Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak na deep throat

6.únor 2017
Jak na deep throat

Ve článku "Jak přinést to nejlepší orální uspokojení svému partnerovi" jsme dali ženám pár rad, jak muži "dopomoci" k maximálnímu uspokojení pomocí orálního sexu. Do orálu spadá i deep throat, který mnoho žen nechce provádět. Ale je opravdu čeho se bát? Zkuste naše rady a uvidíte...

Mužům (stejně jako ženám) se v hlavě rojí spousty myšlenek a to hlavně během doby, kdy jsou v sexu pasivní, což znamená třeba právě při kouření. Takže řekněme, že právě orálně uspokojujete svého partnera, když se akce dochýlí ke zdárnému konci, spolknete nebo vyplivnete jeho semeno a pak mezi mazlením a polibky (a to si piště, že i po orálu by vás měl líbat!) ho napadne myšlenka... 'Orál zvládá skvěle, jaký by byl asi takový deep throat? Cítit svůj penis hluboko v jejím hrdle...' A pokud tyto myšlenky vysloví nahlas... Je nám jasný průběh vašeho myšlení, jestliže jste to nikdy nezkoušely.

Celé vaše tělo je najednou napjaté. Vždyť ani vlastně nevíte, jestli to umíte! Zkuste se ale uvolnit a popřemýšlejte. Vzhledem k tomu, že jste ho právě vykouřily, tak o to pravděpodobně nežádá hned teď. A kdyby ano, tak řekněte, že chcete čas, to přeci musí pochopit, přecijen to není zrovna jednoduchá "disciplína". Nikdo se nenarodil s tím, že deep throat ovládá. Pro to, abyste ho dokázaly zvládnout jako šampiónky, se musíte nejdříve dozvědět, jak správně na to. Proto jsme pro vás připravili 4 tipy, které vám ve vaší cestě pomohou. Ale před tím si musíte zapamatovat jednu věc. Deep throat nezvládnete z minuty na minutu. Chce to trochu přípravy a čas. Nebuďte na sebe tvrdé a přísné, zvládnete to časem!

A vysvětlení pro prozatím nezasvěcené: Deep throat je orální sexuální praktika, kdy má žena partnerův ztopořený penis v puse a hluboko v krku. Protože se penis dotýká měkkého patra a ten spustí dávivý reflex, je pro většinu žen tuto praktiku nemyslitelné zvládnout napoprvé. Nutné také podotknout, že penis musí být dostatečné dlouhý.

Vše je o praxi

Nenechte se zmást pornem. V pornu "mladá nevinná školačka", která má sex poprvé v životě, zvládá tuto praktiku na jedničku. Ale v reálném životě to takto nefunguje. Ženy v pornu jsou profesionálky a dostávají za tyto "těžší" praktiky zaplaceno nemálo peněz.

S praxí vám pomůže váš přítel nebo kamarád s výhodami. Nebo tedy by vám měl pomoci, protože víte jak... Bude to jeho penis, který budete sát a když nebude spolupracovat, mohlo by se třeba omylem něco přihodit. No a také samozřejmě touží po tom, abyste se k deep throatu dopracovali. Takže ano, spolupráce jasná. A teď jak na to:

Nedělejte vše najednou. Vše pěkně postupně. Uvolněte se a vložte si jeho penis do pusy tak, abyste se hlavně cítily pohodlně. Jinak na tom není nic těžkého - hlavně být uvolněná. Jazyk zůstává relaxovaný, nepohybujte s ním, ani se nesnažte sát, kouzlo spočívá v pohybu hlavou a dráždění žaludu hltanem. Kromě cvičení s reálným penisem můžete použít buď vibrátor, dildo nebo třeba kartáček. Je nám jasné, že vás může napadnout i banán, ale ten na cvičený vhodný není, protože je křehký a může se zlomit nebo vám uvíznout jeho kousky v krku a můžete se začít dusit. Nikdo asi nechce mít za příčinu smrti: Zemřela při předstírání deep throatu se zralým ovocem. Takže se držte raději reálných penisů a "tvrdších" věcí.

Zbavte se dávivého reflexu

Lidé nejsou stvoření pro to, aby si do svého krku strkali penis, tudíž se pravděpodobně budete potýkat s jistou komplikací a tou je dávivý reflex. Není to vyloženě proto, že by na to lidské tělo nebylo stavěné, protože tento reflex má za hlavní úlohu ochránit tělo před udušením. No a deep throat je vlastně takové permanentní dušení... Určitě znáte ty děsivé příběhy některých žen, které se svému partnerovi vyzvracely na penis. To byl přesně tento reflex a chtěl jim v podstatě zachránit život! 

Neházejte ale flintu do žita, existuje samozřejmě způsob, jak svůj dávivý reflex "trénovat". Jak je zmíněno již v odstavcích výše, praxe pomocí vibrátoru nebo kartáčku vám může pomoci. Další velmi populární metoda je trochu netradiční. Proti dávivému reflexu se dá bojovat i zmáčknutím nebo štípnutím kůže mezi palcem a ukázováčkem. Nevím, jak to přesně funguje, zda jsou zde nějaké akupunkturní body nebo se jedná pouze o odvedení pozornosti, ale hlavně, že to funguje. Podobných účinků dosáhnete, i když dáte ruce v pěst. Některé ženy vsázejí na broukání. Když při deep throatu totiž začnete sténat (takové to hmmm), vaše měkké patro se zvedne a tudíž odvrátíte dávivý reflex

Nejdůležitější je najít tu metodu, která bude fungovat právě u vás. Nejlépe vyzkoušejte všechny a u té nejúčinnější zůstaňte.

Většina mužů by si přála zažít deep throat

Zvolte perfektní pozici

Možná si myslíte, že penis v puse, je prostě penis v puse a nic víc. Ale tak to není! Při deep throatu představuje úspěch právě dobře vybraná pozice. Snažte se o to, aby vaše ústa a penis byly v jedné přímce a vaše svaly byly co nejvíce uvolněné, abyste si ulehčily trable s dávivým reflexem. K tomu rozhodně nevyhovuje například poloha, kdy vy sedíte na kolenou a on stojí. Možná se vám to bude zdát divné, ale vhodná je poloha, kdy ležíte na zádech a kolem hlavy máte polštáře. Když navíc pridáte další polštáře a vypodložíte si s nimi nohy, vaše páteř získá trochu jiný sklon a vaše ústa a krk budou v jedné rovině. Nevýhodou této pozice může být pocit, že situaci nemáte úplně ve svých rukou, jelikož partner se nachází nad vámi. Další možnost - lehněte si na záda na postel a hlavu nechte viset z postele, partner u ní stojí nebo klečí.

Vy si ale můžete vymyslet jakoukoliv jinou vaší polohu, při které se budete cítit dobře. Váš partner určitě o tuto praktiku stojí, a tak vám ve zkoušení vyjde vstříc. Zkoušet se dá ale i jen s pomůckami.

Sblížení se svým partnerem

Bohužel se ve vašem krku žádný klitoris nenachází (nebo spíše bohudík), a tak veškeré potěšení, které z této praktiky budete mít, je dobrý pocit, že jste potěšily a uspokojily svého partnera. Nejedná se zrovna o nejlepší příklad vyrovnaného dávání a přijímání, ale co by pro ně člověk neudělal. Kdyby nastaly nějaké problémy, nebojte se kdykoliv říct, že vám to již není příjemné a raději byste pokračovaly někdy jindy.

Před tím, než se pustíte do celé praktiky s přítelovým penisem, zeptejte se ho, proč o deep throat stojí. Možná, že vám nebude moci dost dobře slovy odpovědět a bude mu otázka připadat divná, ale vás dva ještě o trochu více sblíží. Tím, že vám trochu přiblíží, proč o to vlastně stojí, vám může pomoci zapomenout na myšlenky, proč to nechcete dělat. 

Jestliže deep throat milujete, tím lépe pro vás (tedy hlavně pro vašeho partnera). Ale jestliže to opravdu zkoušet nechcete, raději mu vysvětlete své opravdové důvody. Rozhodně vás raději vyslechne a pochopí, než abyste mu pozvracely penis... Věřte mi.

Chcete se pochlubit se svojí deep throat technikou? Zkuste to na sex seznamce, na které si můžete najít muže na pěkné procvičování vašeho hrdla.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.