Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Emojibátor - jak se ovoce stalo sexuální hračkou

4.květen 2017
Emojibátor - jak se ovoce stalo sexuální hračkou

Předpokládáme, že jste o emojibátoru ještě nikdy neslyšeli, není divu. Nejedná se o žádnou klasiku, ba naopak je žhavou novinkou posledních měsíců. Že lidé vymyslí všechno si dokazujeme neustále, takže ani dnešek s emojibátorem nebude výjimkou.

Lidé, kteří trochu umí anglicky nebo se dobře vyznají ve světě internetu mohou teoreticky trochu tušit, co by emojibátor mohl představovat. Zjednodušeně řečeno se jedná o erotickou hračku ve tvaru zeleniny (resp. tedy ovoce, protože lilek je ve skutečnosti ovoce, ačkoliv to mnoho lidí neví). A proč právě tohle? Emoji, česky čteno emodži, jsou v podstatě smajlíci, které používáte kdekoliv na internetu. Nejedná se pouze o obličeje, ale i o celé postavy, zvířata, všemožné věci, jídlo, zkrátka cokoliv vás napadne. A tak někoho napadl i lilek, což se v internetovém světě ujalo jako symbol pro pánské intimní partie. Toto emoji sice bylo vymyšleno již v roce 2011, teprve ale v lednu 2016 se stalo velmi populární díky sociálním sítím.  -bátor na konci je trochu pozměněná část slova vibrátor. Takže už je asi každému jasné, jak bude tato hračka vypadat a k čemu bude sloužit. Abyste měli představu, emoji lilku vypadá takto: eggplant a výsledný produkt se opravdu od ikonky moc neliší.

Jak emojibátor vznikl?

Ke vzniku emojibátoru se váže opravdu vtipná historka v podobě nočního vtipu. Vděčíme za něj zakladateli, který se skrývá pod jménem Jamie Jandler. Není to jeho pravé jméno, to si raději nechává pro sebe, protože nechce, aby když si jeho osobu někdo vyhledá na Googlu, byl emojibátor to jediné, co najde. Budeme to tedy respektovat (nic jiného nám ani nezbývá). Jandler se narodil na Long Islandu ve státě New York a navštěvoval University of Delaware, kde studoval obchodní management. Jeho osud byl ale trochu spletitý, a tak se následně usadil ve Filadelfii, kde se zabýval technologiemi, zatímco se snažil rozjet svou hudební kariéru. Rozhodně neměl v plánu být králem rychle rozvíjející se erotické hračky inspirované emoji.

Jandler a jeho obchodní partner, Kristin, založili malou společnost, která vyprodukovala 1000 12cm vibrátorů a několik tiskových zpráv na konci srpna 2016. Jedna z těchto zpráv, konkrétně ta z Cosmopolitanu, zaručila, že se 1000 emojibátorů vyprodalo před koncem září. Před koncem dalšího měsíce jejich činnosti prodali dalších 1000 kousků, tentokrát už jen díky své webové stránce. Poté uzavřeli maloobchodní smlouvu s Muzeem sexu v New Yorku (New York's Museum of Sex) a prodejcem sexuálních hraček Good Vibrations. Díky Díkůvzdání vydali dokonce i další emojibátor, tentorkát ve tvaru chilli papričky, který je trochu větší. "Je trochu více zakřivená," řekl o ní Jandler.

chili pepper emojibator

Emojibátor se nestal předmětem mnoha průzkumů trhu nebo hlubokého zkoumání spojitosti mezi humorem a sexem. "Prostě jsem chtěl jen začít nějaké nové podnikání," říká Jandler. "Narazil jsem na ten nápad díky brainstormingu, který jsme pořádali online pozdě v noci a z počátku jsem to opravdu myslel jako vtip. Mělo to ale ohlas, a tak jsem si řekl, že by to mohlo mít dobrý virální potenciál. A myslím, že jsem se nemýlil." To se opravdu nemýlil, protože se jejich výrobků prodalo desítky tisíc kusů.

Poté se Jandler a jeho partner spojili s čínským výrobcem na stránce alibaba.com, který již měl zkušenosti s výrobou a prodejem kvalitních erotických hraček. "Upravil jsem formu, která už existovala a pracoval jsem s opravdu výborným výrobcem erotických hraček," vysvětloval. Tímto to ale pro jeho firmu očividně nekončilo. Nechal se slyšet, že má ještě větší plány.

"Nyní čelíme výzvě, kde se snažíme lidem změnit pohled jak na sexuální pomůcky, tak na masturbaci obecně a dokonce i celkové chování lidí ohledně těchto intimních věcí," prozradil Jandler. Dodává: "Naším posláním je destigmatizovat masturbaci a podporovat zdravou sexualitu. Nemyslíme si, že by se sex měl brát pořád vážně. Takže budeme dále vyrábět produkty, které jsou jak intimní, tak trochu vtipné."

Vzhled a funkce

Eggplant emojibátor je vyroben z vysoce kvalitního a bezpečného lékařského silikonu, zároveň se nemusíte bát vody (klidně si ho můžete vzít do vany, sprchy a dokonce i do bazénu), protože je voděodolný. Navíc neobsahuje ftaláty. Materiál je na dotek velmi hladký, sametový a "nesbírá" nečistoty jako některé jiné hračky. Můžete si nastavit 10 různých vibrací jednoduchým klikáním na "stopku" k dosažení té nejlepší rozkoše. Na délku se pyšní 12,3 cm a na šířku 3 cm. Tato hračka se nenabíjí, ale pohání ji baterie, konkrétně ty s názvem LR44, které zakoupíte kdekoliv za pár korun a běžně se dávají do hodinek. Mohlo by se zdát, že díky tomu nemůže mít žádný výkon, ale vibrace jsou k dosažení orgasmu naprosto dostačující. Objednat si ho můžete z oficiálních stránek a poštou přijde až k vám domů v diskrétním balíčku. Je poskytnuta záruka jeden rok od nákupu.

Uvedené informace platí i pro emojibátor ve tvaru chilli papričky, tedy kromě rozměrů, protože vzhledem k tomu, že má tělo více zakřivené, je o maličko menší na délku. Co chybí na délce ale naopak vyvažuje šířkou. Můžete se těšit z rozměrů 12 cm na délku a 3,2 cm na šířku.

K eggplant emojibátoru si můžete přikoupit i speciální cestovní pouzdro, měla by se do něj ovšem vejít i paprička. K lilku ale bude vzhledem ke své barvě pasovat trochu lépe. Dříve byla k dostání i trička s mottem, ale ta na stránkách bohužel již nenajdete.

Eggplant emojibator v pouzdře

Lilek i papričku si můžete pořídit za stejnou cenu 32 dolarů (zhruba 790 Kč), což není nějaká přemrštěná cena a už vůbec ne když se vyrábí z lékařského silikonu. Pouzdro pak vyjde na 7 dolarů (170 Kč). 

Nevýhody

Některým lidem může být nepříjemné vysoké bzučení, které hračka vydává, když vibruje. Za další nevýhodu označují někteří to, že než se vibrátor vypne, musí se projet všechny zbývající vibrační programy, což v některých situacích není zrovna to, co člověk potřebuje... Někteří lidé (především ti náročnější) by také ocenili větší sílu vibrací.

A motto tohoto originálního výrobku? Jak jinak, než také originální: "Go f*ck yourself. Literally."

Emojibátor v sobě kombinuje uspokojení i velkou dávku humoru, se kterým autor výrobek vymýšlel. Takovýchto originálních erotických hraček moc nenajdete, takže pokud máte rádi neotřelost a jste fanoušci emojis, určitě by vám doma neměl emojibátor chybět. Sice ho nepořídíte v žádném českém městě, ale dnes není problém něco objednat z druhé strany zeměkoule.

[Lil]

Zdroj obrázků:

https://emojibator.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.