Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nebojte se sex párty

9.únor 2018
Nebojte se sex párty

Nikdy jste nebyli na žádné sex párty, protože nevíte, co vás tam čeká a jak to celé probíhá? Každému nováčkovi se v hlavě rodí spousty otázek a právě na takových 7 otázek vám přinášíme odpovědi v dnešním článku.

Pokud jste doposud na žádné sex párty nebyli, tak pravděpodobně ani nevíte, jak to tam přesně chodí nebo co od takové akce vůbec očekávat. V hlavě se vám honí možná nějaké otázky, na které byste rádi znali odpověď. My se vám dnes toto téma sex párty pokusíme přiblížit.

Sex párty se často mohou nazývat také play párty (play z anglického slova hrát si). Protože většina takových sex párty není jenom o sexu, pouze o bezduchém zasouvání, ale právě o hraní si, a to s čímkoliv a jakkoliv. Ačkoliv nemají sex párty moc dobrou reputaci a někteří lidé mají za to, že na ně chodí pouze nějací "úchyláci" a podobně, pokud se tato akce uspořádá správně, existují tam nějaká pravidla a lidé je dodržují, pak jde vše hladce a všichni jsou spokojeni. U takových párty se nemusíte obávat žádného nebezpečí. Jejich organizátoři často přijímají přihlášky, určují dress code a určují již zmíněná pravidla, která zaručí, že taková párty bude jak bezpečná, tak sexy. A i když vysoká úroveň kontroly může některé lidi od návštěvy takové akce dokonce odradit, vězte, že organizátoři i účastníci ví, jak zajistit, aby se jim tam líbilo i přes takové nutné zlo.

Odpovědi na otázky bude zodpovídat Daniel Saynt, který založil brooklynský privát New Society For Wellness. Zkratka tohoto podniku je NSFW, což je obecně v angličtině zkratka pro "Not Safe For Work", což ve volném překladu znamená, že byste se na tu konkrétní věc (většinou článek nebo obrázek s erotickým námětem) neměli koukat v práci.

Jaký je přijímací proces?

Myšlenka na nějaký přijímací proces na sex párty ve vás může vyvolat podobný pocit, jako strach, když jste byli děti a ve vybíjené si kapitáni vybírali své týmy. Co když se do toho týmu nedostanete? Vězte ale, že aby bylo zajištěno co největší bezpečí a pozitivní prostředí, nemůže se na takovou párty dostat každý, tudíž ty nejlepší zvolí nějaký postup přijímacího procesu. "Červený signál pro nás je třeba to, když si někdo chce užívat tolik sexu, kolik jenom je možné, a s tolika lidmi, s kolika to je možné," říká Saynt. Pointou těchto párty je prozkoumat svou sexualitu s ostatními stejně zvědavými lidmi, ne nahánět svým nezodpovědným chováním hrůzu.

Uvažujete o tom, že byste se nějakého přijímacího procesu zúčastnili? Saynt odrazuje zájemce od různých hloupostí, které občas někoho napadnou. Například byste si neměli dávat na přihlášku falešné fotografie, protože tam stejně přijdete a každý pozná, že se jedná o podvrh. Pokud vás nepřijmou na jednu sex párty, tak nevyšilujte. Zkusíte to na jiné. Můžete se také pídit po tom, co bylo příčinou a poté se nad tím zamyslet. Myslete ale také na to, že počet účastníků je omezený, takže jste mohli pouze podat přihlášku pozdě a místo již nezbylo.

Nebojte se sex párty

Co bych si měl na sex párty obléci?

Záleží to čistě na tom, na jakou konkrétní akci se chystáte a kdo ji pořádá. Zatímco NSFW požaduje po svých účastnících, aby přišli oblečení celí v černé, ostatní párty mohou být třeba ve stylu Moulin Rouge nebo klidně BDSM. Daný dress code byste měli dodržet. Saynt povzbuzuje účastníky, aby se nevyhýbali vrstvení oblečení. Věci se totiž dají trochu do pohybu až později večer (většinou po několika koktejlech), tak abyste měli co odhazovat. "Také stojí za to, když si s sebou vezmete nějaký župan nebo kimono, abyste nemuseli hned po hrátkách hupsnout do svého oblečení, ale mohli tam jen tak posedávat nebo polehávat a vstřebávat příjemné zážitky," říká Saynt.

Můžu se pouze koukat, jak mají ostatní sex bez toho, abych ho měl já?

Jedna z největších mylných představ o sex párty je ta, že se jedná o nějakou orgii, kde má sex každý s každým, dokud nevysvitne první sluneční paprsek. Ano, takové sex párty opravdu naleznete, ale ty by se rozhodně nedaly pojmenovat jako bezpečné. Nicméně abychom se vrátili k tématu - ne, opravdu nemusíte mít sex, i když se jedná o sex párty. Můžete se pouze koukat a zapojit se třeba při příští návštěvě, alespoň zjistíte, jak to tak chodí. Některé pak koukání na druhé vzrušuje, ale uspokojí se u toho raději sami. Raději si ale pro jistotu zjistěte pravidla sex párty předem. "Je hodně lidí, kteří chodí na play párty a přitom si na nich vůbec nehrají. Jsou tam, aby pozorovali a užívali si tento pohled," říká Saynt. Takové párty také často přitahují exhibicionisty, to jsou ti, kteří chtějí, aby se na ně člověk koukal. A tady se krásně propojít jejich svět se světem voyeurů.

Měli byste se ale vždy ujistit, že páru nevadí, že je sledujete. Můžete to poznat podle řeči těla nebo se zeptejte na rovinu. Jen nebuďte ta děsivá osoba, která sama masturbuje někde v rohu.

Dobře. A můžu mít sex?

Určitě! Nejjednodušší způsob, jak si užít sex, je, když si na párty přivedete osobu, se kterou momentálně spíte (na některých je to dokonce i podmínka, aby se splnil vyvážený poměr můžu a žen). Obzvláště pokud jste v tomto světě nováčkem, bude pro vás pravděpodobně nejjednodušší dorazit s někým známým a rozdat si to s ním přede všemi. Můžete to zkusit i jako pouhé zpestření vašeho společného sexuálního života a bude jen na vás, jestli si to budete chtít užít i s někým jiným, nebo jestli se budete oddávat pouze jeden druhému. A proto pokud vás v dlouhodobém vztahu trápí stereotyp, zkuste trochu rozvířit klidné vody nějakou pěknou play párty, třeba se vám to zalíbí a budete mít o společného koníčka navíc. 

Užili byste si na sex párty?

Co bych měl vědět o pravidlech?

V první řadě byste se rozhodně neměli dotýkat nikoho bez jeho souhlasu. Pokud narazíte na někoho, s kým půjde konverzace hladce a bude se vám zdát, že je mezi vámi nějaká chemie, zkrátka se ho zeptejte: "Rád/a bych si s tebou trochu pohrál/a, nechtěl/a bys jít se mnou prozkoumat ložnice tam nahoře?" Když řekne, že ne, odejděte, nikoho nepřemlouvejte a nebuďte dotěrní. Jestlže páru nebo skupině nevadí, že se na ně díváte, nepočítejte automaticky i s tím, že jim nevadí ani to, že se k nim připojíte. Takováto pravidla jsou klíčová, ať už na sex párty nebo kdekoliv jinde, kde byste se do takových situací mohli dostat.

Play párty, které stojí za návštěvu, si ověří, že víte, jak si říci o sex a často to zařídí tak, že pořádají různé semináře nebo workshopy s návody pro všechny nové členy. Často také podepíšete souhlas s pravidly. Saynt říká, že byste si měli dávat velký pozor na sex párty, které nemají žádná daná pravidla nebo vám neposkytnou pomocnou ruku v těchto záležitostech.

Musím si donést ochranu?

Ano! Vždy si ochranu vezměte s sebou, protože byste ji měli používat vždycky při sexu s neznámými lidmi a je jedno, jestli se jedná o sex párty nebo nějaké barové seznámení. Na většině dobrých sex párty naleznete k dispozici kondomy, lubrikanty a na některých dokonce i hračky, ale nemůžete na to spoléhat. Také mohou dojít nebo vám bude velký/malý, bude z latexu, i když máte na latex alergii apod. Zkrátka vždy buďte připraveni. Pokud chcete být opravdu dobře vybaveni, doneste si i lubrikant. Malé balení se vejde do kapsy a budete mít jistotu, že to bude vždy správně klouzat.

Mohu přijít opilý?

Ne, pokud tedy nechcete být vyhozeni, a to někdy i nadobro. Na některých sex párty je k dispozici alkohol, na těch lepších jsou pak jeho negativní účinky, především intoxikace nebo násilné chování kontrolováno ostrahou. "Jsme tu, abyste se cítili bezpečně," říká Saynt. Určitě si můžete na párty dát jednu nebo dvě skleničky vína, díky alkoholu se uvolníte a vše bude mnohem snažší. Neměli byste tam ale chodit za tím účelem, že se tam ztřískáte do bezvědomí a budete se chovat nevhodně. 

To nejzákladnější jste se o sex párty dozvěděli. Stačí si vybrat, na kterou vyrazíte. Kdy a kde se které konají najdete na internetu, většinou na nějakých diskuzních fórech nebo chatovacích stránkách. A pokud máte odvahu, můžete nějakou uspořádat i vy sami. A kdo by na ni přišel? Můžete pozvat třeba uživatele sex seznamky, tam máte jistotu, že má každý sex rád.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.