Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nalezněte mužské erotogenní zóny!

27.září 2017
Nalezněte mužské erotogenní zóny!

Ačkoliv se může zdát, že je tento článek určen především ženám, není tomu úplně tak. I muž by měl vědět, kde se nacházejí jeho erotogenní zóny, aby mohl svou partnerku správně nasměrovat, když si nebude vědět rady nebo bude tápat, jak ho potěšit či vzrušit. Váš sexuální život už nebude nudný!

Mnoho žen se plete v tom, že si myslí, že pokud chtějí uspokojit muže, musí se nutně soustředit na jeho penis nebo varlata. I ty se samozřejmě počítají mezi erotogenní zóny, nicméně muži jich mají o mnoho více.

Je nutno říci, že každému se líbí něco jiného, takže možná se právě tomu vašemu partnerovi nebude líbit laskání nějakého konkrétního místa uvedeného ve článku. Můžete zkusit další anebo ještě lépe - přijít samy na to, kde se právě jeho erotogenní zóny nacházejí. Když uděláte podrobný průzkum jeho těla, určitě na to přijdete a nebude vás to stát ani tolik práce. Můžete to brát jako pěknou předehru nebo jen jako součást mazlení u filmu, to už je na vás (a také to záleží na tom, kde zrovna budete zkoumat). 

Je dobré vědět, co na muže "platí", dost vám to usnadní práci, když ho budete chtít pořádně rozpálit - kdekoliv. Pojďte se tedy dozvědět něco o 5 místech na mužském těle, které se dají označit jako nejčastější erotogenní zóny u mužů.

Perineum

Tápete, co to je perineum nebo kde ho najít? Nemusíte, prozradíme vám to. Jedná se o část mezi konečníkem a šourkem, česky se nazývá hráz. Tato erotogenní zóna se tedy nachází blízko pohlavních orgánů, tudíž si její zkoumání a laskání nechte raději do ložnice. Pro mnoho mužů představuje perineum třetí nejcitlivější místo na těle, hned po penisu a varlatech. Asi i proto je v této oblasti mnoho mužů lechtivých a hrátky s touto oblastí v podstatě ani nepřipadají v úvahu. Pokud ho tedy nepřesvědčíte, že z lechtivých pocitů se mohou stát pocity slasti. Nepoužívejte kvůli tomu ale násilí, to by mohlo celou atmosféru zkoumání zkazit. 

Perineum můžete stimulovat mnoha různými způsoby. Můžete na něj jemně tlačit prsty nebo ho opatrně třít. Můžete ho také jemně lechtat (když to muž ustojí) a nebo trochu přitlačit, abyste zamezili lechtajícímu pocitu a navodili spíše ten smyslný. Vše dělejte zpočátku raději jemně a opatrně, protože i když se jedná o část, na kterou si muži sedají, když jezdí na kole, tudíž vydrží hodně, musíte nejprve pořádně otestovat, co se mu líbí a co už ne.

Anus

Ne každá žena si chce hrát s mužským konečníkem a ne každý muž chce, aby to žena dělala. Pokud jste ale oba otevření k troše experimentování (což není vůbec na škodu!), můžete začít. Pravdou totiž je, že mužský konečník obsahuje hodně nervových zakončení, která když budete stimulovat, budete díky nim schopné svého muže opravdu neskutečně potěšit. Anus rozhodně patří mezi erotogenní zóny, které byste měly brát v potaz!

Můžete začít malými krůčky, nemusíte do toho jít hned naplno. Nejprve se můžete rukou přibližovat po jeho půlkách blíž a blíž k jeho řitnímu otvoru. Prstem nebo dvěma se k němu dostat a jemně kroužit okolo. Teď je ten nejvhodnější okamžik, abyste zjistili mužovu reakci. Zdá se, že se mu to líbí? Pak můžete trochu přitlačit. A znovu dávejte pozor, jaká bude jeho reakce. Jestliže se opět zdá, že se mu to líbí, dělejte to tak několik minut, než se zase posunete dál. Pokud chcete zkusit ještě víc, můžete do něj zkusit zasunout jeden prst (pozor na nehty, raději si je předem ostříhejte). Buď použijte svoje sliny nebo lubrikant. Klíčem k této erotogenní zóně je především to, že dáváte dobrý pozor, zda se to muži líbí nebo ne a podle toho se chováte.

Mnoha ženám se do toho nechce, protože mají konečník za něco špinavého. Pokud chcete mít opravdu jistotu, že toto místo bude čisté, vykoupejte se spolu a umyjte mu řádně celé tělo sama podle vašch představ nebo si zahrajte na učitelku správné hygieny a pěkně ho dirigujte. A to nebude tušit, co ho bude čekat za chvíli.

Jakou erotogenní zónu zkusíte jako první?

Krk

Dostali jsme se k erotogenní zóně, která není u intimních partií a tudíž se jí můžete věnovat i při jiných činnostech, třeba koukání na televizi, vaření (pozor na spálení sebe i jídla),... Jen musíte správně odhadnout, při kterých činnostech je toto rozptýlení už moc rozptylující - když kvůli vám vášnivý hráč prohraje hru nebo se nemůže soustředit na práci, kterou má za pár hodin odevzdat hotovou - to vám zrovna nepoděkuje. Najděte nějakou chvilku, kdy jste oba v dobré náladě a máte čas. Krk by lidé rozhodně neměly podceňovat, protože jak ten ženský, tak i ten mužský, jsou velmi citlivé. Pokud vás už někdy někdo líbal na krku, určitě víte, o čem mluvíme. Navíc se na krk nemusí pouze líbat, ale můžete vymyslet i spoustu jiných druhů stimulace, které vašemu partnerovi budou příjemné:

  • Líbání - Asi není, co dodat.
  • Lízání, olizování - Toto jsou způsoby, které vašeho muže rozpálí ještě víc než líbání.
  • Sání - Každý měl někdy cucflek a každý někdy nějaký udělal... Je pouze na vás, jak moc budete sát, když to uděláte opatrně, nemusí ani žádný vzniknout. A kdyžtak se alespoň snažte, aby se dal schovat pod tričko.
  • Kousání - Dobrý způsob, jak ukázat vaši vášeň. Některé muže to neskutečně vzrušuje. Opět se ale držte v určitých mezích a nebuďte moc hrubé.
  • Lechtání - Nemusíte používat pouze vaše ústa nebo jazyk, abyste krk stimulovaly, zkuste také vaše prsty. Opravdu jemně jezděte vašimi prsty po jeho krku, uvidíte, že bude mít z tohoto skvělého pocitu minimálně husí kůži.

Ušní lalůčky

Ušní lalůčky představují celkem profláklou erotogenní zónu jak u mužů, tak u žen. Někteří lidé nemají ušní lalůčky, ale to nevadí, můžete jim stimulovat dolní část ucha. K dráždění této erotogenní zóny můžete použít všechny způsoby uvedené o odstavec výše. 

Hlava

Nejedná se o celou hlavu, ale o kůži na vrcholku hlavy, kde rostou vlasy. Opět stimulací této erotogenní zóny můžete potěšit ženy, i muže. Nejlepší je rozhodně masáž, při které různými tlaky masírujete pokožku hlavy. Mimo to, že je vzrušující, také je to velmi uvolňující, proto se masáž hlavy používá nejen při hrátkách s erotogenními zónami. Mnoho lidí se těší ke kadeřnici z jediného důvodu - protože většina z nich tuto masáž provádí a vy si pak připadáte jako v sedmém nebi. Dále se můžete pokožky hlavy jen tak různě dotýkat, škrábat ji (jemně) nebo si hrát s vlasy, protože tah vlasů na pokožku působí také. Navíc většinu z toho můžete dělat i na veřejnosti a nikomu to nebude připadat divné nebo nevhodné. Má to i další plus, všemi těmito technikami prokrvujete pokožku hlavy a lépe pak porostou vlasy. Jestliže váš partner vlasy nemá, můžete krom výše zmíněných věcí také hlavu líbat.

Zkoumejte důkladně tělo vašeho partnera nebo partnerky, dejte si čas na to, abyste zjistili, co se mu opravdu líbí. Můžete se ho samozřejmě i zeptat, ale nebudete z toho pak mít takovou radost, jako když to místo objevíte sami. Kdo ví, třeba se jednou seznámíte se ženou nebo s mužem, který sám nebude vědět, co se mu vlastně líbí a budete na to muset společnými silami přijít. Určitě při tom vezměte v potaz těchto 5 erotogenních zón.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.