Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co byste měli vědět při používání erotických hraček

19.červen 2017
Co byste měli vědět při používání erotických hraček

Vlastníte nějakou erotickou hračku? Jestliže ano, měli byste si přečíst tipy, které by mohly být v některých situacích k nezaplacení. Většinou si svou chybu nebo nevědomost uvědomíme, až když se něco stane...

Pryč je ta doba, kdy sexuální pomůcky byly jedno z největších tabu společnosti a kdy jste museli jít do té nejhorší části města, abyste si nějakou pořídili. Obchody s erotickými hračkami v dnešní době najdete vyloženě uprostřed měst (ano, vím, o čem mluvím, nad jedním takovým obchodem bydlím) a nikomu to nepřijde divné. Internet se také jen hemží různými sexshopy, ve kterých navíc můžete nakupovat skoro anonymně. To vše (a nejen to) donutí mnohem více lidí, aby si nějakou tu pomůcku nebo hračku koupili. Nemusíte mít žádné zkušenosti, když si budete první hračku kupovat, ale vždy je dobré mít na paměti pár tipů, na které byste měli myslet. Tyto tipy přichází od samotných uživatelů erotických hraček, kteří se o ně s vámi podělí.

Před cestováním vždycky vyndejte baterky

Napadlo by vás to? Přiznejte se... Slečnu Janu to bohužel také nenapadlo, a tak se součástí jejího života stal tento nezapomenutelný zážitek.

"Jela jsem na několik měsíců do Ameriky a samozřejmě jsem si s sebou vzala i svůj vibrátor. Již v minulosti jsem si ho několikrát brala s sebou a nebyl žádný problém, ale tentokrát jsem spěchala, abych stihla svůj let, a tak jsem si ho dala do příručního zavazadla. A navíc jsem nevyndala baterky. Nevím přesně, co bylo příčinou, ale začal vibrovat zrovna ve chvíli, kdy jsem čekala ve frontě na letištní kontrolu. Neskutečně mě to vyděsilo, ale na druhou stranu jsem byla opravdu ráda, že se to stalo ještě ve frontě a ne přímo při kontrole. To by byl teprve trapas!"

Dražší neznamená lepší

Tato věta platí v mnoha případech, a to nejen u erotických hraček. Problém je ten, že ne vždy, a člověk pak neví, jak to rozlišit. Stejně jako paní Lenka, která má doma hodně drahý vibrátor, ale...

"Na jedné akci, kde hlavním tématem byly erotické hračky, jsem si pořídila opravdu hodně drahý vibrátor. V minulosti jsem vždycky používala jen vibrátory, které stály maximálně tisíc korun. Říkala jsem si, že tenhle mě musí naprosto dostat a budou s ním ty nejlepší orgasmy. Ale spletla jsem se, byl to nejhorší vibrátor, co jsem kdy vyzkoušela. Do dnešního dne je mým nejoblíbenějším vibrátorem ten, který jsem dostala naprosto zdarma zase na jiné akci."

Baterky mějte vždy při ruce

Už víte, že byste je při cestování měli vyndat. Ať už se ale nacházíte v pohodlí vašeho domova nebo někde na cestách, vždy byste měli mít po ruce několik náhradních baterek. Doma pak i více variant - jak často se vám stane, že se ani nepodíváte, jaké patří zrovna do vašeho vibrátoru nebo jiné pomůcky na baterky? Většinou do nich patří baterky AAA nebo AA, ale najdou se i takové hračky, do kterých patří baterky do hodinek LR44 (například Emojibátor). Teď už ale k příběhu, který se stal paní Tereze a může se kdykoliv stát vám, pokud nebudete řádně připraveni.

"Baterky! Rozhodně se vždycky ujistěte, že máte spoustu baterek do zásoby, a to všech různých velikostí. Protože pak je obtížné vysvětlovat dětem, proč nemají svoje baterky v jejich hračkách nebo v ovladači na Xbox. A po tom, co jste ty baterky už použili pro své vlastní potřeby... Není zrovna dvakrát nejlepší, abyste jim je vraceli zpátky... Je to divné."

Co všechno víte o erotických pomůckách?

Nikdy nevzdávejte experimentování

Když vzdáte experimentování, jako byste se vzdali poloviny svého života. Nepřijdete na nic nového, nečekají vás nové pocity, ani nové zážitky. Proč si všechno tohle odpírat? Krásně to vystihla paní Andrea.

"Nikdy jsem nebyla moc na experimentování. Neměla jsem třeba nějak potřebu si něco strkat do zadku. Ale víte co? Nakonec to není zas tak špatné, když to v tom zadku mám." 

Nepředpokládejte, že všichni ví, že místo nočního stolku máte "sexuální" stolek

Také máte místo "klasického" nočního stolku spíše stolek nacpaný sexuálními pomůckami? A děláte si ohledně toho nějaké starosti nebo ne? Slečna Sandra to moc neřeší...

"Zjistila jsem, že někteří lidé vyvádí ohledně sexuálního stolku mnohem víc, než já. Můj mladší bratr zrovna chvíli bydlel u mě doma a moji přátelé se mě ptali: 'Řekla's mu, aby neotvíral tvůj noční stolek?' Řekla jsem, že ne, protože, jak doufám, má dost mozku na to, aby to nedělal. A taky možná nějaký cit pro to. A kamarádka řekla: 'No, možná, že nemá!' Načež jsem jí odpověděla: 'No, jestli má, tak si uvědomí, že jsem dospělá, 27letá žena.' Popravdě nechápu to, jak se všichni bojí mluvit o sexuálních pomůckách. Všichni jsme dospělí, ne? No, každopádně, tahle záležitost ohledně sexuálního vybavení mě naučila, že jsou stále někteří dnešní dospělí divní ohledně sexu, a to i přes jejich věk a mladou dobu - přecijen, jsme jiná generace než naši rodiče."

Musíte vědět, jak je správně čistit

Při pořízení sexuální pomůcky je toto naprostý základ. Většinou najdete přesné informace na příbalových letácích, velká část lidí je ale nečte a někdy i rovnou vyhodí. Jestliže si s čištěním vaší pomůcky nevíte rady, přečtěte si náš článek o správné péči o sexuální pomůcky, který je navíc rozdělen podle jednotlivých materiálů. Paní Kamila vás seznámí se svými vlastními zkušenostmi.

"Hračky z tvrdých plastů je mnohem jednodušší desinfikovat a čistit oproti ostatním materiálům. Nedávejte je ovšem do myčky nádobí. To jsou všechny důležité věci, které jsem se naučila, když jsem byla znuděná žena v domácnosti."

Nesdílejte je

Je možné sdílet erotické hračky se svým partnerem. Ale co kamarádi/kamarádky? Jaký na to máte názor? Názor paní Heleny je jasný.

"Když jsem byla na vysoké škole, přespala u nás moje kamarádka. Nechala jsem ji spát v mojí posteli, protože jí nebylo dobře, a já jsem spala na gauči. Zapomněla jsem ale, že jsem si jeden z vibrátorů nechala pod polštářem... Ano, použila ho... A ne, nepřišlo jí na tom vůbec nic divného... Možná i to je důvod, proč naše přátelství nevydrželo poslední rok vysoké."

Zapamatujte si dobře tyto rady, protože nikdy nevíte, kdy se podobné situace stanou právě vám. A pokud jestě žádné erotické pomůcky nebo hračky nemáte, ale rádi byste měli, můžete se porozhlédnout ve kterémkoliv větším městě, jistě najdete erotické krámky po celé republice, od Karlových Varů až po Ostravu.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.