Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nejbláznivější sexuální úrazy, které se doopravdy staly

6.únor 2018
Nejbláznivější sexuální úrazy, které se doopravdy staly

Stal se vám někdy nějaký sexuální úraz? Pokud ne, tak máte štěstí, protože někdy nejde pouze o modřiny. Co vše se vám může přihodit? Přečtěte si následující příběhy a neopakujte chyby, které se již jednou staly někomu jinému.

Neopakovat některé chyby může být těžší, než se na první pohled zdá. Někdy se stane nešťastná náhoda, i když si člověk dává pozor, jindy je v zápalu vášně tak velkém, že si troufne i na věci, které mohou být nebezpečné. Doktoři pak na pohotovostech řeší mnoho takových případů a nad některými opravdu zůstává rozum stát.

Když už se vám ale povede si jakkoliv při sexuální aktivitě ublížit, neotálejte s návštěvou lékaře, protože některá zranění mohou mít v budoucnosti vážné následky, i když se vám na první pohled jeví jako banální. Jak bylo řečeno, lékaři se s takovými případy setkávají poměrně často, tak se nemusíte stydět. Navíc nejste jediní na světě, kdo si chce užít sex tak, jak se mu líbí, a že se občas něco přihodí je "riziko povolání". 

Následující příběhy pochází právě z ordinací lékařů, kteří se s nějakým zraněním způsobeným sexuální aktivitou setkali. 

Pálivá omáčka z pekla

"Jednou jsem léčil jednu ženu, na které její partner provozoval cunnilingum ihned po snězení pálivého jídla. Pálivá omáčka zanechala na jejích intimních partiích lehké popáleniny." - Gabe Wilson, M.D., lékař na pohotovosti, jihovýchodní Texas

Dávejte si opravdu velký pozor, co jíte, než se pustíte do intimností, jak vidíte, není radno si s tím zahrávat. To, co jíte, může mít také dopad na to, jak budete "dole chutnat" (u žen), popřípadě jaká bude chuť vašeho spermatu.

Sladká chvilka o samotě

"Jedna žena vtrhla do nemocnice a cítila opravdu velký diskomfort v jejích tříslech. Neustále si přehazovala nohu přes nohu, jako by jí byly 3 roky a ona potřebovala opravdu hodně na záchod. Přijal jsem ji dovnitř, udělali jsme nějaké testy, abychom zjistili důvod její bolesti. Když všechny testy vyšly negativně, pár nám teprve pak řekl, co se stalo. Trávili spolu první víkend sami od narození jejich dítěte. Aby to žena oslavila, zavedla si do vagíny bonbony. Ale jakmile začal její manžel provádět orální sex, bonbony explodovaly a způsobily okamžité podráždění, svědění a pálení. Omyli jsme tedy tuto oblast a nasadili antihistaminika. Žena se úspěšně uzdravila." - David Meyers, M.D., lékař na pohotovosti v Newport Beach v Kalifornii, účastník pořadu Sex Sent Me to the ER (Sex mě poslal na pohotovost) 

Opět apelujeme na to, že by se do žádných otvorů, nemělo zavádět nic, co k tomu není určeno. Do úst bonbony dát můžete, do intimních partií už ne. Nehledě na to, že obsahují samý cukr, takže naruší jejich rovnováhu, tento bonbon měl navíc očividně nějaké skvělé kyselé překvapení uvnitř, které napáchalo pěknou neplechu. 

Ani ženám se sexuální úrazy nevyhýbají

Podvádět se nemá

"Jednou vešel dveřmi mojí ambulace dělník, abych byl konkrétnější, byl to zametač, který si právě užil svou polední přestávku s prostitutkou. Stala se mu přitom ale nemilá nehoda, zlomil si penis. Do ambulance přišel se svou ženou a řekl, že narazil do sloupu elektrického vedení. Tedy to je historka, kterou řekl své ženě. Poprosil jsem tedy jeho ženu, aby z ordinace odešla a on mi v soukromí vše vysvětlil, protože jsem samozřejmě věděl, že lže, protože penis se dá zlomit pouze několika málo způsoby. On se zdárně uzdravil a jeho žena žije v domnění, že se dá způsobem, který jí řekl, zlomit penis." - Robert J. Hartman Jr., M.D., urolog v Lake Forest, Illinois

Pamatujte, že karma vám vždy vše vrátí. Podvádíte svou ženu? Budete trpět. A když to vezmeme obecně, "zlomenina" penisu je pravděpodobně jeden z nejčastějších a nejznámějších sexuálních úrazů, které vás zavedou k doktorovi. Nejedná se sice o zlomeninu kosti, ale i tak je to velmi nepříjemná záležitost, která se často přihodí především při poloze reverse cowgirl (na koníčka obráceně) a podobných polohách.

Co můžete najít v zadní části těla?

"Když jsem byl obecný chirurg, setkával jsem se s některými 'jedinečnými' předměty v konečníku. V jednom případě jsme museli chirurgicky odstranit růžový míček na softball a v jiném zase opravdu hodně velkou bramboru." - Joshua D. Zuckerman, M.D., plastický chirurg v New Yorku

Chápeme, že lidé chtějí experimentovat, a tak zkoušejí opravdu různé věci. Vezměte si ale k tomuto zkoušení raději předměty, které jsou k tomu určené, jinak můžete dopadnout jako tito lidé. Do análního otvoru můžete zasouvat anální kolíky, které narozdíl od dilda (nebo od brambory) mají velkou základnu, takže se vám nestane, že by hračka zaplula a nemohli byste ji vyndat. Experimentovat v anální oblasti můžete například i rimmingem, o kterém jsme vám nedávno přinesli článek, a který je příjemný jak pro ženy, tak pro muže. Navíc je bez toho rizika, že by vám zůstalo něco v zadnici.

Bakterie dělají své

"Přišel ke mně čerstvý student vysoké školy s velmi zajímavě oteklým penisem. Bylo to opravdu hodně a hodně oteklý a naštvaně vypadají penis. Měl na jeho povrchu pár malých odřenin. Po spoustě otázek nakonec přiznal, že mu prováděla orální sex další vysokoškolská studentka s rovnátky. Díky rovnátkům se vytvořily na penisu odřeniny a jídlo a různé bakterie, které na rovnátkách i v ústech jsou, se tyto rány zanítily a neštěstí bylo na světě. Dostal antibiotika a uzdravil se." - Robert J. Hartman Jr., M.D., urolog v Lake Forest, Illinois

I lidé bez rovnátek by si měli uvědomit, kolik mají ve svých ústech bakterií a co se vše může stát. Lidé s rovnátky to pak mají o to horší, že udržovat ústní hygienu je ještě těžší, a navíc mohou svému partnerovi způsobit i takové nepříjemné věci jako odřeniny. Dávejte proto pozor i při takových krásných chvilkách jako je uspokojování druhého orálním sexem.

Muži a jejich sexuální úrazy

Jeden prsten zničí všechny

"Jeden více jak 60letý muž přišel s kroužkem na penisu. Nebyl to ale obyčejný kroužek na penis, byl to snubní prsten. Měl erektilní dysfunkci, měl problémy udržet si erekci, tak hledal rady na internetu. Na něm psali, že si má dát na penis kroužek a že mu to pomůže. On si na sebe vzal snubní prsten místo toho, aby si nasadil kroužek na penis. Vůbec žádná krev se nemohla vrátit z penisu zpět do těla. Všechna tam byla uvězněna, penis byl oteklý a již lehce nekrotický. Lékaři na ambulanci nejprve použili standardní metodu, kterou používají, když se zasekne kroužek na penis, nebyli ovšem úspěšní. Ukázalo se, že je prsten z titanu a na to neměli nic, čím by ho mohli rozříznout. Zavolal jsem tedy do místního klenotnictví. Tam nic neměli. Pak jsem zkusil místní hasiče, ti ale také nic takového neměli. V tu chvíli už jsem se začal opravdu obávat, ale ještě jsem dostal nápad, na který jsem měl odvahu, protože to byla naše jediná šance. Vzal jsem diamantový pilový kotouč a začal jím prsten řezat. Ze tření ale vznikalo velké teplo, takže sestřička musela penis s prstenem chladit. Jak jsme se snažili prsten sundat, zářil oranžově, takže to vypadalo jako prsten z Pána prstenů... akorát na penisu. Ten den jsem se naučil, že se titan nedá ohnout, takže jsme museli udělat ještě jeden originální řez na druhé straně. Muži se penis zahojil perfektně a byl poučen o tom, že s Viagrou bude mít rozhodně lepší výsledky." - Robert J. Hartman Jr., M.D., urolog v Lake Forest, Illinois

Toto nedorozumění se stalo proto, že anglicky se prsten řekne ring a kroužek na penis cock ring. Pravděpodobně proto to staršímu muži nedošlo a stala se z toho skoro až tragédie, protože mu penis mohl odumřít. Měl štěstí, že lékaři zachovali chladnou hlavu a se situací si poradili. I s kroužky na penis si musíte dávat velký pozor na to, abyste si nevybrali malou velikost a nestalo se vám něco podobného, i když odstranit většinou silikonový kroužek je mnohem snažší než titanový prsten.

Dávejte na své zdraví pozor i při sexuálních hrátkách. Jak vidíte, stát se může opravdu cokoliv, stačí chvilka nepozornosti, neuvážené rozhodnutí nebo "malé" nedorozumění, které ale může mít fatální následky. Jestliže nemáte žádného sexuálního partnera, můžete si ho najít na erotické seznamce, kde se můžete pobavit i o bezpečnosti sexu.

[Lil]

Zdroj:

https://www.womenshealthmag.com/sex-and-love/sex-injury-stories

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.