svobody

Svorky na bradavky s řetízkem ke klitorisu

Bradavky bývají často podceňovanou erotogenní zónou a mnohdy se jim nedostává tolik pozornosti, kolik by si zasloužily. Mimo líbání, lízání a okusování lze využít i svorky. Nejzajímavějšími svorkami z kolekce jsou svorky s řetízkem (délka 69,85 cm) a další svorkou ke klitorisu. Svorky jsou opatřeny silikonovým povlakem pro intenzivní, ale bezpečné uchopení a zároveň jsou navržené tak, aby si uživatelé nastavili preferovaný tlak. Miniaturní kroužky spojující každý z řetízků, nabízí možnost připnout další hmotnost a omezovací příslušenství. 

Svorky na bradavky z kolekce Padesát odstínů svobodySvorky na bradavky a klitoris

Prsten jako kroužek na penis?

Už z traileru i ti, kteří nečetli knihy, ví, že v posledním filmu dojde na svatbu Christiana a Anastasie. Proč to zmiňujeme? Protože pomůcka, o které si nyní povíme byla inspirována prstenem. Jedná se o kroužek na penis, který je vyrobený z nerezové oceli, bez ftalátů. V průměru kroužek měří 4,3 cm a v obvodu 13,3 cm.

Kroužek lze nosit kolem penisu nebo kolem penisu a varlat současně. Pomůcka je perfektní pro teplotní hrátky, ocelový kroužek lze totiž před použitím zahřát nebo zchladit ve vodě.

Kroužek na penis Padesát odstínů svobodyKroužek na penis

10denní balíček erotických pomůcek

Překvapte sebe i partnera tímto balíčkem. Tento 10denní balíček funguje podobně jako adventní kalendář, liší se pouze zkrácenou dobou. Každé otevření tajemných dvířek po dobu 10 dní odhalí erotickou pomůcku či bondage doplňky. Jednotlivé předměty jsou pro ženy, muže i pár. Balíček je ideální pro představení nových způsobů společných hrátek.

10denní balíček Padesát odstínů svobodyErotické pomůcky Padesát odstínů svobody

Pomůcek a doplňků v této kolekci je opravdu mnoho, proto máte-li zájem, mrkněte se na oficiální stránku Lovehoney na ostatní kousky.

Chystáte se do kina na film? Nechoďte sami a zkuste někoho pozvat do kina ve vašem městě! Příští týden je Valentýn, tudíž se vám nabízí možnost romantického rande, které můžete završit sexem.

[rox]

Zdroj: https://www.lovehoney.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.