Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zvláštní německý nevěstinec

7.únor 2018
Zvláštní německý nevěstinec

Nevěstinců, nočních klubů, strip barů a jiných zařízení, ve kterých se často provozují podobné služby, najdete po celém světě mnoho, a to dokonce i ve státech, ve kterých je to nelegální. Jeden z německých "bordelů" se od ostatní ale hodně liší. V čem?

Do nevěstince se chodí primárně za jedním účelem - užít si. Sexuálně samozřejmě. Nenajde se moc mužů, spíše úplné minimum, kteří by tam šli jen tak na pokec. Ale i sexuální dovádění má v dnešní moderní době už úplně jiný rozměr. Díky novým technologiím už si totiž nemusíte užívat pouze s lidmi, ale dokonce už i se sexuálními pannami.

Článek o sexuálních pannách neboli sex dolls jsme vydali v srpnu. V něm jste se mohli dozvědět, jak takové panny vypadají, co umí a jak se k nim staví společnost. Říká se jim také android sex dolls, z čehož vyplývá, že jde o robotizované panny k uspokojování mužů. Takovou pannu si může každý pořídit domů, vyrábí je již několik společností, akorát samozřejmě vyjdou cenově trochu draho a také se vám může po čase okoukat. Takový problém ovšem nehrozí, pokud zajdete do německého nevěstince, kde pannen budete mít na výběr nepřeberné množství. Bylo asi jen otázkou času, kdy někoho napadne i něco takového. Na druhou stranu to má i své výhody.

Kde hledat?

Již jsme zmínili, že se tento nevěstinec nachází v Německu, konkrétně v Dortmundu. Nepracují zde žádné nevěstky, prostitutky nebo jiné sexuální pracovnice, ale o potěšení se starají plastové sexuální panny. Bordoll, což je složenina slova bordello (bordel) a doll (panna), vymyslela Evelyn Schwarz, která říká, že je tento nevěstinec tak populární, že jsou panny rezervovány přibližně 12x každý den. "Pro mnoho lidí to není fetiš, ale spíše je sem vede zvědavost," říká Schwarz. Prý se sem 70 % mužů vrací. To je vysoké číslo, takže pravděpodobně budou panny celkem sympatické...

Jak vznikl bordoll?

Bordoll vznikl poté, co se Schwarz pokoušela dostat do BDSM scény. Nemohla ale najít ty pravé lidi, se kterými by chtěla pracovat, a proto se místo toho raději rozhodla koupit 11 silikonových pannen. Každá panna byla importována z Asie a jedna stála přes 51 000 Kč. Peníze se ale rychle vrátily zpět a muži odcházeli spokojení. Co víc si přát. "Panny jsou ideálními zaměstnanci. Jsou pořád tady, protože nejsou nikdy nemocné, vždycky vypadají dobře a především vždycky nabídnou všechny tři dírky bez námitek a neúčtují si za to další poplatky," říká Evelyn.

Co vám bordoll nabídne?

Podle oficiálních stránek má momentálně Bordoll k dispozici 16 sexuálních pannen. Každá vypadá jinak, mají různou barvu vlasů, očí, míry, velikost a tvar prsou, výšku, hmotnost a barvu pleti. 13 z nich má stejnou délku vagíny, řitního otvoru a úst - 18/16/13 cm, jedna je menší ve stylu manga - 12/14/9 cm a další dvě jsou úplně jiné, protože mají penis. Jedna z nich je mužská panna, ten má penis 15x3 cm, potažmo 17x4 cm, a další pannou je shemale doll, která má délku penisu stejnou, ale může použít i nasazovací penis 38x8 cm, anus má délku 15 cm, ústa 13 cm. Tyto dvě poslední panny jsou zde připraveny buď pro zvídané muže, pro ženy nebo pro homosexuály. Fanoušky intimního ochlupení ale musíme zklamat, ani jedna z těchto pannen nemá intimní ochlupení. Určitě do budoucna ale nějakou takovou pořídí. Jméno každé panny je vybráno samotnou Evelyn podle toho, aby vystihovalo charakter panny. Jak jsou tyto panny realistické se můžete přesvědčit na této fotografii.

Sex doll Olivia

Jak se k bordollu staví veřejnost?

Možná vás překvapí, že ženy, jejichž manželé chodí tento bordoll navštěvovat, své manžely ve většině případů podporují a vidí tyto sex dolls spíše jako erotické hračky, než že by to braly jako podvádění. Evelyn také říká, že prý často vidí jejich ženy, jak sedí venku v autě a čekají, až muž dokončí své "setkání" se svou pannou. 

Nedávno se stala nemilá věc - jeden zákazník byl tak natěšený, až zničil Annu, nejpopulárnější pannu v tomto nevěstinci. Okamžitě se musela objednat nová.

Ačkoliv v Japonsku jsou již desítky takovýchto podobných nevěstinců se sexuálními pannami, v Evropě je to celkem nová záležitost. Minulý rok se otevřel první v Barceloně a poté tento v Dortmundu. Je pravděpodobné, že se v blízké době otevřou i další podobné "bordely" po celé Evropě. 

Mají takovéto nevěstince nějakou výhodu?

Ano, podle nás jich mají hned několik. Především to, že si člověk spíše troufne na něco nového, co chtěl vždy zkusit, ale bál se o to říct svým partnerkám. Mohl by se totiž stydět i před "obyčejnou" sexuální pracovnicí, ale před umělou pannou ne. Mohou si tak splnit své sny, třeba ty, kterými se inspirovali v pornu

Další věcí je, že pokud si vyberete opravdu kvalitní podnik, kde se panny pečlivě desinfikují (což je doufáme všude), tak se nenakazíte žádnou pohlavně přenosnou nemocí. U lidských pracovnic je mnohem větší riziko nakažení.

Jak bylo již zmíněno, nikdy neodmlouvají, nestěžují si a nechají si všechno líbit, a to bez zbytečných poplatků navíc. Na stránkách i najdete výčet věcí, které s nimi můžete provádět, například včetně natočení si videa, pořízení fotografií a mnoha dalších věcí.

Oproti jiným nevěstincům navíc nezaplatíte vyšší částku, i když jsou prozatím jediné dva v Evropě. Kolik přesně toto potěšení stojí? Dozvíte se vzápětí.

A co nevýhody?

Samozřemě vše, co má klady, má i své zápory. V tomto případě vás může štvát, že tyto umělé ženy jsou pouze pasivní, takže všechnu práci "odmakáte" vy.

Jeden z mnoha pokojů, které nabízí Bordoll

Jak hluboko sáhnout do kapsy?

Jde o to, zda chcete čas trávit s jednou nebo se dvěma pannami a také jak dlouho tam chcete být.

Za půl hodiny s jednou pannou zaplatíte 50 € a se dvěma pannami 100 €.

Za 1 hodinu s jednou pannou zaplatíte 80 € a se dvěma pannami 150 €.

Za 1,5 hodiny s jednou pannou zaplatíte 120 € a se dvěma pannami není k dispozici.

Za 2 hodiny s jednou pannou zaplatíte 150 € a se dvěma pannami 300 €.

Za 3 hodiny s jednou pannou zaplatíte 220 € a se dvěma pannami 450 €.

Za 4 hodiny s jednou pannou zaplatíte 290 € a se dvěma pannami 550 €.

Za 5 hodin s jednou pannou zaplatíte 350 € a se dvěma pannami 650 €.

Za 12 hodin s jednou pannou zaplatíte 650 € a se dvěma pannami 1150 €.

Panny vám také za přirážku dovezou buď do hotelu nebo k vám domů, v okruhu do 100 km. Musíte si ji ale stihnout objednat 5 hodin předem. Zcela diskrétně pak dorazí k vám a vy si můžete užívat tam, kde je vám to nejsympatičtější, třeba si můžete dát trojku se svou partnerkou. Jestliže byste ale rádi vyzkoušeli přímo tento nevěstinec, vězte, že se nebudete nudit. Můžete si totiž vybrat z několika různých pokojů - krásný a luxusní, ale vcelku obyčejný pokoj, bizarní pokoj, nemocniční pokoj s gynekologickým křeslem a nemocniční postelí, černé studio s gynekologickým křeslem, sklepení s matrací, malá třída a mnohé další.

Budete-li jako muž chtít přivést i svou partnerku a dát si s ní trojku, je to možné pouze tak, že si každý z vás zaplatí za pannu, takže ve finále máte čtyřku. Nejlepší v tomto případě je vybrat jednu pannu, která se líbí muži a jednu, která se líbí ženě a prostřídat je, aby se ty peníze využily.

A ženy, zpozorněte! Dokonce i vy si můžete s jakoukoliv pannou užít, ne pouze s tou mužskou! Takže pokud vás lákají lesbické hrátky, nebojte se trochu experimentovat a odvázat se.

Je zaručena kvalita?

Tyto sex dolls jsou vyrobeny z prvotřídního lékařského makromolekulárního silikonu a jsou certifikované ROHS, REACH a FDA. Jejich kůže je na dotek téměř realistická. Obličeje jsou vymodelovány zkušenými sochaři a jejich nádherná prsa budou nezapomenutelným zážitkem pro každého. Klouby těla jsou vyrobeny z umělého multiplexu s nejnovějšími profesionálními technologiemi. Díky tomu se mohou končetiny volně pohybovat a vy si můžete dopřát jakoukoliv sexuální polohu chcete. Panny nemají nepříjemný chemický zápach jako běžné nafukovací panny. Tyto sexuální panny také nejsou pouze k pohlavnímu styku, ale také k análnímu styku nebo francouzským polibkům. Intimní partie jsou velmi věrně napodobeny, a to jak vnějšně, tak vnitřně. Jejich hmotnost se pohybuje od 12 do 53 kg.

Vyzkoušeli byste tento nevěstinec? Dejte nám vědět do komentářů pod článek. Pokud máte raději reálné ženy než ty ze silikonu, zaregistrujte se na sex seznamce a seznamte se s někým online!

[Lil]

Zdroj:

http://bordoll.de/startseite/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.