Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak používat anální erotické pomůcky?

19.říjen 2017
Jak používat anální erotické pomůcky?

Co všechno byste měli vědět předtím, než začnete používat anální erotické pomůcky? Dozvíte se v dnešním článku.

Pokud jde (nejen) o první použití análních hraček, existují určité věci, které je třeba mít na paměti. Častým důvodem, proč někdo má negativní první zkušenost, je skutečnost, že do toho vlítne rovnou po hlavě, místo aby postupoval krok za krokem. Experti na sexualitu tvrdí, že je třeba vzít v úvahu, co dělat před, během a po použití análních hraček, když se chystáte je použít poprvé, aby vaše dojmy a zážitky byly co nejzábavnější a nejpříjemnější.

Na co byste tedy vlastně měli dbát při použití análních hraček?

Nastudujte si vše potřebné

Představa úplně prvního použití análních hraček může být skličující. Existuje spousta tabu, báchorek a špatných informací, které mohou lidi zmást a vyvolat strach. Nejdůležitější částí k zajištění příjemného zážitku je vzdělávání se. Dostatek správných informací posílí vaše zkušenosti a poskytnou vám možnost vědět, co očekávat, což je rozhodujícím faktorem toho, jak moc si to užijete. Udělejte si čas na průzkum jakéhokoliv tématu, které vás znejišťuje. Pamatujte, že to není závod. Správné tempo je takové tempo, které vyhovuje vám.

Zkuste to nejdříve sami

Masturbace je často považována za klíčový způsob, jak porozumět svému vlastnímu tělu a svým preferencím, abyste se cítili zmocněni a informováni při experimentování s partnerem. Pokud jde o anální hrátky, je to naprosto stejné. Takové sólo s análními hračkami je jedním z nejlepších a nejpohodlnějších způsobů, jak začít s análním uspokojováním.

Není nic špatného na zkoušení nové anální hračky s partnerem, je to určitě velmi zábavné, nicméně při zkoušení bez partnera budete mít bezpečný prostor pro experimentování. Můžete vyzkoušet různé typy produktů, pokusit se o různé možnosti uspokojení svých potřeb, ba dokonce budete mít možnost zastavit a začít, kdykoli budete chtít, aniž byste museli navigovat (někdy i komplikovaně) vstupy a výstupy při sexu s partnerem.

Vaše první zkušenost s anální erotickou hračkou může mít za následek některé překvapivé pocity. Při zkoušení o samotě budete mít příležitost být osobou způsobující si slast a zároveň si užívat tu senzaci, což je velmi užitečné, když nakonec přidáte další osobu do mixu.

Dbejte na hygienu, ta je klíčová

Když přijde na hygienu, vaše rozhodnutí o čištění ve skutečnosti závisí na tom, jak dobře znáte své tělo, zejména tedy trávicí systém. Přeci jen si budete něco zasouvat do konečníku a někteří lidé dávají přednost tomu se nejdřív umýt, než se pustí do análních hrátek. Pokud jste ve spěchu, můžete pro rychlé čištění použít třeba dětské ubrousky nebo ubrousky, které neobsahují alkohol. Další možností snadného čištění je se jít umýt do koupelny 30-60 minut před tím, než začnete s análními hrátkami. Vyprázdněte svá střeva a umyjte anální oblast obyčejným mýdlem a teplou vodou. Hypoalergenní dětské ubrousky jsou skvělou alternativou.

Chcete-li provést další opatření, můžete použít klystýr. Pro nejlepší zážitek použijte jakýkoli typ klystýru 1 až 2 hodiny před análním sexem. Můžete vyzkoušet opakovaně použitelný klystýr nebo pouze na jedno použití (k dispozici v každé lékárně).

Po sexu můžete opět využít dětských ubrousků k očištění konečníku nebo si dát koupel. Je třeba také poznamenat, že se v konečníku nachází specifické bakterie, které by neměly být sdíleny, důkladně tedy umyjte své hračky v horké, mýdlové vodě. V tomto případě je ještě nutno poznamenat, že byste se neměli při sexu dotýkat vagíny a konečníku stejnou rukou, ani byste neměli používat stejnou hračku pro oba vstupy. Konečník a vagína jsou dva odlišné ekosystémy, nebylo by proto dobré šířit bakterie z konečníku do vagíny. To by zcela jistě dokázalo v ženských intimních partiích nadělat neplechu.

Vyberte si typ hračky

Při rozhodování o tom, jaký typ anální hračky je pro vás nejlepší, věnujte určitý čas a pozornost využití, které vás nejvíce zajímá. Rovněž stojí za to pochopit základní rozdíly mezi různými typy análních produktů.

Anální kolíky

Existuje mylná představa o tom, že anální kolík je používán pouze jako nástroj pro přípravu na anální sex. Anální kolíky jsou ale úžasné erotické hračky samy o sobě. Jednou z klíčových výhod je to, že vám umožní soustředit se na jiné erotogenní zóny, zatímco budete mít kolík v sobě. Ve skutečnosti by pohodlně umístěný anální kolík neměl být tlačen nebo vysouván, dokud hrátky neskončí.

 Existují různé velikosti a materiály análních hraček, obojí byste měli při výběru zvážit

Anální kolíky usnadňují sexuální potěšení, protože vyvíjejí tlak na erotogenní zóny a vytvářejí tak pocit plnosti. Pokud jde o sex, tlak je značně podceňován a zastíněn pohybem "dovnitř a zase ven". Ve skutečnosti je tlak to, co umožňuje mnoha lidem vyvrcholit a zažít nádhernou slast, jak vaginálně, tak análně.

Když začínáte, vyzkoušejte něco o velikosti prstu, co se snadno zasune. Zároveň vybírejte podle tvaru - ideální jsou tvary slzy a žárovky s úzkou základnou, která se rozšiřuje, pro pohodlné uchycení mezi hýžděmi.

Anální kuličky

Narozdíl od análních kolíků - které jsou určeny jen pro vstup a pobyt v konečníku - anální kuličky byly navrženy tak, aby stimulovaly vnitřek těla a pohybovaly se dovnitř a ven ze zadku. Kuličky se zasouvají do konečníku postupně a vytvářejí smyslný pocit plnosti. V závislosti na požadovaném efektu jsou potom vytaženy různými rychlostmi. Když jsou kuličky odstraněny, působí na citlivé nervové zakončení svalu. Tato stimulace vytváří řadu příjemných pocitů, jako je masáž svalů.

Pokud chcete vyzkoušet anální kuličky, zvolte pro začátek něco malého a postupně se propracujte k větším kuličkám, jakmile si zvyknete na jejich použití a zároveň se budete cítit pohodlně.

Zvažte velikost hračky

Při výběru hračky je velmi důležité zvážit velikost, obzvlášť pokud se rozhodnete pro anální kolík, protože se liší velikostí v závislosti na vaší úrovni zkušeností a potřeb. Začněte s menšími produkty a pomalu se propracujte k větším velikostem. Může to trvat týdny nebo měsíce, dokud nenarazíte na vaši hranici. Pokud se nebudete cítit pohodlně, vraťte se k velikostem, které příjemné byly.

Buďte opatrní

Vzhledem k tomu, že anální kolíky a kuličky si můžete užívat bez použití rukou, měly by mít vždy rozšířenou základnu. V opačném případě existuje značné riziko, že výrobek bude klouzat příliš hluboko do konečníku a cestovat do tlustého střeva, což může způsobit vážné ublížení na zdraví. Rozšířená základna zabraňuje úplnému zasunutí hračky a umožňuje snadné vytažení.

Nikdy nezapomeňte na lubrikant

Ať už se jedná o jakýkoliv druh análních hrátek, je nezbytné používat lubrikant. Konečník neprodukuje přirozený lubrikant jako vagína, takže budete potřebovat trochu pomoci. Vzhledem k tomu, že kolík může zůstat v těle delší dobu, měli byste vždycky používat dostatečné množství lubrikantu, abyste zajistili snadné a příjemné vyjmutí kolíku.

Zamyslete se nad materiály

Toto je časté téma, nad kterým lidé neuvažují v závislosti na jejich pohodlí nebo na ceně pomůcky, ale je důležité, abyste při výběru anální hračky zvážili její materiál. Vyvarujte se výběru hraček z nekvalitních materiálů, včetně ropných produktů, které mohou podráždit anální kanál. Vždy kupujte výrobky, které jsou bezpečné pro tělo, hypoalergenní, bez latexu a bez ftalátů.

Různé materiály mohou také poskytnout různé typy pocitů.

Existuje spoustu způsobů, jak si užít anální hračky

Jak jsme již zmiňovali, mezi lidmi koluje mylná představa, že anální kolíky slouží jen jako zahřívací kolo pro anální styk. Samozřejmě mohou být, ale nemusí. Mohou totiž být i hlavní atrakcí. Můžete je nosit jako součást své masturbační rutiny nebo dokonce během rande na veřejnosti. Během klasického sexu jej může nosit každý z partnerů nebo během celého intimního času tráveného společně. Nejlepší na análních kolících je skutečnost, že je může používat každý bez ohledu na věk, pohlaví nebo sexuální orientaci.

Chtěli byste experimentovat s análními hračkami, ale nemáte s kým? Na seznamce můžete najít spoustu lidí, kteří hledají to stejné, co vy. Stačí se jen zaregistrovat a hledat!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.